Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
1. dub 2009

nazdar ženy,
prej 😀 😀 😀 😀 pak se v ní líbal v zrcadle 😀 😀 😀 -takovej narcisek 😀 😀 😀 😀 ale čepice je fakt pěkná, kolik koštovala?a Marťovi moc sluší.

Já chci taky motorku koupit, máme jen kačenu a tak je malá "na kolena, na kolena-jéjéjé", ale chci do toho investovat tak max.350, tu obyč-taky se dostaneme všude rychleji.JInak období vzdoru na vycházkách někdy dost potrápí, když já chci kupříkladu na sever a beruš zrovna na jih ☹

No, jani, vidíš-oni to od sebe odkoukají.Včera jsem v Hypernově myslela, že B.narvu do regálu a prodám, jak tam byla umrčená....To pokračovalo i doma, takže dvě, tři scénky za dvě hoďky, super. Nevím, začala teď jaxi mrčet místo toho, aby to řekla, já na to začínám být alergická.

bazalka
1. dub 2009

Zlatus, taky se u nas mrci ... Maci nerekne co chce, ale knuci ... nema to rada 😖

Jojo, mame narciska ... cepka levna, hackovala ji pani na MMB, i s postovnym stala 120 🙂
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=301841 ... ma vyber pro holky i kluky

bazalka
1. dub 2009

Zlatu, ted jsem se divala ... ty motorky spoji kolem 400 bez postovnyho 😖 ... kuknu nekde v super hyper ... treba neco objevim 😉

zlatka
1. dub 2009

Bazi, jsi hodná, Ještě se poptám po dědině, jeslti by někdo nepůjčil 😀 , má slíbený od dědy kolo, když přestane srajdit do plín a docela to vypadá slibně 😀 -třeba tak za půl roku by ho mohla dostat. jo a jak jsi měřila tu velikost, že mu tak pěkně sedne?

linn
1. dub 2009

Ty cepicky jsou boziiiiiiiiiiii 😵

linn
1. dub 2009

A mam v tom asi dva prouzky meliru, ale neni to moc videt 😅

zlatka
1. dub 2009

Jde to vidět 😀 😀 -jeden joo, moc ti to sluší, pěkná mamina a aj klukům!

zlatka
1. dub 2009

Peti, knížku si půjčil KOnoupek.

janica..
autor
1. dub 2009

Lindi no super, pěkný 😉

bazalka
1. dub 2009

Lindi, moc ti to slusi!!! Fakt pekna barvicka 🙂

U nas dnes blo nejaky divoky usinani ☹ ... ale uz chrnime 🙂

linn
1. dub 2009

Diky 🙂
byla jsem si ted zaplavat a super, vubec se mi nechtelo a ted jsem rada, ze jsem sla a tatka to se sebikem taky tentokrat pekne zvladl 🙂
Ivco, te pani jsi napsala obvod hlavy?
A to video je mooooooc krasny 😵

adrastie
1. dub 2009

Ahojky mamusky jak se tu máte dlouho jsem tu nebyla. Nikolka je pěkná zbojnice, vzteklá po tatínkovi, hodná jako vždy po mamince 🙂 V červenci se stěhujeme konečně do svého.
Mám prosbičku, když se vám bude chtít pošlete nám prosím hlasík na: http://www.lovelababy.cz/profil/?user_id=6775 a podpořte nás, děkujeme

adrastie
1. dub 2009

Koukam na fotečky, jste všichni krásný. Zlatko já jsem tě koncem léta viděla v parku, nejdřiv jsem nevěděla kam tě zařadit a když jsem si vzpoměla tak jsi byla pryč, to jsem se ozvala brzy že 😒

entik
1. dub 2009

Jééé, Lindi ty jsi krasna, fakt ti to moc slusi. Dnes jsem videla i Martaska v nove cepicce, taky moc pekna. S tim jarem to vsem slusi 😉 😉
Vcera jsem byla na kontrole s miminkem, vse vypada ok. Tak snad je.

