Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

prool
19. říj 2009

jojo jak píše Cecil - prostě šli na procházku na naší ulicovou atrakci - kozy - na 20 minut a přišli za hodinu a půl - s tím, že ještě šli do Lidlu atd. a že Vašík chtěl rohlík - ale spíš babi chtěla nakupovat - chce totiž vždycky 😲
No Vašá jak došli měl uplně fialový ruce a kruhy pod očima - prý mu zima nebyla haha. a hlavně okamžitě na hoďku totálně odpadl a jak se proudil kejchal a soplil atd. No já potom teda pěkně soptila 😉
Dneska jsem volala do lázní, co a jak v případě nemoci a snad to ustojíme i s možným zpožděním 😉
Jo chtěla jsem se zeptat Cecil a co místo ve Slatinicích dietní sestry v lázních???
pa pa

entik
19. říj 2009

ahoj holky, jsme doma 😵 😵 😵 uz jsem se opravdu moc tesila!! bylo to dlouhy.
Jdu odstrikat mlliko, mam prsa jak sexbomba a jestli to jeste stihnu, tak pisnu vice, i kdyz spis az zitra 🙂
Vcera jsem na vas myslela, jak letate na drakiade

entik
19. říj 2009

a moooc dekujeme za gratulace 😵 😵

entik
19. říj 2009

Ahojte - tož ještě jednou já Slon - jen odpovím na první reakci Matýska a pak už se Vám sem zasejc nebudu plést 🙂
reakce byla úžasná - Přijel jsem do porodnice a Matýska přinesl spícího a tak jsem ho položil k mámě do postele. Spal dlouho 🙂 už jsme dokonce měli jet a tak jsme se jej snažili budit a on furt nic... Pak se najednou vzbudil a v podstatě první co viděl byla Lenička a on tak - Jé jé jé - pak se podíval na mamku a znovu - jé mami koukej, koukej 🙂 a smál se - prostě ukázkové jak ve snu 🙂 A potom hladil Leničku, pusinkoval ji - úžasny. Uvidíme jak to bude dále 🙂 mějte se Slon

bazalka
19. říj 2009

Tyjoooo ... to je uplne neskutecny, nestiham utirat nos 😔 🙂 ... fakt parad!!!
Tak at se Vam rodinko dari!!!!

janica..
autor
19. říj 2009

Ahojky,

Zlatuš já bych Berunku taky nestříhala 😅

Peti vítej doma, super, že jste už doma 😵 a teda Matýsek je teda BRÁCHA, fakt super reakce 😵 😵 😵 a teda se musím chlámat jakej je on spáč 😀 😀 on fakt usne všude, viz herna 😀 😀

Chystáme se s Evikem ve čtvrtek do herny v aquaparku kdo se přidá?

bazalka
19. říj 2009

My ne, pracuju ☹ 😉

janica..
autor
19. říj 2009

Śkoda Ivi jsem vás dlouho neviděla a co kde seš na pracovišti? doufám, že mě budeš mít na starost u porodu 😀

bazalka
19. říj 2009

No, moznaaa ... pokud budes rodit cisarem. Jsem na "mem" operacnim sale 😉

cecil
20. říj 2009

Ahoj Peti sexbombo! 😀 Tak už jste doma. Matýsek měl teda v porodnici překvápko!To si budete pamatovat celý život 😉 .

