Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
5. čer 2008

Ivco, tak se kuryruj, at je to brzo v pohode. 🙂
A at je deda spokojenej 😉
Pekny vecer, papa

cecil
5. čer 2008

Ahoj holky!!!

Tak jsem vás dočetla, nestíhala jsem, dělali jsme seno 😝 a dnes jsem měla návštěvu. Jinak mě ještě zaměstnává naše adoptované dítě-koza 😀 .

Normoš, včera večer Emča usnula o půl osmé, o půl jedenácté jsme ji vzbudili sprchou a usnula opět O PůL DRUHÉ!!!!!!! 😝 Nevím co to mělo znamenat, ale já už jsem byla K.O. a vstávaly jsme o půl sedmé do školky. ☹ Teď tu ještě sedí a čučí na znakování, ale jestli mi aspoň bude spát v noci, tak ať si sedí. 😀 bych potřebovala vědět, kde se dobíjí.

Jo a to jsem vám chtěla napsat, jak napršelo, tak vylízají klíšťata, dávejte si bacha! Včera a dnes jeden lezl po Emilce, mě po ponožce a Štěpánka ho měla zakouslého ve vlasech 😠 , musíme se začřít stříkat repelentem. Zrovna včera říkali v TV, jak jich je letos hrozně moc 😖.

Zatím ahojda a mějte se!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

PS :- Jani bezva finta na lahváča, ale počkej, za rok už Damča řekne, mami ,chceš pivo???? 😀 😀 😀 Tě prokecne. Ale já včera taky vyzunkla lahváče jak nic....áááááááááá.

zlatka
5. čer 2008

BAFFFF!!!
Tak dneska jsem první á, héééč!banani, jsem tě trumfla!

No, cecilko, já mylsela, že jsi už na nás hodila bobana!

Dneska (teda už fčéra) jsme měli tu bezkostnatou rybu, jak psala Janča s bazi a je to teda mňamka, fakt doporučuju!Jinak u nás se spí na indiána, beruš vytuhla už v sedum, byly jsme celej den venku, tak byla z toho běhání hotová, byly jsme i na koníkách v Radíkově- nadšení veliký.
já už jdu taky chrupkat, papa.

janica..
autor
6. čer 2008

Dobré ránko,

Zlatuš tož jste si to užily, tak to je super, jako já bych tam fakt netrefila 😅

bananek
6. čer 2008

Teda Zlatuš dnes jsi mě fakt trumfla malá spinkala a já se z pantátou stále nebavím tak jsem si šla lehnout za ní a probudily jsme ae až ve čtvrt na devět ale fakt tak brzy bych sem nelezla 😀 😀 😀

cecil
6. čer 2008

To sis banánku dnes pěkně pospala, pak že to nemá výhody, nebavit se s tatinem, co??? 😅 Já jsem teda furt chronicky nedospalá.... 🙄 .

Zlatuš, bobana neházim, jen je toho nějak moc, no.Teď nevim, jestli nejít za kozenou, ať tam není furt sama, nebo umýt zeme, nebo co jako...Emča chrupká a nejradši bych si zdáchla taky, ale nemůžuuuuuuuu

dali
6. čer 2008

Banánku ty máš teda výdrž,já se s manžou nebavím max. půl hodiny

bananek
6. čer 2008

Jo von čeká že já zase přilezu a omluvím se ale já měla tentokrát pravdu a za ní si stojím a pokud si to neuvědomí má smůlu víš já vždy ustoupím když řekne že je to bílí tak kdyby to bylo černý tak má pravdu je to bílí ale číše přetekla a já chci aby to bylo bílí když to tak je rozumíš mi ?Jinak by se bavil okamžitě on to taky nevydrží teď chodí po bytě jak boží umučení ještě že mám ty dětičky moje zajdem ven a je nám fuk jestly má být večeře v půl sedmé na stole když má pán hlad tak ať si něco namaže dnes chceme jít na děckej den do Horky tak asi půjdeme co doma když je tu ticho že potřebovala bych vyžehlit ale to mě neuteče večer až malá usne tak to zvládnu tak jsem se zase vykecala jo a ještě Dali nemysli si že mě to nemrzí a není mi z toho do breku ale nechci zase ustupovat 😢 😢 😢

