Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
8. dub 2009

tak já se pomali loučím, ještě něco dodělám a mizím, ráno si vás přečtu, pa pá

janica..
autor
8. dub 2009

Helou, hodila jsem pár foteček 😉

Jako jsem KO, utahaná fest 😅 jdu vás dočíst 😉

janica..
autor
8. dub 2009

Bekul fakt mo pěkný fotečky ze svatby 😉

Banánku to je pech, ještě že se nic horšího Lucince nestalo 😨

Peti knížečku mám momentálně já 😀 😀 😀

bazalka
8. dub 2009

Zdarec!!!

Jani, dik za fotecky ... parada 😉

Dnes jsme si byli pro opravene auto ... novej vyfuk a pak malickosti ... 6 tis 😝

Tak do ZOO jedem v ut 😉 ... treba se, Lindi, potkame 🙂

janica..
autor
8. dub 2009

Ivi to je hned no 6 tis. je ještě dobrý 😅

zlatka
8. dub 2009

Jani, ta psolední je parádní, jakoby si damiánek objednával pivko 😀 Tak jsem dnes stihla i ty brusle, ale s kočárem je to teda makačka- tady po těch našich cestách, takže jen malej okruh. Noo a nafotky hážeme odkaz sem, ne? kdo to má hledat, kci🙂

Mám tu staršnej bugr, dva večery po sobě jsem vytuhla s beruš a neuklízela, tak to tu podle toho vypadá.

Ve městě jsem si koupila dvě trička a beruš sandálky, jen za 355, cena dobrá. Sob taky boty a pár "drobností" a hned jsou prachy v čoudu.

Beruš na nádraží čůrala na mravence a nakonec se z ní vyvalil boban 😖 , tak jsem po ní uklízela jak po pejskovi, musím na to být v batohu připravená.

Marti, chudák Lucinka, takovej karambol, to se ti převrátila, dkyž jsi ji měla někde zaparklou?Jdu něco dělat, chjo.

entik
8. dub 2009

Holky, fotky jsou paradni! pekne jste se vyradili🙂
Mne dnes zacal novy kurz znakovani a bylo to taky moc fajn 🙂

Zlatu, kde jste koupily sandalky?

Jani, knizku si uzij!

evi,kde jsi?

My dnes byli na kafi v te nove kavarne, jak psala Bazalka, fakt je suprova!

linetka
8. dub 2009

Ahojky holky, tak jste si hernu pěkně užili 😉 to je super
My dnes byli s Vendy na písku a Luki jezdil kolem baráku s kámoškama Šárinkou a Vendulou. To je prča že má jen kámošky,s klukama se nedoumlouvá 😅. já jsem ale ráda ,protože s holkama je i klidnější a nepředvádí se a nedivočí.pořád mám ale strach ho nechat venku samotnýho 😅 😝 jsem strašpytel?

My jsme nakoupili boty u Bati Vendulce i Lukimu a spokojenost 🙂 Lukaš si je vlastně vybral sám a prodavačka s ním komunikovala ani nás nepotřeboval 😉

My zítra vyrážíme do Beskyd na celý velikonoce.Už se těším, že na chvilku změníme prostředí a vyvětrám si hlavu.
Nemůžu pořád dobalit 😅 je to věcí jak na měsíc 😝. uf uf

Tak si dejte v pondělí na zadečky polštáře a užijte si pěkné svátky jara. 🙂Páček schledáček - v úterý mrknu a doufám si počtu 😵

cecil
9. dub 2009

Ahoj,
no nestíhám, nesvačím, nestihnu to nestačím.... 😀 , navíc teď na mě padla jakási jarní únava, vyskočil mi opar, jsem jakási unavená. Včera jsem se už nemohla dočkat peřin a od devíti spala jak zabitá. Až do dvou, když se mi totálně počůrala Emilka, páč jsem zjistila, že jsem jí vůbec nedala plínu 😅 . Tak pak jsme spaly až do celých 5.42 (budík mi zvonívá v 5.50) a já se tak těšila že si dneska pospím 🙄 .

Peti, ani na to "Hádej kdo jsem" jsem se nedívala, a že jsem fakt chtěla 🙂 .

Lindi, takový servis vždycky potěší, co??? 😀 😉 A Sebík se už staví ke stolu, tý brďo! To bude čert!

