Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
14. črc 2009

Jo a Karolínce všechno nejlepší k prvnímu svátku, hlavně hodně zdravíčka, už jsi velká holka Karolínko máš osum dní a už slavíš 😀 😀 no a hlavně jsi celebrita, včera jsem nakupovala U Kratochvíla a bavili se tam o tobě, jak ty to děláš 😀 😀 😀 😀 chválili tě, jak krásně v noci spinkáš 😵 😵 😵

bekulkamama
14. črc 2009

ahojky Jani, díky moc.... 😅 to je od tebe milé, dyť vy mě taky....

entik
14. črc 2009

ahojky holky, zitra se jde s provazkem k hasicum, tady na povlu.

Matej mel zanet stredniho ucha, o vikendu, vcera jsem litala po doktorech, tak jsem z toho byla pekne otravena. ale Matejovi uz je hej, vubec nevypada nemocne. Jen v tu jednu noc porad narikal a budil se☹ rano uz mu bylo lip, asi mu to prasklo, jenze dalsi noc mel horecku, tak jsem sla k tem mudr. Ted uz dobry... jen ma porad tu rymu. Zlaty kojeni, to bylo hned po nemoci 😒

Radko, taky te znovu vitam🙂

pekny den.

bekulkamama
14. črc 2009

díky Peti...

bazalka
14. črc 2009

Bekul, ahooooj ... to je fajn, ze ti je lip 🙂. Tyjoooo, uz 14tt ... desne to leti!!!

Peti, dik za info .... skoda, zitra k hasicum nemuzem, jdem na to ocni 😖

Karolinko, vsechno nejlepsi k svatku, celebrito 😀

bekulkamama
14. črc 2009

ahojky bazi, že jo? taky hledím a to bys měla vidět ten pupek 😀 jsem už jak velryba 😀

bazalka
14. črc 2009

Neverim 😉 ... co budes rikat az budes tt30 a vic 😀

bekulkamama
14. črc 2009

bazi: to už budu jako tank 😀 😀 😀

cecil
14. črc 2009

Bekul, já mám taky pupek a těhotná nejsem 😀 . ale ne , už se to lepší. Jen by to chtělo ještě nějakej pohyb....jinej než u plotny a žehličky....

...taky je u vás dnes na padnutí??? asi vylezem ven až zavečer 😝....a zas hlásí kroupy 😖, dlouho nebyly.

Raduš, to je fakt že to letí...za chvíli budeš v polovině 😕. A jsou ty nevolnosti aspoń lepší? Když nepočítáš žes byla nemocná?

Peti, zánět středního ucha ☹, to je naprd, naše děcka to naštěstí nikdy neměly. Rádo se to vrací 😖.

Toš posílám zdravici všem ! Všem tankům taky! 😀

cecil
14. črc 2009

A včera jsem čekala na opraváře jak pitomec.....až zavolal, že už to nestihne, že přijede v 8 ráno, jestli to nevadí. Tak jsem na ráno natáhla budík a čekám, pak jsem ale musela jít do obchodu pro chleba, chlap furt nikde. Tak jsem mu o půl 11 volala, jestli na mě nezapomněl, prý ne, skáče do auta a jede! Ha ha. Přijel v pravé poledne, já řízky na plotně a tchána a chlapa v kuchyni na oběd! Fakt bezva okamžik.

Tohle já nesnáším, má říct, že se prostě staví dnes a ne říct v 8 a přijede ve 12 😠.

entik
14. črc 2009

s tim opravarem by me to taky nastvalo!!

Radu, jako tank 😀 a kolik jsi uz pribrala. Mne se brisko taky pekne zvetsuje, ale zatim dobry, nahore mam asi 6kg. Ve ctvrtek jdu na kontrolu.

Na padnuti tu je taky, zvlast na tom sidlisti, to je des. pujdem se projit tak za hodku...pres spanim.

linn
14. črc 2009

Ahojky,
tak tady se nam prehnala hooodne velka bourka 😕

Evi, no to teda je fakt nejaka slibotechna, co? No hlavne, aby pracka fungovala 😉
My se chystame kupovat novou pracku a zaroven i susicku, jakou mate kdo znacku a jak jste spokojeny? Diky za nejake postrehy 😵

Radus, ahojky, vitez zpet, chybelas nam 🙂

Karolince vse nej k prvnimu svatecku 😵

entik
15. črc 2009

Dobre rano, tak tady byla taky pekna bourka!

