Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

micinka22
20. led 2009

Cau MAtky,
Prvne Velka Gratulace Zlatce...kurna nevypadáš až tak staře 😀 😀 😀 😀 😀 Hodně zdraví přejeme .-))

Jinac me je 24 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 a dorty nepeču..se mi nechce :/
Zitra jdem do MC(i Kača s Vendy) tak kdo ma pro nás kuponek tak vemte sebou !! 😀 😀 dik .-))

Jinač řešime duležity věci ..tak není na nic čas:// už mě to štve :( snad se to všechno nejak rychle vyřeší a bude zase klid nebo zešedivým A BUDU VYPADAT NA 50 😝 😝 😝 😝 😝

linn
20. led 2009

Ahoj holky,
Mici, my nejdem, ale mozna pristi tyden, tak bysme vzali 😉 Pozdrav od nas linetku 😵

micinka22
20. led 2009

Linn joo dííky🙂)) snad pujdeme i příští týden 😵 😵

cecil
20. led 2009

Mici, zdravíme i Kaču 😵 😵 😵 😵

Marti, ty jsi mě rozesmála s Leem 😀 😀 😀 😀 ....proto já sem chodim!!!! 😉

Zlatuš, toš vidim že to máš pošéfovaný, jako že víš kde děláš chybu, to já ne.... 😅 ...já furt chodim a uklizim a stejně to neni vidět. A velkem problém u nás...teda u táty a Pipi jsou hadry 😠 , jsou schopni se vyslíct, tam kde to z nich spadne, tam to nechají na zemi a překročí to a jdou....já můžu řvát klidně každej den....ach jo. A onehdy mě táta naštval a říkala jsem mu, že dostane k narozeninám "němého sluhu" ať to dává aspoń na něj 😠 .

Hele, zlatu, zrovna můj brácha se švagrovou jsou seznámeni schválně jednou společnou kamarádkou, s tím , ež by se k sobě hodili, že jsou oba tak hodní 😅 ....a jsou spolu už dvanáct let. On už totiž člověk v pětatřiceti moc na jisrku sázet nemůže. Já nevim, ale třeba my s P. se do sebe zamilovali taky až postupně, pomlau, bylo třeba určitého vývoje, aby jsme na sebe přestali koukat jako na bývalé spolužáky a začali v sobě vidět sexuální objekt 😀 . Naopak takové to.... že se mi z chalpa podlomily kolena....tak to u mě osobně nikdy nevyšlo 😖

cecil
20. led 2009

Mici....a ať to teda brzo vyřešíte.....ty kuře 😀 😀 😀 😀 😉

cecil
20. led 2009

NO k tomu horkýmu kafe...mně se Emča naučila vylízt na patrovou postel....jako v klidu, Štěpánka jen tak mezi řečí volá.....mami, Emilka ti vlezla na postel a teď chce dolů! Jsem letěla o zlomkrk! Přijdu tam, schválně jsem ji nechytala (ale ruce jsem měla nenápadně ve střehu)...ať se vytrestá.... a co myslíte? Vůbec mě nepotřebovala a slezla sama 😅 .

bazalka
20. led 2009

Zdar holky

Tak my zitra dorazime ... nesmim zapomenout ta DVD ... si to asi napisu 😝

Evko, tak takly mas akrobata ... jsem rada, ze Martas takovy akce zatim nezkousi, ale dnes mel doma navod, jak na to 😠. Byla tu kamoska s dcerou a ta Martovi ukazovala, jak vyskocit na zidli a z ni na stul, otevirala dvere na chodbu 😖 ...

Jinak u nas dnes pokrooook!!! Martas to chape 😀 ... jen si nerekne, ale pri posazeni se hned vycura, pokud se mu chce. Ale co hodku neco do nocniku hodi a dnes i bobisa 😅. Jednou se pocural, ale to mou vinou, zkousela jsem, jestli si rekne a nerekl ☹. Dokonce i po spani mel v plince jen cvrknuto a sel hned na nocnik, to same i po prochazce. Ale do MC jedem s plinou, pro jistotu ... prece jen jine prostredi a jeste to nemame uplne vypilovane 😔 😅

prool
20. led 2009

cauky,
my snad taky dorazime.
S tim dohazovanim to nemyslim spatne, jen jak babe uhodi pres 30 a kde nic tu nic ani chlap ani dite ani zadna vyhlidka jen prace, tak uz to asi leze dost na mozek. Ja bych je klidne seznamila a jsou dost stary na to, aby si nejak poradili a vedeli jestli jo nebo ne. 2-3 kafe snad zvladnou nebo zvladnem ne? Takze ja bych do toho sla - teda za tu Tanu 😀 😀 podrobnosti se muzem domluvit pres IP.

Me je teda vzdycky po bananu dost tezko, takze si ho s chuti dam tak jednou za mesic.

Emča šikullka 🙂
ahojky zitra

cecil
21. led 2009

Ahojky,
tak jo, pisnu Ti Oli do IP podrobnosti, ... trochu je vytrhnem ze stereotypu, 2,3 kafe by opravdu mohli zvládnout 😀 .
Jo a zropvna včera jsem měla chuť na jabka a snědla jsem jich asi šest....menších....a večer jsem byla osypaná 😅 a o těch jiných dozvucích ani nemluvě 😀.