My dnes jedem k dr.autobusem, Emilka bude mít zážitek, pojede porpve! 😀 E.má kašel a rýmu, tak aby ji poslechla, jen pro sichr. Přece jen je delší víkend.

Tak páček, jdeme snídat

bekulkamama
9. dub 2009

ahojky holky dobré ráno 🙂

Janica: moc děkuji...

zlatka: myslím že s tím bobkem nejsi jediná, včera měla kámoška se svou malou ségrou stejný zážitek, akorát v centru nad kanálem 😀

včera jsem koukala na Hádej kdo jsem, byla tam paní co znakuje s malými dětmi....

bekulkamama
9. dub 2009

chupy chrup... vstávejte někdo 😀

janica..
autor
9. dub 2009

Dobré ránko,

Bekul 😀 😀 😀

Zlatuš jaký hledání, vždyť fotečky hned najdeš ne? JJ poslední fotečka nemá chybu, nejlepší je stejně Beruš jak umí pózovat 😀 😀 😀 😀

Peti díky a to je nějaká tvá známá z toho hádej kdo jsem, jsem taky koukala 😉

Kači Beskydy si užijte 😵no jako nevím, já budu mladýho hlídat snad do 18cti 😀 😀 😀 😀 i když ty to tam máš lepšejší na vesnici, jak tady mám ubytovnu cigánu a to mě dost prudí, jako jsou drzí jak sviňa a malá Danielce z baráku nadávaj do p..e a tak, no síla, taky ju furt radšik hlídaj 😒

Evi taky se na mě fest podepsala jarní únava, jsem taky KO 🙄

bekulkamama
9. dub 2009

janica: jj tak fotky jsem okoukla 🙂 to si Beruš už našla ženicha jo: 😀

bekulkamama
9. dub 2009

zlatka: tak říkáš v CITY je dobrá nabídka hadříků jo? 😀 Ty sandálky si ale koupila fakt levně, to koukám, pro děti to bývá děsně drahé ☹

konoupek
9. dub 2009

Holky,Jani,fotky moc pěkný,teda ste nás navnadily 😀 😀 .

Beku asi jsme ti albíčko zkoukly už všechny 😀 ...vidím,že bylo opravdu veselo 😉 😵

Evi ,Emušce,at je brzo líp chuderka malá 😒.

A jarní únava na mě taky docela dobře působí.To by člověk ani neřek 😝

bekulkamama
9. dub 2009

konoupek: to nevadí, já se jím chlubím 😀 tos neviděla DVD nechápala bys, ti kamarádi, umí vymyslet ale úkoly 😀 jsem zvědavá na ty nové, kámoška se vdává, Zlatuš ji jde za svědkyni a jako taková má na starost zábavu 😀 hi hi to se těším, bude junda 😀

bananek
9. dub 2009

Zlatuško ahoj jsem si to vyloženě zavynila sama spěchala jsem k mudr ze sebou a ten kočár musíš nadzvednout na zadní kola a sjet z patníku a já v tom fofru nezareagovala tak rychle a mladou jsem doslova vyklopila do předu a že byla přivázaná tak kočár spadl na ní a neštěstí bylo hotovo 😀

bekulkamama
9. dub 2009

tak jsem si dala zdravý špenát na oběd 😀 a hned na to magnum double cokolate 😀

bekulkamama
9. dub 2009

dneska si tu nikdo nepovídá... ☹
ale mě dneska šíleně třeští hlava, tak ani neprotestuju.... ☹

cecil
9. dub 2009

JO, děvčata, u dr. jsem byla s Emuš snad devátá 😝 , to miluju, vždycky!
pak jsem letěla na poštu vybrat peníze a hned je utratit v lékárně a za jídlo....a te´\d maláspí, já jsem pověsila a poslírala prádlo a teď bych měla něco dělat, ale úplně mě pálí oči a láká mě to prásknout sebou na gauč, v tom mi brání ejn to, že na něj Emilka rozsypala misku corn-flaků, jinak už tam fkat ležim 😀 .
Ale letos mě to fakt bere! To bych ani neřekla!

A holky, dnes je ouplněk....první jarní......14 dní po prvním jarním úplňku se nejvíc čistí tělo....tak si uvařte aspoň kopřivovej čaj! 😉 Já bych tu očistu asi fakt potřebovala, jak sleduju jak jsem K.O.