Holky, budu si objednavat podprsenku, klimatex, nasla jsem ji za supr cenu a ja ji mam moc rada, tak jestli ji nekdo taky nosite, tak se pridejte, at mame levnejsi postovne😉 Je to hned ta prvni ELENA, a maji ji i v bile. I ty tricka maji za dobrou cenu.... http://www.sportovni-obleceni.cz/vyprodej-oblec...

entik
1. dub 2009

ahojky, nasla jsem hezkou reportaz o bezplenkovce na markize, je to ctvrty pribeh

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

janica..
autor
2. dub 2009

Dobré ránko,

jé tam je krásně, posnidáme a razíme, jdem ke kámošce se mrknout na mímo, se těším, jak jí pochovám 😅

Adry ahoj, no že se taky ukážeš, jak se máš? co Nikolka hodná? a kde vůbec stavíte?ukaž se častějc a samo odhlasováno 😉

Peti to je dobře, že je vše ok 😉

prool
2. dub 2009

ahojky,
u nas dost spatny. Podle kozarky se asi Vasovi zmenila po tom zanetu usi imunita a staci aby byl ted trosku nastydly a je cely osypany - taky jsme ziskali plastickou dermografii - coz je, kdyz na sebe sahne, tak se osype ☹
Navic ted mu tece soplik porad, tak nevim. Jinak chceme letet k mori na last minute, ale asi skocim k mudr. nelibi se mi jak kasle, takze more neni porad jiste.
U alergologa to bylo strucne tak, ze jsme tam dorazili na 10 podle objednani a oni delaji odbery do 9.30 - no myslela jsem ze odpadnu - takze vzorek nakonec opet nesel do Olomouce, ale do Prostejova, protoze Sternberk to co chceme nedela a Prostejov teda uplne taky ne, ale vic nez Stb.
Jeste jsem to tam musela odvest - vubec me nenapadlo, ze jsem to mohla dovest primo do Olomouce (byla jsem uplne mimo, ze bych Vasika mela drzet jeste 5 dni bez antihistaminik) - no uz se stalo. Odber des, protoze se Vasik nechtel nechat, takze krve uplne vsude - vtipkovani sestry, ze je to jak u reznika - opravdu neprida.
Jani kon -jsi hodna, ale ono to mozna vypada, ze to zvladam, ale opak je pravdou a navic doma jsme na bode mrazu s tatou.
Vasa jak hodne mluvi, tak rika, ze ho svedi cely telo, ze svedi to a to a zaspavani je hrozny - v podstate kazdy den.
Mejte se krasne a dam vedet jestli jedeme nebo ne
😉
ahoj Olca a Vasik

adrastie
2. dub 2009

Ahojda, no nestavíme, koupila jsem si s Nikolkou byt, ale bude volný až od července, hrozně se ale už těším. No v lednu mi bude končit mateřská, tak už domlouvám školku, hrozně to letí, až bude chvilka naházím sem nové fotky

bananek
2. dub 2009

Ahoj tak dnes se opravdu ukázalo že už je tu jaro měla jsem tu kámošky a teď před obědem půjdem ještě ven to bude žůžo 😀 😀 😀 Jinak včera jsem vyřizovala vše před operací tak jsem toho měla plné kecky 😀

cecil
2. dub 2009

Ahoj , jen zdravím....ahoj Ani....

jaksik není čas nebo nejde net 😅 , včera jsem stihla chvilku řádit na zahrádce, holičku a td a večer když byl tata na noční tak nešel net 😖 .

Oli, to jsou teda zprávy.... ☹ ....tu plastickou dermografii má můj otec, ten jak se někde opře, už je červenej a škrabe se... 😒 .To musí být fakt na nerv...

Žensky, normálně ten můj chlap mi strčil an podzim ty moje krásně umytý sítě do toho špinavýho sklepa a ted je vyhodil navrch, jsou jak prase a navíc nemám ještě umytý okna, že??? Prej : tak je umyj. No jasně, do večera s dvěma děckama u nohy mám všechny hotový.......no problem! A ještě stihnu napsat úkoly 😝 .

