Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
6. čer 2008

dobrou a sladke sny 😔

cecil
6. čer 2008

Já objednávala ne podle čísel ale podle kil, mám dojem že mám 7-10 kg, takže to by byly už malý.

Teď jsem koupila v Kauflandu corn flakes s kakaem, jsou to jen kukuřič. vločky a kakao, cukr. Můžu je i já 😎 , tak teď zobeme s Emilkou jakš takš zdravě.

cecil
6. čer 2008

Dobrou.
jo a bezplenkovka se nám teď nedaří, Emča to považuje za zdržovačku, nějaké sezení na nočníku, i dkyž jí to zabralo max.pár vteřin, sedla a hned měla vyčůráno. Prostě na to kadí z vysoka. A i venku když je holá,tak čůrá normálně ve stoje do bot... 😕 ....nepochopim, ani si nedřepne! 😅
Ale si říkám, že je to období a že ji to zase bude bavit.

zlatka
6. čer 2008

Jo, jo, Peti, to snad není možný, nemáme náhodou stejný příbuzný? nejsme do rodiny???? 😀 😀

No, ono to taky u nás přišlo až s příkrmama, do té doby byl docela klid, teď už mě to tolik nevzrušuje, bo ty reakce už předem předpokládám, znám a jak píše cecil, už ani neodůvodňuju a řeknu jen: nedávejte jí to, pokud se to přesto dá, tak jí to normálně vyrvu z ruky a hotovo....Jo, holt na hotntoty se jinak nemůže. Ale úplně chápu, jak ti asi je, naštěstí je Přema vždycky na mojí straně a je s tím se mnou zajedno."má to suchý...., málo sladký....., takový suchary nedobrý (myšleno křupky) 😀 "a je toho mnohem víc. Chce to pevný nervy, ve čtvrtek si splkneme!!! 😀
Zdar cecíku, už tvoje tři kozenky spinkají???? 😀

entik
7. čer 2008

Zlatko, oni jsou fakt asi domluveni... takovy suchary nedobry 😀 😀 chudáček. Jesti si to musi zazit vsichni rodice, nebo ja nevim...Snad nebudu stejna babicka 😠 ach jo.

A jinak jsem dnes vyhrala, a to tu nejsem moc brzo🙂 a jsem prvni!

pekny vikend, ahojda

konoupek
7. čer 2008

Ahoj holky,
tak my máme opět tatina v práci,no někdo ty kačky vydělávat musí,že 😅 .
Banánku to já taky vydržím hoooodně dlouho nekomunikovat to mi fakt žádnej problém nedělá,ale potom už je z toho tatin tak vykolejenej,že nějak začne sám i kdyby sme se zase měli pohádat 😝 .
A vy dvě co ste si udělaly srázek v Grygově a ani nebékly to vám teda nezapomenu 😠 😝 😉
zdarrrrrrrrrrr

konoupek
7. čer 2008

Zlatu psala Zuzka Gubová,určirě jí znáš,že 😉 ,že by si s náma šla na ten třídní sraz po 15-ti letech bo co 😕 .Prej si ze spoustou týnečáků co chodili se mnou do třídy,chodila taky,takže jestli budeš chtít ,dej vědět.Je to už příští týden 14.6. v sobotu od 18:00 ve Vsisku U pojstky.

janica..
autor
7. čer 2008

Helou,

Konoupku to byla haluz, že nám to konečně vyšlo, ale jsme se Zlatuš domluveni, že zas určitě dorazím, tak dáme vědět, ale stějně by jsi asi nešla ven, pač jsme viděli Denis jak jí vozí bábička.

Oli zddddáááááááááár, jaká? co Vašík furt je takovej macoň?

konoupek
7. čer 2008

No je sice fakt,že sme stejně nebyli doma,ale na nákupech,ale zmínka by neuškodila 😀 😀 😀 😀 😉

cecil
7. čer 2008

Jo, Zlatuš kozenka usnula o půl desáté a v šest budíček! A ještě hrrr z postele, ani jsem se neprobrala, jak jsem tak rychle vyskočila, tak mě rozbolela hlava jak střep 😝 , spravila to čtrvrhodinka šlofíčka 🙂 . Mě z toho děcka asi fakt klepne.

