Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
25. kvě 2009

Holky, tak Bananek je Ok ... psala jsem ji sms. Opravuji strechu a maji presmiklej internet ☹ ... ale brzo se pry ukaze 😉

bekulkamama
25. kvě 2009

no já mám net zatím jen v práci bohužel ☹ a na domečku až tak na podzim 😖

entik
25. kvě 2009

Bazi, nedavno jsem zjistila, ze jedne mamine vzali jeste ne ani trilete dite, na Nedvedku, a hned po pokecu s reditelkou (ne znamou). Neni teda na kazdy den,ale stejne je to divny... Ale musela ji pry slibit, ze si nebude davat nikam jinam prihlasku... zkouselas to tam?
S tou praci je to blby, tak snad ti to vyjde!!

14.6. neprijedem, i kdyz bysme moc chteli, uz jsem si to psala do kalendare. Jenze jsme na vikend na Smilove, cele rodinky, jako loni🙂

Matej ma taky rymu, ale zatim jen pruhlednou, nenakazlivou, tak uvidim, jak do zitrka, tak snad dorazime, moc jsem se tesila.
Kocarek ted vyuzivam o neco vice, na zpatecnich cestach se vetsinou matula trochu nosi, a to uz si ted moc netroufam.Kocarek je jistota.
Ted vas asi miminko zdravi, trosku se tam vlni 😵 😵

V sobotu jdem na svatbu, i na obed 😵 se uz moooc tesim.

A dnes jsem Matulovi, konecne, koupila sandalky, tak se zitra predvede. A taky jsem nas objednala na zitra k zubari a stihli jsme i solnou jeskyni 😉

tak pacek

linn
25. kvě 2009

Ivi, to je fajn, ze je Bananek ok, taky uz jsem si rikala, ze je to divne, aspon, ze jsi na ni mela cislo 🙂
My 14.6. taky nemuzem ☹ budem v orlove.

na zitrek se moc tesime 🙂 snad vyjde pocasi a ty bourky dorazi az pozdeji 😉

bazalka
25. kvě 2009

Jojo, pocko by melo vyjit

Peti, s tou skolkou bez komentare .... na Nedvedku moc nechci, je to daleko. A pokud vim, maji uz taky plno ... kamaradky tam byla a nevyhoveli jim. Taky zdravime mimi 🙂

Tak nas zitra hodi tatin a zpet pojedem vlakem nebo pro nas opet dorazi, kdyz jini tatiny nejdou ... ale myslim, ze pojedem tim vlakem, at ma Maci zazitek

Peti, my jdem taky zitra k zubarce, na 9.30 ... jsem zvedava, jak se predvedem

linn
25. kvě 2009

No to jsme se na tom zubari pekne shodli, my jdem ve ctvrtek 😉

bekulkamama
26. kvě 2009

ahoj holky, držím palce u zubáků!!! Mám jen jednu neteř, která si nechá v puse dělat cokoli, ségra ji totiž od mala strkala prsty do pusy aj lžičku aby se nebála těch nástrojů a ono to zabralo, no bohužel to je ta nejmladší, ostatní neteřinky, jsou klasicky histerky 😀 ale chápu je, taky to nemám ráda...
ale jako malá jsem aspoň neječela 🙂
jinak je mi opět zle, tak doufám, že se to dneska spraví zase přes den jako včera, to docela šlo...
s golfem teda nevím, upřímně se mi moc nechce, ne za vámi ale jak mi není dobře tak se furt akorát mračím a nemám náladu ☹ a kdo ví jak klapne to počasí takže nevím no ☹

entik
26. kvě 2009

dobre rano,
matej ma rymu, tak my nedorazime. Asi byste nebyly rady. Zvlast kdyby se na nekoho vrhal a pusinkoval ho... Je mi to moc lito, uz jsem se hodne tesila ☹ Ale jinak je matula v pohode.

s tim zubarem jsme se fakt dobre shodly..

konoupek
26. kvě 2009

Ahoj holky,

no teda to bude prd srázek,nějak se nám to úží ☹ .Marodům brzké uzdravení,chdáčci malí.

A teda hlásí pěknej pařák,takže my dorazíme kolem čtvrté 😉

bekulkamama
26. kvě 2009

Petu: tak koukám, že vám to taky nakonec nevyjde ☹

zlatka
26. kvě 2009

No, peti, kdyby záleželo na mně, tak klidně dojeďte s Matáskem, nejsme v uzavřené místnosti, je to venku a líbání si ohlídám 😀, ale záleží jak se vyjádří ostatní. Má jen soplíka nebo i kalš? Včera jsme měli výlet vláčkem do city(jako Olomouce) na hřiště a taky tam byl jeden kluk ukašlenej jak hrom, no, pak se točil na kolotoči sám. 😅

Beku, ty nejezdi, něco spácháme spešl pro tebe až v druhým trimestru, taky ať je to na tobě už trochu vidět a to už ti bude líp, já chápu, že i mně by se s žaludkem na vodě nikam štrachat nechtělo a ještě v takovým hicu.

zlatka
26. kvě 2009

s matýskem, kašle?

bekulkamama
26. kvě 2009

zlatu: no právě, dyť já se tvářím jak citrón, to bych holky moc nezaujala ☹
jen doufám, že pak zvládnu tu Jituščinu rozlučku... to by mě mrzelo tam nebýt...

bazalka
26. kvě 2009

Zdar holky!!!