Oli, mě včera Emi usnula v autě, taky mi to blyo podezřelý, už nespává. Ale ulítala se v MC a taky jsme byly na vzduchu, tak se jí dařilo. Jenže jsem ji šla za 3/4 hodiny vzbudit aby spala večer a to jsem si pomohla! Řvala hodinu! Pak jsem si s ní musela jít lehnout do postele, pak jsem byla zase nemožná já, protože jsem se tam rozležela a vylezla jsem a chtělo se mi spát a klepala jsem se mnou zima... o půl šesté večer 😖. No už jsem jen opláchla nádobí a byla jsem nepoužitelná. 😅

A včera se mi podařil špek. Našla jsem ve skříňce pixlu a v ní "cukr". Jsem si říkala, že asi si ho někdy odsypal Petr do práce....tak jsem ho vzala a vysypala do cukřenky, pixlu vyhodila do plastů.Odpoledne potom přišel známý a postavila jsem vodu na kafe a na čaj a protože ta Emča řvala, šla jsem si s ní lehnout. A najednou slyším.....v koupelně dupání, teče voda, "fuj"...."tý vole"....za pět minut dupání znova, voda zase teče...."to se jednou Lojza taky napil nějakýho svinstva....". Říkám si proboha co oni to tam pijou....na "cukr" jsem nevzpomněla, přemýšlela jsem že jsem lila leštidlo do myčky....že bych tam dala něco jinýho? To ne. Nebo se blbě opláchla myčka??? Pak mi to nedalo a nakonec jsem vylezla, chlapi měli uvařený už třetí kafe! 😀 ....a udeřili na mě. Přiznej se, cos do té cukřenky nasypala???....Já - no cukr, co byl v dózičce od léků, asi sis ho někdy bral do práce, ne???

Víte co to bylo? Kyselina citrónová! 😀 😀 😀 Já ji měla kdysi v koupelně a dávala jsem ji do bílého prádla nebo do plínek, já na to úplně zapomněla!!! Až Petr mi to připomněl! 😀 😀 😀 😀

cecil
20. říj 2009

A Emilce teď zrovna úplně slezl nehet. Dorůstat jí to ale bude dlouho.

Oli a ve Slatinicích jsem byla zaměstnaná dva měsíce, bohužel jsem hned po nástupu onemocněla a po skončení neschopenky mi dali výpověď. Nakonec to dělá bývalá dietka ještě s domovem důchodců, dojíždí tam na dva dny v týdnu. Zajímavý je, že dřív tu práci dělala 8 hodin denně a nakonec ji zvládá za dva dny v týdnu 😅 . Naplánuje to dopředu,ale je pak víc práce na šéfkuchaři...Byla jsem tam v takové blbé době, zrovna se měnil majitel, nový ředitel se do toho obul, hodně lidí odcházelo a málo přicházelo a mě chtěli šoupnout ještě sklad, a abych si ho převzala rovnou a bez inventury!!! A kdyby jim v kuchyni něco o víkendu chybělo, tak bych lítala s klíčkama 17 kilometrů do Slatinic, ne? Jsme jim říkala ať zaměstnají na půl úvazku nějakýho důchodce ve Slatinicích....no proč by to dělali, když já bych to měla vzít za pár stovek, žejo??? No byli takoví docela "vyčůraní" bych řekla.

prool
20. říj 2009

Ahoj Peti, vitej zpatky a uzivejte miminka cela rodinka 😉 Mati uzasnej.
Cecil - tak to je mi lito - misto, aby si vazili dietnich sester, tak tohle - hmm. Jen jsem se chtela zeptat, kdyz porad resim ty lazne a dietu 😉 a Slatinice nejsou od vas daleko - jak pises 17 km. Jinak kyselina citronova, tak to si chlapci posmakli 😀 😀 😀
Vasikovi se dneska ryma zasekla, funi a uvidime co z toho bude.
Cus bus - to je spaci pocasi 😉

entik
20. říj 2009
bazalka
20. říj 2009

Peti, Lenca mi prijde desne podobna na Pavla 🙂 ... a ty po porodu vypadas uuuplne v poho 🙂

janica..
autor
20. říj 2009

Lenička je pěkná holčička a ty jako vypadáš Peti fakt super po porodu 😎 jste pěkná rodinky moc 😉

jakoubka
20. říj 2009

Peti-Lenička je úžasná 😵 a vůbec celá rodinka 😵
A po porodu vypadáš opravdu úžasně 🙂

zlatka
20. říj 2009

Krásná šťastná rodinka!!!🙂🙂

A stejně Peťa na nás šila s tím maličkým bříškem nějakou kamufláž jak v Zoufalkách . Určitě to za ni někdo odrodil, vypadá fakt bombasticky, ani kapka potu, prasklá žilka v bělmu......to bude tou přípravou, nahlašuju se k tobě , Peti, na předporodní kurz.