A nebavit se nevydržíme, já to ani nemám ráda. Ale někdy je potřeba natáhnout hubu a dupnout si, to zase jo... 😀

Peti, onehdy můj tata : můžu jí dávat ten nanukáč? Já : ne. Tata : on jí ale chutná. Já : tak proč jí do dávals? 😠 Nedávej jí ho a hotovo. (A ještě jsem přidala výčitku, že děckovi strčí nanukáč a by pak mohla řvat že ho chce!!)....ach jo 🙄 . Ale v tomhle jsem neoblomná.

konoupku 😀 , ty se chceš srážet a seš na nákupech, jo? 😀 😀

zlatka
7. čer 2008

Ahojky,
no já jsem věděla, že nejsi doma, jinak bych se určo ozvaka 😀 😀 příště to napravíme, janica říkala, že zase dorazí. JInak jsem mluvila s paní gubovou(maminou od Zuzky) a ta mi říkala, že jako máme sraz ze základky a já říkám, že pro mě to asi nepla, bo mě mezi sebe děcka nepočítají, jsem s nima chodila jen do první a druhé, tak nevím, no, ono se to asi moc nehodí.tam přijdu a budou na mě čučet jak na exota, takže spíš asi nee,šak mi pak řekneš, kdo kde s kým a jak.... 😉 Ale znám vlastně všechny až na vás dojížďáky, co jste se připojili v šesté.

Peti, počkej po roce, to bude ještě horší, podle některých už totiž děcka po roce můžou absolutně všechno.Tak to je znovu boj. A kdo prudil, babi tvoje nebo od taty?

zlatka
7. čer 2008

Janim že k té kauze ještě vracím, ale neměl tenkrát ten dort vypadat asi takhle: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

konoupek
7. čer 2008

No ona mě právě Zuzka psala,že by tě určo rádi viděli,tak ti to vyřizuju 😉 .Jinak když tak mrkni na Spolužáky rok 1993 8.A je tam i 8.B jsme dohromady tř. učitel Morávek 😉

micinka22
7. čer 2008

CAu matky,
Peti nevzala bys mi v ten čtvrtek ty pytle a obinadla od Zlatus? my se pak uvidime na znakovce tak bych si to vzala ..jinak nevim kdy jindy bych je vyzvedla..
Zlatus a tobe prasule na ucet bych poslala??

linn
7. čer 2008

Zdar holky,
Oli, zdravim, pamatuju si te z plavca, my jsme taky vydrzeli jen do konce roku, pak jsem zjistila, ze jsem tehu 😉 byste mohli dorazit na srazik ve ctvrtek v letnim kine kolem treti, jestli se nepletu, co zensky?
Mici, nebo bych ti mohla vzit pytle ja a hodit ke tchanum, kdyz mi pisnes jejich jmeno
🙂
My jsme dnes meli prijemny den, vyrazili jsme do Smilova na chatu na odpo, Samouske byl nadsenej, jak utrzenej ze retezu a nejvic ho bavilo jezdit se sekackou, asi bude pracovitej
😀 😀 😀 😀 Martin se uz tesi, jak bude sekat zahradu, to jsem zvedava 😀
Pa a peknou nedeli

micinka22
7. čer 2008

Linn no tchanovci sice bydli jako v panelaku ale vubec tam nebydli..bydlí v chatce u oskavy ..a tam teda ani adresu neznam 😀 😀 😀 😀 ale diky .-))

bazalka
7. čer 2008

Ahoj holky .... omlouvam se, ze to flakam, ale porad mi neni nejlip a jsme furt nekde venku 😉
Olce pisnu sms, at s Vasou dorazi 😉 ... jinak Lindi, Vasa obrik neni, ma o Kg vic nez Martas a je paradni ... lita, keca a je s nim sranda ... jen ma chudinka satle ten skaredej eksem i pres prisnou dietu 😖
Zlatus, Peto ... asi je to s tim jidelm vsude stejny!!! Mam uz plny zuby toho vsem vysvetlovat, proc nemaj Mrtu vsim cpat 😝 .... dnes mu nasi davai kousnout rohliku s pomaz maslem a cesnekem 😲 😠

papa, dobrou

prool
8. čer 2008

ahojky diky za přijetí, poraďte jak ho mám udržet na nočníku. Chvilku neposedí a ještě jak ho rozbalím, tak se okamžitě škrábe - Vašík má eksém i na pytlíku ☹
jinak nám "krade" ze stolu všechno možný 🙂 a asi bude hůř 😖

linn
8. čer 2008

Oli, to me mrzi stim ekzemem. A nic nepomaha, jo? Kam chodit k doktorovi?
No ja bych s tim nocnikem taky potrebovala nejakou radu, Samous mi ho proste ignoruje, tak jeste na chvilku na nej sedne, ale nic naprosto nic neudela, uz nekolik dni ani ň 😠 😠 😠 😠 😠
Takze nejakou univerzalni radu okamzite sem 😀 😀 😀 a to kdyz si vzpomenu, jak pred nejakou dobou cural skoro pokazde ☹
jani, co Damous, jak probiha nacvik, nechas ho proste nechat behat doma bez pliny?
Peknou nedeli 🙂

bazalka
8. čer 2008

Lindi, u nas je to taky jak na houpajde ... v patek cural Martas do nocniku 5x ze sesti pokusu, vcera to taky slo, dnes se taky dari, ale par dni zpatky byla taky stavka 😒
Olco, dorazite ve ct na srazik do letniho kina? Po teri hodine ... aspon poznas i ty, ktere neznas 😉

