Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
23. dub 2009

Zlatka: já děkuju za ten sen, jsem byla nějak dojatá z toho, hlavně když se budou líbit, ale myslím že ty s méďama a zajdama sou krásný! ty jsou z bižu obchodu měly by vydržet ne jak ty třpyťavky, no to jo dík jste mi udělaly radost že to bylo kvůli mě juuuu 🙂 a jááá? no až se zadaří tak hlavmně ať je to zdravé to je hlavní, ale samože bych raději holčičku! na té se dá vyřádit 😀

konoupek
23. dub 2009

Zlatu cvičko jsem nějak úplně zazdila.Odpo nebudem doma,přijedem až tak kolem šesté,tak to nech když tak na zítra,nebo jindy 😉 .
Jo a nepiš velkýma písmenama,nebo budeš na černé listině,bacha na adminy ted 😀 😀 😀 😀

bekulkamama
23. dub 2009

kon: admin to pochopí, je vidět přeťuk 🙂 koukni na bEKUL 🙂 tam je důkaz 😀

konoupek
23. dub 2009

Já jen,jak jsem se začetla do těch jejich sporů ,tak jim snad vadí úpně všechno no 😀 😝

bazalka
23. dub 2009

Ahoj holky

Teda tam je zimaaaaa ... jsem mela triko a svetr a vratila jsem se uplne zmrzla 😖 ... ale zitra by uz melo byt zas lip 😉

zlatka
23. dub 2009

jj, to byl překlep, jsem ťukala v rychlosti a měla jsem to přepnutý.A to ani nevím, že se nemůže psát velkejma písmenama!:_)

bekulkamama
23. dub 2009

zlatka: páč asi jako 90% z nás nečteš pravidla 😀 😀 😀

bekulkamama
23. dub 2009

bazi: tak já mrznu nejen venku ale i tady, sedět na chodbě kde se netopí a není tu ani okno ☹ fakt není ideál, celej den mám ledové ruce 😖

entik
23. dub 2009

ahojky,
vratili jsme se z ultrazvuku v prvnim trimestru u Mudr. Polaka. MImi je krasne a zdrave 😵 😵 slyseli jsme srdicko, to se libilo i matejovi, chtel jeste, jeste 😀 jsem ve 13. tydnu. Leti to rychleji nez s Matyskem.

Venku je fakt kosa, uz nejsme zvykli 😉

A tak jsme se se Slonem shodli, ze to mimi vypada jako kluk... ja bych taky chtela kupovat sponecky 😔 tak nevim. I mojemu tatkovi se zdalo, ze se nam narodil kluk... i podle cinske tabulky vychazi kluk... Tak treba to bude holka 😉

bekulkamama
23. dub 2009

entik: tak gratuluju, dobrá zpráva 🙂, manža by radši kluka, a my máme v rodině 4 holčičky, takže děda a babi by taky už chtěli kluka 😀

bazalka
23. dub 2009

Aha Peti, tak proto jste rano vyrazeli z 😉 ... videli jsme Vas z okna, kdyz jsme vyhlizeli popelare 😅. Tak to je super, ze je vse v poho 🙂 ... a Polak je, fajn, ze?

Maci uz ma v pokojiku nove svetlo ... odpo nam ho kamarad navrtal. Jeho manzelka procistila Martaskuv satnik a opet si odvezla hromadu veci pro jejich Lubinka ... tak uspesne odpo 🙂

linn
23. dub 2009

Cauky, ma jsme dnes navstivili prababi, Samous tam samozrejme neusnul a pak nam o pul seste vytuhnul v obyvaku na sedacce a byl fakt problem ho vubec probudit na koupani a veceri, no byl pak, ze muze v tom spanku pokracovat 🙂

Peti, to je super, ze jset ok, treba se holcicka zadari, cinskemu kalendari neverim, u nas to vyslo jen u Samouse 😀 😀 😀

entik
23. dub 2009

ja mu taky neverim 🙂 🙂 matej mel byt podle nej taky holka, ale zjistila jsem to az zpetne. U matyska jsem to vubec neresila, co to bude, bylo mi to jedno. Ani vedet jsme to nechteli. Ted je to trochu jine, no, ale hlavne at je to zdrave, ze 🙂 mimisek krasny, to je tak strasne roztomile. Ma uz 7 cm!!
Polak je fajn, na to kolik tam ma mamin, bych cekala, ze to bude neosobni a jak na bezicim pase, ale je fakt trida 🙂

entik
23. dub 2009

neverim tomu cinskemu kalendari..

