Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
2. bře 2009

Radu Normaderm ... skoro celou. Nejlepsi je asi korekcni tycinka a nocni krem. Naopak ten denni mi nesedi ... je moc vodovej, neni mastnej a nerozetru na nej make-up

linn
2. bře 2009

No ja jsem kdysi pouzivala ten denni krem a taky jsem z nej nemela moc dobrej pocit, ted jsem pouzivala ten lehkej krem z Mary Kay a ted se chystam na hydtaracni radu Eucerinu, mame to ted lekarne, tak jsem zvedva, cenove trochu niz nez Vichy

linetka
2. bře 2009

Ahojky tak konečně se tu něco děje. 😉

Peťi popřemýšlím a oprášíme ten náš výtvor, no Vendy zas tak moc neznakuje spíš na ty obrázky ukazuje.

K Mary Kay- make up mám za 430 a zvažovala jsem i čistící emulzi 3v1 ta je za 800,-a krém ze základní řady za 800,-je to už pro třicítky tak se chci začít starat.Peťi když píšeš že jsi spokojená tak asi jo 🙂ty ceny jsou pálky ale je to větší balení třeba krému je 100ml.

Kdyby jste chtěli mohla bych zařídit dýchánek u nás.Mohlo by to být zajímavý 😉 nebo v MC?

linetka
2. bře 2009

Lindi ty by jsi mi mohla poradit chtěla jsem nějaký krém proti hnědým pigmentovým skvrnám pod očima.Dělají se mi vždy ze slunka používám krém z lékárny s 50uvf ale stejně se mi nějaké objeví. před děckama jsem to tak neměla tak je to asi hormonama? nebo nevím proč se mi to vždy udělá

linetka
2. bře 2009

jinak dovča super,na Vysočině je krásně.Byli jsme tam když jsem byla těhu v Milovech. 😉

cecil
2. bře 2009

Ahoj děvčice, vypadl nám net, co máme novýho správce posledních 14 dní,t ak to víc nejde jak jde, heh 😅 .

Marti, ať ti ten klid a léčba zabere!!!

Linetko, pihy jsou pěkný, ne? 😉 Já jich mám po děckách taky víc.

Teda tu řešíte kosmetiku...se přiznám že já neplácám nic, ledasco mi taky nedělá dobře, protože mě po čase začnou štípat a slzet oči, tak to musím jít umýt. Představa, že bych si něco tak drahýho koupila a pak mi to bylo na prd..... 😕....ale ráda bych něco neškodného objevila, ale spíš přírodní kosmetiku. Vyzkoušené mám bambucké máslo...musím si koupit, došlo mi a mám doma už jen s eukalyptem ...

JInáč Štěpánka chytla průdušky, má horečky a Em. pro změnu nějakou střevní virozu...3x se mi dnes posrajdila. tak jsem zvědavá co se z toho vyklube, jestli půjdeme k dr. ...

ahoj

janica..
autor
3. bře 2009

Dobré ránko,

no my s Damiánkem jaksik kuckáme, nevím co to jo, rýmu nemáme, v krku neškrábe, hmm no uvidíme, doufám že se nerozjíždí nějaká nemoc ☹

Lindi jé vy už máte dovolenku, hmmm no mi ještě uvidíme, záleží jestlik nebudem těhotnět, že? 😀

No jako Ivuš, jestli zítra dojedeš do MC a my nepůjdem, tak mě to bude mrzet 😔

Evi já taky skoro nic nepatlu na ksicht a jako ani nebudu, pač jako aktivka jsem chtěla být krásná před srazíkem spolužáků a dala si 2x masku a jako udělalo se mi tolik jebáků, co jsem neměla za rok, tak zase na to z vysoka prdím 😅 a pihy se mi taky hrozně líbíííííííí 😎

konoupek
3. bře 2009

Bré ránko ženský,
Jani,takj at zůstane,jen u toho kašle rači a je to brzo pryč! 😉

Marti no tak nakonec si v tom špitále fakt zkončila 😔 .Tak zase šup a rychle domů 😵 .

Toš mě kosmetika jako vůůůůbec nezajímá,nepatlám na sebe krom obyč krému nic,mě to připadá zbytečný 😅 🙂 .
A těch peňazí za to 😕 .

My by sme rádi do MC dorazily,tak snad to klapne 😨 .

Evi a správce,at se polepší,páč pak tu nemám ráno co číst 😠 😀 A holky,at jsou taky brzo zdravé,zase po čem prd co 😒

zlatka
3. bře 2009

Ahoj holky, tak jsem od včerejška na "neschopence", jsem myslela, že chcípnu, mám střevní chřipku a včera jsme si říkala, že už si vás nikdy nepřečtu, bo si vybleju aj oči z důlků, no dneska mi je líp, beruš je u babi, aby to nechytla, tak jen v rychlosti zdravím.
Marti, to jsi vlítla do sesterny a napsala nám vzkaz??? 😀

janica..
autor
3. bře 2009

Jéjej Zlatuš tak ať seš brzi fit, kurnik tady se to hemží nemocema, to je super, že máš hlídání, no jo to je výhoda mít bábinku v důchodě........

linn
3. bře 2009

Cao,

Zlatus, at je brzo lip.

