Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
27. dub 2009

Tedaaaa .... smekam 😉, paradni!!!!!

janica..
autor
27. dub 2009

holky čuuuussssssss,

jsem doma ať žije naše skvělý zdravotnictví 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jako no coment, čekala jsem dvě hodiny, než mě vzali na vyšetření a konečně se dočkala mé dávky(magnesia,kurnik,ale že mi dali mega dávku,ta mě postavila na nohy)

no a pak jsem šla na CT, na plicní, naštěstí vše v pohodě a ještě vyšetření srdce,taky OK, takže nedostatek magnesia totálně skolila a prý i málo piju...........

janica..
autor
27. dub 2009

dočtu vás pozdějc, už se těším na tu mojí prcinu malou 😅

dali
27. dub 2009

Jani na tu svoji prcinu 😀 😀 😀 😀

Holky fotečky moc krásný hl. i ty dortíčky 😀 😀 😀 a oslavence to vyloženě bavilo.

entik
27. dub 2009

ahojky holky,
dortiky nadherny, a fotky taky. Je videt, ze jste oslavovali a oslavovali. Ale dostali me fotky Sebika, je moooc krasne miminko a ta s tatinkem fakt nema chybu 😉

Tata dal o vikendu pisemnou zkousku z anglictiny, tak mame taky co oslavovat🙂 jsme si vsichni oddychli 😉

prool
27. dub 2009

Jani uff, tak hlavně, že jsi v pořádku 😵

linn
27. dub 2009

Cauky,
dekujem za pochvalu, toho Sebika s M. jsem fotila ja 😉
Jani, taky jsem se rada docetla, ze jsi ok.
Dorty paradni 😵
Peti, vasemu tatkovi blahoprejem 🙂

bazalka
27. dub 2009

Konecne jsem kukla na fotky 😉 ... Sebik uuuzasny a Samik a dort taky ... musel byt nadsenej. Martas taky hned sundaval masinky a daval je na zem ... spatne se vysvetlovalo, ze marcipan nejezdi 😅

Jani, hlavne ze jsi ok ... uz jsem to odpo nevydzela a musela ti pisnout sms, nezlob se 😉

Peti, Vasemu tatkovi gratulujem!!!!

cecil
27. dub 2009

Taky tata hodil nějaký fotky...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Teda, Jani, hlavně že to dobře dopadlo a víc pij!

Jo, Ivi, myslím artritida a píšu artroza.... 😅 😀 ..tu budu mít nejspíš v koleně! 😀 😀 🙄 ..to jako není vůbec prča.

Peti, písemnou zkoušku z angličtiny....brrr...já tak rychle zapomínám, že už bych se anglicky ani nepodepsala 😀 .

Ženský,já se zase na večer přežrala 😝, jsem dojela po obou holkách večeři...měli jsme brambory s cibulkou...ty já prostě miluju!!!!!!! 😕 😅

konoupek
27. dub 2009

Holky,
fotky jsem prohlídla a jsou supeeeer 🙂 .O dortech,ani nemluvě 😉 .Všichni vypadají spokojeně a tak to má být.

Jani to je dobře,že to není nic vážnýho a injekce zabrala 😉 .

linn
27. dub 2009

Evi, vy mate zas tu posledni fotku naaaaadhernou 😵
ja jsem taky prezrana, prave do sebe soukam zbytek masinky, cast jeste skoncila v mrazaku, dort uz nemuzu videt 😝 😀 😀 😀

linetka
27. dub 2009

Ahoj holky ,
tak se mi to smázlo ten počál už mě štve, tak jen v rychlosti

Chci popřát všem dvouletým oslavencům Vše nej nej hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka 🙂Vendy by jim všem určitě dala pusenku 🙂

