Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
2. čer 2008

Ahoj holky koukám Ivi že ti perfektně poradil to bych mu za takovou radu poděkovala ale to jsou chlapi mě řekl pantáta že si mám jít koupit podprsenku tam jak dělaj padáky když mají v obchdě vše malé tak a mám to taky co 😀 😀 😀

janica..
autor
2. čer 2008

DObré ránko,

Ivi a Marti to jsou rady nad zlato co? 😀 😀 😀 😀 tý jo taky bych potřebovala, ale ani v to nedoufám, že nějaký seženu 😔

bananek
2. čer 2008

Já to letos neřeším jsem jak dýně tak budu doma maximálně pod sprchou a tam mě nikdo nevidí a příští rok uvidím co dál 😀 😀 😀

dali
2. čer 2008

Zdarec

Ivčo tvůj manžel ty komplimenty taky ovládá,to znám taky 😀
Plavečky taky budu potřebovat,problémy mám taky nic mi nesedí,ale to asi máme všechny,letos to možná bude lepší prsa se zmenšují a zmenšují 😀

Jinak plánujete srazík,tenhle týden teda nehrozím,ale stejně pytlíky objednané nemám 🙂 ráda bych vás viděla,ale já časově nějak nestíhám a taky v tom horku se mi nechce moc cestovat....Filda ten to horko nějak moc nemusí 😖

Zatím pa a pěkný den 🙂

konoupek
2. čer 2008

Ahoj holky,
jen se jdu pochlubit,že jsem před chvilkou vyhrála na rádiu Haná dvě regionální karty na vstup zdarma do jakéhokoli zámku,hradu nebo zoo 😀 😀 😀

linetka
2. čer 2008

Ahojky pěkný den všem
nemáte některá zkušenost s mladým ječmenem nebo řasou chlorella pyrenoidosa?
Manža s tím přišel že to zkusí ať mu to objednám tak jsem se včera do toho začetla a zjistila že to může být dobrý i pro mě i když kojím, a taky pro Lukáška.Pro manžu ječmen a pro mě ta řasa v kapslích.
Lindi ty jsi odborník jaký máš na to názor?
Nezkoušelai jste některá?

http://www.zelenastrava.cz/mlady-jecmen/index.php

http://www.zdravakrasa.byznysweb.cz/cz/produkty...

konoupek
2. čer 2008

Linet já na chlorellu,ale teda řasu slyšela jen a jen samou chválu,taky jsem jí chtěla vyzkoušet,ale je to dooost drahý na mě 😒 .O ječmenu jsem neslyšela,ale jak je to přírodní,nemůže to podle mě ublížit 😉

linn
2. čer 2008

Zdarec,
Jani kon. blahopreju 😉 😵 😵
Linet, chlorellu znam, je na trhu uz pomerne dost dlouho, kdybys nejakou chtela, zkus si koupit firmu Favea, je to nas vyrobek, kvalitni a nejsou tak drazi. Sezenes to v kazde lekarne - pripadne ti to muzou objednat.
http://www.lekarna.cz/chlorella-tbl-150/
Pacienti si to celkem chvali, ale zazraky necekej.
Ten jecmen neznam, jak pise Janca, neuskodi urcite, ale ze pomuze, to ti nezarucim 😉 a zkus se taky poptat v lekarne, treba sezenes nejaky cenove prijatelnejsi.

bazalka
2. čer 2008

Ahoj holky!!!
Teda to vedro je umorny ... byli jsme dve hodky na pisku a jsem vyrizena 😝
Linet, ten jecmen je pry dobrej ... ale nemam osobni zkusenost. Jen ta cena se mi zda premrstena. A ja na takovy vseleky moc neverim ... pisou, je to dobry uuuulne na vsechno 😖
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7870798&tab=3

Konoupku, gratulujem!!!!
Holky, nenechame ten srazek na pristi ty? Uz nema byt takovy vedro a treba se dostavi i zaneprazdnena Dalinka 😀

linn
2. čer 2008

Bazi, ja muzu klidne i pristi tyden, ja uz muzu poraaaad 😀 😀 😀 😀
No s temi vseleky jsi to napsala dobre, taky byvam skeptictejsi, jak je to takovy vselek. 🙂
Jsem nedavno zjistila, ze uz mame v lekarne i tohle
http://www.lekarna.cz/zeleny-jil-280g-dr-popov/ 🙂
ono je to vzdycky dost tezky, doporucovat neco z potravnich doplnku, ve skole nas to temer neuci, tak musis cerpat info, kde co najdes a taky zkusenosti pacientu nebo nejlepe vlastni jsou k nezaplaceni.

linn
2. čer 2008

Takze cokoliv se nekomu z vas osvedcilo, tak klidne piste, rada uslysim, co fakt funguje 🙂

bazalka
2. čer 2008

Lindi, to jsem rada, ze i odbornice ma podobny nazor 😀
A co na kontrole?

