Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
31. říj 2009

Reni no nekecej 😅 no říkám oni jsou fakt unikáti......jj chodí i do heřmánku i do cvíča a to držím Damiánka co nejdál od děcek, pač jako tu rýmu roznášijou po celým cvíču 😔 do heřmánka chodím v jiný dny, tak je to oki 😅 jj je to určitě ona a to měla dva kokry, ale jednoho jí ukradli před operou......

bazalka
31. říj 2009

Zdar holky!!!

Teda to musi byt dobra exotka 😀 😝

Peti, jste sikulinci, jak to pekne vsechno zvladate ... jste proste pohodari 🙂

Oli, drzte se, at Vam to rychle utika!!!

Tak jsem se zacala ucit ☹ ... jsem uplne tupa, hlava mi nepremysli ... no bude to boj 😔. Hledela jsem do to od pul jedne do tri a pak od ctyr do pul seste ... mam v tom peknej gulas. Zitra opet vyrazi chlapi solo ven, at se muzu vzedlavat 😝

Holky, dnes jsem dopo koupila v Alpine Pro paradni cepku a salu pro Macika, ale je nam tak tak ☹ ... kdyby mel nekdo zajem, je mezi inzeratama. Moc me to mrzi, moc se mi libi ... nahanela jsem nejakou teplunkou a ta teda je! Jak na potvoru jsem v obchode asi nechala listek ... vzdy je beru, dnes jsem to nejak zazdila ☹, tak to nemuzu za nic vymenit ☹

bekulkamama
1. lis 2009

ahoj holky, tak sem to prolítla, šalvěj zabírá ale je hnusná, ujde tak v bonbónech leda, to radši ten jitrocel, ale já léčím vše vincentkou v jakékoli formě i to se dá 😅 koukám homeopatika musím nastudovat některé značky neznám ale jinak dobrý 🙂
srazy se mě netýkaj 😖 bo do aquaparku až nepojedu ☹ tak na město snad! bříško občas bolívá a na nějaké cestování mě neužije, já trávím čas na baráčku bo už mi tam holky uklidily a umyly i okna, je tam relativně čisto, jen mi chybí dodělat vana a položit koberce atd. no vypadá to slibně 🙂 v kuchyni vařím a pohoda, jen kotel nejde ještě - tak je tam zimenka ☹ jinak vše při starém, nemám čas víc psát, tak všechny zdravím a přeji hezký ikdyž dosti chladný týden co nás čeká pa pa

janica..
autor
1. lis 2009

AHojky,

Ivi ta čepka se šálou jsou parádní, ale když je to malý Martínkovi, tak i Damiánkovi by bylo určitě, ale už vím kam půjdu koupit čepku, taky potřebujem 😅

Raduš ahojky, tak se hezky zabydli a nezmrzni nám.....

bazalka
1. lis 2009

Jani, oni myslim vetsi nemaji ☹ ... zajdu tam a poptam se, kdyby meli, budu se snazij je ukecat, at nam ji za vetsi vymeni 😉

linn
2. lis 2009

aHOJKY,

Ivco, ja na ten set zitra mrknu, treba bude Sebikovi, ma zas na svuj vek celkem velkou hlavu 😅

Vcera jsme ostrihali Sebika, strojkem, takze vypada, jak malej trestanec 😅, snad mu ty vlasky zesili, zatim mel jen takove miminkovske 😅 v plavani vcera jakz takz, trosku lepsi, nez minule, jednou se potopil i bez nadavani 😉
jinak je to teda sikulka a porad me prekvapuje, uz celkem pekne zacina opakovat a uz rika asi deset slov, asi to bude fakt vliv starsiho sourozence 🙂

Jakoub., to piskoviste vypada dobre 🙂

Ta maminka, co popisujete, to je teda 😠

Peti, moc pekne fotecky 🙂

Radi, pekne zabydlovani 🙂

linn
2. lis 2009

a foto naseho plesounka na FB 😉

bananek
2. lis 2009

AHOJ HOLKY CO TO TU PÍŠETE NA TAKOVOU MAMKU BYCH POSLALA SOCKU CHUDÁCI DĚTI 😠
Já jsem opak jen se ochladilo tak chodíme jak cibulky a hlásíme že po perfektní medicínce jsme za 2 dny OK a už jsme byly v e čtvrtek venku a v pátek taky a v sobotu dvě hodiny neděli jsem neryskovala ale nevrátilo se nám to jsme bez rými a horeček.
Mě čekají zase ty rehabky tak už se zítra i těším alespoň vydechnu od malé i když vždycky dorazím dom a chce se mi spát ale nemůžu malá je většinou už vyspaná a já teda můžu až večer 😀

bananek
2. lis 2009

Jo a na vánoce jsem byla pomalu nakoupit v sobotu byla jsem u mihaje a máme skoro všechno jen nevím co puberťákovi koupila jsem mu kombinézu na lyžák a maskáčové kalhoty co si přál ještě koupím nějakou knížku když ho baví číst a dál nevím.
Malé jsem koupila nádobí do kuchyňky ,pucle,žehličku,panenku z vanenkou a prostředky na mytí ,bárbínku se jí líbila u kamošky a nechtěla jím ju vrátit tak jsem slíbila že jí donese ježíšek tak aby jí našla a pak mozaiku líbilo se jí to u známích tak můžeme spolem skládat obrázky jo a její oblíbení koníčky jsem jí vzala taky a to je asi všechno chtěla jsem ještě kolo teda né nové po někom dvě co se mi líbily tak byly už v čudu tak když nebude na vánoce nic se neděje dostane ho pak dodatečně nedá se nic dělat 😀

zlatka
2. lis 2009

Marti, takovou tu mozaiku, jak s eto dává do té mřížky a skládají se z toho obrázky? taky jsem nad tím uvažovala,a le nevím, jestli na to ještě není beruš moc malá.