bekulkamama
21. říj 2009

ahoj holky jdu vás dočítat, hodně jsem toho promeškala.
heeej Jani jakou Amélii - kámoška porodila jmenuje se Katka je to ona????
entik: juuu tak velká gratulace!

bekulkamama
21. říj 2009

všem marodům přeji brzké uzdraveníčko, koukám, že vás tu s tím válčí dost 😖
Zlatu jsem ráda že Drakiáda dopadla dobře, my slavili ty narozky.. ale počásko ti vyšlo 🙂
dneska nám dělají schody tak zas o kousek dál 😅
cecil: no ty si expertka 😀 to byla teda Mńamka no ale buď ráda že jen kys. citrónová 😅

bananek
21. říj 2009

Miminko je úžasné a mamka v pohodě tak jsem byla i já po mladým ale po malej jsem byla ještě po 3 dnech na vysipání jo každé miminko je jiné
Jinak u nás vše super malá byla vnku celé odpoledne a měla jsem strach že bude nemocná ale ona je úplně v poho to mladej v jejím věku by byl už nahromadě.
a JÁ JAKO PO MĚSÍCI KONEČNĚ NAŠLA NEUROLOGA VEME MĚ TEDA AŽ V LEDNU ALE VEME HURÁ 6 MĚ ODMÍTLO ŽE MÁ STOP STAV JAKO DĚS

bekulkamama
21. říj 2009

bananek: ty jo až v lednu? to je mazec! 😖

konoupek
21. říj 2009

Nazdárek,
Peti fotky nádherný a teda vypadáš,jak na dovolené a né po porodu😀 .Lenička krásná no moc vám to tam všem sluší,super. 😵

bekulkamama
21. říj 2009

taky si říklám, že jí to až moc sluší potvůrce 😀

efinna
21. říj 2009

Ahojky 🙂
Fotečky moc krásný, malá je úžasná, vůbec, moc vám to všem sluší 🙂 !

bekulkamama
21. říj 2009

ahoj Evi jak se cítíš ty?

bananek
21. říj 2009

Jo to je mazec ale je to jediná která ještě veme 😀

fajn
21. říj 2009

Peti ,Lenička je kráááááááááásná taková slaďoučká vypadá moc spokojeně. Matýsek ten nemá chybu jak spí vedle ní. A opravdu ty vypadáš po tom porodu (zvlášť jak tam jíš tu bábovku) že teprve budete vypisovat papíry a čekáš na vyvolávačku 😀 . Tak si to hezky užívejte

efinna
21. říj 2009

Ahoj Radi jj dobrý, vše má být tak jak má tak je to oki 🙂 ! Jinak mě to začlo nějak utíkat! A co ty?

cecil
21. říj 2009

Lenička je pěkná! A škraňkatá, nevypadá že nemá tři kila 🙂 . A fakt, vypadá moc spokojeně.
Tady jedni mají Leničku a říkají jí Lenďo a mě se to moc líbí , hih 😅 🙂 .

Víc zmoženě vypadá na fotkách tata 😀 .

Banánku, prosim, napiš mi do IP toho neurologa.....já bych taky měla zajít, měla jsem jít po porodu 😅. Ale do fakultky nejdu.

cecil
21. říj 2009

A letí to fakt hrozně....za chvilku bude Zlatka dvojmatka, uvidíte! 🙂
Jak jste vy čekatelky vlastně po sobě? První Eva, pak Radka, Jana a Zlatuš?