Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
11. kvě 2009

Zdar holky!!!

Bekul, tak at ti to "dobre" vydrzi a tehu si uzivas!!!

Jani, drzime palce, at to dobre dopadne

Viz skolka ... ted nam dosle prvni dopis ... NEPRIJATI 😠

Jani, tak to mate veselo ... ale ono to urco brzo prejede ... i Martas ted vic a vic zkousi, co si muze dovolit

My do MC ve st nejdem ... zapomnela jsem, ze mam na jednu seminar a musim neco jeste vyridit ve meste a hodit Martu k nasim

Lindi, tak to je vykon 😀

I my se ted bojime kolotocu a houpacek ... uplny opak proti lonsku

bazalka
11. kvě 2009

Macis dnes po obede usnul ... teda az po nekolikanasobnem zahnani zpet do poslete 😉 ... byl ale desne uchozenej, tak jsem i rad, jinak by bylo odpo na dve veci

bekulkamama
11. kvě 2009

konoupek: toho já se bojím, já bych to dítě ale asi nenechala, mě to nedá, no ale tím si projde asi každý že jo, přeci jen ty ženský nemají ty nervy každej den to vydržet ☹
bazalka: jéé moc děkuji, snad bude vše ok a půjde to 🙂

fajn
11. kvě 2009

bekulko ,já jsem si taky říkala že takovy děcko bych přetáhla po zadku a bylo by po vztekání 🙂 ,no a uběhlo několik roků a mám to doma 😖 a můžeš to řezat neřezat a výsledek stejnej .Ba naopak když dostane tak je ten vztek ještě horší ☹ . No uvidíš sama za dva tři roky 😀

konoupek
11. kvě 2009

tak Denuš je z kolotočů úplně hotová,pořád by se točila,teda ještě před 14-ti dny tomu tak bylo toš myslím,že se asi nic nezměnilo 😀 .No máme našetřený korunky,teda ona,tak si je utratí 🙂

cecil
11. kvě 2009

Zdarec, držím oči sirkama.... 🙄 ...Emča naštěstí odpolední spánek taky zavrhla, takže půjdeme dnes do peřin hodně brzo 😀.

Jinak jsem ošmikaná, už jsem to potřebovala, ot je hned hlava lehčí a vzdušnější 🙂 .

Bekul, právě na takový vzteklouny platí ignorace. Je to myslím i v té knížce co doporučovala Peťa. Nekřičet, nemlátit, tím jen živíš jejich touhu tě vyprovokovat. Ale je to těžký, člověk hned vidí rudě. Ale naštěstí naše hoky to na mlácení na zemi nikdy nedopracovaly 😀 .

Konoupku, to byla Štěpánka, všechno, ale všechno chtěla mít jinak, každý obklíkání atd...jsem ji musela nahánět. Emilku taky ještě v létě a teď ťukám : ťuky ťuk je to docela dobrý. Ale měla jsem pocit že ta její opozice mě bere hrozně moc sil 😝 .

Lindo, hurá , třetí zub! Zuby, pohroma huby, co??? 😀 😀 😀 Emilce te´d lezou dvě pětky, ale nějak zvlášť umrčená není. A já dnes taky snědla na posezení celej banán 😀.

Zatím ahojda...mějte se!

entik
11. kvě 2009

Evi, supr, ses sikovna s tim bananem 😀 a sebik taky 😀

Ja dnes koupila plastelinu a je to hit dne, porad modelujeme!

S tim vztekanim, je to Bekul, jak pise Evka. Dite se vzteka, protoze ma publikum a chce na sebe strhnout pozornost, ceka na to, ze ho budes uklidnovat, slibovat kde co apod. Kdyz si ho nebudes vubec vsimat, za chvili ho to prejde, nedosahne toho, ceho chtelo a hlavne uz to priste ani neudela. Jen to rodic v sobe musi prekousnout a fakt vydrzet. Celkme jsem ruzne afekty resila casto ve skole a tohle fakt plati nejlepe.

Matula sem tam taky miva negativisticke dny, vse nenenen, nic nechce, sam nevi co, a fakt to bere hodne energie.

Bekul, krasne oznameni rodicum🙂 ja jsem z toho taky byla vzdy namekko! S matyskem jsme to udelali podobne, oznamovali jsme to v lednu, tak jsme jim prinesli opozdeny vanocni darek s malou foteckou mimiska z briska. 😵

zlatka
11. kvě 2009

zdar holky,
berunka spinká u babi, tak jsme si dole u táty dala tři střiky a jsem scákaná jak hovado. 😖
Jsem sii vás dočetla-bekulko, úplně super, v neděli jsemna tebe myslela a těšila se, co napíšeš, jaká byla rce, no mamina od Peti nezklamala, nebylo to krásný???? A co štefan? 😀 😀 😀 😀 NO, jinak do neděle jako hrob!!!!
Škoda, že se naši kluci nedostali do školky, Janico, co budeš dělat, byla´s i někde jinde?

Jani, já vztekání taky úspěšně zvládám nevšímáním si, nebo ji vezmu a zabesu do ložnice a odejdu a za chvilku je zpět se slovy: "Už ukidnila", zkus to. Když má důvod plakat, joo, ale jinak nehrozí.

