Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ametob
22. čer 2009

Ahoj holky🙂 Chtěla jsem se zeptat, kde jste v Olmiku nakupovaly těhotenský oblečení? Včera jsem se byla jen tak mrknout v H a M a moc tam toho neměli 😖

janica..
autor
22. čer 2009

Ty líná lemro 😀 😀 samo že jsme jely, jen měli gumáky od 30tky, tož jsme měli smolíka, no alespoň jsme mrkly na Martínkův nový pokojíček, moc pěknej 😎

Ivuš jsme u vás nechaly pitíčko 😅

Kači já jsem měla kalhoty z Litexu no a myslím, že v CA maj docela výběr 😉

ametob
22. čer 2009

No, C a A jsem jen tak profičela, jsem myslela, že tam mají jen nadměrné veliksti, se tam budu muset ještě mrknout.... Ještě mám čas, jen jsem chtěla mít obrázek co a jak.... Sice bříško mám už větší, ale zatím je to asi jen špek 😀 Jedny 3/4 kalhoty jsem si zkoušela a bylo to super pohodlný, už se těším až budu nějaký takový pohodlný nosit 😉

bekulkamama
22. čer 2009

ahojky holky, mam neschopenku, krome nevolnosti se pridala infence ze spatneho jidla, dali mi kapacky pac me odvezla sanitka ☹ tak se vsem omlouvam, par dni tu nebudu fotecku mam v albicku, miminko je v poradku, jen ja trochu valcim s vitaminama ☹ tak pa pa

holis84
22. čer 2009

ahoj holky zanedlouho cekame miminko a nebot nejsme ani jeden puvodne z Olomouce nemohly by jste doporucit nejakeho detskeho lekare ci lekarku 😉 tak nejak bych uz mela zacit neco pro to delat ale nikoho tu nezname, jen vim ze je tu kousek zdravotnicke stredisko tusim na Janskeho ale i tak budu rada kdyz mi doporucite nejakeho fajn doktora 😉

ametob
22. čer 2009

Bekulka, tak se drž, hlavně že mimi je v pořádku, snad budeš brzy v pořádku i ty🙂

linn
22. čer 2009

Cauky,
ametob, ja hlavne na MMB 😉

janica..
autor
22. čer 2009

Raduš zrovna jsem na tebe dnes myslela, kde se touláš, tak ať je brzo líp 😉 hlavně že mimísek je oki 😵

Holis já chodím k této http://www.detskydoktor.cz/lekar/mudr-dagmar-pr... a jsem moc spokojená 😉

holis84
22. čer 2009

jani diky moc 😉 hned se na ni podivam 😵

bazalka
22. čer 2009

Zdar holky!!!

Radi, drzime palce, at jsi brzo v poho!!! Kukla jsem na fotecku ... teda mimi vyrostlo!!!

Jani, s tema gumakama je mi to lito, nevedela jsem, ze maji jen velke ☹. Poslala jsem ti IP, tak pisni co a jak

Ametob, ja tez CA, ale ted bych kupovala na MMB ... je tam toho plno a krasne veci za dobre penize

Holis, my bydlime kousek od Janskeho, ale chodime k Dr Kolkove na Panoramu, Dobnerova ulice a spokojenost

holis84
22. čer 2009

bazalka: moc dekuju, ja ted vubec nevim pro koho se rozhodnout zda jeste berou ci neberou 😉

smika
22. čer 2009

Holky, díky... Na MMB jsou super věci, dívala jsem se, zatím jsem tam objednávalo jen něco malinko na mimi, na sebe mám celkem strach, abych odhadla velikost, ale určitě to taky zkusím🙂

ametob
22. čer 2009

Jé, se dívám, jsem se přihlásila pod starým heslem omylem, smika=ametob 😀

zlatka
22. čer 2009

jééé, raduš, tak se drž a co jsi snědla špatnýho?nebyly to ty palačinky u césara??? ☹ ☹

holis, já chodím sem http://www.znamylekar.cz/lekar-11768-mudr-proch... a taky dobrý, je to u bristolu,jeslti znáš tu hospodu, kousíček od pajdáku.na oblečení jsme si koupila v CA pěkný triko a jinak sjsem nosila tchýnino 😀 😀 😀 a měla jsem půjčený jedny těhu kalhoty, ono se do toho moc investovat nevyplatí, je to jen na chvilku.Kup kalhoty a na bříško normální tuniky a haleny, teď je toho všude mr´tas. Mám těhu halenu a vypadala jsme v ní jak bagr, takže asi tak. I rifle lacláky-nerada jsem nosila....