dali
6. čer 2008

Banánku já ti to tak závidím,( samozřejmě ne že jste se pohádaly) já to prostě nedokážu,ale taky zase nevím co se u vás přesně stalo,.....mě když manža nas... tak já taky ustoupím,je to lepší i kůli dětem a navíc si nedokážu představit že by tu bylo takové ticho,.....no jsem slaboch,on by to manža tak kolikrát potřeboval,ale já to opravdu neumím...,navíc mám pocit že by to mučilo jen a jen mě.......,pro mě ženský co to vydrží jako ty jsi dost dobrý 😀

bananek
6. čer 2008

Tady je tich ale jsou tu děti tak se to dá vydržet udělám jím program a ono to uteče v úterý jsem jels třeba do Litovle za kámoškou pak jsem mrkla k segře a jela jsem dom o půl sedmé doma jsem byla před osmou okoupu napapáme a šly jsme spat včera jsem měla prácu a tak jsme se jen minuly a dnes jdu na děcký den a zítra jede táta na ryby my mely jet sním ale to neklapne tak jsem taky potrestaná ale neustoupím 😀

janica..
autor
6. čer 2008

Helou,

tož jsme s Damiánkem dnes navštívily Zlatuš s Bereničkou a teda super, nás Zlatuš provedla po celým Grygově, moc hezké vesnička a mrkly jsme do i do jejich bytu, teda malej nášup, fakt moc krásný, klobouk dolů ještě jednou před Přemou 😎

Tož jsme se taky dnes chytly, ale je to u nás jak u Dalíků, já nevydržím, za 30min jsem mu volala a omluvila a on mně taky😅 😝

HOdím pár foteček z dneška 😉

entik
6. čer 2008

ahojky, tak my jsme se dnes nechytli 😉 , byla jsem cely den v Unicove🙂 okouknout to v praci, sesly jsme se ctyri maminky, tak to bylo moc krasny. Jela jsem jen s satkem, vlakem a Matula to uzasne zvladl. Spani jsme taky pekne nacasovali, tak to bylo moc fajn. MOje deti ze tridy me jeste poznaly 😎 proste supr den.

HOlky, nemate nejakou univerzalni vetu, ci taktiku, jak rict jinym lidem, ze se jim to co delaji nelibi... myslim, tim,jako ze "Nedavejte mu to jist, on to jeste nesmi.", "pockejte chvili, on si zvykne, neberte ho hned" apod. tak abysme neurazili a neprisli vsem jako moc starostlivi a bojacni a tak ☹ ☹

entik
6. čer 2008

tim "vsem" myslim hlavne rodinu. Ostatni to berou uplne v pohode

prool
6. čer 2008

ahojky vsichni, chodila jsme s nekterymi s vama s malym Vasikem na plavani, ale po dvou navstevach bazenu jsme museli skoncit kvuli eksemu, ktery bohuzel stale trva. Ivi diky moc dneska za pekny odpoledne. Vasik byl strasne moc spokojeny a celou cestu domu si v aute neco vykladal. Vasik je o den mladsi jak Martas 🙂 Jinak mam takove obdobi blbec ☹ nedavno jsem ztratila klice od auta a dneska mobil 😠 uz je zablokovany zatim ahoj Olca

zlatka
6. čer 2008

Oli, vašíka ani tebe neznám, ale ráda poznám!!!Vítaj!!!
Peti, tak to moc dobře znám, ale nějakou univerzální větu neznám, nejhorší je, že to řekneš jednou a všichni josu jak tutani a nechápou to,tak pak ti je blbý to opakovat neustále dokola. To pak na mě opravdu čučí jako na přecitlivělou matku. na takový to: Ale dyť to už přece může..." odpovídám:"to je možný, ale já jí to ještě nadávám, na to má času dost..." nbeo to zbodnu za ni a řeknu, že jí to přepošlu v mlíku... a chování- to hlásím hnedka na začátku, že k nim nepůjde, že je vidí málo, že se musí pořádně rozkoukat... Když vidí, že se mě beruš drží jak klíště, tak ani moc neprudí... Až teda na prabábi, tu vidí jendou za čas a ta si myslí, že jí hnedka padne kolem krku...Tož asi tak.

