Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
7. dub 2009

Balim, dobrou a snad cau zitra

janica..
autor
7. dub 2009

Ivi čusík, zítra si to prcci užijou na tobogánku 😵

bekulkamama
8. dub 2009

ahojky pěkné ráno holky, tak vidím že dneska máte o zábavu postaráno 😀
nebýt v práci tak se přidám, abych Vás poznala, no nehrozí ☹ tak až budu ta mamina 😀

bananek
8. dub 2009

Ahoj holky přeji pěkné slunečné ráno tak vy se balíte na tobogány a podobně a já už chystám rodinu na můj úterní odjezd do špitálu.Včera jsem si zase pomohla spadla mi malá i z kočárem tak má modrou celou škraň ty golfky některé nejsou vůbec stabilní kdybych to věděla tak jsem koupila něco jiného no ale teď už do toho investovat nechci když už víc lítá než se vozí 😀 😀 😀

bekulkamama
8. dub 2009

bananek: jéé to mě mrzí, doufám, že kromě modřin je v pořádku..

bananek
8. dub 2009

Jo kromě modřin je OK už jsem říkala že si zase příště pořídím Chiko ani vidět.Já měla na mladýho golfky tehdy ještě bez stříšky ale pevné a to by se nikdy nestalo.No spíš bylo horší jí pak přemluvit aby sedla spět.No děs rači nepředstavuji si ani co se mohlou dalšího stát.No u nás na dědině se mi to nestalo vždy ve městě na těch perfektních chodíkách tam je výš tam níš no děs 😀

bekulkamama
8. dub 2009

fakt? no to je teda pěkný... tohle člověk nepředpokládá, ale co naděláš, dneska už se vyrábí skoro samé šunty.. ☹ kde je to u vás v dědině?

bekulkamama
8. dub 2009

všechny jste v Olympii? ☹

bananek
8. dub 2009

U nás v dědině to je v Chomoutově 😀 Já jsem doma a chystám se na horší časy ☹

konoupek
8. dub 2009

Ahoj holky,
já jsem tu taky na chvilku.
Marti,kolikátýho nastupuješ?Zrovna,když je tak hezky co?Ale zase ta úleva potom,až to budeš mít dobrý 😉

konoupek
8. dub 2009

Beku v práci vydrž je středa,tak už se nám to pomalu sobotí 😀 😀 😀 😀 😀

bazalka
8. dub 2009

Ahoj vsichni,

hlasime navrat z Olympie ... bylo to tam super, jen Macika tobogan vubec nebral ... ale jiny veci jo, tak to zase urco zopaknem ... jen je to trochu frmol ... priste urco pojedem tim busem co dnes a snad budem mit zase stesti a na nadru stihnem prestoupit na ten bus, kterym jezdime z Hermanku, zaveze nas az pred barak 😉

Bananku, co to mate za golfak??? Hlavne ze je Luci v poho, ale ten sok, co??? 😔Nez se vda, modra tvar zas bude ruzova 😀

Beku, nesmutni, ceka nas dlouhej vikend 😉 ... teda nas tatin ma volno v pa i ut, tak budem konecne zas dyl spolu 🙂. Jen ten patecni vylet do ZOO jeste zvazim, jsou prazdniny, tak tam bude asi srumec. Mozna by bylo lepsi tam jet az v utery, to tam bude pohoda klidek 😉

konoupek
8. dub 2009

Ivi no v pátek bych tam nejela určitě 😉

linn
8. dub 2009

Cauky, tak ja hlasim navrat domu, brala jsem o jeste pres autoservis, obcas mi svitii kontrolka porucha motoru 😒 , tak jsem vyuzila toho, ze jsem ve velkomeste 😉 a k memu udivu mi tu diagnostiku udelali na pockani a zadara, asi holt zapusobili ty dve zlobidla a samotna ztrhana matka 😀 😀 😀 no aspon k necemu mi to je. A autu nic vaznyho neni, uf, jsem si oddechla.
A Samik mi po ceste neusnul, tak ted spi a ja hlidam jen Sebika, ale ten mi to vynahrazuje, uz zas stal u stolu 😲

A ta herna je moc moc pekna.

