Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
28. bře 2009

A jeste jedna perla ... nase dite zacalo rikat popelarum misto popepe, popici a jelikoz rika misto c č, tak si dovedete predstavit, jak ho musim na ulici krotit 😀 😀 😀

dali
28. bře 2009

Tak u nás stojí školka jen 150.- na měsíc plus obědy...no celkem se vejdeme do 700.-....pak jednou za rok 500.-SRPŠ a pak kroužky jsou zvlášť.....jsem hrozně ráda za to co tu mají......Viki chodí do výtvarky a pak ještě do cvičení a ještě jezdila na lyže....víc aktivit si myslím není potřeba...pak totiž pomalu nestíhá ostatní věci 🙂
Chodila na tu Angličtinu, ale myslím že učení bude mít až až až bude chodit do školy.

Ivčo tak popici je super 😀 😀 😀

Jani já to znám s tím nakupováním....mě Pavel dal k vánocům poukázku do kenvela za 1500.- a já ji tam nebyla schopna utratit.....jo být štíhlá jako laň...tak je to asi o něčem jiném 😖

bazalka
28. bře 2009

Ja jsem dnes taky chtela utratit, ale slo to horko tezko ... vsude uz maji vylozene letni a ja chtela svetr ... takovej polo, ne hunatej teplej ... nakonec jsem v HM nasla, i tu kosili ... to bylo poprve, co jsem v HM neco koupila, mysleno sobe. Na Maciho bych tam nakupovala furt, ale ty ceny 😝

bazalka
28. bře 2009

Zdeni, to mate super cenu za skolku ... v Ol je to 400,- minimalne, spis 500,- ... ale to je uz pry strom dany zakonem

prool
28. bře 2009

ahojky kecalky,
vy toho nakecáte vůbec vás nestíhám dočíst. Ta školka za 8000 prý ještě není otevřená až od září a má tam být otevřeno od 6-18 a další výhody atd. samozřejmě soukromá.
Děcka babičky závidím - dneska mi bylo celé dopo zle z nevyspání - ale usnula jsem na chvilku až poobědě.
Tata hlídal co mohl, ale jak je to na střídačku tak je to na nic. Potřebovali bychom taky chvilku pro sebe.
tak dobrou jdu chrnět

dali
28. bře 2009

Jé Oli no to je fakt i ta chvilka co by jste byly jen spolu pomůže hodně aspoň mě......
......my dnes byly na veliké procházce...ušly jsem asi 10km a bere mě to u toho pc 😀 😀 a to mám ještě žehlit,ale asi to nechám na zítra třeba bude hnusně a nebude co dělat a když ne tak to nikam neuteče 😀 ...půjdu hajnout za Viki k TV táta utekl do hospody 😝

cecil
28. bře 2009

Ne, Ivi 😀 , školka opravdu stojí 200 ročně + každej koupí dvoje papírové kapesníky, čtyři toaleťáky, dvě mýdla a víc si nepamatuju. A to je všechno. Ale dotují to obce.

zlatka
28. bře 2009

jako popici jsou absolutně bezkonkurenční 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlatka
28. bře 2009

No, my jsme byly u babi, jako super, babi si s ní vyhraje - i děda-hráli na schovku a tak,ale zase to jídlo, děcka, dneska jí nabízela topinku 😠 😠 , šunkovou pěnu(to nežeru ani já) a furt do ní valí vajíčka.... no, radši ani nepátrám po tom, co jí, když ji hlídají, lepší nevědět.Se ozvu, když tam jsem a když hlídají, tak to nechci ani vědět.

Knížku mám dočtenou, tak zase moc věci ani špatně neděláme, ale něco joo, tak se pokusíme pozitivně "programovat" no a dala sjem si bezplenkovej týden, tak uvidím, jak se nám to podaří, když ne, tak zase nějakej pátek počkám.