Ach ti chlapi.

alcatko.j
2. dub 2009

Ahoj holky, moc se omlouvam, ze jsme se vtirla😅 Ale mam na vas prosbu..nejsme z Olomouce a hodlam se tam za uceleme mnoha vyrizovani pristi tyden vydat😅 a chtela bych se vas zeptat, zda(ale to urcite) a kde, naleznu nejaky/ke sekacky?Mam na mysli ty anglicke...kdybyste mne poradily, byla bych moc rada 😵

bananek
2. dub 2009

Ahoj ALCATKO.J pokud mohu poradit tak výbornej je v Pavelčákové ulici má tam strašně mooooc věcí a člověk si nemůže ani vybrat

bazalka
2. dub 2009

Zdar holky!!!

Alci, viz IP

Olco, to je fakt maso ... kdy uz tohle vsechno skonci???? To prece neni mozny ... ja uz bych byla na psychine 😖. Moc moc Vam drzime palce, at to more klapne a pomuze Vam!!!

Evko, to fakt potesi ... oni obcas nepremysli, co rikaji 😠

Ahoj Ani ... teda po takove dobe!!! Ale jsi hodna, ze sis na nas vzpomnela 🙂

Dopo u nas byla kamaradka se dvema retrivrama, tak jsem byli cele dopo venku ... Maci byl tak vyrizenej, ze mi malem usnul v kocarku. Ale doma chytnul druhej dech, chtel vysavat a uklizet ... no, nakonec jsem mu dala obed a zahnala ho ve 12.45. A ja se vrhla na okna 😝 ... ale jen obyvak a loznice. Vytrela jsem, utrela prach ... jsem pekne vyflusla. Venku nadhera a me od ran boli hlava 😖 ... uz jsem to nevydrzela a dala si pred tema oknama brufen. Na zbytek dnes kaslu ... Macinkovo okno umyju asi zitra odpo, jak pujdou kluci ven a kuchyn az po malovani. Myla jsem ho nedavno a ten mesic to jeste prezije 😉

prool
2. dub 2009

Decka mame antibiotika a jestli nekam chceme jet, tak jeste zitra opet k mudr. Vasa je fakt uplne hotovej. Jenze tezko poznam, kdy mu je zle, kdyz nema teplotu a vydrzi jak kun a jen ma projevy na kuzi (coz je skoro porad) a nudli u nosu (coz je od pul unora taky skoro porad)😠 a iluze si nedelam u nas to neskonci asi nikdy.
Ted chudak chrni a asi je uplne vyrizenej a ja taky.
zdarec a omlouvam se vsem co to nezajima 😲

bekulkamama
2. dub 2009

ahojky, se všem omlouvám, sem nějak ztratila název diskuze a už sem Vás nenašla.....
taky mi to dala Zlatuška pěkně sežrat 😀 že sem utekla a nic o sobě neřekla tak všem se mooooooooooooc omlouvám....
jak se máte? Venku je fakt krásně až z toho mám naprosto skvělou náladu ... teda po dost dlouhý době ☹

bazalka
2. dub 2009

Olco, a vy chcete letet uz ted??? Treba za par dni po tech antibiotikach ne? Ja bych mela celkem strach ... ja jsem jednou letela s rymou, teda spis dutinama a myslela jsem, ze to nepreziju ... takovou bolest jsem nezazila, myslela jsem, ze mi praskne hlava, skoro celou cestu jsem probrecela ... ty znemy tlaku byly desny. A to jsem byla dospela, s prckem by to asi bylo sileny.

bekulkamama
2. dub 2009

alcatko: tak ja znam jeden naprosto super v tý Pavelčákový taky ale jeden ještě je v Sokolské na rohu ulice (kousek od Prioru)

bazalka
2. dub 2009

Jojo, slunicko je mocne 🙂

Lindi, s tou cepickou ... pisnes jen obvod hlavicky a jak hlubokou ji chces a pani uplete. Objednala jsem ji v patek a ve stredu mela doma 🙂

bekulkamama
2. dub 2009

Zlatka: jeeee tak Beruška ti poslední dobou takhle zlobí jo? Doufám, že za to nemůžou ty hory heh blekoška ji tam rozmslala tou pozorností hi hi 😎