Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
17. dub 2009

jebáš je co?????A ještě jsi zapomněla na popiči, ne? Teda, ten MarŤA MÁ ALE SLOVNÍK.....ještě že mama, říká mama, co? 😀 😀
Evi, tak to bysme se nepotkaly, bo ty jsi byla na malinách a já na borůvkách! Hlášky jsou dobrý. Jak jí radí s počítáním...... 😀Beruš má oblíbený číslo sedm a na všechno to odpovídá.

zlatka
17. dub 2009

LINDI, dala mi amstičku na ten ekzém Locoid, mám jí to dávat, co mylsíš?

bazalka
17. dub 2009

Prece jeřáb 😅 ... a popiči jsem uz psala, tohle byly jen novinky

janica..
autor
17. dub 2009

Ahojky, tož bude za chvilku myslím pršet co? výjímečně jim vyšla předpoveď 😅

Ráno jsem měla jet s kámoškou na kole do parku, ale odložili jsme to, pač jako byl větr jako prase 🙄 tak si aspoň prcci u nás pohráli 😎

Marťásek jede 😀 😀 😀 to náš mladej zase furt říká bubá a to každej slýší blbá 😅 a to je u nás bubák.....

Téda ať je Berenička brzo fit, chudina malá ☹

Ivi kurnik budem na sebe v pondělí myslet 😀 s tou školkou, kurnik jak by se mi oddechlo 😅

janica..
autor
17. dub 2009

Lindi ne v poho, už jsem si zvykla 😀 😀 😀 😀 😀

Ivi poptám se na toho bořka 😉

Marti brzo se vykurýruj a vítej 😉

janica..
autor
17. dub 2009

Ivi a to chceš písničky?

Jinak všem přeji pěkný víkend, i když moc slavně to venku nevypadá a to jsme měly v plánu zítra vyjet na kolech, no uvidíme.....

zlatka
17. dub 2009

Evi, já jsem taky přestala první noční kojení, ale jako tak dva tři dny to trvalo a tu první noc mrčela, pak už ne, nabídla jsme ji čaj a potom uznala za vhodný, že se kvůli čaji nemá cenu vzbouzet. A vždycky jsem jí řekla, že mlíčko není, bo ho všechno vypila před spinkáním. No, já bych omezila noční kojení být tebou a to ostatní bych nehrotila, já jsem přestávala, když jsme beruš kojila asi 5x denně, ale jak říkám, byla dva dny pryč. Takže být tebou, tak bych se domluvila s babi, alespoň teda na jednu noc, určitě by byla ráda. mylsím, že to je jak s kouřením, když snižuješ dávky, je to na prd, chce tím seknout a hotovo. Ale pokud se rozhodneš,tak to chce vydržet a ne ji jednou potrápit a pak zase kojit, protože ti jí bylo líto.Chce to pevný nervy. Věř mi, že pro mě to bylo taky asi těžší než pro ni, vůbec to rozhodnutí, odhodlání a pak "nelitování", že jsme přestala. No, držte se, holky. Když tak počkej, jeslti pojedete někam na dovču a tak-změna prostředí taky dělá svoje a tam to pak zinscenuj-bolavý bradavky, náplasti, no, musí spolupracovat celá 😀 😀 rodina.

bazalka
17. dub 2009

Jani, uz poho, uz nic nepotrebujem .... udelali jsme to jinak, tvorime video k 2. narozkam 😉

Teda vidim, ze jsem mela o starost min, kdyz proste zdroje mlika vyschly ... ale uznavam, ze jsem z toho byla tenkrat dost spatna ... ale zas 7 mes je relativne dost, jini jsou na tom i hur 😔

entik
17. dub 2009

evi, napred jsme zrusili to nocni kojeni, jak pises, i Zlatka. Prvni noc byla silena, pak to slo. A hlavne od te doby spi celou noc. ani to nebylo tak hrozny, ani neplakal, ale sedel a znakoval prosim, prosim, mlicko. Porad jsem mu klidne opakovala, ze mlicko uz neni, ze az rano a on to pak vzdal a lehl a spal. Prvni noc to zkusil hodnekrat, druhou min, treti snad uz vubec, nebo mozna jednou.
Odpo spani, jak kdy. Bud lehnu s nim, nebo kocarek. Ten zabere nejlepe, ale rada bych ho postupne naucila na postel, ale ted nam to moc nejde.
Vubec mi prijde, ze ma snad pubertu. Porad nenenenene, vse mu vadi, chvilku je vesely, za chvili jeci, ani nevim proc... chjo, tak snad to brzy prejde.