No a my jdem asi taky na tu lahvinku, či c.o

janica..
autor
28. bře 2009

Jé Zlatuš ty jsi rychlá, Petruš mohla bych si taky půjčit, prosím, prosím 😅

Martínek s popici fakt super 😵 😵 😵

Zdeni přesně, když se mi něco líbilo, tak to bylo na 16tky a nebo zas drahý a jako tričko za 1000,-, z toho jsem vyrostla 😒

zlatka
28. bře 2009

a jako kolik vám všem vracejí na daních, že tak utrácíte?
jedna za to podlahu, druhá za to novej šatník........já mám jen záclony 😀 😀

Knížku přečteš za jeden večer, je tam hodně obrázků a málo textu. Jestli peťa dovolí, tak bych ti ji přihrála dál. Co v pátek dopo zajít do té olympie a herny, jani, nezkusíme???????? Teď už je beruš zdravá, tak můžete někdy dorazit i vy k nám.
evi a co máte za podlahu teď v tom obýváku?

bazalka
28. bře 2009

Peti, tak se radim do rady na knizku ... nebo kuknu a koupim si ji ... poslat dal ji muzu kdykoli 😉

Ja nastesti vim, ze nasi Martosovi nedaji nic, co by nemel, al u tchanu je to taky divocejsi ☹. Ale zase si rikam, ze uz je velkej, tak to prezije, ale kdfyz mu spali v sedmi mesicich kacenu a pivo, sla jsem do kolen 😖 😠

S tim oblecenim ... asi starnu, nejak nejsem na ty vystrelky. Hlavne at je to pohodlny a prakticky 😔 😅.

bazalka
28. bře 2009

Zlatu, nam vraci tak, jak kdyz jsme loni podavali spol zdaneni ... tak to znamena, ze celkem dost, teda aspon pro nas dost 🙂 ... ale uz je to fuc ... vcera jsme kupovali novy kola, ceka nas vyfuk, budem malovat ... no, penizky kutalejte se 😝

zlatka
28. bře 2009

Bazi, taky , taky. Konzerva. No, já taky vím, že z toho neumře, babi je dobrá kuchařka, tak nevím, jestli to mám nějak řešit nebo to přejít.Ale jako topinka nasáklá olejem-to asi není zrovna ta nejlepší volba, ne? (kdyby byl aspoń olivovej 😀 😀 😀 😀 -si dělám řiť)

konoupek
28. bře 2009

ahoj holky,
teda tady se plká 😀

Denuš už je na tom o hodně lépe,sice kašle,ale už tak "normálně".Je vidět,že jí léky zabírají a hrudníček a záda mažem Zlatu 😉 .

Já jí taky ráda vodím k našim je tam,jak v ráji a nikdy se jí nechce domů 😀 😝 .

Ivi jako popeláři fakr dobrý 😀 😀 😀 .

Já když si chci na sebe něco koupit,tak taky jedu z města většinou nas... a otávená.Porřebovala bych oblečení na jaro ,pže fakt nic nemám a už ted vím,že to budou moje nervy 😠 .Navíc nakupování nesnáším 😝 .

Evi 200 kč ročně to je jak za komoušů pomalu 😀 😀 😀

Peti sim sim knížku bych si taky ráda půjčila 😨

Oli s tím tvým spaním je to mazec.A Vašík jako odpo spaní pořád bojkotuje jo?Já si s Denuš odpo lehám docela často,dudana na spaní pořád máme 😅 .

