Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
30. čer 2009

Zdar holky!!!

Zdravi Vas vzorna studentka 😀 ... mame chvilku pauzu, tak kukam, co pisete.Nastesti mi to tu utika, jen doma je tzrochu mela ... Vilas ma strevni chripku a Maci je nastesti uz lepsi ... ja proste nemuzu odjet v klidu 😠

Tak se tu mejte a ja zas kuknu, papa

janica..
autor
30. čer 2009

Lindi no jo, to se dalo čekat, že bude víc a víc lidí....

Jé Ivi tak to je dobře, že je aspoň Marťáskovi líp, ty vzorná studentko 😀 😀

Zlatuš co kolik jsi dostala kytek?

Martinko dnes to město padá, se mi nechce v tom vedru 😒

linn
30. čer 2009

Zdravime do Brna 😵

dali
30. čer 2009

Ivčo zdravíme tě...samo že to nespěchá(ty rifle) jak nějaké budou tak jsem odběratelé 😀 😀 😀

Lindi tak vy se tak rochníte jo??

Myslíte holky že už začíná léto???jestli máme chystat bazén????

janica..
autor
30. čer 2009

Mylím, že jo Zdeni 😉 já bych ho chystala hned 😀 😀

reni7
30. čer 2009

ahojky 🙂

tak hlásím,že sem dnes byla na kontrole,tak v pátek du na předoperační vyšetření,v pondělí 6.7.mám nástup do porodky a 7.7.dem na císaře 🙂 sem ráda,že mi ho ten pan doktor schválil a úplně bez řečí,takže ještě týden musím vydržet 2v1 😀 ale zase máme krásnej termín,tak snad když se malá doteď drží jak klíště tak se jí nebude chtít vyklubat dřív 😅

dali-já už bych ho prubla ten bazén 😎

janica..
autor
30. čer 2009

Reni super, a termín fakt luxusní 😵 no a ještě lepší je, že má Petráš ranní, tak zajdem s holkama zapít malou 😵

linn
30. čer 2009

Reni, tak super zpravy, krasne datum 😵

Zdeni, ja bych ho chystala, snad aspon sem tam hezky bude, ale asi nic moc, tohle jsem pred chvili cetla
http://aktualne.centrum.cz/domaci/pocasi/clanek...

reni7
30. čer 2009

Jani- 😀 tak když sem řekla Kalbě že termín mám 7.7.tak první co mi řekla,jé tak já už sem měla naplánovaný,že budem chlastat tento vikend 😀 je prdlá 😀
akorát že bude mít hned týden potom svátek,ale to nějak neřeším 😎 aspoň si bude Martin pamatovat i moje narozky 17.7 😀

janica..
autor
30. čer 2009

😀 😀 😀 no ja Jaňule 😀 😀 tož to si Martin už fakt musí zapamatovat 😀 😀

Jako bude pršet nebo nebude, nevím jestli jít ven 😒

reni7
30. čer 2009

jani-já myslím,že nezaprší,akorát nám to zahnalo lidi od vody 🙄 ale krapet se vyčistil vzduch 😝

janica..
autor
30. čer 2009

NO nezapršelo, ale prej na městě pršelo fest 😒

jakoubka
30. čer 2009

ahoj 🙂
jani-my do města dojeli,když už bylo zas krásně 🙂

reni-se ségrou jsme říkali,že tento víkend oslavíme termín tvého porodu a příští už malou 😀 😀

janica..
autor
30. čer 2009

Marti se z vás picnu 😀 😀 😀 no záminka popít se vždy najde co? 😉

jakoubka
30. čer 2009

jani-tak ségra je natřepaná 😀

janica..
autor
30. čer 2009

a ty né jo? nedělej 😀 😀 kam razíte, město?

jakoubka
30. čer 2009

tož to nevím 😕 nebo budeme šetřit síly na příští víkend 😀

cecil
1. črc 2009

Nazdar.....tak my včera vyrazili do olmika na sedačky, konečně nějakou vybrat a řeknu vám, to byl hnus! 😝 Koupili jsme babi teploměr a ten chudák nestíhla, v uatě bylo 55 stupňů! Báli jsme se aby nám nepraskl. Sedačku jsme nakonec vybrali už jen proto, že bych měla šest hodin strávit ve městě a přijet s nepořízenou v takovým počasí.....no dejte pokoj!
A cestou nazpátek nás chytly troje kroupy, to byly šupy! Jinak tu je snad každej den bouřka jako blázen, předevčírem lilo hodinu a půl v kuse!

Tak zdravím....Ivi, už je středa....utíká to rychle, že? Tata se trochu vyčistí a malej snad to nechytne. 😅

Reni, opravdu pěkné datum 😉.

bananek
1. črc 2009

Ahoj holky tak tady se plánují kalby a já se modlím ať neprší neboť má přít brácha pokrývat střechu tak se holky modlete taky ju.Jinak mám na všechny malou prozbyčku kdyby jste kupovaly nějakej materiál a nepotřebovaly paragony jestly by ste mi je schovaly mám půjčku a nevím jak to dám vše dohromady ve fakturách když mi chodí dělat známí bez faktur že !!!Tak moooc prosím.Jinak se máme fajn a mohly by jsme dát někde letního scuka třeba v letním koně co vy na to?Já bych stopro přišla.Rehabky mě už skončily tak máme více času přes týden. 😀 😀 😀 😀

linn
1. črc 2009

Ahojky,
Evi, tak jeste nevybrat, to by fakt neslo, co? A mohla bych poprosit jeste jednou o ten recept na cizr.pomaz.? Ja jsem ji tehdy neudelala a cizrna je porad doma. Nebo pripadne nejaky jiny receptik?¨Diky

A kde jste vubec vsichni? Peta, Konoupkovic, Zlatus ......

Marti, nejaky srazik snad bude organizovat Zdena 😉

janica..
autor
1. črc 2009

AHojky,

no jako kde se všechny flákaj to teda nevím Lindi 😒

Evi a kde jste nakonec koupily sedačku?

Marti tak v tomto ti nepomůžu, tak maximálně paragony za barvy na malování 😅

KUrnik a zase začíná hřmít, to mě fakt nebaví 😠

janica..
autor
1. črc 2009

No a jestli bude i příští týden takhle, tak budu mega naštvaná, pač má Petráš dovču........

janica..
autor
1. črc 2009

http://olomoucky.denik.cz/zlociny-a-soudy/polic... toto mi hlava nebere 😠 😠 😠

janica..
autor
1. črc 2009

a už chčije a chčije...............

jakoubka
1. črc 2009

čau,
jani-ten odkaz marast 😠 hned jsem tam napsala 😉

to bude jen chvilkovej liják.Kubík jel k Radkovi na zahradu do bazénu,tak jsem zvědavá jestli se stihli okoupat 😒

janica..
autor
1. črc 2009

JJ fakt síla, jsme to s Petrášem řešily a toto fakt vůbec nepochopím 😠

Jé to se Kubík má, teda jestli jim tam neprší.....

jakoubka
1. črc 2009

Ha,už jsem jim volala a už jak tam dejeli,tak bylo mokro.tam pršelo dřív 😒

janica..
autor
1. črc 2009

Áha tož to muselo mrzet Kubíka co?

jakoubka
1. črc 2009

jj,byl chudák natřepanej ☹ furt koupy,koupy ☹

janica..
autor
1. črc 2009

no to je mi jasný, to by byl Damík taky naštvanej, jako mladej furt spí a teď jsem koukala ven a už ani nevypadá, že pršelo, suchý cesty, pohoda, jen by mohlo přestat hřmít 😠 😠 😠