Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
12. led 2010

Jo ahááá´, já ymlsela na mimóša. Tak to mi dál půjčovat nemusíš, teda....

Máš recht, nevím, kde se ty matky flákají...... Já po sleváchnehledím, protože na sebe stejně nic nemůžu kupovat, bylo by to zbytečný-tak možná jenom ty boty, ponožky, zlato, stříbro a drahé kamení. 😀

janica..
autor
12. led 2010

NO Zlatuš na mimóša klíďo půjčím, jestli to bude kluk 😉

janica..
autor
12. led 2010

Ve čtvrtek mě čeká mateřská se mi to tak nechce obíhat, kdybych mohla zůstat na rodičáku, to by byla pohoda, žádný litání.........stejně nedostanu víc peněz 😝 😠

zlatka
12. led 2010

Když to já právě vědět nebudu, když tam pojedu🙂Leda že bych si doma nachystala dvě varianty-jednu pro chlapa a jednu pro babu.
Jani, jsem teď tak narostla, čéče, včera jsem ležela ve svým pyžamku s žirafou a čučím na ňu, no jaxi je ta žirafa na mým těle den ode dne větší a širší🙂

janica..
autor
12. led 2010

NO to mi vykládej, já jsem mega velká 😝 furt jsem žádný břicho neměla a teď to je fakt nářez

zlatka
12. led 2010

Ty už to máš za pár, to to uteklo. Už jdeš na mateřskou...tak pěkně všechno pozjišťuj, a´t pak vím, kam si klusnout jako první, druhý, osmý, dvanáctý......ju? Hodně zdaru.

zlatka
12. led 2010

S penězama na tom budu i já mnohem, mnohem hůř, ale co už, mlíko v prsu bude(doufám), aspoň půjdou kila rychlejc dolů🙂

bananek
13. led 2010

Ahoj holky koukám že se Vám to blíží teda hlavně Janině Zlatuška ještě v pozadí .Zlatuš hadříky neřeš já měla vše po mlaďochovi do modra a do poradny jsem koupila jen pár kousků do růžova jako co doma mi moh každej políbít p..... a v poradně to byla krásná holčička až teď už třeba vyloženě chlapecký věci dám kámošce nebo prodám přes net a Lůca dostane věci holčičí . 😀
Jako slevy byly dobrý celkem v Tesku ale teď záleží kdo co zhání já tam pro mlaďocha sehnala rifle CHerokee z pětikila na 250,- což si myslím je dost dobrý a měly tam svetry kabáty obleky trika i na prďolky ale málá má toho dost tak spíše ještě mlaďochovi jsem dokoupila co musí skusit a nedá se jen tak odhadnout že. 😀
Jinak já musím napřed zhubnout pak si mužu něco koupit neboť jsem zjistila že pěkné věci na prasata nedělají HA HA 😀

efinna
13. led 2010

Ahojky 🙂
Ta vám tady píšu a jako se mi to smázlo 😠 !
Peti tak vy už máte 3 měsíce 😕 , toto fakt letí!
Jj jak píše Janica u nás bojujem s večerním usínáním 😒 ! No a teda někdy zlobijou prďany ☹!
Jsme včerá byli u dr. a máme 3,5kg 🙂 .

Měj te se 😎

linn
13. led 2010

Ahoj holky,

Samikovi v noci zacala laryngitida, takze jsme byli ve Stbk. na pohotovosti, leky zabraly rychle, tak ted uz je to ok, snazim se ho udrzet v klidu, ale jsem totalne unavena a je mi pekne blbe, uz aby byl vecer 😒

Evi, tak at Vas trapi co nejmin, za chvilku byste uz mohli davat Sab nebo Baby calm.

bazalka
13. led 2010

Teda tady se to nejak rozjelo 🙂

Jani, vyrizovani materske je ted prej desnej hnus, ne jak driv. Ale vim to od holek, co byly zamestany ve spitale ... litali porad mezi nemocnici a socialkou, kazdej rikal neco jinyho 😠 😝 ... tak snad to budes mit jednoduzsi

Zlatu, s tou zirafou jsi me pobavila 😀

Lindi, snad to nebylo moc dramaticke 😔 ... hlavne ze uz je Samik lepsi!!!

