Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
21. únor 2009

Dobre rano ... tak nam se to pekne komplikuje ☹. Vcera nam nejak blblo auto, ale to uz je vyreseno a ted ma peo jistotu mladoch 38,5 ☹(( ... to se mi bude blbe odjizdet ☹ ... snad to pres vik nejak poresime

Hezky vikend vsem!!!

konoupek
21. únor 2009

Ahoj všem,
Ivi to se ti nedivím,no snad už bude všechno ok a ikdyby měl martínek teplotu,tak o něj bude dobře postaráno 😉 .Ale naprosto chápu tvé obavy ☹ .Tak se držte 😉

prool
21. únor 2009

ahojky,
Ivi, ať je brzo líp. Váša před chvilkou vytuh 😠 ale dva tři dny pozoruju, že je trošku vlažnej, ale nestěžuje si, tak taky uvidíme co z toho bude.
Zdeni díky, Maroš už taky něco málo zjišťoval, ale nic moc - nikdo spolehlivý a levný 😠
skoku zdar nazdar 😀

janica..
autor
22. únor 2009

Čaute,

v pátek jsem byla na třídním srázku ze základky, no byla sranda a jako jsem i čuměla, že se nás sešlo dost a jako Evi pila jsem štřídmě, tak jsem byla včera OK 😅 😀

Ivi tak co Martínek, je OK a co ty už jsi sbalená?

Petráš teď vzal mladýho ven, tak je sleduju, jak bobujou za barákem, to je prča, jak tatin kolem mladýho litá 😅

bazalka
22. únor 2009

Zdar holky ... tak u nas je uz cestovni horecka a smutna nalada ☹ ... tatin je z toho vic spatnej nez ja 😔.

Martas je nastesti lepsi ... vcera vecer 39, ale dnes uz jen do 37,5 ... tak jsem klidnejsi. Zadne priznaky nema, tak snad nic dramatickeho.

Sbalena jsem ... kupodivu se mi to vlezlo do relativne male tasky, ani jsem nedoufala ... ale ta taska je moc hezka, tak jsem delala, co jsem mohla 😀 . Jen tam mame nafasovat nejaka skripta, tak nevim, jak se odstehuju domu ... ale nejak to dopadne 😉

Pokud to vyjde, jeste vecer pisnu ... pokud ale ne, tak se na tyden loucim ☹. V patek me tu mate zas a vse vylicim. Teda pokud budu po tydnu cpani vedomosti do mozku schopna 😝. Zdareeeeec

dali
22. únor 2009

Ivčo tak ty už zítra valíš..... ☹ bude smutno i nám 😢

Kluci to určitě zvládnou neboj 😉

bazalka
22. únor 2009

Zdeni, nebojim 😉 ... ale tatin taky musi odjet, v noci ze st na ct frci do Nemecka a do te doby bude chodit do prace. Jen zitra ma dovo, protoze babi musi jeste rano k dr, tak by broucka nemel kdo hlidat.

konoupek
22. únor 2009

Ivi,tak at to všichni zvládnete 😉

prool
22. únor 2009

ahojky,
Ivi, tak ať vše proběhne v poho a týden uteče ani nevíš jak
😉

zlatka
23. únor 2009

KDE TO ŽIJE, TAM JE MATTONI 😀 😀 😀

janica..
autor
23. únor 2009

hmm já radši magnésii 😀 😀 😀

konoupek
23. únor 2009

já obyč vodu bez bublinek 😀 😀 😝

dali
23. únor 2009

Tak já zase vodku s jujcem 😀 😀 😀

Jani ty prý znáš Míšu Krainovou??? 🙂

janica..
autor
23. únor 2009

No znám už porodila? a ty ji znáš odkud?

dali
23. únor 2009

ne ještě ne???
posílala jsem jí mailík a viděla tam tvoje jméno...já ji znám z SOU jsme spolužačky a ty????

janica..
autor
23. únor 2009

Áha, to ani nevím, že si dělá maturu.......