Ivco, ja jsem o te zoo taky uvazovala v utery, mame tatku doma, maji v ut. a stredu nakazanou dovcu 😉

linn
8. dub 2009

No a na vikend nas zivitel vyrazi na ryby a my s klukama k tet do Boskovic, nastesti tam mam aspon o Samikovo hlidani postarano 😉 sestrenka s tetou se nemuzou dockat 😉

linn
8. dub 2009

Marto, no jeste ze to tak dopadlo, chudak Lucinka, budem na tebe pristi tyden myslet, na operaci jdes ve stredu?

bazalka
8. dub 2009

Lindi, nas tatka ma taky nakazanou dovo 😉 😝 ... snad uz bude ted vic zakazek, jinak vycerpa pul dovolene 😠

linn
8. dub 2009

No v More tak nejak podobne 😠

bekulkamama
8. dub 2009

konoupek: no no to jo, mi to neubíhá, jen se mi zvyšují hromady na stole 😒

bazalka: no to si piš, celek víkend bude šílenej, jestli nemáš ráda zástupy lidí tak to nechte na úterý, ještě bude příležitostí až až ale ty velikonoce jsou děsný, i jiné víkendy ale ty se jako dají zvládnout!

linn
8. dub 2009

No a na Velikonoce jeste k tomu hlasi porad super pocasi .

linn
8. dub 2009

Bekulka, jak bylo vcera na bruslich? Kde jezdis? Ja doufam, ze se na ne letos zas nekdy dostanu 😅

bekulkamama
8. dub 2009

linn: naprosto úžasně, tož letos poprvé takže na rozjezd jsme jeli na černovírskou cestu ale příště půjde na tu cykloztesku od Chválkovic do Samotišek 😀 je supr dlouho ale nahoru je to trochu makajda, včera to bylo maximálně skvělé...

zlatka
8. dub 2009

nazdárek, já vyrážím, vlakem ještě do city, až se to moje Béčko vzbudí. Na bruslích jsem byla včera s kočárem a parádička a předtím sama ,a le s tím kočárem je to lepčejší, tak pokud to dnes stihneme , tak ještě vyrazíme. o té stezce tam u vás, jsem, Beku, slyšela.Blekoška jezdila a moc si to chválila. Jako nikdo tady Bekulu nelitujte, že je v rachotě, si všimněte, kolik nám toho stihne napsat, si v práci přes net povyřizovala celou svatbu 😀 😀 a všechno šéfuje jen z práce-mailíky a tak, žéééééééééééééééééé? 😀 😀

LINDI, TO JSOU CHLAPI HODNÍ, ALE

zlatka
8. dub 2009

mylsím, že by ti to udělali aj tak zadar, když přijede bezdardná ženská k světu...

bekulkamama
8. dub 2009

zlatka: 😀 😀 😀 ty opico jedna 😀
no jo ale u toho psaní makáááááááááááááám jak barevná, taky píšu dosti rychle ale Vám to tady trvá 😀 hi hi
jj cestička je supr Blekoška byla letos už asi 2 x s Mejlou, vždy se staví na kafčo, to se mi lííííbíííí
Zlatuš jak s tím kočárem brzdíš? Máš na kočáru brzdu nahoře? Nebo to jen dojedeš?

linn
8. dub 2009

Bekulka, jj, vsimla jsem si te cyklostezky v nedeli, bylo tam teda pekne narvano 😉 u nas se jezdi na stezce Unicov strelice, taky vyborne 🙂 ja bych i vyrazila se Sebem s kocarem, ale nemam nahore brzdu, tak nevim 🙂

Zlatus teda pekne donasi, co? 😉 😀

linn
8. dub 2009

Bekulka, ty mas svatebni albicko na brms,ze? Jsem trosku smirovala, kdyz Zlatus psala s tou svatbou 😉 moc krasny, sluselo ti to 😵 a videla jsem tam i Premu 😉

linn
8. dub 2009

A u nas se ted tandemove spi, to je pohoda 😉 🙂 😀

linn
8. dub 2009

Tak uz ne, jsem to zakrikla, pekny zbytek odpoledne 🙂

bekulkamama
8. dub 2009

linn: jj bývá to plné na černovíráku ale ta nová dlouhá do Samotišek celkem ujde málokdo to dá víckrát páč nahoru je to těžší 😀
mám tam albíčko 😀 šmíráčku, hi hi moc děkuji, to je od tebe milé.. jj jsou tam na fotce i s Berunkou, moje nejmenší družička, moc jí to slušelo a jak tancovala 🙂 Přema mi to točil a udělal nám supr DVD 😎