zlatka
13. led 2010

No, Marti, tak pro holčičku bleděmodrá, modrá je v pohodě, ale oblíkej kluka do růžovýho s kytičkama, to bych mu nemohla udělat.🙂Takže kdyby to byla holčička, tak je to v poho.Berunka taky nosí hodně věcí spíš neutrálních, bo to tak nějak kupuju, co kdyby třebas.
Lindi, ať se sam brzo uzdraví.

janica..
autor
13. led 2010

Ahojky,

co Lindi jak jsi oslavila 30tiny? ještě jednou vše nej 😉 a co Sam je mu líp?

Jj jak píše Zlatuš holčička v modrým je oki, ale kluk v růžovým to je pitomí.......

Ivi no jsem zvědavá jak zítra dopadnu s tou mateřskou, doufám, že to zítra hned pošéfuju, no vím ze Evik měla kolem toho taky pěknou litačku 😝

cecil
14. led 2010

Zlatuš na Bohdanu si tě budu pamatovat, protože mám Bohdanu vzdálenou sestřenici a taky v ten den má nrozeniny strejda. Strejda je na Bohdanu a teta na Bohdana 😀 .
A všem k narozkám vše nej....ženský jedny, to se nedá všechno pamatovat! 😀

Bekul 😅, já vždycky říkám, že to břicho břicho tata byla otrava, ale aspoň v něm mimina nebrečí 😀. No jo, všechno má svoje.

Tead vy jste tady toho naklábosily, nestíhám vás ani číst, každej den bereme boby a vyrážíme ven, do toho běžné radosti a povinnosti, tak yjsem teď dočetla knížku a mohu jen doporučit....Marta Foučková : Jsem. Do toho mi přijde Emilka a vyžaduje cvičit jógu, hned potom chce chleba a nakonec hravé učení, kterému říká "zvířátka džunglí" 😅 😀. Jako Ježíšek jí donesl malou myš k počítači a on už normálně kliká co chce a sama si to už šéfuje....no jako skoro tu na počál vypisujeme pořadník 😀.

Marodi ať jsou brzo lepší!!!!!!!!!!!!!

Pac a pusu z Rakůvek!
Jooooo a vyhráli jsme tu soutěž o nejkrásnější vánoční stromeček!!!! Jupí! 🙂

cecil
14. led 2010

Bekul : oprava- že to břicho tahat byla otrava...... 😅
Aspoň vidíte jak pospíchám, že to ani nekontroluju, Emča mi tu furt něco mačká, tak mám stres že mi to smaže.

A jako slevy nic moc? Tak mě aspoň nemusí mrzet, že jsem nikam nedojela, chtěla jsem si koupit gatě a taky bundu. Vlastně i nějaký boty do sněhu když jdeme s děckama bobovat.

konoupek
14. led 2010

Ahoj Holky,

Lindi,taky přeju všechno nej k narozeninám....jooo 2-ka na začátku už nikdy nebude 😝 😀 😀 .

My byly dnes s Denuš u zubařky,strašně se tam těšila 😅 a moooc se jí tam líbilo 😀 za to mě už moc ne.myslela jsem že už víc vyvrtanou hubu mít nemůžu a ono jooo a ted mě bolí celá. 😢

linn
14. led 2010

Ahojky,

tak nasemu marodovi neni lip, teda vcera pres den byl uz ok, ted se mu spustila ryma a ke vsemu zcal mit teplotu, no jsem zvedava, kdy to chytne Sebik 😒

Evi, teda blahoprani Rakuvce, jsem rada, ze jsem mohla pomoct 😉

Jani, no diky teda 😉

linn
14. led 2010

Kdepak jste zas dneska, zensky 😒
Kdyz jsem si ten svuj poledni vytvor po sobe precetla, tak muj sloh na materske pekne degeneruje, no a nejen ten 😝 😅

Pekny vecer 🙂

janica..
autor
14. led 2010

Dobrý věčír,

dnes mě fest vytočila sestra u doktora, no moje nervy, natáčela mi monitor prý to bude desetiminutovka a byla z toho 45minutovka, už mi bylo zle jako prase, sestra zapomněla pustit záznam 😠 Papír na mateřskou odevzdán a příští týden musím zajet zrušit rodičák 😒

Lindi tak hlavně ať je Samíkovi brzo líp a Sebík to nechytne.....

efinna
15. led 2010

Ahojky 🙂
Tak vás dočítám a Lin tobě dodatečně vše nej k narozeninám 🙂 ! A Samíkovi ať je co nejdřív oki!!!

