Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
22. srp 2009

jo jo měla jen pár dní kdysi takové období,ale to už je dááávno fuč 😉 .Pěkně mezi půl jednou a jednou šup do postele 🙂

janica..
autor
22. srp 2009

áááááááá tak se pomalu oblečeme a jedem, už se těšíme 😉

bazalka
22. srp 2009

My jdem pomalu delat hluk 😉

entik
22. srp 2009

jsme doma🙂 matula usnul v kocarku a z vlaku byl uplne nadseny 😎 Moc dekujeme Zdence a cele rodince za skvele odpoledne!!

entik
22. srp 2009

upresneni: napred byl nadseny z vlaku a pak usnul v kocarku, ted uz je v posteli 😉

janica..
autor
22. srp 2009

AHojky, tak mi už osprchovaní, teď bumbá mlíčko a taky myslím, že dnes brzo odpadne, odpo spal jen 20 minut a po náročném odpoledni bude doufám brzo KO 😅

JJ Zdeni a Pavle díky bylo to super, počasí nepočasí, náštěva u vás byla fajn 😉

jakoubka
22. srp 2009

dobré večír 😵

Olomoučandy se už slízají po ,jak tak čtu vydařené návštěvě 😵

My jsme ,jak v holobytě 😅

linn
22. srp 2009

Tak my uz jsme taky doma, doufam, ze vsichni tri brzo usnou 😉 🙂 hodim jeste dnes fotecky 🙂

Zdeni, diky moc 😵

bazalka
22. srp 2009

Zdeni a vsichni ostatni, dik moc za fajn odpo!!!!

Tak vsichni uz chrupou, jen nas maci nemuze asi z tech zazitku uz pres hodku usnout ... porad se prevaluje, oci zavrene, ale ne a ne zabrat ☹

janica..
autor
22. srp 2009

Lindi fotky super 😎

Ivi no jako mladej vytuhl až teď, neřikám nic, pač jako fakt nechápu, odpo spal chvilinku 😒

cecil
23. srp 2009

Ha! Tak se přidávám....my dojeli domů bylo 21.50.....no jo, tata se nám rozseděl 😀 . HOlky ještě pojedly a šlo se spát po desáté....v autě Emča neodpadla, což mě překvapila....odpoledne spala 3/4 hodiny. A jak byla ta tma, tak furt mlela dokola "bude bóžka bude pešet" 😀 .

JInak návštěva paráda! I v tom počasí to bylo bezva!

Škoda jen že jsem neviděla žádnou novou tvář, myslím to byla zase ta sestava co loni u nás, ne?

Banánek chudák v tomlijáku nakole přijet nemohla, že? 😅

Tak čau, ženský, jdu makat.

cecil
23. srp 2009

Jo, Lindi a fotky pěkný....hoolky jak zapáleně závodí a kluci na traktorku 😀

Samík musel být doma hned tuhej ne?

To náš tata je pro změnu tuhej teď ! 😀 😀 😀

cecil
23. srp 2009

Jo, ještě vlastně Oli....a jak jste spokojení s tou podlahou, jsem se zapomněla zeptat???
A to jehněčí má lopatku, budeš muset vykosťovat...ale to zjistíš... 😅 .

linn
23. srp 2009

No Samik i Sebik byli tak rozjeti, ze usnuli o pul desate 😕 a M. je okamzite nasledoval, no moc se mu tentokrat libilo 😉
krasnou nedeli 🙂

dali
23. srp 2009

Zdarec, už mám uklizeno 😉
tady máet fotečky:
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

nám se to tayk moc líbilo, padla jsem v 10h únavou, ale fakt jsme rádi že jste tu byly 😉
.....myslím že si to užily i někteří tatínkové......"pohodový den" 😉

bekulkamama
23. srp 2009

ahojky tak jsem to zkoukla, fajn sešlost 🙂 vypadá to že jste si to užili hi hi
nám deštík nevyhovoval, na grilování venku to fakt nebylo a narvat 40 lidí do obyvýku a tak různé pod stany moc nešlo ale lidi se bavili i tak a prasátko se dělalo v alobalu i v tom dešti 😀 sladkého a rolád jak na svatbě to byla žranice tak se bojím stoupnout na váhu hi hi asi mi to pěkně poskočilo za včerejšek 😀

jakoubka
23. srp 2009

Ahojte,

Tak pá,pá ,za 2 hodinky valíme do Práglu 😵

Holky ,fotečky moooc pěkný 🙂

janica..
autor
23. srp 2009

Martinko papa užíjte si to a brnkni mi jak je, jasný!!! 😅 😀 😀

Zdeni a co pivo vypilo se?

