Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
24. lis 2009

Helou,

tak jsme po obídku, dělala jsem po sto letech hrachovou polívku, jsme si s Damíkem pošmákli 😎

Holky přijde vám čert na mikuláše? já furt zvažuju...

Dopo jsme měli náštěvu Evika se Sárinkou, tak si prcci pěkně pohráli 😵

bazalka
24. lis 2009

Marta jde s babi na mikulaskou do nemocnice, tak jsem zvedava, jak se to bude macimu libit, ale k nam domu asi jeste letos certa nepozveme 😉

Zlatus, se solnou neporadime, ale vim, ze Peta chodila s Matyskem na Janskyho

efinna
24. lis 2009

Ahoj
Peti tak mi 4.12. taky nic nemáme! Jen záleží jestli nebude potřebovat tatin auto 😒 !

Jani povedla se ja 🙂 ? Malá usla před chvilou toš mám klídek, a furt mi před spaním říkala teta koko! Hi jsi si u ni pěkně šplhla 😀 !

My jsme zvažovali se jít podívat na mikuláše někde do obchoďáku, ale jako mám lepa s té chřipky, toš to raději nebudem pokoušet mezi tolik lidí! Toš se pujdem projít ven a snad někde potkáme 😉 !

konoupek
24. lis 2009

Nazdárek,
Emilce přejeme všechno nejlepší k svátku,hodně zdravíčka a dárků 😉

janica..
autor
24. lis 2009

Jani ty seš v poslední době nějaká stručná, ještě že přijdeš aspoň popřát k svátku 😀 😀 😀 😀

Emilce taky přejeme všechno nejlepšejší, hlavně hodně zdravíčka 😵

efinna
24. lis 2009

Emilce taky vše nejlepší k dnešnímu svátku 🙂 !

pajcula
Autor odpověď smazal
Zobraz
cecil
24. lis 2009

Emilka říká všem gratulantům nééééééééééééééé, ale nakonec jsem ji ukecala na děkuji 😀 .
Tak to vyřizuji.

Pajcula - mylsím že Linn Ti bude moct odpovědět,

Štěp. volá hovno ve vaně....msuím letět!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

konoupek
24. lis 2009

Tak já se trochu rozepíšu Jani 🙂.Deniska už je zdravá,ale mezi lidi zatím chodit nemáme.Jinak já nevím u nás nic moc novýho není 😅 .Ale čtu vás holky poctivě 😉 .

No jsem toho napsala 😅 .

Pajcula se Šternberkem zkušenosti nemám,ale holky určo něco písnou 😉 .

4.12 zatím taky nic nemáme,jen pojedu na masáž,tak uvidíme,jak se to vyvrbí se zdravímm a tak....

Mikuláše taky nezvem,každý rok je od obce objednaný,takže se sejdem na jednom místě,děti ze školky povykládají básničky,máme tu stánky s dobrotama a do toho čert,mikuláš a anděl rozdají sladkosti.

zlatka
24. lis 2009

cecil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 taky zdravím to tvý hovno ve vaně 😀 😀 😀 , snad jsi ho úspěšně vytáhla podběrákem🙂a Emilce teda všechno nej, docela ráda bych vás, holky, viděla.
Pajčula:štbk zkušenost nemám, ale slyším jen samou chválu, stejně tak na Prostějov.
čerta domů nee, to by byla katastrofa a pak by s e v noci už asi nevyspala- bezepčí domova narušeno!!!!jak píše kon., máme tu u nás na náměstí a to je super, však můžete dojet, je to venku a pak budeme mít v klubovně, ale jen tak zlehka a taky ještě v tancování, tak jsem zvědavá, ale domů do zóny klidu v žádným případě, to bych ji pak měla pořád přilepenou na noze, bo by nevydržela ani minutu být někde sama.No, berunka se bojí čertů jako čert.Písničku má natrénovanou,ale určo nevydá ani hlásku. Vánoce jsou lepčejší než čerti.

cecil
24. lis 2009

Jo, vylovila jsem ho nočníkem 😀 , ale teda to bylo za tři dny! Jak cep! 😀 😀 😀

Jináč jsme měli holky při MC kurs zvládání akutního stresu,dozvěděly jsme se o sobě hodně nových věcí....bylo to super! Jsem plná dojmů!!!

Pan lektor byl bezvadnej, lidskej, mladej chlap....a řekl nám hodně užitečných věcí....taky od dětí jsme měli odfuk, hlídali je vedle v místnosti, takže to bylo bezvadný. Už jen vytržení ze stereotypu bylo úžasný!