Jinak návštěva damči byla moc příjemná, je to ale koumák, ten kluk. Si už vyzkoušeli, jaký to je být spolu pod jednou střechou...

entik
6. čer 2008

ahoj Oli, taky vitam, i kdyz neznam🙂

Zlatulko, diky, me asi pomuze, ze v tom nejsem sama. Tak se tim ted trapim... Jo, a s tim mlikem to rikam taky. Stejne me strve, ze se na me divaj, jak na exota ☹

entik
6. čer 2008

cecil, jednou ses me ptala na nejake mb jdilo, tak jsem dnes varila jahly s mrkvi a kedlubnou. Predem se namoci jahly, a pak se vari do mekka a pridas zeleninu podle chuti a špajzky...Delam tak i pohanku, ale ta se podle mb detem davat nema, jenze jsem se to dozvedela az ted a Matejovi moc chutna, tak mu ji stejne sem tak udelam.

entik
6. čer 2008

Berce s Damiankem to moc slusi, byl by z nic pekny parecek, uz i bydlet kde maji 😎

cecil
6. čer 2008

Oli ahoj, že by den blbec??? 😝

Peti, dík, jo jáněkdy vyřím taky takovej mišmaš, moc nám teda chutná mrkev podusit na tuku, zalít vodou, přidat červenou čočku a nakonec zahustit pohankovou moukou(může být i pšenič.) a je to vynikající 🙂 .

Berča s Damiánkem si to teda užívali v zeleném domečku 😎

entik
6. čer 2008

ted jsem si objednala vlnacky🙂 nove, tak se tesim. 😵 😵

cecil
6. čer 2008

jaké vlňáčky??? sim sim

entik
6. čer 2008

natahovaci disana, protoze ma matej poskrabane brisko od suchacu, a jeste jedny fleece na druky

http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/2...

cecil
6. čer 2008

Peti, jinak já jsem zjistila, že nějaké vysvětlování je většinou plýtvání energie 🙄 , nejlepší je to říct co nejstručněji...

entik
6. čer 2008

taky se musim pochlubit, ze se nam ted celkem dari bezplenkovka, na sedici nocnik, jedno kakani + tak ctyri, pet curani denne 🙂

entik
6. čer 2008

vypada to, ze to tak u nas taky dopadne, ze prestanu vysvetlovat a jen budu stroze zakazovat, a budu za nejvetsi megeru.. stejne jsem. Vzdyt ho chudacka trapim, chleba mu dal zuzlat az ted!! a suchy!! chudacek a ani disko susenku mu nedopreju...

cecil
6. čer 2008

ty červený jsem držela v rukách, jsou bezva, taky budu muset asi nějaký koupit, z těch imse vimse už vyrůstá.

Jé a ty vlňáky mám doma, akorát asi malou velikost....škoda, jsem tě je mohla dávno prodat, lacino 😉

cecil
6. čer 2008

no, Emča teď při návštěvě nepozorovaně zcizila a zblajzla celou disko sušenku 🤐 , takže to budeme brát, že to bylo neplánovaně a bez svolení, ups. 😀

entik
6. čer 2008

ja objednala 98/104, druhou nejvetsi, tak to mas urcite doma mensi, ne?

entik
6. čer 2008

😀 😀 jenze to si aspon ukradla sama,nenacpal ji to nikdo do ruky. krome toho je porad starsi jak Matej,