Peťi to je supr že ji mimišek v pořádku a ten tlukot srdíčka je úžasnej 😉 , úplně jsi mi tím připoměla jak jsem byla s Vendy 🙂

tak už radši odesílám ať to nepíšu potřetí , to už bych napsla jen ahoj holky 😝
blbne nám pc z ničeho nic se vypne a znovu najíždí jako při restartu no radši končím
mějte se pěkně a já kuknu až ho budem mít opravenej

bekulkamama
28. dub 2009

bazi: dííííík, to mě to ale hřeje na srdci hi hi ale ten nos mám teď nějak nahoře 😀

bekulkamama
28. dub 2009

janica: TEEEEDA

bekulkamama
28. dub 2009

janica: musíš hodně pít, to je půl zdraví všeho 🙂

bekulkamama
28. dub 2009

cecil: krásný fotky 🙂

entik: včera jsem viděla na kole tvýho manžu 🙂

janica..
autor
28. dub 2009

Ahojky, no já piju docela dost, jen včera jsem to flákala, pač nám dělali stupačky a já se neměla kde vycikat 😀 😀 😀
Jako jsem se včera těšila, jak si tu uklidím, ale furt jsem jakásik slabá ☹ ach jo, už mě to neba 😠

JinaK VŠECHNY FOTEČKY A DORTÍKY SUPER 😵 😵 😵

bekulkamama
28. dub 2009

janica: 🙂 nemáš nočník? 😀

janica..
autor
28. dub 2009

mám, ale tam čůral mladej😀😀😀

zlatka
28. dub 2009

No zdar ženy,
oslavy i fotky super, já už taky vymýšlím a přemýšlím.... Bekule, ten dort je uchvancancující, tak na to se nezmůžu ani za dvacet let.
Bazi, mávali jste? my jsme byli vyprovodit tetku s Natálkou.

No a o pití...já to taky flákám,musím začít od zítřka.A čůrání mi připomnělo, že jsem se minulej týden vracela s B. autem z města a přepadlo ji to, tak jsem ji držela nad příkopem a furt jí to nešlo(nakonec z toho čůrání byly dvě šišky) a na mě to to přišlo taky, začala jsem se kroutit, pravou nohu na pětkrát omotanou kolem mezinoží, se zvyšující intenzitou tlaku na močák s ezvyšoval i můj hlas na B."Tak, co? Půjde to, úúž?" až jsem to nevydržela, otevřela oboje dveře a v mezidveří jsem si niagárským proudem ulevila, Beruš jsem ani nenatáhla gatě. Pak jsme sedli do auta a asi po tři sta metrech mě zastavovali policajti, kteří dalekohledem kontrolovali pásy 😖, no jako úsměv na tváři....tak nevím......jestli jsem jim nezpříjemnila službu.

janica..
autor
28. dub 2009

zlatuš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no jako pan doktor mě poučil, jako že do 11 dopolední mám mít prý v sobě litřík voděnky, hmm tak jako už mám v sobě skoro 1,5 😅 jako poslochám pač jako furt jsem tak zesláblá, že to ani není možný ☹

bekulkamama
28. dub 2009

ati: ahojky no neblázní je to jen piškot, to zvládne každá, mimochodem ale tobě peče babi viď? 😀 tak to se asi nechceš naučit péct sama 🙂 ale klidně naučím... 🙂
mě je tu holky zima, tak si vařím čajíky, bo voda z PET nějak dneska moc studená brrrr a tak se mi nechce ale zas čůrám jak amina 😀

zlatka
28. dub 2009

Tý jo, tak je skoro půl dvanácté a já ještě ani hlta.Vidíš to? No, jako už si jdu pro vodu.

zlatka
28. dub 2009

Beku, no ale jako i to zdobení a tak. Nám dort upečou obě babi, předpokládám teda.

bekulkamama
28. dub 2009

zlatu 😀 být to šefča tak nevím nevím 😀
tak to se máš, já se to musela naučit bo babička nějak nechtěla no a tak to zbylo na hodné tetě Rádě 😀
ale zdobení je bnkačka, taky umím jen jedno, prostě hvězdička co vyleze ze špičky 😀 a konec 😀 přilepit tam kokino a posypat cukrovyma hovínkama atd. je prkotina 😀

bazalka
28. dub 2009

Zlatus ... 😀 😀 😀 ... opet dobre pocteni 😅

bazalka
28. dub 2009

Jani, na uklid se vykasli a odpocivej 😉

bekulkamama
28. dub 2009

tak holky hezky pijte, ja teda mam zatim neco pres litr jen ale aspon neco, az slehne obed tak to dozenu 😀

bazalka
28. dub 2009

I ja mam kolem litru 😉

bekulkamama
28. dub 2009

tak a já mám 1,6 😀 ale už mám v žaludku rybník, kašlu na to, zbytek doma 🙂 hezký den holky pa