Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
4. bře 2009

Tý jo Zdeni jsi omládla, máš pěkný vlásky 😎

No jako já jdu v pondělí ke kadeřnici jako je šikovná a není ani drahá, tak jsem zvědavá co mi vymyslí 😎

dali
4. bře 2009

Jani ty jsi komik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale díky 😉 ..já vám to sem dala jen proto že se mi ty fotky moc líbí....ty dvě kde není Vikča fotila ona...tu jednu já....je na to hrozně šikovná. 😉

janica..
autor
4. bře 2009

Zdeni fakt ti sluší delší vlasy a tmavý 😎 Tý jo to je Vikča šikula, fakt hezky vyfocený 😵

zlatka
4. bře 2009

To je Viky fakt šikovný, jako profík.Jj, tmavá ti sluší a delší rozhodně taky. Já zvažuju, jestli to zase nemám nechat růst dlouhý, nevím, tatin se k tomu nevyjádří, jenom já pořád žadoním, aby se ostříhal. No, babi nevím, jak by to nesla, ale bojí se na mě experimentovat, tak nevím, nějak bych to vymyslela.

Jsem si teď mákla, jsem voskovala těch 60m2-pěkně po kolenách, má ten prostor i svý stinný stránky. Ale teď budu uklízet v pracovně, takže mám blízko k PC a budu víc špízovat.

zlatka
4. bře 2009

teda šikovná viky, mi to nějka ujelo.
Holky, v čím se po domácku čistí stříbro?

zlatka
4. bře 2009

Holky, já má pocit, že mě to moje dítě vůbec !ale VŮBEC!!! nepostrádá!!!! ☹ ☹

janica..
autor
4. bře 2009

Zlatuš tak to je i u nás, když je mladej u tchánovců 😔

zlatka
4. bře 2009

NO JAKO JÁ BUDU ASI BREČET!!! 😖

Dneska přišla podruhý odpo a hnedka ve dveřích:"Ahoj maminko, dej mi kokino!" Říkám, jí, že už žádný nedostane, tak začala řvát, žádný prosím nebo tak a babi jen povídá "chudáček..." No, hroznej chudáček!Ale jak se pohodově loučí... Jenom zavelila "jdeméééé!" a babi hnedka začala oblíkat-jako ve stylu: " stačilo tě matko, jdu pryč!"

janica..
autor
4. bře 2009

Hmm tak to je docela drsný, to naštěstí mladej vždy když přijede tak mě obejme dá pusenku a vykládá co vše dělal, kde byli, no jako ty to máš blbší, že bábinka Berušce dost i nahrává co?

zlatka
4. bře 2009

No uvidím zítra, jani. Napíšu, jaké bylo odloučení od babi 😀

dali
4. bře 2009

Zlatuš tak já jak to čtu, úplně vidím Viki......rada: pořiď si chlapečka 😀 😀 😀

Já kolikrát taky jsme smutná když Vikča pořád někde trajdá...dřív to byly jen naši te´d už jsou to kamarádky a bude hůř.....Filda ten k našich teda chodí taky moc rád, ale máma je máma.

Ale musíš si říct že i tak to dítě miluje nejvíc tebe a to si piš že jo 😉 jinak si vem že když je Berunka taková nebude problém když budeš muset zůstat někde delší dobu 😒

zlatka
4. bře 2009

Tak se držte: tý wole, můj choť mi koupil čistící prostředky na tu dřevěnou podlahu za litr a tak jsem po kolenách 60m2 leštila hadříkem, teď čtu návod a tam píšou, že se to musí ještě tím jedním sajrajtem, pak čistou vodou a nakonec ještě posledním sajrajtem tzn. 240m2 dneska.Tak jdu makat, to je teda síla. 😠

janica..
autor
4. bře 2009

Tý kráso, Zlatuš to máš místo cvíča, ale záda budou asik bolet co? 😀

entik
4. bře 2009

co zada, i kolena!

zlatka
4. bře 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... , holky, to je strašný, co? Chudáček maličká.

fajn
5. bře 2009

je to hrůza budu ji držet pěsti a i když ne věřící se budu modlit ať to zvládne

www.melanie.estanky.cz

fajn
5. bře 2009
zlatka
5. bře 2009

JJ, taky jim držím pěstičky, ať to všechno zvládnou a pěkně to té nemoci nandají.
Marci, to je hrůůůza, je mi z toho úplně smutno.

