Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
3. únor 2009

Ahoj holky dočíst vás musím postupně nějak nestíhám tak já malá a tatěk jsme po vikendě OK mladej m+ěl horečky do neděle tak je doma ještě tento týden no a pak má samozdřejmě prázniny tak se aspon vyleží a nedostane to snad hned spět ted jsem si byla pochojinkat miminko má 3 měsíce ale vlasů má víc než mi v roku a půl a to musím podotknout že je to kluk no nic zase máme co dohánět jinak vše Ok A co jste tu důležitého probíraly no snad nic moc 😀 😀 😀

bazalka
3. únor 2009

Zdar holky!!!

Dopo u nas byla Ola s Vasou, tak matky pokecaly, kluci si pohrali 😉 ... bylo to fajn

Ted mladoch usnul, ale furt tu nekdo vrta, tak nevim, co z toho bude 😖

Zitra do MC nejdem, prababi ma svatek, tak jdem prat 🙂

Zlatus, to fakt nastve ... tak se holky drzte, at vas to neskoli 😉

zlatka
3. únor 2009

No, holky, tak dneska mi ta kamarádka psala, že má ten malej ATB, takže jako supr, snad se to beruš vyhnulo, to se pozná tak do dvou dnů, že?

Jinak jsem dnes byla na čištění pleti tím laserem a dobrý, budu tam chodit jednou měsíčně místo kosmetiky a vyjde mi to skoro šul nul.Koupila jsme si kosmetiku od Avene, to jsi mi, myslím, Lindi, doporučovala-i ta mudra, tak uvidíme, děj se vůle Boží a hnedka zítra očekávám zázraky-se jako nechci v zrcadle poznat! 😀 😀 a beruš jsem u mudry vzala A-dermu mlíko, bo má suchou šupinkovatou pleť.je to prý i rpo atopiky.

linn
3. únor 2009

Zdar holky,
Evi, pekny, sikulka Em 😉
My uz auto mame opraveny, ale zitra ma prijit pani na uklid, tak budu dopo doma, ale pristi tyden uz fakt dorazime 😉

Zlatus, dobre jsi nakoupila, mozna ne zitra, ale pozitri urcite vysledky budou 😉

A jeste jsem zapomnela vcera napsat, ze Samousek ma cosi podivneho po ksichtiku, zitra asi zabehnu na kozni, no snad to nebude eksem

😒

linn
3. únor 2009

Banankovic, tak at uz se Vam do konce zimy ty nemoci vyhnou 😵

linn
3. únor 2009

A Zlatu, ta kamoska teda 😠

prool
3. únor 2009

ahoj Ivi,
asi budem jezdit casteji 😉 Vasa celou cestu domu kricel Martinek. Jo tatovi reknu o popelare 😉 Vasa padnul o pul druhe v tatove posteli a bez pliny 😎 myslela jsem, ze me slehne, ale co, je to tatova, ze 😉 ma pod sebou aspon rucnik, tak uvidime az se vzbudi. Jinak dobra scena. Dneska si jak vy rikate sulinka muze urvat, doma to slo do krve a krvavy plinky 😔 tak jsem se sekla, ze po dobrym to nejde, po zlym taky ne, tak to pujde jinak a bez pliny - no vstekal se a pak zavelel " spinkat hore do velke " a zalezl tatovi do postele ja zalehla vedle a behem minuty spal 😝
Asi je to tim pocasim, jen jsme potrebovali zrovna dneska do mesta a tak se to presouva na zitra nebo az hodne pozde odpoledne.
Jo na souseda mam teda pifku - zase nam parkuje pred domem a pritom pred svym ma misto, ale si tam chytrak nasazel tuje, takze nemuze vystupovat na jednu stranu, mam sto chuti mu to vzdycky nabourat, ale pak se uklidnim, ze jako kdo by to platil, ze 😀 😀 . Soused k pohledani, vzdycky kdyz neco potrebujeme, tak nam to nedovoli - neni s nim rec hmm. Jen mala etuda na tema sousedske vztahy - zrovna ho vidim z okna hmm. Jeste jednou a uz tam vletim nebo poslu muze, ale asi ja - to bude vetsi coro.

Zlatko my mame doma taky nejakou A-dermu - je sice rozdelana, ale asi ji nepouzijeme - Vasovi to nejak nejde. Nechteli nam dat vzorek, tak jsme museli koupit celou ☹ je to Exomega pro atopiky, tak kdybyste nekdo chtel...

linn
3. únor 2009

Oli, na tema sousedi mi ani nemluv, no jsem rada, ze uz je mezi nama plot a skoro je nevidim 😀 (asi dva roky tady kvuli 10 cm posunute hranici pozemku nebyl)

linn
3. únor 2009

Oli, nechtelo by to vymenit antihistaminikum? To svedeni je teda hrozne, chudak Vasa 😢

linn
3. únor 2009

No a Sebik muze byt rad, ze je babybox tak daleko, spal asi pul hodiny celkem od rana a jak neni v naruci, tak rve 😠 😉

prool
3. únor 2009

jo jo neco musime udelat - eksem neni tak hrozny jak to svedeni - skoro bych ho ani nemazala kortikoidama, protoze eksem byl 100x horsi, ale mazneme ho v podstate jen kvuli tomu svedeni hmm. Cca za mesic jdeme k alergologovi, tak se pozeptam.
Jinak baby - prekvapeni 😀 😀 brusle mozna budou - pred hodinou byla zasilka odeslana, tak to jsem zvedava 😀 😀 uz jsem to nevydrzela a pred chvilkou se divala na stav objednavky z 6.ledna a bylo tam, ze dneska 3.unora v 13.48 byla zasilka odeslana.
Nevim jak zitra MC, ale predbezne jo, nechci slibovat.