No její brácha je nejlepší kámoš Petráše víš? 😉

No to je zajimavý s tím mailem, pač si maily neposíláme, ale je to možný, že je to ještě přes nějaký známí 😅

janica..
autor
23. únor 2009

jo áha, že ty jsi posílala maila a Míša viděla moje jméno, jo tak už je mi to jasný 😅 😀 😀

dali
23. únor 2009

Dnes nějak špatně chápeš 😀 😀 😀 Míša semnou chodila na SOU od prváku do třeťáku na učŇÁK(PŘED 10 LETY)

bazalka
23. únor 2009

Zdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, jsem domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

Holky, normalka haluz jab blazen ... dojedu do Brna, cela ubrecena a nervni. Zacala na nase slavna akce a najednou tam nekdo resil nejake uznani vzdelani a osvobozeni od prvnich dvou tydnu prednasek (sama teorie ... pedagogika, etika a tak). Tak jsem zacala patrat a jako Dis na to mam narok taky, protoze jsme vse probirali a mame odzkousene uz z vyssi odborne. Vse jsem vyridila a planovala, ze jedu domu. Holky, ktere taky maji prominute dva tydny byly shodou okolnosti z Ostravy, tak me nalozily do auta a ve tri jsem byla doma 😀 😀 😀 😀 😀

No doma zavladla slava 🙂 ... nerekla jsem jim, ze jedu doma, bylo to prekvapko, do posledni chvile jsem nevedela, jestli se mi to opravdu podari zaridit.

Mam radost jak maly dite ... odjezd z domu jsem probrecela a cestu vlakem taky ... jsem proste poseroutka ☹

Martas ma stale teploty, ted zase pres 38 ... ale porad si strka prsty do pusiny, tak je to asi jasny, jiny priznaky nema

janica..
autor
23. únor 2009

J0 Ivi tak to je superrrrr 😎 😎 😎 😎 to museli chlapi čumět co? 😅 😀 😀

No jo Zdeni já jsem dnes celá jakási divná, jako co dnes vymýšlím s malým za kraviny, no komedie, no jo mateřská už mi leze na palicu, na mě musíš pomalinku polehounku 😀 😀 😀 😀 😀

prool
23. únor 2009

zdarec babo 😀 😀
tak to je dobry - kluci meli na den bojovku 😀 😀 Ale je dobre, ze to tahle vyslo, kdyz ma Martas ty teploty.
A co ty veci z Nextu jak se vam libi - hodte nejake hodnoceni 😉 Trika mam od kamosky a teplaky a kratasy bych brala.

Jinak dneska na cely den mela dorazit kamoska a nakonec jeste vecer psala, ze jsou na pohotovosti. Rano jsem s ni pak mluvila a ze maji zanet nosohltanu a mala se jim vecer dusila, tak tak. Musim se teda priznat, ze jsem rada, ze nakonec nedorazili, protoze to znamena, ze meli rymu 😠 a asi jako tram 😠 priste ji na to durazne musim upozornit, ze tahle teda ne. Vasovi se hrozne s rymou zhorsuje eksem. Pritom je maly neco pres rok a kamoska to nejak neresi 😕 😖 😠

dali
23. únor 2009

jani vím o čem mluvíš já jsem doma 6 let 😀 😀 😀

Oli necháme to na další týden, tenhle to neztíhám ju????