Hlasky jsou perfektni.
Mata ted porad rika jahoda, akorat to rika jako aoda (z knizky krtecek) a na kazdeho pána krici pám. 🙂 Zlatu a na tebe a berunku stale vzpomina, jste nase kazdodenni tema, to se ho fakt drzi. Mame vas i namalovane v sesite a povidame si jak jsme k vam jeli 😀

zlatka
17. dub 2009

Peti, no, tak jak se berunka uzdraví, tak musíte dojet zase, my vám přijdeme naproti a zaparkujeme to už u konoupků na denisčeným novým hřišťátku🙂

zlatka
17. dub 2009

to pak budeš do sešitu dokreslovat skluzavku a domeček🙂

konoupek
18. dub 2009

Dobré ráno,

Zlatu,Berušce,at je brzo líp,chderka malá se to na ní pěkně sesypalo ☹ .

Ivi,Martovi hlášky jsou super 😀 .

My dnes máme tátu v práci,tak budem zase sami 🙄 .Aspon to počasí zatím vypadá dobře.

Marti vítej zpět to byl teda fofr.A jak se cítíš?

Přejeme všem krásný víkend 😉

bananek
18. dub 2009

Ahoj holky no mám se celkem dobře ve střdu jdu tahat stehy a 26.5 mám velkou kontrolu ze vším všudy a pak mě začnou rehabky.operace trvala 2a půl hodiny po ní jsem celý den ležela a druhý den jsem už mohla chodit a pán doktor mi řek pokud se mi nemotá hlava a cítím se dobře tak můžu dom.No a tak jsem chtěla samozdřejmě dom.Kámoška mi říkala že jsem jím dala zabrat na sále stím mojím dechem to ty alergie no ale probudila jsem se a to je hlavní že.Nejhorší je ten límec budu ho mít 6-8 týdnů a nedá se v tom spát.Jinak se cítím OK a jsem ráda že jsem doma 😀 😀

cecil
18. dub 2009

U nás je slkuzavka bžum a je to nejlepčejší z nejlepčího 😀 , taky ji máme v jedné knížce a je dlouho oblíbená.

Jo, holky zruším napřed to kojení v noci, ve čt, pá má Petr volno, tak říkal, že si lehne k ní a budou spát spolu. Taky si myslím že je to otázka dvou nocí, se Štěpánkou to taky tak bylo. Já nechci přestávat úplně, přece jen když vidím že je Emilka s kojením zdravá, tak bych třeba jedno kojení ráno, nebo večer klidně nechala, ještě třeba do léta. Bylo by mi líto s tím praštit úplně 😔.

A včera odpoledne jsem teda řekla, že jí to odpolední zatím nechám, no ale napila se a stejně neusnula, protože začal štěkat pes a projel traktor...no a pak na ni padlo spaní asi ve čtyři a říkala mi :Mami, há há, miko. Tak jsem jí řekla, že půjdeme lehnout, ale bez mlíčka, že to už vypila...tak fňukala asi tři minuty ani moc nebrečela a najednou sedla a řekla že jdem do obýváku. Tak jsme šly. Pak jsem ji nalákala na kočárek, jenže jak jsme vlezly na dvůr, tak začala lítat se psem, popadla svůj kočár a běhala s ním. Já ji povídám: kdo bude spinkat? A ona: Mamóóóó. Em má kokáj, mama má kokáj, tak dééééééém! 😀 A bylo po spaní. Šly jsme ke kamarádce a tam Em dvě! hodiny pracovala, nosila klacky, zaháněla psy a ovce, sázela brambory....a říkala jsem si, ta bude spát jak baryn....a ona ta durecelka ještě vydržela se Štěpánkou koukat na celý Ranč u zelené sedmy a šla spát až v devět! 😅

Toš díky děvčata za podporu.

pěknej víkend 😉

cecil
18. dub 2009

Marti, teda to je fakt fofr. A límec by mě taky štval, nikdy jsem se s ním nevyspala 😖 .

cecil
18. dub 2009

Jo a Ivi, Marťa má super slovník, ještě ho nauč křupky (čupky) a máte to kompletní 😀 😀 😀

entik
18. dub 2009

😀 😀 Martinek bude perlit 😀 😀

Emca je taky takovy nezmar, pokud se neco deje, tak nema na spani cas a vicka ji pri tom padaji, ne? aspon matej takovy je, on usina, hlava mu pada, ale kdyz ho chci vzit do postylky, hned je cily a uz utika pro auticka nebo pro neco.
Pred chvili usnul takovym stylem, ze jsem si lehla na postel a zacla zpivat jeho oblibene ukolebavky, az teda taky prisel, lehl vedle me a za chvili spal, ale kdyz jsem ho chtela dat lehnout, ze pujdeme spinkat, tak nenene, jesto to musi stihnout a to udelat a to mi ukazat... 🙂
jinak tatu mame v praci, tak jsme byli dopo u reky, hazeli jsme do Moravy kaminky a koukali na kacenky a klouzali se na moste, domu jsem ho nemohla ani dostat.