Linn, no nemluv, jak ted byla minuly tyden v babyboxu 3 mesicni zdrava holcicka, tak jsem normalka brecela jak mala holka - nedela mi to nejak dobre. Ale vim jak to myslis 😉

bananek
3. únor 2009

Tak mi máme na sousedy celkem štěstí jedny skoro nevidíme maximálně na zahradě a to je jen pozdravím a druhé sousedy mám tak skvělé že spolem vše slavíme no a vlastně jsme snimi byly i na dovči tak že parádička a zdruhé strany má manža bratranca tak je to taky pohoda ale mám kamošku ati se ze sousedy věčně hádají a mají neustále obsílky co dělají a nedělají od stavebního úředu a z občanského združení nebo jak se ten orgán jmenuje pořád něco tak to je pak pech mět jen jedny sousedy a deb... 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
3. únor 2009

Ähojky,

téda Zlatuš tak to je tak na nas.ání ☹ to by mě teda pěkně naštvalo 😒

Evuš na to se hrozně netěším, jestli bude druhý mrně, tak ráno stávat s Damánkem odvízt ho do školky, fuuuuujjjjjjjjj a to mám školku před barákem, ale stejně se člověk musí pooblíkat sebe prcky, no fuj, hlavně v zimě 😅

Ivuš nějak nás zanedbáváte s MC😔

Zlatuš tak přeju ať ti laserík pomůže 😉

zlatka
3. únor 2009

popslušně hlásím, že už máte tlapky vypálený, jen nevím, jeslti se budou líbit.
pokud se dobře probudíme, tak ti je, jani, vezmu do mC jinak potom až v pátek v herně.
Xicht mi fakt přijde lepší.

dneska jsme byly u zápisu ve škole, tak se tam beruš vyřádila, mos se jim tam líbilo.A ředitel mi řekl, že by mě možná potřeboval už do práce (měla bych prďochy-tzn.4hoďky denně), tak mám zase o čem přemýšlet.Peníze by nám strašně bodly, ale zase ztratím rok s berunkou a to mi nikdo nevrátí, tak nevím.Ale jako ta práce mě baví a těším se, no uvidíme, třeba se to ještě vyřeší samo.

No a o arodění ani nemluv, snad bude vše v pohodě, bo odjíždíme v so na hory.a to tady do té chatičky:
http://www.e-chalupy.cz/jeseniky/branna-ubytova...

janica..
autor
3. únor 2009

J0 Zlatuš tož zítra jako doraz, pač chci vidět náš výtvor 😀 😀 😀 jako buď v klidu moc od toho neočekávám, pač jsem známá patla 😀 😀 😀 😀

Jé vy jedete na Brannou, to je kousíček od Ostružné kam jezdíme v létě na dovču, tak si to tam moc užijte, je tam krásně 😵 😵 😵

Zlatušak jako na jakým zápisu? prvňáčků, nebo ve školce?

zlatka
3. únor 2009

no prvˇnáků, když už tak počítá.... 😀 😀 😀 ne jsme se byly jen mrknout a si tam zablbla v tělocvičně.noa do školky jdemetaky letos v květnu.

bazalka
3. únor 2009

Zlatus, tak zadny marodeni, at si to tam paradne uzijete, vypada to paradne!!!

Jani, musime poprat babi k svatku a navic ted nechci moc s Martasem do kolektivu, kdyz nas ceka to Brno ... at neni marod.

Zlatus, kam chodis na ten laser a za kolik? Pisni IP, prosiiim 🙂

Jojo, zapis do skolky nas taky ceka 😔 😅

cecil
3. únor 2009

Zlatko a to by Ti vzali malou do školky???

Tak jestli budou na ksichtíku vidět výsledky, tak gratuluju!

Lindi, nakonec jsem v lékárničce našla zastrčený Otrivin, a ještě jsme se napařovaly a zdá se mi že se jí hodně ten nos zprůchodnil. Aspoň tak. A už tak hrozně něhuhlá.

prool
3. únor 2009

jo jo Zlatko vypada to paradne ta chaticka, at jste hlavne zdravi 😉
Berus Ti vemou do skolky?
Nas taky ceka zapis, ale vubec to nevidim. Spousta deti ma odklad a no nebudu predbihat.
zatim

entik
3. únor 2009

Zlatu, me by taky zajimalo, jak bys to delala s hlidanim? nebo by hlidal Prema? a ta chata je krasna, hned jsem si to ulozila, ze bysme tam treba jeli, nekdy...