zlatka
23. dub 2009

Peti, tak to je super, úplně si vzpomínám na ten první okamžik, kdy jsem slyšela poprvý tlukot berunčenýho srdíčka!Brečela jsme pak v autě jako želva! No, tak to jste dobří, když už ve 12.t todhadujete podle UZv, co to bude!Takže si to necháte říct? já si nenechám ani u druhýho. Počkej, jak se přehoupne 20.tt-to pak poletí.

Holky, kolega z práce mě naboural s koloidním stříbrem, slyšely jste o tom? A co na to Linda? Prý je to bezvadná věc, říkal, dává to svým klukům a nemůže si to vynachválit. http://www.biostribro.cz/?28,koloidn%ED-st%F8%E...

entik
24. dub 2009

Zlatu, my jsme to odhadli podle hlavy, tak jsme si rikali, ze je to klucici hlava 😉 😀
Ale mas pravdu, to srdicko je tak skutecny!! u Mateje jsem to prozivala vic, prece jen byl prvni, ale hlavne to spis bylo tim, ze jsme se starali fakt jen o nas a brisko. Ale byla jsem rada, ze tam Matysek je, pan doktor rikal, ze uz se na nas vsechny tesi ve 20.tydnu 🙂

to stribro jsem koukala, je to zajimavy. Uziva se to jako prevence, nebo pri onemocneni?

linn
24. dub 2009

Zdar holky,
Zlatus, jako lek se stribro pouziva v nosnich a ocnich kapkach prave kvuli tomu desinf. - antibakterialnimu ucinku, jako potravni doplnek, co vim, jsme ho taky v lekarne meli, no jsem k tem ucinkum mirne skepticka, abych ti pravdu rekla, ale nerikam ne, proc to nezkusit 😉 pripravku se stribrem je docela dost, jak na vnejsi, tak vnitrni pouziti http://www.lekarna.cz/shop.php?txt_search=st%F8...

Odpo nam dojede navsteva na zitrejsi oslavu a na cely vikend, takze nevim, jak budu, tak uz dopredu moc moc blahoprejeme MARTINKOVI, VASIKOVI a EMILCE, prejeme krasnou oslavu, spoustu stesti, zdravi, tolerantni rodice i sourozence a kluci posilaji velkou pusu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

V nedeli se budu snazit hodit fotky, zatim papapa.

konoupek
24. dub 2009

Dobré ránko,
Zlatu já jsem si o tom stříbru četla už dávno a lidi si ho hodela chválí ,taky jsem přemýšlela,že bych ho zkusila,ale není zrovna nejlevnější myslím 😕 .

Lindi a všichni ostatní ,kdo máte narozky,pže je vás v tomto období mooooc 😀 ,tak všem přejeme nej nej nej narozeniny 😵 .

zlatka
24. dub 2009

Jani, stojí 280Kč, což enní moc, máš to na jak dlouho.No,on mi právě říkal, že je to prostě úplná bomba, že prý dřív, když se jedlo stříbrnejma příborama, tak ti lidi nebyli taky tolik nemocní (asi zřejmě jen ti bohatší, že🙂)No, mě to zaujalo, pozeptám se ho víc na detaily, myslím a co jsme vyčetla na netu, tak se to užívá jako prevence-třeba kapička denně, ale nechci kecat.lindi, ale užíváním si ublížit nemůžeš, ne? Aspoň to tam píšou.

Taky všem oslavencům všechno nejlepší!!!

konoupek
24. dub 2009

Tak to je dobrá cena.No možná jsem viděla nějaký větší balení,nebo tak ,fakt nevím,nechci kecat,ale poptej se a já bych do toho šla taky 😉 .Ublížit to rozhodně memůže.

bekulkamama
24. dub 2009

ahojky holky
Zlatu: ségra jako prevenci používá Preventan prý je to pro děti nejlepší....

janica..
autor
24. dub 2009

Všem oslavencům všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 už se těším na fotečky 😉

bazalka
24. dub 2009

Saminku, chlape velikej, prejeme ti vse nej nej!!! At ti stale chutna 😅 a jsi porad veselej, jako ted 🙂

Zitra se tu asi neukazu, budem slavit ... tak Emusko, i tobe vse nej nej!!!