bazalka
2. čer 2008

Lindi, ten jil je taky na vse 🙂 ... da se jist, mazat ... ale tim to neodsuzuje, jen mi to prijde srandovni, co pisi u tech vseleku 😀

bazalka
2. čer 2008

Mne se ted osvedcilo na paviani prdelku Martase Calcium panthotenicum ... zekly mu zuby, do toho to verdo, no mel to hnusny, i zapareny trisilka a za jeden den mazani ma zas prdelku jak majolenku 😎

linn
2. čer 2008

Dik 🙂
na kontrolu jdu ted odpo , tak zatim papa Samous uz je vzhuru a prej zdravi Martu 😉

bazalka
2. čer 2008

Teda ja ma lenoruuuu ... odpo dorazi tchani, tak tu musim jeste trochu poutirat prach, ale tak se mi nechce 😝. Nastesti vysato a vytreno mam. Pred chvilkou jsem udelala z jahod takovou macenku na zmrzku, tak si dame, az dorazi 😀 😝
Jo a dnes se chystam dat Martovi poprve rybu ... snad mu pojede. Uz davate prckum ryby???? Pry se muzou az od roka kvuli alergiim 😕

bazalka
2. čer 2008

Dik, vyridim, az se vzbudi 🙂

konoupek
2. čer 2008

bazi já jsem zkoušela včera poprvé dát malé filé s brambůrkama a docela jí to jelo 😉 .jakou jinou rybu ,když tak poradte,dík 😉

bazalka
2. čer 2008

Ja zkusim pangasia

konoupek
2. čer 2008

tak to na mě mluvíš cizí řečí 😅 😅 😀

bazalka
2. čer 2008

To je desne dobra ryba bez kosti, jsou to filety a chutna skoro jak kureci prsa. Maji ji treba v Globu, ale urco i jinde. Je mnaaaaam

konoupek
2. čer 2008

No tak to vyzkoušíme 😉

dali
2. čer 2008

Konoupku velké gratulace 🙂

Filda jí rybičky už delší dobu,nevěděla jsem že se nesmí,co mám kuchařku pro malé děti tak tam byla ryba myslím od 8.měs.Jedl taky pangasia,taky měl žraloka,filé,ale už měl i pstruha a kapra,my jsme doma hoooodně rybový 😀
Zrovna včera jsme měly kapříka v krbu(teda Filda měl vařeného,ale mlaskal....)

bazalka
2. čer 2008

Holky, co kupujete prckum do bazenu na leto ... mysleto nejaky plavaci kruh??? Nebo uz rukavky, pas???

konoupek
2. čer 2008

He he tak my budem akorát tak v bazénu u babi na zahradě a tam myslím kruh ani rukávky potřebovat nebudeme 😀 .Koupili jsme jí jen ten malej dětskej a tam by to fakt nevyužila 🙂

entik
2. čer 2008

ahoj🙂 byli jsme v sobotu v aquaparku v Prostejove a supr. Jsou tam velke stromy, tak jsme byli ve stinu. Matej si to uzival, je tam skvele brouzdaliste pro mimi, fakt paradni, tak si hral. Napred se teda trochu bal, ale jak si zvyknul, tak to byla parada. Pak byl chvili i ve velke, potapel se, ale byla studena, tak to bylo fakt jen na chvilicku. I my jsme se dosti vyradili!! jako mali🙂 matej nemel ani kruh ani rukavky, vsak jsme byli hlavne v male, ve velke byl s nami, jsme ho drzeli. Ale mozna poridime kruh.

Od kdy jste davali lepek?

Konoupku, gratuluji k supr darecku. Ty tak soutezis??

janica..
autor
2. čer 2008

Mladej měl zatím taky pangasia a tuňáka kvalitního 😎

Entik lepek měl už kolem 11 měsíce 😒

Jani gratuluju a výhru si užijte 😉

janica..
autor
2. čer 2008

Tý jo venku je mega teplo 🙄 přijeli P.rodiče, tak vzali ven malýho, ještěže nemusím ven 😅, ale budu muset doma poklidit, pač Damán dalamán je bordelář jak sviňa 😠

janica..
autor
2. čer 2008

Ivi nevím jestli budu mlaďochovi kupovat nějaký kruh nebo něco takovýho, víš jak to na plavču nemusí, tož nevím......

entik
2. čer 2008

jani, ja uz davam Matejovi zuzlat kurky a tak.. jsem cetla, ze kdyz nejsou geneticke dispozice, tak je lepsi zvykat driv, a hlavne kdyz se koji... tak pomaloucku najizdime...

Přidala jsem fotky. Bananku, pres to malovani mi to neslo,ale vykoumala jsem to jinak 😉