entik
18. dub 2009

Zlatu, klouzacka bude supr. Ted jste vsak na rade vy🙂 kdy dojedete? v utery? 😉

entik
18. dub 2009

Kdybyste vedeli o nekom, kdo hleda tabor, tak tady je nase letosni pozvanka, deti sice mame dost, ale i tak...

http://www.tomedvedi.duha.cz/

fajn
18. dub 2009

Entik a do kdy musím dát vědět? Zeptala bych se dcery jestli nechce jet s kamarádkou. Zvířata mají obě moc rády

jirik.k
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cecil
18. dub 2009

jiriku, copak jsi nám psal, že tě smazali? 😀

Jo,Peti, vždyť říkám, je to duracelka, ale Štěpánka byla ještě horší, fakt, ta nemá dotěď čas nan NIC! Napít se, najíst se, sednout si...prostě jede naplno a až padá na hubu, tak neví jestli se první najíst, nebo co dřív. 😅
Simtě ve škole nemá ani čas se napít a sníst svačinu. Až vždycky začnu vyhrožovat, že přijedu do školy o velké přestávce a stoupnu si k lavici dokud včšchno nesní a nevypije, tak se zlepší.

MIzim, mám tu dítě na hlídání, Emča spí s Petrem, tak je jdu zklidnit, ať neřvou.

cecil
18. dub 2009

Ol í í í í í í í í í í í, kde jsi???? Neštovice nemáme, můžete přijet na návštěvu. Je to zajímavý, byly jsme třikrát v kontaktu s nemocí a stejně to Emuš nechytila. V úterý to byly 4 týdny od druhé návštěvy u nemocné holčičky, to už nemůže chytnout.

linn
18. dub 2009

Ahojky,
byli jsme ted odpo mrknout na tu zahradni zeleznici a super, Samik byl celou hodinu jak u vytrzeni, no jeste k tomu vlaku tam maji i jezirko s rybickama 😅 😅 😀 😀 Ivco, diiiiiiiiky moc za tip 😎

Peti, jak budou mit kluci vek na tabor, mas je tam 🙂

Jirik psal vsude, jsem si vsimla 😉

Marto, to je teda fakt rychlovka, preji brzke zotaveni 😵

Evi, ja jsem si dala takovou hranici kojeni rok 😉 teda puvodne to bylo o neco min, ale u Sebika to teda hned tak neprojde 😅 tak drzim pesti, at to zvladnete obe co nejlip.

Pekny zbytek vikendu

konoupek
18. dub 2009

No Evi,taky sem si říkala,že nám tu někdo chybí a Olča už tu nebyla strašně dlouho.Snad zase nemají trápení 😔 .
Nemáte na ní holky někerá číslo,že by ste zjistila co se u nich děje? 😨

Jiřík byl asi nějaký fištrooon zase tady na stránkách 😀

Se dívám na hodinu pravdy,tak zatím pá

konoupek
18. dub 2009

Tatin vytuhl s Denuš ,tak se ho dnes už asi nedočkám 🙂

linn
18. dub 2009

Jani, Olce jsem vcera psala, zatim neodepsala.

linn
18. dub 2009

No a ten muj se zas diva na tu koninu na prime 😠

bazalka
18. dub 2009

Zdar holky!!!

Lindi, to jsem rada, ze se Vam tam libilo 🙂 ... my to zase urco casem zopaknem

Jani, o Olce nic nevime ... Linda i ja jsme ji psaly a neozvala se ... snad jsou u more a vse je OK

Evko, ty mase neunavne deti 🙂

Nas Martas byl dnes od rada do odpo u nasich a deda s nim podnikl veleturu ... jsem nechapala, ze to usel. Od nasich do mesta (od hotelu Flora), pak tramvaji do Samotisek a pak peso opet k nasim a pres Lazce ... maso, mela bych nohy az v krku a malos to pry uplne v poho zvladnul 🙂
My jsme byli s Vilasem v Brne ... tak uz ma Maci cast vybavy do pokojika, ostatni nabytek se vyrabi ... po malovani budem vse kompletovat a pak bude kolaudace 😉

Pekny vecer 😉

bazalka
18. dub 2009

Ja zas budu muset predat pocal ... Vilas tam ma rugby 😝