děláme odpo u nás dízu pro prcky, nechcete dojet??? 😀 😀 😀 😀 😀

ametob
22. čer 2009

Zlatka, taky to tak vidím, jedny dvoje těhu kalhoty a k tomu volný trika 😉 Dízu pro prcky? To je fajn🙂

zlatka
22. čer 2009

ono ze začátku maminka to bříško vystrkuje, ale pak nevíš kam s tím.... já jsem byla jak godzila-jsem se u stolu otáčela-břichem jsem hrnula věci z jedné strany a při hbité otočce-ve snaze to zachránit- jsem "prdeló" hrnula další věci, takže asi tak...člověk nemá orientaci a odhad v prostoru, jako kdyby tě z polskýho fiatku posadili do traktoru a řiď,, couvej a parkuj...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😝

janica..
autor
22. čer 2009

Zlatuš 😀 😀 😀 😀 😀 tchýniny hadry, dost dobrý fakt 😀 😀 😀 😀

ametob
22. čer 2009

Zlatka 😀 Pěkně to popisuješ, to se mám na co těšit 😀

zlatka
22. čer 2009

tak ona jako chodí pěkně oblíkaná-jako mladica, takže bylo z čeho vybírat 😀 mnohdy to bylo fakt lepší než těhu oblečení na kombajny

fajn
22. čer 2009

Zlatuš ten popis nemá jednu jedinou chybu 😀

reni7
22. čer 2009

ametob-v HM nebo CA se vyplatí těhu gytě ale když sou v akci,já sem si kupovala těhurifle a jedny těhu bílý kalhoty v CA a obaoje sem vychytala z 1200 slevněný na 500,chce to obcházet a prostě je to o štěstí když narazíš na akci 😉
jinak těhu halenku mám jednu a to takovou,která se bude dát nosit i potom,a pak n New Yorku sem si koupila 3 tilka o čislo větší po 150kč,těhu věci sou zbytečně předražený,kupuj normální hadry v akcích a krapet větší,jinak mikiny nosím přítelovy 😅

zlatka-tak teď sem se fakt pobavila 😀 😀 😀

entik
22. čer 2009

Zlatka dneska bavi, to se dyza pekne rozjede, skoda ze nemuzem dojet, pondeli mam cele ucici 😒 ale tento tyden naposled!!! uz se tesim na prazdniny 😉

taky ted resim tehu kalhoty, mam jedny, ale jsou takove nemoderni, i kdyz pohodlne, tak nevim, jestli investovat do jinych. JInak jsem si kupovala halenky i kalhoty u vietnamcu, majit akove fajne letni kalhoty do siroke gumy, ktera netahne, tak jsem v nich odchodila cele tehu. A v satech. Ted budu mit ale nejvetsi bricho na podzim, a to bude asi kosa ☹ tak asi taky kuknu na mmb, na ty kalhoty.

bazalka
22. čer 2009

Zlatus, jsem se fakt narehtala .... do polskyho fiatka 😀 ... na ten mam fakt desny vzpominky. Kdysi ho nas tatin koupil mamce, at nas ma v cem vozit, kdyz on byl stale pracovne pryc s rodinnym vozem ... to byla pomsta 😅 ... ja uz byla celkem slusne narostla a jet na Jeseniky na houby 80km vzadu ... jsem to pak nemohla rozchodit, jak tam bylo malo mista ... byla to takova krabicka od sirek a kufr mela na placatou igelitku 😀. Je bylo to nase auti barvy travy ... krasne zeleny 😅

linn
22. čer 2009

Ahojky,
Peti, Miladka si ted taky kupovala nejaky tehu rifle CA nebo Hm, ted uz nevim, v nejakym bazarku, sehnala moc pekny.
Byli jsme ted odpo prubnout Ol aquapark a docela dobry, akorat teda voda by mohla byt o chloupek teplejsi, Sebikovi ze zacatku pekne cvakaly zuby 😅 , ale pak si to taky uzil, Samous cely cas jezdil na skluzavce a toboganu 😀

bazalka
22. čer 2009

Lindi, kolik tam bylo lidi?

entik
22. čer 2009

LIndi, v bazarku na netu nebo v nejakym kamenym? a proc ona se tu jako neukaze??? 😠

Zlatu, jak se povedla diskoska?

Je, Reni, tobe uz se to hodne blizi! to muze byt kazdou chvili, tak nam pak dej hlavne vedet!

linn
22. čer 2009

Peti, v nejakem kamennem.
Ivco, porad do stovky, takze pohoda, ale to vstupny 😝

reni7
22. čer 2009

entik-ahoj,jj zitra jdu na monitor ale mám indikovaného císaře od ortopeda,ale zatím mi to neberou v potaz, 😠 takže uvidím zítra jak dopadnu,snad mi ho uznají,ale mám z toho zítřka fakt bobky a divnej pocit 😒 bojím se,že mi ho neuznají a nechají mě rodit normálně,chjo prostě je to bordel,máš papír od odborníka a stejně ti to zpochybňují 😖 ale naštětí tam pracuje známá tak mi to snad nějak domluví
už sem i bombardovala přes ip bazalku otázkama co a jak 😅 no prostě začínám být dost nervozní,už jen zhruba týden,strašně mi to těhu uteklo a teď mám strach jestli mám vše připravený a jak to zvládnu a tak ale je to asi normální 😅

janica..
autor
22. čer 2009

Lindi na kolik vás to vyšlo?

Reni písni jak jsi dopadla 😉

Odpo tu byla Marťa s Kubískem a Evka se Sárinkou, tý jo to byl mazec největší 😀 😀 Peťa konstatoval, že tři děcka v žádným případě, že to byl pěknej rabajs 😀 😀 se aspoň pěkně vyřádily, i mladej dřív dnes usnul, což je u nás co říct 😝 😀

reni7
22. čer 2009

Jani-zitra pisnu 😉 tož to u vás bylo veselo,si to dovedu živě představit 😀 😀 to se Peťovi vubec nedivim,když u toho musel byt přítomnej 😀 😀 se divim,že neutekl,takovej babinec a ještě 3 děcka 😀