Tak mě Zlatko napadlo, že pan lektor říkal : Chvála tvoří, trest boří.

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

cecil
24. lis 2009

To uuuuuuuuuuuuuuuuuu napsala Emi....

A taky že máme myslet poztivně a tím se podvědomě pozitivně programujeme....dával příklad který se mi líbil....šli dva muži po dešti z lesa a zastaví se u kaluže a jeden povídá : to je všude bláto a hnus. A druhý se podívá do kaluže a říká : ale jsou v ní vidět hvězdy. 😵

KOnec zpravodajství.....pa

zlatka
24. lis 2009

jo, ještě emi chtěla pokračovat, ale tys ji určo nenechala uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...ž mě tím sezením u pc štveš, chtěla na tuty napsat!
tak hoď ještě, co ses dozvěděla, dáš příklad s kaluží🙂 Tož to já se denně teda programuju pozitivně.Dokonce aj dneska do zítřejší sedmé třídy a výtvarky🙂🙂 😀

janica..
autor
24. lis 2009

Jani to je dobře, že už je Deniska v pohodě, teď spálová anigína "frčí" u nás ve školce 😒

No právě Damík se vůbec čertů v tom pohádkovým lese nebál a ničeho, tak furt nevím, no mám ještě na to týden.....

Evi nočník dobrej podběrák 😀 😀 😀

linn
24. lis 2009

Zdarec,

my Mikulase taky nebudem mit doma, mozna se pujdem mrknout na setkani Mikuloasu, byva v unicove na namesti, to bude bohate stacit 🙂

Evi, pekne s tou kaluzi 🙂

No a Martina zacina zase pro zmenu bolet v krku 😠 a z prace se ted vraci tak po seste 😠 😠

bekulkamama
25. lis 2009

ahoj ženy 😀
co je nového?
Zlatu ta knížka je super, už v ní hltám... teda mám-li čas... včera jsem se stěhovala a zbývá ještě pár věcí a skříň a postel no prostě už tam jednou nohou sem 😀 mám radost jako hrom, dneska jedu sehnat ještě nějaké věci na adventní věnec a jestli platí ta Beruš tak po o hlídám...

entik
25. lis 2009

Beku, jaka knizka?? Je fajn, ze uz brzy budete bydlet, to je hned veseleji, co? jak to vypada s tou kolaudaci? vymysleli jste to nejak?

Cecil, ty jsi me pobavila 😀 😀

Nam delali Mikulase kamaradi z tabora, loni, tak jestli budou mit cas, tak letos taky prijdou... jsou hodni a maji instrukce 😉

Štěp. volá hovno ve vaně....msuím letět!!!!!!!!!! - to proste nema chybu 😀

entik
25. lis 2009

evi, ten seminar musel byt fajn. U te emocni inteligence je taky zduraznovano byt pozitivne naladen. Stastni rodice maji stastne deti, apod... 😉 nevis, jak se jmenoval ten, kdo to vedl??

bekulkamama
25. lis 2009

entik: nějaká o radách jak dítě držet a koupat atd., nepůjčím! 😀 teď ji mám jááááááá 😀 já to neumím ty už už si přece zkušená matka 😀
jsem k.o. jsme odstěhovaní až na postel komplet, huráááááááááá
Zlatu jak to dopadlo u MUDra? Malá byla moc hodná...

zlatka
25. lis 2009

Rádě, čekáme s berunkou na pokyn, kdy můžem dojet na čumendu🙂🙂
Peti, něžná náruč rodičů.znáš určo. JInak se v olomouci konají semináře Respektovat a být respektován, ale stojí to něco přes litr, takže u mě to neclapne, ale třeba by někdo měl zájem. No, Raduš, garantuju, jak jsem Ti říkala, že teď budeš všechny sledovat jak ostříž, jak miminko zvedají, chovají 😀 😀 😀 Ještě jsme s blekem zašly na zákusek, pak tancování, další boule na hlavě,v autě vytuhla a chrněla až do třičtvrtě na sedum.to jsem ráda, že nezlobila, byla dneska dobře naložená-samý srandičky. U mudra vše v pořádku, jen mě čeká ta cukrovka, to bude asi síla, tak dlouho nejíst, pomalu ani nepít a ještě tam tak dlouho tvrdnout-to je něco na mě. A zase milion dalších odběrů(protilátky, krevní obraz)-takže kýýýbl krve, no asi tam pojdu. 😝 Se máš, jani, že už to máš za sebou.

zlatka
25. lis 2009

Peti, jaká je ta solná na Janském?

janica..
autor
26. lis 2009

Helou,

no já nakonec asi toho čerta objednám, pač mladej se na ně těší, už má pro ně i písničku 😅 no upozorním je, že ať ho moc nestraší.....