Ještě k tomu hlídání....já se o Štěpánku taky bojim, sama je u nás na dvoře, nebo u někoho na dvoře. Dnes ale lítá s děckama po dědině, spoléhám ale na to, že jsou všichni starší a rozumnější, je jim 12,14,10 a Pipi je njemladší.Tak snad ji ohlídají.

ahoj

zlatka
9. dub 2009

Tak to píšeš o úplňku a očistě až teď? Když jsem přežraná...ráno se hlásí takový zprávy.
Sandálky jsem koupila v Denisové ulici, mají tu krytou špici-jako jsou tam fuky, ale bo je beruš malý kopýtko, tak mám radši krytou špici, ale jsou holčičí a na kluky tam výběr ani moc neměli.To byla haluz, že jsem na ně natrefila, kožený, "růžový s kytičkou" 😀 😀 , ale b. prohlásila, že v nich chodit nebude, tak se uvidí.

Taky udu mít strach, až budu vypouštět dítě samo ven.

Beku, jako já byla v city jako ve městě 😀 😀 ne jako v OC City 😀 a super hadříky jsem si nakoupila v sekáči 😀 😀 , byla jsem i v normálních obcodech, ale nic se mi tam nelíbilo.

zlatka
9. dub 2009

Jo, beskydy závidím, já jdu dát do richtiku kolo, a´t můžeme s berunkou jezdit.

cecil
9. dub 2009

Tak ještě jednou...dnes v noci je úplněk a 14 dní PO prvním jarním úplňku se čistí tělo....takže od zítřka! 😀 Zlatu, Zlatu....dnes se ještě přežer a zítra můžeš začít 😀.

Ale já bych taky furt jen futrovala...asi se tělo brání únavě, nebo co. Tak jsem si dnes nakoupila banány, víno, mrkev, budu jíst aspoň vitamíny.

bekulkamama
9. dub 2009

zlatka: jo taaak, tos měla říct, včera jsem odpol. cárala po městě, jsem mohla nakupovat s tebou

linn
9. dub 2009

Cau zensky, jedem zitra na vylet, tak asi do nedele nebudu, krasny vikend, paaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

bazalka
9. dub 2009

Vsem vyletnik prejeme fajn vyletovani 😉

My jeden nakonec do ZOO zitra hned brzo rano, v ut uz mame jine plany ... jedeme s prababi a pradedou na vylet, tak, kam s nama jezdili, kdyz jsem byla mala ja ... moc po tom touzi, tak jim to zadi splime 🙂

Zlatus, kde je v Denisce obuv???

zlatka
9. dub 2009

Jsem to tu psala, že fičíme do city, asi jsi nepostřehla.a do kdy jsi byla ve středu v práci?

Jako 14 dní nežrat, jo???? Tak se pokusím teda aspoň v něčem omezit.

Tak dnes byl moc fajn, u babi mají zvyk, že dávají ještě teplý vajíčka "do důlku", znáte to? Je to pro holčičky, oni byly jen tři holky, tak to tak měly celý dětství, dělá se to na Velkej pátek, ale protože jedou pryč, tak to por beruš udělala dnes. A ta byla teda nadšená!!!!!krásný, lítala po zahradě, hledala vajíčka a kokina-super. Babi říkala, že oni vždycky ještě tomu "zajíčkovi" připravovaly důlek-jako vystýlaly mechem a tak a druhej den se prý hned letěly podívat, co jim tam nechal.Prý tam bylo třeba jenom jedno teplý vajo a ostatní všude po zahradě, protože se "nestrefil"-se mi to líbí.teda oni neměli "zajíčka" , ale pá 😀 nbíček jim to posílal po zlaté nitce.

zlatka
9. dub 2009

Lindi, hezky si to užijte!!já má záclony v bytě-super, musíte přijet zkouknout, až ještě taťka dodělá tu terasu?

To není speciální obuv pro děti-human, vedle herby, jak sjem psala, na kluky výběr nic moc a předpokládám, že s kytičkou by Maci nechodil.

zlatka
9. dub 2009

dívali jste se na šanci? Fakt zase úplně zby\ytečně vyhozený prachy za nějaký ty procedury a akce k návratu sebevědomí, co?

bazalka
9. dub 2009

😀 ... on mozna, ale ja bych to nedovolila 😅