Jani jj mě zas došel jednou papír 😀 a taky jsem tam ztvrdla pul hoďky místo 10 min., se ti nedivím, že jsi se vytočila!

zlatka
15. led 2010

Lindi, taky opožděně všechno nej, nej, nej k narozkám. jak proběhly oslavy a co hezkýho jsi k těm kulatinám dostala?

stylly
16. led 2010

ahojky,.my už jsme s andýskem doma,..v albu nové fotky jak probíhal 1.den 😵

prool
16. led 2010

ahoj Lindi,
vše nej dodatečně k narozeninám. A hlavně ať je Samíkovi líp. 🙂
Nás teď čeká náročný týden. V úterý jdeme ráno do Prahy Na Homoku na alergo, tak jsem zvědavá, jestli nám poradí něco nového. Taky teda máme vysazený antihistaminika, kvůli testům, tak to snad do úterý přežijeme.
V pátek pak ještě na otočku do Brna na kožní a pak zas snad na chvilku klid.
zatím papa Olča

linn
16. led 2010

Ahojky,
diky moc za prani 🙂 oslava bude az pristi vikend, nadelili jsme si s Martou spolecne relaxacni vikend v Liberci, jedem prvni vikend v unoru a nasi budou hlidat, tak snad to zvladnou 😉

Oli, myslelal jsem na vas, ze uz jsi tady dlouho nebyla, pristi tyden budu drzet pesti a dej vedet.

Samik uz celkem ok, ale zas zacina tochu kaslat 😒

Stylly, pekne fotecky, at se vam dari.

Peknou nedeli 🙂

janica..
autor
17. led 2010

Ahojky,

Stylly super, že jste už doma, to je o něčm jiným co? 😉

Mladej dostal od babi a dědy lyže k narozeninám, dostal je dřív ať je užije, tak měl včera premiéru a dnes jde zas lyžovat, tak jsem zvědavá jak mi povykládá, jak se mu to líbí......

Oli ať vám doktoři dobře dopadnou 😉

stylly
17. led 2010

janica:Přesně tak,..samé neprospalé noci 😀 🙄 ale stojí to za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅

linn
17. led 2010

Jani, kam jel Damianek lyzovat? Do Hlubocek? SAmik dostane lyze az pristi rok 😉

bazalka
17. led 2010

Ahoj holky,

tak u nas je dnes velke baleni ... Martas k babicce a ja do Brna ☹ ... snad to zvladnem tak dobre jak minuly rok.

Teda, Damca uz vali na lyzich? My vcera zkouseli kacenky a dobry 😉. Lyze nas cekaji pristi rok.

Stylly, tak at se Vam doma libi, rychle si na sebe zvyknete a ty noci at jsou brzo prospane a ne neprospane 😉

zlatka
17. led 2010

Bazalko, tak se tam měj pěkně, hezky studuj, ne že tam propaříš celý noci🙂🙂 Maci to zvládne, mylsím, že ty na tom budeš hůř 😀 😀 😀

My lyže máme půjčené, ale letos ještě nechci, aby začínala, asi taky až příští rok, říká se, že to není moc dobrý začínat s tím až tak moc brzo, ale myslím, že když na tom je dítě chvilku, tak to neva. Na hory se moc těším, jedeme v únoru, taks nad budu v pohodě.

Lindi, tak víkend s manžou závidím, ale my by jsme si to asi užili nejvíc aj s berunkou-tam v aquaparku, možná až budou děti double, tak taky rádi někam takhle vyrazíme sami.

bazalka
17. led 2010

Zlatus, mas pravdu ... Martas pobalil knizky a hracky a frcel s ba a de do Prerova a my jsme zustali se slzama v ocich v predsini ... jo, rodice zavislaci 😔