Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
3. črc 2009

Tý jo 😕 tak dnes byla kámoška v aquaparku v Prostějově a nadšená, za super peníz.......

aktekram
3. črc 2009

bazén máme doma na zahradě, ale to musí být počasí 🙂

janica..
autor
3. črc 2009

áha😀

aktekram
3. črc 2009

tak jsem našla jízda králů v Doloplazech 4-5.7.
http://www.doloplazy.cz/olesnica/titulni.php?pa...

a 5-6.7. Hrad Helfštýn - vstup zdarma
http://www.helfstyn.cz/program/

4.7 Hrad Šternberk - dohodnutá svatba, 5.7. Hrad Šternberk - zábavné odpoledne pro děti
http://www.hrad-sternberk.cz/

10.7. projížďka večerní Olomoucí na inline bruslích
http://www.inlineschool.cz/bn-uvodni-stranka.html

aktekram
3. črc 2009

nebo už zítra: Dětský den na zámku v Úsově
http://www.muzeum-sumperk.cz/index.php?item=pro...

bananek
3. črc 2009

AKTEKRAM - Tož jsem ti chtěla poradit zoo ale teda tak velké děti už asi neukecáš nebo myslíš že jo?Tam je hezky když jsem tu mívala děcka od ségry tak jsme tam vždy zajely a bylo fajne ale takhle nenvím nevím a kukni na internet jestly není něco na Úsově bývají tam dobré akce skoro každý víkend jinak mě fakt nic nenapadá jsou velcí z malošama je toho víc 😀 😀 😀

linn
4. črc 2009

Ahojky,
nam jel dneska m. do Litovle na petanque, tak se za nim odpo pojedem chvili podivat a na vecer dojedou znami a budem konecne asi po dvou mesicich zas grilovat. A taky bych uz tady mela mit ode dneska sestrenku, pomuze mi na par dni s klukama, tak si snad trochu odpocinu 😉

Prejem krasny vikend 😵

zlatka
4. črc 2009

co pro ty starší lanový centrum v olomouci na Lazcích? mylsím, že i pro to desetiletý by to bylo v pohodě, možná lepší než nějakej zámek. Jinak minigolf máme i my tady v Grygově, kdybys třebas je chtěla provětrat vlakem.

aktekram
4. črc 2009

bananek: jo do zoo, jezdí se školou a moc je to nebere a taky je jich už moc takže za vstupný necháme balík 😒 , rodiče sice nějaké kapesné daly, ale to ať radši utratí za laskominy. Hledala jsem jak je "lacině" zabavit. Dnes to jistí bazén

bananek
4. črc 2009

Já se omlouvám chtěla jsem napsat Sovinec bývají tam šermíři a jinak mě napadlo byly jsme z Toníkem i na golfu a to celkem taky bavilo. 😀

bananek
4. črc 2009

http://akce.sovinec.cz/index.htm Házím ten Sovine tento týden tam nic není až příští

aktekram
5. črc 2009

Ahojky, tak jízda Králů v Doloplazech byla úžasná, neznáte některá pověru (pověst) jak to můžu vysvětlit dětem?

bananek
5. črc 2009

Akte ahojky skus tady třeba něco oběvíš http://jizdakralu.vlcnov.cz/page.php?pid=1201 😀

entik
5. črc 2009

ahojky🙂 tady se vikenduje, krome akte a bananka maji vsichni volno od konika?

Matejova nemoc byla jednodenni zalezitost, ted uz ma jen rymu, takovou koncici, tak aspon, ze to nebylo nic vazneho.
Tabor postaven🙂 i beze mne..

a matula ma i sve prvni vice odrene koleno 😉 vcera na polni cesticce a dnes na to spadl znovu a rozedrel si to jeste vice, tak porad foukame, hihi.

janica..
autor
6. črc 2009

DObré ránko,

snidám a jdem makat, s Petrášem malujem Damiánkovi pokojík, ten bude čučet až dorazí 😅

Super, že je Matýsek už oki 😉 odřený koleno mladej ještě neměl, ale teda modřin má spoustu 😅

Kde je Jaňule Konoupkovic? jsou na té dovče nějak dlouho ne?

janica..
autor
6. črc 2009

Jako Janinico, jako nám nepřijdeš ani říct ahoj a v jiným tématku tě najdu, ty jedna 😠 😅 😀 😀 😀 😀

Jak bylo na dovče? co novýho u vás?

linn
6. črc 2009

Ahojky,
tak Konoupek na nas kasle, jo????? 😠 😀

Jani, tak at to zvladnete a Damous ma radost 🙂

A ja hlasim taky jedno odreny koleno, jak nosi kratasy a obcasw spadne, tak je to hned. No a konecne jsme napustili bazenek, tak se kluci rochni 🙂

Pekny den 😵

konoupek
6. črc 2009

Ahoj holky,

tak se hlásím,že pořád žiju 😝 😉 .Z dovči jsme dorazili minulou sobotu,ale nějak se mi nechtělo psát.Za to jsem vás poctivě četla 🙂 .Bylo tam dobře i počasí nám docela vyšlo oproti tomu co bylo tady.Zajeli jsme do Dvora Králové do zoo,do Adršpašských skal,jeli kabinkovou lanovkou na Černou horu,chodili krmit spooooustu kaprů rohlíkama a chlebem,no prostě změna.Propršelo nám teda celé po a út,ale jinak počasí dobrý.Pršelo vždycky v noci a dopoledne trošku,na výlety jsme vyráželi po obědě a to se vždycky udělalo,krásně,jak na obědnávku 😉 .