Teda, to se nam to rozpada ☹ .... ale my dorazime 😉

U zubaka nic moc, Martas byl kamos se setrickou i z dr, ale pouze kdyz stal v cekarne, to se vabavoval, ale v ordinaci moc ne. psk ho zaujalo kreslo, svetlo, dr mu ukazala, jak tam tece do kelimku doda a poblikala svetylkama, ale jak sla na vec .... hruza, tak jen prepocitala zuby ☹. A pak .... a ted maminka .... jsem se chvilku vymlouvala, ze nejsem objednana, ale nic mi to nebylo platny, pry ze to bude fofr a jo, jen tam musim po \brne zajit a nechat si opravit jednu plombu 😝

Pak jsme jeli domu vlakem, tak zas pohoda 😉

Bekul, mi si na Tebe pockame, teda na Vas 😉, az Vam bude lip

janica..
autor
26. kvě 2009

Ahojky, tož jsme byli u doktora, tak naštěstí dobrý, jen teda kašlem s rýmujem, kdyby to měl Damík dýl tak by to už nebylo infekční, tak by jsme dorazili, ale má rýmu a kašel jen 3 tí den, tak radšik nee, však není problém srázek domluvit na příště co? třeba za měsíc.......

No, ale já asi dorazím na kole se na vás mrknout, no ještě uvidím kdy dojede Petráš z práce, no říkal že se bude snažit, no uvidíme 😅

bazalka
26. kvě 2009

Jani, doraz 😉 ... a priste to urco zopaknem a v plne sestave 😉

janica..
autor
26. kvě 2009

No hlavně jsem chtěla vzít Peťce knížku, no aspoň jí předám tobě Ivuš ju? ať ju má Petruš blíž 😉

janica..
autor
26. kvě 2009

Peti, ale jako jesti má Matýsek jenom rýmu, tak bych to taky neřešila a dojela bych, jako to by jsi pak nemohla nikam 😒 jak píše Zlatuš, nebudete nikde zavřený, budete venku........

bazalka
26. kvě 2009

Fajn, tak ja jednu vratil Linde a druhou vezmu Petce 🙂

janica..
autor
26. kvě 2009

😀😀

linn
26. kvě 2009

My taky dorazime 🙂

entik
26. kvě 2009

ahojky, tak my dorazime. Zrovna jsem to sla napsat, ze z nosu uz mu tak netece a ze kdyz budem venku... a hle, mame to schvaleny i od vas 🙂 tak to uz se tesime.
U zubare dobry, matula to zvladl na jednicku a me jeden zub vrtali, ale nebylo to tak hrozny.

tak se budu moc tesit, jdu si najit vlak.

entik
26. kvě 2009

Dojedem do grygova asi v 15:18 nebo 15:35. Najdem to? jsou tam nejake smerovky?

bazalka
26. kvě 2009

Peti, od nadru ven z dediny ... pokud se Martas vzbudi brzo, tak pojedem taky vlakem, ale spis to vidim na cestu tam autem a zpet vlakem. Tam Vas muzem vzit, ale jen pokud dodate sedacku 😉

mili3
26. kvě 2009

Ahoj holky, hlasim se po dloooooooooooooooooouhe dobe.Linn mi uz nekolikrat vycinila, ze jsem ostuda 😉 Jen jsem chtela oznamit, ze se nas krouzek v listopadu rozsiri o jednoho prcka, takze casu bude min a min. Zatim jen stridam kuchyn se zachodem, ale jinak se mame dobre a hlavne ve zdravi 🙂 Tak zatim papa a slibuju, ze se polepsim 😅 Krasne slunecne dny prejeme s Matyaskem.

entik
26. kvě 2009

sedacku dodame 😉 🙂

entik
26. kvě 2009

ahoj Miladko, tak to jsme tak nejak podobne tehu🙂

entik
26. kvě 2009

no jo Ivi, ale vlezem se do auta?

mili3
26. kvě 2009

Ahoj Peti,Ted se divam, ze vy jste driv,ale podporovat se urcite budem 🙂

bazalka
26. kvě 2009

Mili, ahooooj .... ja uz to vim, ale nikomu jsme to dal nerekla 😉. Tak moc moc gratulujem a drzime palecky, at je vse v poho a muzes si to zacit uzivat!!!

Peti, snad jo .... jeste jsme to nezkouseli