Holky, byli jsme dopo v ZOO ... pocasi nic moc, ale neprselo, jen byla dost kosa. Martas byl spokojenej, jen uz to pak bylo pro nej dlouhy. A ja mam zaziteeek ... krmila jsem z flasky mesicni zirafku 😀 ... to byl fofr, pul litru mlika tak za 15sec 😲 😅 😝 ... mame kamosku, co dela osetrovatelku u fizenek (tak rikame zirafam), tak obcas chodime krmit jablickama a jinyma dobrotama

Zatim ahoj, jdem obedvat

cecil
8. čer 2008

Jooo, holky, Emilka mi dnes pokaždé když hrčí do plíny říká a ,a a já se jí ptám...čůralas?? děláš a,a?? a on : jaaaaaa a je nadšená 😅 , toš co s ní. Kdyby to řekla o chvilenku dřív, tak bude čůrat do nočníku taky. Ale zksuila jsem ji dát na velký záchod a tam se vyčůrala 😎 . Jinka ji honem začnu ukazovat knížku, zvířátka, nebo tak, ale když tam prostě být nechce, tak tam nebude ani za nic.

jo a včera Emi usnula o půl osmé, což mělo za následek budíček ve 3.40 a usnula znovu v 5.12 🙄 . Pak jsme teda spaly skoro do osmi. Já nevim, proč nevydrží spát normálně v kuse 😝 .

bazi, to si tě musela žirafka plést s maminkou, taková vysoká a ještě s mlíkem 😀 ...to neber nehezky, to je jen sranda 😉

Lindo, pěkně si to M. plánuje....s tou prací 😀 , taky si říkám, že se těším až mi holky doma pomůžou s úklidama...a Petr fňuká, že nebude mít žádného montéra 😅 k sobě.

zatím ahoj a pěknou neděli, my máme tatu v práci.

entik
8. čer 2008

Jee, Ivi, ty se maas... malinkatou zirafku 😵

Cecil, prave ze prudily obe babicky, a k tomu jeste naraz 😠 to mame za to, ze jsem je dali dohromady. Ted se schazi a drbou, jak jsme nemozni ☹ a ze to bude horsi, mi je jasny, ale vubec me to netesi...

Jani, to je ale dortik 😀 😀 😀 Zlatu, to jsi to zas vykoumala 😉

Mici, jasne ze ti to vezmu! takze to Zlatu vem i pro Mici, jo? Jakto ze nedorazite?? a co Linet? nevis?

My, na nocniku prohlizime knizku a do toho mu rikam, at udela lulu. A mame nocnik na jednom miste, a tam chodi curat i kakat, jako na zachod. Takze to ma mozna spojene i s tim mistem.

Jinak Matysek ma od vcerejska horecku, prvni ve svem zivote. Jinak mu nic neni, teda viditelne, ale je unaveny a slaboucky. Zitra skaknem k doktorce, ted spinka broucek..

A vcera jsme mu koupili boticky, taky prvni ve svem zivote 🙂 capacky, ve spec. prodejne, naproti prioru. Takova prijemna prodavacka, poradila, vysvetlila...

prool
8. čer 2008

Ahojky Lindi, na eksem nic moc nezabralo, jen kortikoidy ☹ I pres dietu se to obcas hodne zhorsi. Jak zacalo byt hezky, tak se to zlepsilo, ale ted nam rostou zuby, tak zas spatny. Ok zkusime taky zachod, aspon bude zmena 🙂
Jinak s tim ctvrtkem zatim nevim, protoze nam dneska zemrela moje babicka 90...takze zatim nevim jak to bude, ale pokud to jen pujde dorazim - jen zjistim kde je letni kino 😀
zatim ahoj hlubsi myslenku nemam, myslim na babcu.
Ivi - zirafka super
ahoj Olca

janica..
autor
8. čer 2008

ČUS,

Zlatuš nevím jestli měl vypadat takhle, ale já si představovala něco takovího http://www.aldoska.estranky.cz/fotoalbum/-moje-... no a víte jak to dopadlo 😅 😝 😀

Ivi a co zítra platí to? když jsi furt chuděro nemocná?