No Denuš nám od té doby vstává kolem půl šesté,takže to je něco na mě teda 😝 ,doufám,že jí brzo přejde.A je to ještě větší tatánek,než byla.Tatin už je z toho tak trošku neštastný,pže může uspávat jen on,mě Denuš vyhazuje,koupat většinou taky jen tatínek i když občas můžu i já milostivě teda a vzteká se,jak deset čertíků 😀 .

Jinak od včéra se přidávám do klubu třicátníků....fůůůůj a ta trojka na začátku mi teda moc pod nos nejde 😀 😀.

My byli včera v Majetíně,byla tam neckyáda a kolotoče,tak se Denuš trošku vyblbla 🙂

konoupek
6. črc 2009

objednávku 😅

janica..
autor
6. črc 2009

Reňulka už má Karolínku 😵 3140 a 50 cm, přesně na termín ráno ji chytly poslíčci, tak jí vzali akutně na císař, tak jí to hezký datum nevyšlo, ale zase to měla rychlý 😎

Pokojíček jsme vymalovali parádně, mladej nadšenej, má modro- zelenej pokojík 😎

Jani tak to je super, že vám odpolední vycházky tak vycházely 😉 No a teda přeju všechno nejlepšejší k 30tým narozeninám, hlavně hodně zdravíčka, stěstíčka a hodnou dcerunku a hodnýho manžílka 😉

prool
6. črc 2009

ahoj Jani,
tak vše nej a vítej 😉

My jsme dorazili za Slovače a zas na dlouho stačí. Tcháni hodní, ale moc. Ale hlavně Vašík byl nadšenej - kolotoče, a hlavně změna. Cesta docela dobrý - zpět úplně v poho. uff, jsem ráda.
Jinak jsme zase zesypaný - ale z jídla to není, takže podezřívám trochu hygienu u babičky a tu jejich kočku se psem, chlupy jsou úplně všude. Ale to je trošku můj stihomam.
papa a držte se

bazalka
6. črc 2009

Zdar holky!!!

Jani Kon .... ja jeste pul roku a jsem tam taky 😉. Vsechno nej nej!!!! Hlavne zdravi a rodinnou pohodu 😉. Tak ta dovca Vam teda vysla!!! Vzpominali jsme na Vas, ze asi moc hezky nemate a ono jo 🙂

Reni, gratulujem!!! At se Vam holky dari 😉

Olco, zrovna jsem na Vas dnes myslela, jeli jsem pres Hodolany do Bohunek na koupajdo

fajn
6. črc 2009

Jani vše nej k narozkám,ta 3 je ještě kráááááááááááááááááááááásná 😉 . Já mám za 9 měsíců už na začátku 4 a to je fakt hnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus 😒 ☹ 😠 😖 😢 . Někdy mám z toho hroznou depku

Reni taky gratuluju 🙂

janica..
autor
6. črc 2009

Tý jo Marci, to bych teda neřekla, že máš tolik let, tě fakt uklidním, vypadáš na fotkách mladě, jsem ti typovala tak max 34 víc určitě ne........

fajn
7. črc 2009

Janico díky to seš hodná 😉

konoupek
7. črc 2009

Dobré ránko holky,

děkuju za přáníčka 😉 ,no co se dá dělat 😀 ,ale se říká,že každej je tak starej na kolik se cítí i když někdy se cítím už na důchodovej věk 😀 😀 😀 .Marci ty a 4-ku na začátku jo 😕 ,tak to bych ti podle fotek netypla,ani omylem 😉 .

Teda letos to počasí moc nepřeje myslím nikomu,pokud nejede někam k moři i když my tu taky máme vody,až až 😒 .když jsem viděla ty povodně v Jeseníkách a Beskydech.....je mi z toho ouvej.Nedovedu si představit přijít o všechno 😔 .

bananek
7. črc 2009

Dobré ráno tak Konoupku tě vítám mezi třicátníky a hlavu si stoho nedělej já jsem měla z toho taky depku a tak to letí že už jsem mezi třicátníky nějáký ten rok 😀
Pak přejeme k miminku taky vše nej a at přináší jen a jen radosti a žádné starosti 😀 😀 😀
Tak a já jedu dnes za kámoškou a zítra za námi všemi z práce dojede zase kámoška co s námi dělala a bydlí až v čechách tak se mooooc těším 😀 😀 😀
A jak Konoupkovic píše vody je všude letost dost tak mi nikam nejedem HA HA HA 😀 Né máme moc práce tak jsme říkaly že max na dva dny a to až podle situace jestly bude někde něco volného 😀 😀

zlatka
7. črc 2009
https://www.youtube.com/watch?v=lMC4MlwrgdE

vystoupení na letňáku, chcete-li mrknout.

zlatka
7. črc 2009

jinak konoupku, vše nej, nej, nej!jak jste oslavili a co jsi dostala?
renča super-to je paráda, gratulujeme taky, nakonec to není ano barborka,ani Ema, ale jméno tak jak tak krásný🙂

Akte a japato, že máš tolik dětí na starost?

Peti, dobře, že je matýsek o.k, beruš má teda odřený kolena od porvníhod ne, co se nosí kraťasy, modřin má taky kýbl-pohledem takový klasicky týraný dítě.

Já jedu odpoledne za zdenčou, bude ze mě dělat člověka a nehty🙂🙂, už se těším, i když mě to dlouhý zkrášlování moc nebaví.