zlatka
5. bře 2009

ale proč jsem za váma šla:
PO STOPÁCH NA DŘEVĚNÉ PODLAZE, díl II.:
tak miláčkové moji, včera jako debil jsem myla a myla a ráno čekala uchvancancující výsledek, že jako vejdu a budu z toho učůrávat, až uvidím, jak je to krásný! a ona je to malá hrůza, děs běs, patlanina!!!!co malá-VELKÁ!
Tak jsem volala do té firmy, co s tím máme dělat a prý rozleštit...tož jsme na to s tátou sedli(opět na kolena) a šmudlili to každej z jedné strany, ale bez výsledku, člověk se po tom prošel a děs, asi po pěti minutácdh ziglení tatínek prohlásil, že se na to může vy----, že za to dal tolik peněz, tak na tom nebude otročit, že si koupí leštící papuče a časem se to vyleštít a já zase, že já v tomhle žít nebudu, že se přestěhuju a mezitím volala zpět ta paní, že to asi budeme muset zase novým přípravkem všechno sundat a udělat to znovu, bo jsem to špatně rozleštila! 😀 Tak teď je to ve fázi takové, že k nám má přijet podlahářská pohotovost a popř. nám zapůjčit stroj na leštění nebo nám to udělají znova! No jsem vařila a normálně jsem měla výbuch smíchu.Táta hulil na terase a říkal, že jsme se na to nevy----, já mu zase řekla, že aspoň se něco děje a je sranda, no jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. 😀 A kolik to ještě bude stát prachů!

janica..
autor
5. bře 2009

Ahojky 😔

holky jako nedávejte sem takový odkazy, normálně brečím a stejně jsem to ani radšik nedočetla.

Mladej chudák včera i zvracel, no kucká a pěkně ho to dráždí, no uvidíme zítra, jestli se to nezlepší, tak frčím radši k doktorce 🙄

Tak co Zlatuš jak je po cvíču 😅

janica..
autor
5. bře 2009

Zlatuš 😀 😀 😀 😀 😀 no kuwa by mě asik jeblo, jako proto nadávám na dřevěný podlahy, bych je jako nechtěla ani zadarmo, není nad plovoučky 😝

janica..
autor
5. bře 2009

Jako my máme parkety dřevěný v pokojíčku a v obyváku a jsou totálně na hovno, jako doškrkaný a plovoučka v kuchyni je jako nová, jako jak budem rekonstuovat, tak jdou parkety do prčic 😠 a taky jak jsme se na tom nadřeli a kolik stál lak ani nemluvím 😔

janica..
autor
5. bře 2009

Ale jako furt vidím před očima Přemu jak je na balkóně a hulí, kurnik ten musel nadávat 😅 😅 😅 😅 a ty jak kuchtíš 😀 😀 , no jo ty seš taková pohodářka, tebe málo co rozháže co?

jakoubka
5. bře 2009

ahojte 🙂

Ty jo,ty odkazy jsou smutný 😢 Pobrečela jsem si 😔

Miláček malej mi teď odjel 😢

zlatka
5. bře 2009

No, Jani, to je jako prej ta prvopočáteční údržba a pak už se o to budeš muset starat minimálně. Já jsem zase toho názoru, že dřevo je dřevo a jako s laminátkou bysme zas takovou prdel nezažili!!! 😀 😀

JJ, ta holčička i maminka jsou strašně statečný, že to tak zvládají a to od mARCI JsEM TAKY NEMĚLA SÍLU ČÍST....Je to fakticky moc smutný.

janica..
autor
5. bře 2009

Marťuško už, já myslela že odpo?

jakoubka
5. bře 2009

ne,už teď,Janininko ☹

linetka
5. bře 2009

Ahojky, je to moc smutný ☹ ten druhej je bohužel se špatným koncem☹ nezvládla to chuděrka malá, já si to teda nedovedu ani představit. ☹hrůza přijít o dítě.

Radši čtu pozitivní věci ale u těch smutných si aspoň uvědomím a vážím si toho co mám 😉

Jinak pěknej den všem 🙂 my už máme za sebou nákup,snídani a procházku 😉a Vendulku to nějak zmohlo tak chrní.
Jo a leze nám stolička tak se na mě Vendy pořát věsí a mlaská a chce mlíčko i pře den 😝 úplně mě vysává holka jedna moje.

Zlatuš to jsou příhody s podlahou🙂takovej román pobavilo mě to 🙂 a ještě bude pokračování 😀

konoupek
5. bře 2009

Zdar ženský,
Zlatu no početla jsem si tvůj dvoudílnej romám a válím se tu smíchy 😀 😀 😀 .Vás vidím,jak to každej z jedné strany šůrujete 😀 😀 😀 .
By mě taky jeblo 😝 . To si zase říkám,zaplat pán bůh za ten krcálek co máme 😅 🙂

Tak a ted cvičko jo.....babi napřed zapoměla,že má fotit 😀 ,až se vysypávaly kuličky a našel se foták,tak si teda vzpoměla a pak až do konce zase nedělala nic jinýho 😀 .Prej,že asi musí fotit,aby si jí věřila,že tam opravdu byly 😀 .Řekla bych,že Beru jí má docela na háku jako,naprostá anarchie a jak na ní babi přísně volá....Bereniko,pod za babičkou!!!! 😀