Jo zítra u nás vaří oběd taky tatin,tak jsem zvědavá ,jak to dopadne.Dokonce si včera koupil i novou pánev asi za 600kč,což jsem těžko zkousávala teda,pže na to jeho vaření mu úpně stačí to co je doma podle mě 😒 🙂

zlatka
28. bře 2009

A společný zdaněné už končí, ne? To je tak výhodný? Já v tom zkrátka neumím chodit.

zlatka
28. bře 2009

Jani, tak to s eti teda ten oběd prodraží, to jste mohli někam zajít rovnou...ale co, pánva se dycky hodí, ne? To vás jako Přema inspiroval? Tak to mu hendka vyřídím agtřeba ho to bude zase motivovat 😀 😀 😀 Ta mastička na zádíčka je super, že? Je fajn, že už je z toho denuš venku.

konoupek
28. bře 2009

Zlatu nám vrací to co vám a za to bude mit Denuš to hřištátko před barákem 😀

zlatka
28. bře 2009

Takže taky ranec 😀 😀 😀

bazalka
28. bře 2009

Zlatus, to uz ted neni, bylo do lonska, ted si muze manza odecist nevydelavajici manzelku ze zakladu dane, tusim je si muze odecist 24tis ... ale uz je caaaas, dame jsou do konce brezna!!!

Jani Kon, to je dobre, ze je Denus lip!!! Martas stale sopli ... uz mam pocit, ze se opet projevuje alergie ☹

konoupek
28. bře 2009

No Tom chce zkusit ty skleněný nudle,pže jsme to nikdy nejedli,tak jsme na to zvědavá 😀 .A jo panva se hodí to ja fakt.On jí chtěl už minulej rok na narozky ,no tehdy utřel nos,tak jí má ted 😀 .

Jo ta mastiška krásně voní 😵

Společný zdanění už letos myslím není.

zlatka
28. bře 2009

Já bych teda hadříky nakupovala-to nehápu, jak to někde může nesnášet🙂 Ale mám ráda rychlý nákupy-líbí beru, nelíbí-ne, žádný dlouhý chození po obchodech, ale bohužel teď jdu jaxi stranou, moje mamina měla pravdu, dkyž říkala, že co si nekoupím před děckem, tak pak už vůbec🙂 Ale ráda teda hadry za levno a víc!!!! Ale zase boty si koupím dobrý a míň 🙂

bazalka
28. bře 2009

Zlatus, o jake masticce mluvite?

A jeste dotaz na vsechny .... davate prckum vitaminky a pokud jo, jake???

bazalka
28. bře 2009

Jani, sklenene nudle jsou mnam a my mame jeste radeji ty cinske

bazalka
28. bře 2009

Ty sklenene jsou dost tezke na pripravu ... aspon teda ja s nima bojovala ☹

konoupek
28. bře 2009

No já nevím,ale mě to jako ranec docela přijde 😀

Ivi Denuš taky ještě soplí,no snad se toho brzo zbavíme a Martásek ještě k tomu tu alergii si chudáček asi užije až pořádně propukně jaro 😖 .

Příští týden hlásí až 17st.to to su zvědavá 😀

zlatka
28. bře 2009

A Vilas podniká, nee, že? Je někde zaměstnanej.Já jsem v práci dostala dva tisíce teda a tata o pár tisícovek víc.Tý jo, 24 litrů-to by nám teda koplo. 😨

cecil
28. bře 2009

Společný zdanění už myslím skončilo, ale Petr si mě odepsal z daní a na celou podlahu to stačit nebude, ale doufám, že nebudem doplácet moc. Moc = do pěti tisíc, protože nám vyšla jedna životní pojistka, takže se taky bude spravovat auto, atd..jak píše Iva, nezbude nic 😖 .

Teď máme v obýváku hnusný pět let starý pročůraný koberec a chtěla bych to marmoleum ☹. No uvidí se.

dobrou

Jo...s tím popici to tu už jednou bylo, ne? Zdenča nám nechtěla odtajnit manželovu hlášku, vzpomínáte??? 😀 😀 😀 .....ti chlapi...

bazalka
28. bře 2009

No, zatim jen sopli, desim se leta a alergenu ... ale treba to nebude tak desny. Za mesic jdem na ko a tak se budem domlouvat, co dal, jaky leky a tak

zlatka
28. bře 2009

Já vitamíny nedávám,ale asi koupím, to nekojení na beruš pociťuju.A kapky ona miluje, takže bude i ochotně polykat.