Zlatuš je to otrava ta cukrovka, ale dá se to vydržet 😉

Radi super, gratuluju ke kompletnímu odstěhování 😎

prool
26. lis 2009

ahojky baby,
zitra vyrazime dom z lazni 😉 uteklo to raz dva.
Co se tyka solnych jeskyni, tak uz nikam nejdu - jen do prirodni. Podle primare v laznich je to peknej hnus. Chodi tam mlady, stary, nemocny a zdravi a jen se zamyslete jak se to asi cisti??? Nijak poradne, ze? Prirodni ma pry samocistici schopnost, ze zlikviduje viry, bakterie a vse co tam nepatri, ale jak to udela umela??? Asi nijak, tak jen na tema solna jeskyne.
zdar Olca

bananek
26. lis 2009

Ahojte holky tak se hlásíme malá ještě kašle ale jsme druhý den bez teplot po 7 dnech uf uf akorát má chudina plnou pusu aftů tak musím vymejšlet co papat ať nás to nebolí.Jinak vše OK a já byla včera na rozlučce z kámoškou stěhuje se do Dubaje tak to bylo hustý dojela jsem v půj jedné taxálem.
Jinak se holky zabývám potravinovímy doplňky tak kdo by měl zájem tak mrknite http://okg-fit.cz/slunce/
Když nic tak nic se neděje já jen nabízím co kdyby náhodou že.A ještě jsou dva nové výrobky na klouby ale ty tu ještě nejsou vystavené budou tam postupně dodány je to na bolestivost vnitřně i navenek vše je na bylinkové bázi a bez chemikálií 😀

pajcula
Autor odpověď smazal
Zobraz
bekulkamama
27. lis 2009

Zlati - nuže kynu! 😀 pochopíš-li bordel z hader na zemi v ložnici bo tam nejsou skříně apod. věci hi hi tak můžete kdykoli, tuším v neděli odpol. chtěla i blek se stavit, jak budeš mít čásek, dojeď kdykoli... jen v týdnu jezdím dost na město hlavně vždy přes poledne, Blek má v pondělí punč a v úterý mám kosmetiku a ve středu dr. jinak ale budu doma určo 🙂
no mě pít nedovolili ani vodu, prostě nic ☹ hele šla jsem tam na 7 abych byla brzo fuč ale že berou od 7 do 8 tak čekali na všechny kvůli tomu pití a pak teprve se počítali dvě hodiny na druhej odběr, tak tam asi nespěchej bo to budeš mít jen delší ☹
sem to tam rozdejchávala žvejkou a chozením po venku na vzduchu bo mi bylo malinko šoufl, tak ať to máš v poho ty výsledky hlavně!
Jani díky, však se taky někdy musíš stavit 🙂 to abych si pohla aspoň s vánoční výzdobou ať je to tam aspoň trochu hezký 😀
bananek: ať jste brzo fit, teď toho řádí fakt moc, tak bacha! Manža taky straší s nachlazením a já se bojím té blbé H1N1 😖 ty jo Dubaj no to bych si nechala líbit aspoň jako mini dovču 😀
pajcula: já ji mám hore 😅 sama ani ne ale můžem i tak zajít na kafčo někdy 😅

pajcula
Autor odpověď smazal
Zobraz
bazalka
27. lis 2009

Zdarec kecaleny!!!

Ja ted nejak nestiham ... po a st prace, navic dedu pustili domu po operaci kolena, tak tak pendlujem. Mamka nema dovcu, tak chodime dopo kuknout na dedu. Nesmi 6 tydnu stoupnout na nohu 😝

Teda Oli, to fakt desne uteklo!!!! Fajn cestu domu 😉

Beku, no vidis, uz bydlite ... a nedavno jsi psala, ze se snad nikdy nenastehujete, jak se to vlece a uz je to tu 😉

linn
27. lis 2009

Ahojky,

Ivco, no mas to teda natriskany 🙂 ja jdu taky zitra do prace, budem tam dve, tak to by melo byt v pohode.

Oli, dobre dojedte 🙂

Radi, pekne se zabydlete, tobe tam ty tydny teda taky naskakuji silene rychle 🙂

Vcera odpo hlidal zas po pekne dlouhe dobe M., tak jsem vyrazila s kamaradkama trochu po nakupech, prijemna zmena 🙂

bazalka
27. lis 2009

Co jsi Lindi nakoupila???? Pochlub se 😉