Peti taky tam chodíme kupovat botičky, je moc fajn 😉

Oli chudáček Vašík s tím ekzémem☹ a upřímnou soustrast 😔

LIndi učení na nočník probíhá tak, že už ví co je aáček 😅 jinak už si tam i na chvilku sedne, což je u nás úspěch 😅

JInak začíná být u nás problém s usínáním i po přečtení pohádky, nemůže chudáček zabrat, sice v postýlce nepláče, ale i hodinu se v ní převrací a povídá si 😒

zlatka
8. čer 2008

Zdar matky nočníkářky!!!
Jani, tak to jsi mě teda dostala s tím dortem, to jsi měla představy- ten je naprosto dokonalej. No, u nás se nočníkománie taky nekoná, posadím a buď to vyjde nebo ne, vlastně kakanec odchytnu skoro vždycky.Taky jsem zkusila dát na nočník,. když čůrám třebas já, sedíme naproti sobě a skoro vždycky taky něco vyčaruje, jinak má ten hrající, tak to se jí líbí,po usednutí poroučí myšičce vepředu, aby dělala lálá...Cecil, vy už teda spolu debatujete! 🙂 No, já když sundám plínku(jako Beruš ne sobě), tak se taky vesele vyhrčí rovnou do papučí 😀 😀 Na záchod jsem zkoušela dát jednou a řvala jak tygr.A cecil- bazi a žirafa-dobrý😀 😀
Oli, upřímnou soustrast, ale dožila se teda babička požehnanýho věku, ti povím.
peti, dnes jsem vysvětlovala opět, proč nedávat kupovaný puding za 5,90 😠 😠 si ze mě někdo dělá řiť, ne?Ať je marťovi co nejdřív dobře. Botičky máme taky od prioru, ta paní je naprosto dokonalá, fakt super, ochotná, milá....

linetka
8. čer 2008

Ahojky
my na srazík asik nedorazíme nám vyhovuje dopo a ve čtvrtek navíc máme plavčo a pak poradnu v 8 měsících.
Zlatu ty pytle bych si taky vyzvedla u Peťi na znakovce ale nevím jestli se Ti s nima bude chtít tahat na srazík.Penízky Ti pošlu na účet jestli chceš.Tak písni ju.

Tak pa

bananek
9. čer 2008

Ahojky tak je po víkendu paní učitelky stávkují a tak je mladej doma to mám radost to se sem zase ani nedostanu jak stane tak tu zasedne a mám po psaní a listování a čtení atd 😀 😀 😀 😀 Nám se zatím na nočníček daří kakynkat chodíme pravydelně ve stejnou dobu ráno po snídani po obědě a večer před koupání a pokakani jsme byly naposledy tak před 3 týdny ale u nás na čurání je to ještě brzo to musím nechat ještě uležet ale jinak je šikula a zabavím jí že jí dám kolem sebe hračky které má ráda a nočník přenášíme tak jak tu kdosy psal že je to tím že je na jednom místě tak asi to tím nebude prostě někomu to jde dřív a jínému později ale stejně se to jednou naučí aby mohly postoupit zase o krok dopředu né 🙂 🙂 🙂 🙂 Pokud nebude chcát tak na srazík stopro dorazíme ale nehlásí pěkné počasí tak uvidíme

konoupek
9. čer 2008

Ahoj holky a vítám Prool,
tak co banánku,už se s tatinem bavíte,nebo si pořád neoblomná 😀 .My nočník ještě nejak neřešíme a jak tak vidím u vás ostatních se to taky docela míjí účinkem 😝 .Zlatuš nám dnes stávkuje ,že,kdyby ste si aspon neco vystávkovali,ale ti nahoře si stejně budou dělat co chtějí ,tak myslím je to na prd 😖 .
Ve čt moc hezky teda nehlásí,tak jsem zvědavá.No nic jdu vařit 😝

bazalka
9. čer 2008

Ahoj holky!!!
Oli, to je mi lito ... ale treba bys s nama prisla na jiny myslenky, tak kdyby ti to ve ct vyslo 😉
Jinak dopo bylo poradniii ... byla u nas Dalinka s detma a Janca s Damousem .... tak si prcci pohrali a matky pokecaly 😀
Ted to uz Martas zalamuje a jamu varim rajskovou macenku k obidku 😅
Snad pocasi vydrzi a ve ct se uvidime ... uz se moc tesime!!!
Tak zatim ahoj, jdu michat, at se mi to nepripali 😉

bazalka
9. čer 2008

Jani, Zdeni, hodila jsem fotecky ... ale je jich malo, nejak jsem pak zapomnela fotit ☹