A co Evka pomáhala s úklidem, když tam ztvrdli jako poslední? 😀 😀 😀

Jj akcička vážně vydařená 😎

bekulkamama
23. srp 2009

jakoubka: tak si to tam užijte 🙂

bekulkamama
23. srp 2009

holky asi mám divnej dotaz, ale nevíte může mě to otvírání (zkrácený čípek) bolet??? Divné, že v práci jsem to tak necítila a co jsem doma, bolí mě ten podbříšek víc, tak nevím zda je to z toho nebo čeho, snažím se fakt šetřit, to předtím jsem byla na nohách celej den, nebo to že sedím jako nestačí??? Na noc jsem si radši zvedla rošt ať se výš ale nevím zda to bolení je fakt tím nebo něčím jiným, bolí to jak nachlazenej močák 😖
co myslíte?

janica..
autor
23. srp 2009

Radi no myslím, že se ti roztahuje děloha, mě taky kolikrát tak píchne, jako včera v noci, úplně šíleně až mě to fest bolelo 😒

Lindi co Samík je v poho? nenachladl se?

Jsme byli dnes na hodech na Jivové, tak mladej fest spokojenej, obešel všechny kolotoče 😅

bazalka
23. srp 2009

Zdar holky!!!

Beku, urco to dr na kontrole rekni. bastis magnezko? Fakt to muze byt rustem delohy, ale pokud by to bylo moc caste, radej dr zavolej. Urco by si te pozval na ultrazvuk a zjistil, co ten cipek dela.

Marti, uzijte si to! Na jak dlouho tam jedete?

Teda, Evko a Lindi, decka maji vydrz 🙂

Evko, potrebuju poradit ... v utery jedem do Vilemova. Je tam sestrenka z Prahy s detma, tak chceme vyuzit toho, ze jsou pobliz. Ma byt vedro, tak bychom chteli jet dopo, nekde se vykoupat, maci by tam chrupnul a pak bychom jeli za nima. Poradis nam nejake slusne koupani v okoli? Idealne by tam mohlo byt kousek stinku 😉

fajn
23. srp 2009

beku,no mě to břicho taky bolelo .To že sedíš ti nepomůže musíš fakt polehávat z nohama nahoře a já vím co říkám fakt si nezahrávej. Když sedíš tak ti to stejně tlačí a pak se ten čípek zkracuje . Lež,lež lež je to otrava ale vyplatí se

fajn
23. srp 2009

Jinak je fajn že se vám akce vydařila i když teda ta včerejší sprcha byl mazec

dali
23. srp 2009

Tak pivo je konečně vypité........pozvaly jsme jedny známé a chlapci to zdárně zvládly.......zůstalo tam asi 15-20, tak to pro ně nebyl problém.....tak náš táta si ten víkend opět užil 😀 😀 2x opici 😀

bazalka
23. srp 2009

Marci, ty bys taky mohla poradit koupani okolo Litovle, idealne smer Konice 😉. Nevis, v jakem stavu je koupalko v Litovli? Da se to tam? Byla jsem tam kdysi davno a tenkrat to celkem slo.

prool
23. srp 2009

ahoj baby,
pridavam se za ten krasny vcerejsek 😉
Zdeni na pocasi kasli - bylo to fajn 😀 😀 jen jsme tam nechali papucky 😲 ale to je u nas normalni 😀 😀
Zlatu - ten casopis byl super - protoze si ho Vasa celou cestu prohlizel a na skrabkani si ani nevzpomel
😉
Cecil s linem jsme spokojeni - jen se mi to hur meje - ma to strukturu, ale to si casem zvyknem, ze 😉 Jehneci jsem jeste soupla do mrazaku - bylo dost zmrzly.

Dopo jsme absolvovali Floru a meli tam stanek i ta Mgr. Podhorna s Nadeji 😉

entik
23. srp 2009

Ivi, v Unicove je paradni koupalko🙂

Precetla jsem si Alcatko, a jak jste rikaly, nasmala jsem se, u pasaze, kde ji psala maminka sms jsem si i poplakala, tak jsem si to prozila s ni...

A dnes hezky, co? jak naschval 😀 😀 Zdeni, dala sis aspon taky pivo?

linn
23. srp 2009

Cauky,
ja jsem tady mela ted kamosku, v rijnu se vdava a ja jdu za svedka, tak jsme uz vsechno probirali, ve stredu jdem na saty, uz se tesim 🙂 hned bych se zas vdavala 😉 😀

No Unicov Vilemov je uz celkem dalka, ne? 😉 a byva teda pekne narvano 😝 to uz kdybyste jeli taklhe kousek dal, tak to vemte na Lostice, je tam taky moc prijemne koupaliste 🙂

No Zdeni, aspon ze je vypito 🙂

Dobrou 🙂