Dnes jsem baby spala po dlouhé době od jedenácti do skoro šesti v kuse! 😵 To bylo bezva. Zdravim

bananek
21. led 2009

Ahojte Cecil ty tak špatně spíš ?To já každý den spím od 10 do 4 pak vemu malou k sobě a tak do půl šesté pak vyhodím tatka a mladoch a ještě malej dám mlíko a spíme do půl deváté a pak jako stáváme už na celí den 😀 😀

cecil
21. led 2009

NO já mám spaní dobrý, horší že Emča mě budí....+ někdy mě vzbudí čůrání, někdy jde čůrat táta, někdy tam moc funíme a je tam pak horko, musím otevřít okno...atd...atd....ale dnes mě nevzbudilo nic, ani to, žetáta se šel napít, protože ho to prý nutilo pořád kašlat.... 😕 ...a já chrápala jak dudek...se divim.

bananek
21. led 2009

Tož takoví spaní má náš táta já když spím tak spím i kdyby trakaře padaly ale je zvláštní že když jedu pryč a mám spát u cizejch tak to spát taky nemůžu jen tak pořád něco slyším a chce se mi čůrat co snad hodinu a podobně 😀 😀

cecil
21. led 2009

Hele, banánku, zrovna na Tebe jsem si včera živě vzpomněla...

Jedna ze žvota :

Máme ve sklepě myš a časem se těm potvorám vždycky podaří podlahama nějak dostat nahoru...čas od času , jednou za rok. Tímto zblblá jsem včera vlezla do koupelny a najednu facka jako hrom! Takový smrad! Říkám si , jéžiš, takovej puch, zatuchlina, to je určitě myšina! Tak řvu na Petra, Petřééééé, v koupelce je asi myš! HOnem pocem! On přiletí a co jako. Já říkám, necítíš ten hrozný smrad? To je myšina, je tu myš. A on v klidu...a nejsou to spíš ty moje kopačky???????? 😲 😝 😝 😝 😝 🙄 No byly!
Jsem mu nadala, jestli je normální takovým puchem nás týrat!!! 😠

A zvláštní je, že je tam má pod topením už rok nebo víc a smrděly až včera....prý je dal na topení v práci aby vyschly, ale ony se asi jen ohřály a ty bakterie se tam pomnožily, jinak to není možný! Má ale takový ten desinfekční sprej do bot, tak to musí vystříkat. 😝

Je to prostě všude stejný.........hawk 😀

janica..
autor
21. led 2009

Zdarec,

Ivuš tak co už se s tím nějak smířila? nebo to odložíš? Jsem ti hodila foto, toho kapsáře, tak mrkni 😉

Evi 😀 😀 😀 😀 tý jo to cítí až sem😀

Míšo jak to že jsi nakonec nedorazila?

bazalka
21. led 2009

Jani, diky za fotecku ... vypada to paradne 🙂. No, musim to promyslet, ale ted mam v hlave jiny veci ☹ ... nejak to furt nemuzu pobrat a Vilas taky, ale nejak bude, zvladnem to, musime 😉. Martas bude v poho, ale ja neeee 😢. Ja odjedu v po rano v 5 a vratim se v patek kolem pate. Vilas bude doma po, ut, st ... teda odpo, bude chodit normalne do prace a ve ct ve 4 rano jede do Nemecka a vrati se v so odpo. Babicky se nejak podeli. Byla bych radej, kdyby hlidali u nas, ale to asi neklapne ... uz vidim stehovani zasob obleceni a vseho na tyden k nasim a tchanum 😝

Evko ... 😝 😝 😝 ... ale zas lepsi kopacky nez mysi 😀

A o spani nemluvte ... Martas ma opet nejake desy ... vzbudi se (vcera 1.30, dbes 4.30) a place, chce k nam ... tak bud musime transportovat postylku, protoze v posteli s nama neusne nebo jako dnes a vcera si jdu lehnout za nim na zem ... pak nemuze tak hodku a pul zabrat ☹ ... je hodnej, lezi, ale desne se mele ... snad se to zas upravi

Dnes po ceste z MC mi mladoch usinal v budu ... no divadlo, vsichni se smali. Od nadrazi uz byl uplne hotovej, ale nejak jsem ho udrzela, venku to rozchodil a doma chytnul druhy dech ... ale byl fakt hotovej, spal od 12.30 a budila jsem ho 3.05 😉

Dnes opet doma vse do hrnce, jen si to milacek pokazil pred koupanik hovinem so slipaku ... kaka vzdy ve spani, tak jeste nejak nechape, ze i to hnede tuhe patri do hrnce 😀

entik
21. led 2009

ahojky, co jste dnes provadeli v MC? cvicili jste? neco vyrabeli?

Ivi, kam jedes na tak dlouho??