Ivi, at je dnes u ocniho vse ok.

Hezky den🙂

linn
15. črc 2009

Nj Ivi, drzim pesti, at dobre dopadnete, dej vedet, no a v kolik zitra?
Taky pekny den 🙂

bekulkamama
15. črc 2009

cecil: jj je mi mnohem lépe jen si te´d zase zvyknout na ten koloběh v práci, včera jsem padla úplně zbitá 😖
entik: no já zhubla skoro 3 kila u zvracení takže teď doháním svou váhu, ale to neznamená že nemám pupek, no asi vám ho budu muset vyfotit 😀
linn: díky, ta halenka je fajn líbí se mi 🙂

linn
15. črc 2009

Radus, to jsem rada 🙂

bekulkamama
15. črc 2009

linn: mimochodem tvá ségra je moc milá, pořád se mi omlouvala (zapomněla to doma, pak v autě) 😀 dala mi to nakonec ale neva já byla na městě často takže nebyl problém asi je mladší že? Vypadala dost mladě..a co u tebe nového? Doma nezlobí? 🙂

cecil
15. črc 2009

Bekul, tohle má být "pupek" ? 😀 😀 😀 To je "pupíček"! Takhle vypadám po dobrém obědě 😀 😀 😀 😀 . Počkej až se přes ten opravdický pupek nezohneš zavázat boty 🙂 .
Ale jo, schovat už to nejde 😉 .

Taky u nás byla smršť, to byla bouřka jako blázen. Petr se v tom největším běsnění koupal....nechápu.

Já peckovala meruňky a byla mrtvá hrůzou 😅.

Ivi, pak napiš jak jste dopadli.

Lindo, byl tu opravář a říkal, že teď ty nejmodernější pračky už ani nejdou rozdělat...odmontovat buben...prý to celé zavaří napevno a hotovo. Pak se prý pokazí ložiska za 100 Kč a můžeš pračku rovnou vyhodit a koupit novou. Tak na to bych si dala bacha.
JInak oprava vypadá na nějaký tisíc (spíš 3)...a prý za pět let už má nárok ...prý ty nové pračky moc dýl jak pět let nevydrží....to jako myslí vážně? Každých pět let kupovat novou pračku???? Se zbláznili. Všecko na jedno použití a zahodit jít koupit nové, to se fakt vyplatí, hlavně že se kola ekonomiky točí... 🙄.

cecil
15. črc 2009

A včera tu bylo na umření, tak jsme dělali průvany a dnes mě bolí v uchu, au au.....

A Zlatinka se dlouho neukázala, nemá čas?

Já jdu taky makat, jdu dnes dělat griotku, jsem zvědavá jak to dopoadne.....

bekulkamama
15. črc 2009

cecil: počkej ty koukáš do alba na fotky z 10. týdne, dodám pak nové..... 😀 boty mi bude zapínat manžel 😀 (doufám) 😀
u nás pršelo jen večer, bouřilo jen z dálky, tak dobrý.....
nestraš mě s pračkou, budu teď mít komplet nové spotřebiče za x litrů a takových poruch se vážně děsím! Bo na nové nebude! ☹

linn
15. črc 2009

Radus, no segra ma 26, je o tri roky mladsi a asi vypada jeste mladsi. No a to co pises je typicka ona 😀 tak hlavne ze nakonec k predani doslo. No a u nas vse pri starem, akorat teda Sebik uz asi zacne brzo tapkat, uz i za jednu ruku je celkem suveren. A Samik stale bojuje s nocnikem, tak porad peru slipy 😒

Evi, no to jsi me nepotesila, ja uvazuju o Gorenje (M. tam ma z Mory slevu), chci pracku a susicku od jedne firmy. Radus, vy uz mate pracku vybranou?
Ja jsem ted o vikendu varila poprve marmelady a dobry 😉 nejlepsi je merunkova s rebarborou 🙂

A Grygovacky nas teda fakt trochu zanedbavaji 😉

linn
15. črc 2009

A Samous je uz zase vzhuru, uz druhy den mi spi pres poledne jen 45 minut 😠

bazalka
15. črc 2009

Ahoj holky!!!

