Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
24. únor 2009

Čaute,

Ivi budem, stav se 😉

Marti tak to je síla, kurnik to není ani možný u vás s těma nemocema 😒

Oli kraťásky ti klidně vezmu do MC, ale tepláčky mi ještě nedošly, porovnávala jsem to s Ivčenýma.........

bazalka
24. únor 2009

Fajn, ja predem zavolam a musis mi rict cislo domu 🙂

Jani a jsou moc dlouhy ty teplacky???

janica..
autor
24. únor 2009

Ivi jsou normálněstějně dlouhý jako 3-4roky od Nextu, jako nechápu, no Damiánek je nosí, ale má je ohrnutý 😒

Bydlíme v 10, je to ten zelený panelák 😉

bazalka
24. únor 2009

my jsme brali 2-3, ne?

janica..
autor
24. únor 2009

jj, no právě a jsou stejně dlouhý

janica..
autor
24. únor 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... házím foto našeho sněhuláčka

cecil
24. únor 2009

Ahoj děvenky,

vypadl nám net a do toho jsme měli velkou rodinnou oslavu Štěpánčiných sedmi let, takže se hlásím po odmlce 🙂 .

Banánku, tak zobej ať se Ti uleví a rezonance je v pořádku...to teda letos máte nějaký marodicí 😝

holky, u nás novina..Emilka už si dva dny říká na čůrání.... 🙂 ...no ale aby mi nenarostl hřebínek, tak se mi teď Emuš posrala do punčocháčů 😅 .

Holky musím padat, letíme s děckama do cvičení, večer ještě kuknu a napíšu 😉

linn
24. únor 2009

Zdarec,
tak jsem si konecne nasla chvilku, nejak posledni dobou nestiham a nezvladam, je to cim dal narocnejsi 😅

Ivco, vitej zpet 😉

Jani, zitra dorazime, jestli teda zas nenasnezi 😉 uz me ten snih pekne vytaci, jeste k tomu je tady uz skoro potopa 😠 tak nam vem ty veci, prosim, diiiky 🙂

Tak doufam, ze Vas zitra uvidime co nejvic 😉
Papa

linn
24. únor 2009

No a vcera jsem si v knihovne pujcila tu knizku, coPeta doporucovala, tak jsem zvedava 🙂

linn
24. únor 2009

Jani, supr fotecky 😵

linn
24. únor 2009

Bananku, drzim pesti, at je lip, co ti vsechno napsali?

janica..
autor
24. únor 2009

Lindi oki 😉

NO Eviku jsem si říkala, kde se flákáš 😅 Emilka je šikula 😎

linn
24. únor 2009

Holky, prave jsem nasla prvni zub 😵
no uz je mi jasne, proc byl Sebik poslednich par dni tak nevrlej 🙂

janica..
autor
24. únor 2009

Jé gratuluju, tak to mu vyrostl přesně jako Damiánkovi v půl roce 😎

linn
24. únor 2009

Samik mel prvni taky podobne, v pul roce a tydnu 😉

bazalka
24. únor 2009

Lindi, nevrlej??? U nas byl zlatej 😉 ... tak gratulujem k zoubku a neco hezkyho si vyber 😉

Jani, paradni fotecka!!!

bazalka
24. únor 2009

Matysku Entiku, prejeme ti vse nej nej k svatku!!!

entik
24. únor 2009

Matysek dekuje🙂

Ivi, takovy pripravy a jak rychle jsi zpatky🙂 to je fajn.

Samik uz ma zoubek, pul roku, to je sileny, asi starnem, co? nebo to jen ty deti? 😀

Jsem zvedava, Lindi, co reknes na tu knizku.

My se snad konecne dostavame z tech nemoci, byli jsme ted porad zavreni doma, uz nam to lezlo na mozek 😅

janica..
autor
24. únor 2009

Jéééééééé Matýskovi všechno nejlepší k svátku, no hlavně hodně zdravíčka 😵 😵 😵

linn
24. únor 2009

Gratulujem Matyskovi 😵 😵 😵

entik
24. únor 2009

😵 😵 😵

entik
24. únor 2009

snehulak je uzasny! a ty barevny knofliky 🙂

cecil
25. únor 2009

Jejda, Matýsek měl svátek, gratulujem.
A dnes má Lilianka...taky gratulace!