U nas vse fajn, rano jsme meli znakovku, dnesnim tematem koupani, tak jsem pak musela Matyho celeho prevlict. Zitra mam seminar v Hermanku, takze jedu do Holice 😉

Matula tu jeste strasi, zdriml si na chvili v pet ☹

Evi, jak zitra? jeste se ozvi!

bazalka
21. led 2009

Peti, jedu do skoly ... dalkove studium instrumentovani na operacnim sale.

janica..
autor
21. led 2009

Ivi no to jo, to bude kabel, mě stačí když mladýho balím na jeden den 😅

cecil
21. led 2009

Ivi , dej pokoj, kdyby na den, na dva......tak to nějak zvládněte!

Hele a co ten tvůj tlak? Jak to tehdy dopadlo???

Peti, tak Petr prý musí být v tom kulturáku už na čtyři 😖 , a zrovna Štěpule má dlouhé vyučování...do půl jedné, na dvě máme doktorku a před čtvrtou zase musíme být doma. Nechci Tě v tom počasí někam hnát do města, ještě máš dopo znakování....my se stavíme, po té doktorce a po Pí centru to vezmem k vám, vyzvednem plínku, bohužel to bude asi bez návštěvy ☹ . Řekněme že ke třetí hodině budeme u doktorky hotové a stavíme se u vás, ju?

bazalka
21. led 2009

Evko, jdu na kontrolu 9.2., tak jsem zvedava na vysledky

No, den dva bych prezila ... tyden bude silenej. Asi to nevydrzim a pokud nebude extra dlouho skola, prijedu na noc domu. Ale pry je vyuc od 7.30 do 18 s 90min prestavkou v poledne, tak to nema cenu jezdit domu 😖.

entik
22. led 2009

ahojky, evi plati, tak se stavte, to je skoda, ze se nezdrzite,

Ivi, a kde to mas? a kolikrat pak jeste???

linn
22. led 2009

Ahoj holky,
Ivco, tak drzim pesti, at to vydrziete, kdy vyrazis? Teda z vlastni zkusenosti, to ale bylo Samovi pul roku, jak jsem byla v te Praze, tak hur bylo asi mne 😅
My jsme vcera byli odpo v Ol. u prababicky, dnes uz zacnui pomalu chystat do te Prahy - ke znamym, no jsem zvedava na tu cestu 😅
A nocni plac mame ted taky, Samouska asi taky trapi nejake nocni mury a Marta si s nim pekne uziva, vetsinou pak skonci s nim v posteli.
To momentalne mimous spi lip 😉

dali
22. led 2009

Ahoj holky

Ivčo tak to ti taky nezávidím...mě by děcka i teda Pavel mooc chyběly,ale taky bych to musela vydržet 😉

Lindi vy to máte dobře rozdělený 😀 😀

Ten kapsář je úžasnej, kde jste koupily???

bazalka
22. led 2009

Zdar holky, hlasim se on nasich ... meli Martu na hlidani a ja byla zarizovat tu skolu 😝

Peti, bude to trvat 3 roky, asi 4x za rok tam pojedu na tyden ... presne jeste nevim, stale to meni 😠. A je to v Brne.

Lindi, vikend v Praze si uzijte ... hlavne at Vam vyjde pocko.

Zdeni, budu to muset zvladnout, ale desim se toho ... ubehne to a bude to realita, tem se mi to porad zda daleko. Ja pak ty moje milacjky asi umackam a upusinkuju, az to budem mit za sebou. Nejvic v poho je muj tatjka, ten je uplkne v klidu, a pry at to nedramatizuju 😖

linn
22. led 2009

Ivco, tak to budes mit teda celkem casto 😅 ale jo, urcite to pujde a kdyby bylo moc smutno, tak muzes na otoc domu, Brno zs neni takova dalka 😉

entik
23. led 2009

Mam pro vas zabavnou historku, po ranu.
vcera jsem porad chodila po chodbe, ze tam neco smrdi, hledala jsem hledala, kde je co zapomenuteho a nic. Dnes rano byl zapach jeste silnejsi, tak si tak cistim zuby a premyslim, cim by to mohlo byt, a pak mi doslo, ze kdyz jsem byla na bezkach, strcila jsem do postranni kapsicky v batohu nedojedeny chleba, ze ho nekde, kde bude koc vyhodim. No a, samozrejme, nevyhodila, takze jsem ho vytahla dnes, uplne zeleny, v sacku. Takze Bananku, bud klidna, i ja jsem v puberte 😀 😀

a mame raka v akvarku, je krasny 🙂

a dnes jedu do olympie, po x letech, tak se mejte, cusik

bananek
23. led 2009

Tak koukám že je to problém i dospěláku tak to tedy nebudu doma řešit počkám až mi příjde smrad naproti a pak ho najdu HA HA HA 😀 😀

prool
23. led 2009

ahojky,
Zlatu, Jani my zitra nejdem ☹ Vasa ma rymu jak tram. Lita to z nej jak blazen. Vecer zacal, v noci nemoh spat a od rana nestihame utirat. Dost nas to mrzi, tak treba pristi tyden

dali
23. led 2009

Ahoj holky,
tak co ten karneval u nás všichni na mě prdíte??? 😠 😔

zlatka
23. led 2009

ahoj holky,
tak co ten karneval U NÁS!!!!!!! 😀 Všichni na mě prdíte?