Tak prave jsem dojedla Deli ... potrebuju obalit nervy 😉 😔. Dopo sileny ... vedro jak blazen, meli jsme nejake vyrizovani a pak to ocni. Byli jsme objednani na 10.30, cekali jsme "jen" hodinu, minule 2,5 (hlavne ze objednavaji na urcity cas). Martas to paradne zvladnul ... ma na tom zasluhu i dr, byl fajn, umi to s detma. priste k nemu jdem zas. Munule tam byl jinej, ale tenhle mi pripadl lepsi. Byl teda snad mladsi nez ja 😅 A to hlavni ... mame brylecky 😔 ... tusila jsem to. Dr ale rikal, ze mu to ocko jede jen malinko a ze je sance, ze se to v poho upravi. Nejdriv nam nechtel dat bryle, ale pak nakonec ze jo, slabe, vlastne nejslabsi, co se detem davaji a musime lepit 6 hodin denne ocko 😔. Tak po dovce jdemkupovat brylecky.

Lindi, videla bych to kolem devate .... co vy? Pracku mame Siemens, uz 7 let bez jedineho problemu ... byla tenkrat drazsi, ale investice se vyplaci 😉. Az se pokazi, tak dle ceny opravy ... pokud bude vic nez 3 tis, sla bych do nove.

linn
15. črc 2009

Ivco, ok, budu pocitat s devatou u vaseho 🙂 ja mam bryle asi od tri, Marta si zvykne a treba se to fakt zlepsi tak, ze je pak uz potrebovat nebude 🙂

bazalka
15. črc 2009

Ja mam bryle od roku a pul, ale mela jsem to mnohem mnohem hporsi nez to ma Martas .... doufam, ze se nam to zlepsi. To zvykani bude ale asi boj ... dr me na to hned upozornoval. Na kontrolu jem za 6 mes, tak snad nam pak rekne neco pozitivniho 🙂

bekulkamama
15. črc 2009

linn: jééé to praní to je pořád dokola ale jak se to zlomí tak to bude čurací frajer 😀
my máme fagor, objednanou teprve, se mi líbili ty programy a hodně otáček v podstatě to vyklepe skoro do sucha 😀 sušišku jsem nechtěla bo známá na to prskala že ji to vždy mačkalo prádlo! a i věci co normálně nežehlila tak pak musela ☹ já mám vůbec hodně fagor a moru jiné asi ani ne. Taky jsem musela pračku narvat do kuchyně takže pro málo místa musela mít nerez design tak nebylo ani moc výběru, páni já se těším tak za dva týdny snad bude už kuchyně 🙂

bazi: delina mňam 😀 já zmrzku 🙂 ale prckovi jsem jinak dneska dopřála na oběd zeleninovej salát se sýrem a šunkou tak snad si nestěžuje 😀
jak silné máte brýle? to jsou 1/4? znám x lidí co lepili oko a vždy se to spravilo 🙂

bazalka
15. črc 2009

Beku, co myslis 1/4??? Myslis 0,25 dioptrie??? My mame +1,5 .... min se pry detem nedava, nema to cenu. Martas vidi dobre, ty dioptrie am na to silhaci ocicko.

bekulkamama
15. črc 2009

bazi: no čtvrtky 🙂 říkáš nejmenší teda nejslabší a to jsou 0,25 tedy čtvrt doptrie, nevím že se dětem dávají až vyšší, proto se ptám.. asi to má svůj smysl.. možná by se to oko ani nespravilo být tak malé dioptrie je fakt že jde o vyléčení a ne aby je měl už pořád že... tak snad se to spraví...

bazalka
15. črc 2009

ta ctvrtka nic neresi .... to je pry placebo 🙂 ... u deti je to s dioptriema jinak. Kdyz diteti zmeris dioptrie, je normalni, ze se nameri od -2 do + 2 ... Martas je v norme, ale kvuli tomu ujizdejicimu ocku ty brylecky mit musi

bekulkamama
15. črc 2009

bazi: no vidíš zase jsem o něco chytřejší! 😀