Dopo jsme byli na hristi a pak na kafcu ... maji tam super koutek, jen jsme si odnesli kobercovou vyrazku ... Maci havaroval ze schodu a ma sedreny celo a noc ... nastesti decentne 😅
No a vik bude slavici ... zitra babicky a prababicky, dedove a pradedove a v nedeli strejdove a tety 🙂. pak hodim fotku dortu ... no jsem zvedava, zitra dopo ho jedeme vyzvednout 😉

bekulkamama
24. dub 2009

Já se přidávám ke gratulaci, ale přiznávám, že mám ve Vás trochu guláš mamči a mimiška 😀 hezkej víkend pa
mimochodem držte mi palce, jdu domů péct dort pro neteř tak ať se povede 🙂 pa

bazalka
24. dub 2009

Bekul ... urco se povede!!! Tak to dobre oslavte a fajn vikend!!!

bekulkamama
24. dub 2009

bazi: dík, tobě taky a vám všem krásnej víkend, PS: většinou joo ale ty nervy u toho aby se povedl hi hi ale dětem je jedno celkem, dlabou aji tak 🙂

bekulkamama
24. dub 2009

ještě dotaz holky, nemáte náhou některá CD cvičení podle Mojžíšové? 😕

bazalka
24. dub 2009

Ja nemam ☹ a ani nevim o nikom, kdo by mel

cecil
24. dub 2009

Ahoooj,,

tak jsme tu měli návštěvu, Peťa konečně dojela do těch našich končin a Olča je hodná že ji svezla 😀 . Oli, máte tu flašku...hele kolik těch čísel máš? Jsem ti psala na jedno a z jinýho mi píšeš 😀. Jo holky, a jak měla Emi ten stres a ječela, tak hned jak jste odjely, tak si dala mlíko (jsem si tajně myslela že odpadne) a pak hodila takovýho bobana do gatí, smradlavýho 😝, to bylo ono!, už je klidná 😀 😀 😀.
A přes alergie jsme se nedostaly ani k tomu Entikovýmu miminku, to byste tu musely být celý den abysme všechno prodrbaly... 😀...ale je pravda že podruhé to utíká rychleji než poprve... a ze srdíčka jsem taky byla na měkko. Až tam mi docvaklo že ej to jako fakt! 😀 😀 😀

Bekul, civčení podle MOjžíšové nemám, ani mí známí. Všem se jaksi daří.

Samouškovi, Marťovi a Vašíkovi vše nej! 😵 😵 😵 😵 😵 😵hlavně zdravíčko a ty tolerantní rodiče 😀.

Ivi, Marťa bude mít pěkný fotečky s dortem a vyrážkou, co??? 😀 My už máme dort upečený...teda zase včera pekl táta, ale holky...ráno jsem skoro dvě hodiny uklízela kuchyň! 🙄 😅 krém jsem měla až na skříňkách, kachličkách a na závěsu... 😅...ale hlavně že jsem to nemusela píct já! 😀

Zítra taky jedeme k babičce, tak se ukážu asi až v neděli. pá

entik
24. dub 2009

ahojky🙂
navsteva byla moc prima🙂, jen jsem cely den dnes nejaka unavena, tak jsem si to tak neuzila, jak bych si to uzila nebyt te unavy 😖 ale Matysek byl nadsen z kozy i kohouta, vaseho autobusu a vubec! Kluci usnuli oba v aute. Emca nas vubec dobre zvladala, na to, ze jsme ji tak narusili jeji domov a rezim. Je sikulka, skoro uz dvouleta 😉 jsem ani nevedela, ze jste tak blizko od sebe, Martinek, Vasik a Emca. i my prejem VSE NEJLEPSI!!! tesime se na fotky dortu i popis oslav. Ale letos to flakate, loni jste rozebirali, jak co pripravujete, dorty apod. a ted nic☹
Olca si fakt uzije s tema alergiema ☹ neni co zavidet. Vasik je ale moc velka sikulka a krasne povida!

DVD se zeptam, ja to mela namalovany a cvicila podle obrazku i kvuli zadum, hodne me bolely cele tehu, i ted uz bych mela zacit, jde to znat ☹