No u nas uz kasle i mimino a kozni ma celej tyden dovcu, tak jsme tam sli zbytecne. No a jeste me teda Sebik pekne vytaci s tim jidlem, vcera jsme zkusili prvni lzicku jablicko, jsem doufala, ze mu to pojede treba lip a ono to bylo jeste horsi, musim to do nej cpat, no zlatej Samous v tomhle 🙂))

Jani, pekne tehotnete, jinak pujdete pristi rok vsechny do prace a ja tady budu kecat sama se sebou neeeeee? 😀 ale doufam, ze tehuli tady bude brzy vic 😉

Evi, to by ti mozna ta Mary Kay mozna sedela - je bez parfemace a dost setrna, jinak teda samo, co je lekarnach - La Roche Possay a Avene 😉 Vichy spis pro "bezproblemovou" plet

linn
3. bře 2009

mozna tam melo byt jen jednou 😉

bazalka
3. bře 2009

SOS ... znate nekdo opravare domacich spotrebicu .... nejde mi zavrit mycka a padaji ji dvirka ... mam strach, ze to mladocha zabije ☹ .... na netu nemuzu poradne nic najit ☹((

janica..
autor
3. bře 2009

Ivuš neporadím 😔 neznám

Ntj, tý jo to je mazec, že za chvilku nás čeká práce, jestli nebudem plodit 😀 , jako Evik má mateřskou na 4 roky, tak ta má ještě čas......

zlatka
3. bře 2009

šak už je mi líp, chvilku schrupnu a budu žehlit.Babi není v důchodu, to bys ji urazila, jani, jenom si to zařídila tak, aby měla volno.A beruš je mos spokojená, teď tu byly, babi donesla navaříno a pojedou spolu do tancování. Babi říkala, že to je prý docela náročný a už chápe, že si ani neudělám vlasy!!! 😀 Ale jinak je spokojená jak želva.No, mi přijde kosmetika od mary moc drahá, ymlsím, že se najde ve stejné kvalitě i něco levnějšího.A vy, co se ničím nepatláte buďte rádi, když to nepotřebujete.....

zlatka
3. bře 2009

Bazi, taky neznám, jen na pračky mám dobrej kontakt. A jani, vy už prásknete do druhýho????co to čtu???

linn
3. bře 2009

Ivco, neznam 😒

bazalka
3. bře 2009

Tak by mel snad opravar dorazit zitra odpo 🙂

Zlatus, at je ti brzo lip!!! To j babi fakt chapava 😀

janica..
autor
3. bře 2009

Zlatuš, jako já si řikala, že je mladá a už v důchodu, mě přišlo,že je furt doma, tak jsem si odvodila, že je asik v důchodu, no 😀 😀 😀

No ještě nepráskáme, čas, máme na to 14 měsíců 😅

janica..
autor
3. bře 2009

Kecám 14 měsíců 12 a 1/2 😅

zlatka
3. bře 2009

No jo, ale aby se pak hnedka zadařilo, jak si plánuješ, mám kámošku u prvního do toho spadla hned, plánovala druhý v návaznosti na mateřské, měla to vypočítaný a furt nic, už bude muset jít do práce. A jedna to měla obráceně, na první čekali, tak si říkala, že začnou se druhým dřív, aby to obojí stihla a hned za měsíc byla v tom a mají od sebe holky jak sebík se samem 😀

linn
3. bře 2009

No ja to mela taky obracene samik pul roku a Sebik hned 😀

bazalka
3. bře 2009

Jo, priroda si to udela vzdy po svem 😀 ... a je ji fuk, jak to chceme my 😅

bazalka
3. bře 2009

Prave tu byl postak ... dovezl balicek, ale ja cekala dva. Asi uz ukamenuju jednu maminu z MMb 😠 ... na balik cema tri tydny. Pry se ji vratil, kvuli necitelne adrese, tak ho v patek pry dopo poslala znovu a je utery a balik nikde 😠 ... by me stvalo, kdyby me podfoukla, ma mych 500,- ☹

dali
3. bře 2009

Ahojky

tak já do práce půjdu určitě plodit teda nehodlám 😀 😀 😀
Jani Zaltuš má pravdu, jen už šup šup do toho...je šílený klik mých známých má problémy...zrovna v sobotu nám přijely jedni zdělit super nečekanou novinu, že čekají mimi po 4 letech snažení.......o nich už to věděl snad každý a pořád nic a teď mají všichni radost 🙂

Marodi uzdravte se kuňa ☹

Evule jedete letos na tábor?????? 😎

linetka
3. bře 2009

Ahojky my dnes měli návštěvu a tak jsem pěkně pokecala 🙂

Zlatuš to máš dobrý s hlídáním, já kdybych dostala střevní potíže a bylo mi fakt blbě nevím jak by to tady beze mě fungovalo☹ tak ať je to lepší. 🙂

cecil
3. bře 2009

pro Bazalka - kdyby náhodou - http://www.najisto.cz/165164/ing-jiri-komarek/ - ale nevím zda mají technika, který někam zajede, je nutno spotřebič přivést a oni opraví...vždy jsem byl zcela spokojen - Petr

zlatka
3. bře 2009

No, Kači, to mám, jako fakt nevím, jak bych to s ní včera zvládla, bylo to horší jak celej císař, fakt, jsem se sotva plazila a letět jsme dokázala jenom na záchod. No, ale o to mi zas až tak nešlo, spíš že by to mohla chytit ode mě a to bych nepřála ani největšímu nepříteli, natož pak vlastnímu dítěti. A kdyby nebyla babi, tak mám docela dost takovejch těch ochotnejch bezdětnejch kamarádek, co se na beruš jenom třepou a rádi pohlídají.

Dali, ty sis už povinnost státu odkroutila 😀 😀 Teď bys plodila jen pro radost!

dali
3. bře 2009

Zlatuš já viděla na těch fotkách z hor 😀 😀

A já chtěla právě tyhle první děti ostatní to už by bylo pro stát 😀 😀 😀
Ivčo opraváře neznám 😒

zlatka
3. bře 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
hodila jsme pár nových fotek(i ze cvičení), co říkáte na beruščenu ostříhanou afinu 😠 😠 a la castrol? jsem říkala babi, že si ji takhle můžu ostříhat doma sama 😅