Tak tě vítáme opět doma Ivčo 😉

jakoubka
23. únor 2009

ahoj,

Já Ivku.viděla prvnííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí a věděla to jako první,héééééééééééč. 😀
Hrabe,co naplat 😎

Dnes jsme byli na očkování,tak řev dřív než na něj sáhla 😒
A máme zarudlé bubínky,tak kapeme 😒

dali
23. únor 2009

My dnes byly lyžovat heééééč 😀

Teda já ne já stála pod svahem, ale Vikča ta válí....jezdí na ten kurz a byla jen 5x a sjíždí kopec jak profík....jestli Filip přestane být mamánek tak v 5 letech valí taky 😉

janica..
autor
23. únor 2009

Hmm aby Martinka o něco nepřišla co? 😀 😀 😀 zas to musela vědět jako první 😀 😀 😀 Marti mladej taky vždycky řve, mu stačí když uvidí doktorku 😀 😀 😀

Zdeni hoď foto, tak to je borka Vikča, že se tak brzo naučila lyžovat 😎

Oli oblečení super a asik nebudu prodávat ty telpáčky, pač jsou dost dlouhý......

jakoubka
23. únor 2009

Já ani nevím,jak lyže vypadají 😀

holky,jak dlouho platí recept do lékárny?

Janinico-jsme se potkali ve městě,víš 🙂

janica..
autor
23. únor 2009

NO to mi bylo jasný 😀 😀

NO Marti recpt platíval týden, ale nevím jeslti se to nezměnilo 😒

prool
24. únor 2009

jasne zdeni, nechame to na pristi tyden - podle toho jak potrebujes 😉

Janco prosim dodes ty teplacky a kratasky zitra do MC - rada bych to omrkla, teda jestli neva - nebo jestli muzem, tak nekdy skocime na navstevu. Necham to na Tobe 😎
Frcime koupit papucky a boty - vcera jsem zjistila, ze jak je ta brecka - tak nam tece do bot ☹
Dneska budicek 5.30 - ale mame zase fazi, ze se budi strasne moc v noci - uz se to stabilizovalo na 1-2x a dneska to byla divocina ...uf uf

bananek
24. únor 2009

Ahojky hlásím se po dlouhém a hrozném vikendu. Já nevím teda co tohle je za rok ale pro nás je úplně na HO... ☹ ☹ ☹ Táta došel z ukrutnýma dolestima břicha už v pátek přes víkedn se vysr..z podoby a ulevilo se mu mladá mě blije už dva dny a projistotu kadit nebyla už celé dva dny a mladoch došel včera ze školy a blil a blil a blil no ráno byl bez teploty a dušoval se že chce do školy tak čekám kdy zavolá úča že mu je zle no snad je mu fajn ráno vypadal celkem dobře. 😒 😒 😒 😒 No a aby toho nebylo málo tak mě moje záda nesklamaly a místo aby se začaly lepšit tak se začaly zhoršovat doleja jsem včera z ukrutnýma bolestmi do FN za mojím závodákem Koštou který opět nesklamal neboť tam nebyl ale sestřička je velice ,,inteligentní"však Iva mi dá za pravdu a začala mi vykládat jak jsem si ve zlatých stránkách měla najít Neurologa to vím i bez ní ale všude je čekací doba 2 a více měsíců a já už dvě noci skoro vůbec nespala no tak jsem si šla sednout za 90,- na urgentní příjem po pěti hodinách a veškerých vyšetřeních (RTG,CT,a oděru krve) jsem se dozvěděla že jsem tak zralá ne přijetí no malá mě zachránila kdo by jí hlídal že tak mám doma milion léků a jestly to nezabere tak okamžitě na příjem a pokud to zabere tak mám celkem vyhráno jen mě čeká ještě Magnetická rezonance ale až se mi uleví No holt stojím už za prd usoudila jsem že kdybych zajela na Neředín alespoň bych věděla do čeho lezu HaHa 😀 😀

bazalka
24. únor 2009

Ahoj holky, hlasim se od tchanu

Jani, budete odpo kolem pate doma??? Mohla bych se stavit pto ty veci, jak pojedem z Prerova?

Marti Ban, tak to je mazec, jak se to na Vas letos lepi ☹ ... a s tim Kostou, to je klasika 😠. Hlavne ze ti aspon pomohli na tom urgentu ... drzime palce, at leky zaberou!!!