bananek
2. lis 2009

zALTUŠ MAJÍ TAM RŮZNÉ DRUHY BUĎ MALÉ NEBO I VĚTŠÍ A DOLKONCE SI TAM MŮŽEŠ PŘIPNOUT OBRÁZEK A SKLÁDAT VŠAK SE KUKNI NA STRÁNKY www.mihaj.net Lucku to strašně bavilo je fakt že samotnou bych jí nenechala stím hrát ale pokud budu sní tak proč né

janica..
autor
2. lis 2009

Ahojky,

tak ta mozaika Damiánka taky baví, hrál si s tím v MC, tak mu to taky budu kupovat 😉

Náhodou Lindi Sebíkovi to sluší 😵

Marti taky tam byla jakásik paní u nich doma, že chtěli adoptovat ještě nějakýho prcka a ta jim řekla, že v žádným případě, ať jsou rádi, že jim nevezmou ty jejih........

linn
2. lis 2009

Holky, jakou mozaiku? Nemam predstavu, co myslite 🙂

Jani, diky, uz si pomalu zvykam. A je to takovy srandovni na pohlazeni 🙂 🙂 🙂

bananek
2. lis 2009

A jinak jsou Jani normální?

bananek
2. lis 2009

Lin máš to tam ať víš o co se jedná 😀

zlatka
2. lis 2009

JJ, tak do toho půjdu taky, to je dobrý a ještě holky uvažuju nad akuvrtačkou a u toho mihaje mají i s tím, že s epřidělávají kola, to je super: http://www.mihaj.net/vyhledavani.php?katalog-hl...
Nevydáme se někdy do toho mariánskýho společně?🙂nebudete tam mít někdo cestu? po výplatě třebas. musím letět, berunka lepí ze semínek ježečka pro babičku, dneska ji bude hlídat, už mě volá, ať to jdu omrknout. já má zase školení.

zlatka
2. lis 2009

A marti, kolik jsi tam nechala?🙂🙂

bananek
2. lis 2009

No myslím skoro 1200,- brala jsem ještě něco kámošce jinak jsem platila 1850,- a to mám kartu na slevu ale když to porovnám jinde tak vloni jsem tam brala panenku za 260,- a v rigrovce tu stejnou měly za 350,- tak ono se to tam fakt vyplatí

bazalka
2. lis 2009

Ahoj holky!!!

Lindi, ceppku uz nemam ☹ ... byla jsem dnes v Alpine pro, vetsi nemeli, ale mohla jsem to za cokoli vymenit, tak mam cepici ja 😀

Jinak uz to zacina ... volali z prace, ze "musim" vzit ve stredu ranni, tak mam opet dva dny po sobe. Maci bude tentokrat u dedy, tak snad bude vse OK. Mizim, jdu se ucit 😝

konoupek
2. lis 2009

Ahoj holky,
tak kolik nás bude na ty brusle jsem se chtěla ještě ujistit,at to můžu objednat.Budu brát i kamošce ještě.
😉

Tomáš včera přeinstalovával PC a ted musím všechno dát zase dokupy,jak chci já a už mě to fakt nebaví 😝 .Tak jdu na to.

janica..
autor
2. lis 2009

Zlatuš my tam určitě taky pojedem, tak jestli něco chceš tak písni 😉

Ivi no ještě, že máš hlídání a jak to zvládá Martínek?

Marti no nejsou normální, oni jsou fakt jiní 😅

linn
2. lis 2009

Miladka pred chvili porodila Elisku, nic jineho zatim nevim 🙂

linn
2. lis 2009

3,5kg a 52cm, to mela Mili termin az 22.11. 🙂

janica..
autor
2. lis 2009

jéééééééééééé gratulace největší, teda ty mimča spěchaj na svět, už vidím jak já tu zas budu trčet ještě ve 42tt 😅 a teda krásný míry, měla asik blbě spočítaný termín porodu co?

bazalka
2. lis 2009

Jeeeee, tak to je teda obrik, kdyz je o tri tydny driv narozena ... veli gratulace cele rodince 🙂. Ve stredu na ne pujdu kuknout ... budu v praci, tak jen vybehnu o patro vys 😀

zlatka
3. lis 2009

Ahojky, taky Elišce přejeme hodně zdravíčka a věděli, co budou mít?malá je krásná

Kon. a za kolik ty kačenky objednáváš? tak já bych s ek objednávce přidala, jesli můžu.

V pátek v deset za dest kino. (vlastně zadar)

bananek
3. lis 2009

aHOJTE A MŮŽU SE ZEPTAT JAK JSOU TY KAČENKY NASTAVITELNÉ NA JAK VELKOU BOTU?dÍKY

konoupek
3. lis 2009

Zlatu viděla jsem nejlevnější na netu za 160kč o poštovný se šábnem všichni.
Myslím,že je chtěla Ivka,Linduš,ted ty a já a ještě vezmu známé.Bych to teda objednala,jestli už se nikdo nepřipojí.