dnes me boli hlava, silene, pujdu spat, mejte se holky i kluci

😉

entik
3. únor 2009

Oli, to svedeni je fakt sileny, chudak Vasa! to prece musi mit nejaky reseni!!?

prool
3. únor 2009

doufam, ze nejake reseni je

zlatka
3. únor 2009

jani, tak se dívám na ty tvoje packy a jedna ta placka se mi teda líbí moc.je to tím burelem, tak je to takový spíš přírodní.

zlatka
3. únor 2009

k zápisu musím už teď, protože by beruš teoreticky měla jít do školky příští rok v květnu, tak proto, jinak hlídání nevím, on o tom ještě neví ani taťka, není to ještě jistý, ale asi by to bylo na něm, jezdila bych domů ve dvanáct a jednou za čas, když by ybla porada a tak, by zasoupila babi, ale já si ten čas s berunkou asi ukradnout nenechám....když nad tím pořád přemýšlím víc a víc. taky bych nemohla dělat cvičení a spoustu dalších aktivit, po kterých by mi bylo smutno...fakt nevím.Sice by nám to fakt pomohlo,ale prachy nejsou všechno. No a taky jsem slíbila jedné známé, že jí od března budu hlídat tři dny v týdnu chlapečka, takže to by bylo taky blbý, bych pak mohla jen do září a ona pak potřebuje až do prosince. No, ještě se uvidí.

zlatka
3. únor 2009

no a váša fakt chudákl, já bych z toho zešedivěla, stačí, dkyž mě svědí kousnutí po komárovi.

dali
4. únor 2009

Ahojky holky a kluci

Zlatuš tak si užijte chatičku.............my taky jdeme letos k zápisu....si to nedokážu představit že za rok budu muset do práce 😝 když jsem se chystala po Vikče tak jsem se už těšila,ale te´d si od té MD odpočinu vždycky ve škole a do práce se mi teda už nějak nechce, ale kde vzít peníze že 😒

Zlatuš kámoška je taky učitelka a šla z mateřské o rok dřív učit a pak toho docela litovala, ale je fakt že učila 9, puboše a ty bys měla prďolky 😒 .............a co druhý není v plánu???? 🙂

Ivuš mám u tebe ještě ty rifličky???,příští týden tam pošlu Pavla, aby mu nakonec nebyly ještě malé 😀

Janico ty jsi teda sportovkyně,čoveče 😀 , já dnes taky jdu cvičit nebyla jsme 14 dní a moc mi to chybí 😉

Oli chudáček Váša ☹ snad na to něco existuje....a co to moře????nepřispívá něco pojišťovna????atopikům???

Lindi co ti všechno paní na úklid uklízí????

linn
4. únor 2009

Ahojky,

Zdeni, celkem vsechno, chodi jednou tydne a provede takovy zakladni uklid, obcas i ty prace, co se nedelaji porad a nekdy i zehli, obvykle je tak 3-4hodiny, no jsem fakt rada, ze ji mam, jinak bych to delala po nocich 😒

Zlatus, ta chaticka je super, lyzujete? Pro Berus zatim spis sane, co? Jsme uvazovali, ze Samika zacnem ucit pristi rok. S tou praci asi tezky rozhodovani, co? Ja bych zas hrozne rada sem tam do prace, treba na ty soboty, abych z toho nevypadla, ale to az se Sebik rozhodne vzit si flasku 😀

Se skolkou jsem uz celkem rozhodnuta dat kluky az dohromady, kdyz budu doma se Sebikem, nema cenu nekam vozit Sama, myslite, ze teda zapis az je tam budu chtit dat? Nebo zapsat Sama uz ted? Budu se muset asi tady zeptat.

dali
4. únor 2009

Lindi tak to se máš...ti ji závidím....a kolik si za to bere???,kámoška tak chodí jednou týdně k jedné rodince,mají jen malé mimi a bere si 500,- 😉

a s tím zápisem bohužel nevím 😒 máte školku daleko????my to máem 0,5km...je nahouby je oblékat,stávat atd. ale Vikču to tam baví a Filda je sám zase hodnější a mám čas jen na něj......a taky aspoň stanu a víc toho stihnu....když jsou prázdniny tak nestíhám 😀 😀 😀

janica..
autor
4. únor 2009

Ahojky,

Zlatuš ještě jednou děkuji, kachličky jsou boží, fakt se mi moc líbí 😵

Ivi ještě, že jsi nedojela pač by jsi nadávala, dvojčata měli opět rýmu 😠 jako už mě to taky začíná štvát 😠, ale jako ještě než došli tak jsem říkala té jak to vede, že mě štvou ty nezodpovědný maminy, co chodí s nemocnýma dětma a že minula Martínek onemocněl od dvojčat, tak jen hleděla, tak se možná chytnou za nos 🙄

Zlatuš chudina byla rozhodnutá, že to nevezme a my s Oli jí rozhodili, Zlatuš sorry 😅

linn
4. únor 2009

Zdeni,
bere si 70 za hodinu 😉 a skolka je bud v Unicove nebo vedle ve vesnicic, takze oboji tak 4km.

Jani, no ta matka od tech dvojcat to fakt neresi, co? 😠