Tak jsem večer neskočila 😀 , šly jsme brzo spát.

Ale chtěla jsem napsat Ivě, že to byla super akce! Tak brzo doma! Fakt vám to vyšlo. 😉

Jo, jo, sněhulák ...taky jsem říkala Petrovi, že lidi jsou nápaditý a nemusí chodit půjčovat uhlí jak my.... 😀..akorát teda ty červený oči 😕....bu bu bu ! 😀

Lindi hurá zoubek! 🙂 A teď už to pojede...

Ahojky, jedeme celá rodina k zubařce, jsem zvědavá jestli Emi ukáže zuby 😀 😀 😀

bananek
25. únor 2009

Ahojky všem oslavencům vše nej nej nej a hlavně zdravíčko at jím slouží 😀 😀 😀 😀 Lin k zoubečku přejeme taky a ať jsou noci příjemější .Napsala mi Mydokalm na noc diklofenac al retard na ráno ale můžu tedy říct ža efekt zatím nulový no uvidím dám tomu čas přes víkend musím mět zabalenej krk a stále v klidu a teple že to třeba z dětima jde že.Táta je do večera už celý týden pryč a kdo to tu odedře?Zase já no tak zlepšení vůbec nevidím ☹ ☹ Akorát bych potřebovala Lindi poradit když mám mezi ploténkama opotřebované ty chrupavky nebo jak bych to jinak pojmenovala jsou na to taky výživy jako třeba na kolení klouby?Nebo je to úplně stejné jako právě na ty kolena?Uvažuji že bych si přikoupila nějakou tu výživu na kolena mi to před léty pomohlo a tak bych obětovala i nějakou kačku na ty záda ať se mi levý moc dík za radu 😔

fajn
25. únor 2009

Oslavencům vše nej ,hlavně zdravíčko a pohodové maminky

cecil
25. únor 2009

Zdar, tak Emi zuby ukázala, to mě docela překvapila! 🙂 Nejhůř dopadl náš tata....šest kazů 😕...no to neměl nikdy co si pamatuju za posledních deset let. Ale měl popraskaný plomby, asi dosluhovaly...a pod nima kazy. No hlavně že se to chytne včas a ne pak mít vykotlané zkažené zuby. Štěpánka neměla ani jeden kaz 😵 .

Marti, tak ty máš v háji plotýnky nebo krk?

Myslím, že na ty plotýnky je to samé co na klouby, to je investice, která se myslím vyplatí...aspoň se ta degenerace chrupavky zpomalí. Mě to taky časem čeká. Všichni v rodině máme artrózu v koleně...a mě lupe v pravým už od puberty. 😖

mizim...

bazalka
25. únor 2009

Zdra holky, normalka Vam zavidim dnesni MC ... z fotecky je poznat, ze Vas tam bylo 😉. Ale ja mam rymu jak tram a zacina mi to opet sedat na dutiny, tak jsme nejeli ☹. Martas mel opet vecer trochu teplotu 😖

Zitra brzo rada nam odjizdi tatka do 3 dny do Nemecka, tak budem samotinci ☹ ... ale uz mame plno planu, tak dnad nam je choroby nepokazi.

janica..
autor
25. únor 2009

Cafte,

jako Zlatušáku kde ty se pořád flákáš, na nás pěkně prdíš 😔

Dnes jsme měli mini srázek v MC, se nás tam sešlo docela dost, hodila jsem fotečku, jak prcci pěně svačili 😉

Liliance všechno nejlepší k svátečku 😵

prool
25. únor 2009

ahojky,
vypada to, ze do MC chodi cim dal tim vic mamin 😀 je tam docela srumec.
Bananku, at je lip!!!

Baby nevite jak je to s permanentkou do ZOO - na internetu je, ze stoji 900 a je na 30 jednotlivych vstupu - to jako znamena co? Nemate nekdo zkusenosti? Diky.
zdar zdar

janica..
autor
25. únor 2009

HMM Oli neporadím 😒