No a Osvětim-děs, běs, 2x jsem zamáčkla slzu, když orůvodkyně vyprávěla právě o dětech....Bylo to hrozný- až neskutečný...že je toho "člověk" schopen.

bazalka
11. kvě 2009

Holky, nevite, co je s Banankem??? Dlouhe se tu neukazala ☹. Ani Linet a Mici

cecil
11. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....no Zlatu, tak ty si dáš u táty tři střiky a seš scákaná jak hovado ? A to nám tu píšeš? Řekni tátovi ať příště stříká někam jinam! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

😀 😀 😀 se fakt směju, supr představa.... a ještě k tomu celá hospoda obecenstvo 😀

Jsem chtěla jít brzo spát, ale doumývala jsem nádobí a ještě musím pověsit prádlo, tak jsem nakoukla....

Dobrou

zlatka
11. kvě 2009

Taky jsem na marťu mylsela, asi ty záda a všechno...nemá na PC čas

zlatka
11. kvě 2009

tak pro evicu opicu-vinné nevinné střiky, počet ks 3 slovy tři 😀

zlatka
11. kvě 2009

a jako vás vidím dvojmo, znojmo

zlatka
11. kvě 2009

a s váma nic není...si člověk dá jednou za čas do trumpety a vy nic....

zlatka
11. kvě 2009

a v pátek jdu na koncert Kryštofů, héééééééééč?

zlatka
11. kvě 2009

BAF!!!BAF!!!!

konoupek
11. kvě 2009

Zlatu,já jí do ložnice odvedu,ale ona jde hned za mnou zpět a je to ještě větší řvanec 😝

A nefunguje mimezerník takse na to můžu vybodnout 😠

fajn
11. kvě 2009

to je náladička se někdo má 😀 😅

linn
11. kvě 2009

Zdarec, teda taky bych si neco dala, ale nemame doma ani slusny vino 😒 zato tam mam Tofifee, no asi dnes padne 😅

ja uz mam teda snad pro dnesek vse hotovo 🙂

Ivi, no taky me nedavno napadlo, ze tady dlouho Marta nebyla, nebyla ani na MMB 😕 a Linet ma , myslim, pokazeny pocitac, ne? A mici na nas asi kasle 😉

zlatka
11. kvě 2009

to jo, to se vybodni🙂 tak to beruš bečí až do té doby, než se uklidní a musím teda zaťukat, že to trvá chviličku.Já jsem jí udělala párkrát léčbu šokem a od té doby funguje jako "hodinky".(se nechtěla oblíkat, tak jsem se obula a šla bez ní a to jsi měla vidět, příště si to rozmylsela.vždycky počítám do tří a když řeknu v duchu čtyři, tak jednám a je mi "jedno", jak se bude vztekat a plakat)Ale každý dítě je jiný, určitě přijdeš na to, co na ni platí.

zlatka
11. kvě 2009

Marci, lupni bechera a pokecáme o životě 😀 😀 😀 😀

zlatka
11. kvě 2009

Lindi, ty nechlastek, když kojíš, kci!!!!Ty,ty,ty!!!! 🙄

linn
11. kvě 2009

To pocitani pouzivaji znami a fakt to funguje 🙂 no Samous se nastesti moc nevzteka, taky se to snazim ignorovat 😉

linn
11. kvě 2009

No treba by Sebin lip spal 😉 ja uz fakt nevim, jak na nej, tady do pul devate hopsal, silena hyperaktivka 😉 😀 ted uz tady teda nastesti krome me vsichni vcetne psa chrapou 😀

linn
11. kvě 2009

Tak uz ne, Sebik si dava dalsi uspavaci kolo 😅

zlatka
11. kvě 2009

a co takhle,jani (kon.) ty dveře zavřít a vždycky otevřít se slovy:" už nepláčeš?" za chvilku:" přijdu za tebou, až se přestaneš vztekat..." jako nevím, vy jste tu sečtělý, jestli to je správný, ale u nás tohle funguje a nemyslím si, že by z toho měla B. nějakou újmu.Rychle se sama zklidní, ani nestačím mnohdy odejít

bazalka
11. kvě 2009

Tak k tematu ... Macis predvedl ukazkove vydirani u usinani 😠 ... porad rucuicku, rucicku ... tak jsem na chvilku vymekl, dala rucicku a pak to zaclo ... jeste jeste jeste a matka rekal, ze staci ... zachvat breku, az se zajikal a skytal 😔 ... pak teda usnul, ale v me pritomnosti. To nam to spani na velke posteli vse pekne kazi ☹

zlatka
11. kvě 2009

JJ, lindi, funguje to.Jedná...haha, dva....pozor...tři....už jsem u maminky...!

zlatka
11. kvě 2009

jako Bazi-není to krásný, když chce usínat s tebou za ruku, proč mu to odpíráš (v dobrým to myslím)

bazalka
11. kvě 2009

Zlatu, u nas bylo zavedeny to, ze pusinku, dobrou a usinal sam ... pak toho obcas vyuzil, ze matka vymekla a ted toho zneuziva. Okamzite zacne brecet, ale fest ... nejde odejit