Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
23. led 2010

Jéééé Marti, úplně se mi vybavila ta moje autoškola na sněhu ve škodě 120 L. 😀 😀 😀 My cvičák neměli takže jsem poprve jela rovnou na silnici a potkala jsem koně a autobus tady na těch našich okrskách! 😀 Jsem měla problém se vměstnat na tu vozovku sama, natož tak s koněm 😀 . Šmarja už je to 13 let 😕 . A teda obdivuju každýho kdo s tím začně později jak v pětadvaceti. Ta kuráž už je pak opravdu menší. Ale moje sestřenice se dala na autoškolu ve čtyřiceti a zvládla ji 🙂. A ty to Marti taky dáš! Se svařákem nebo bez 😀.

Peti, gratulace k neteři.

Jani, naposledy k doktorovi......to uteklo 😕 .

Jo a holky nemají ani jedna kostým na maškarní a vůbec nic mě nenapadá ☹ . Do příští soboty snad něco vymyslím.
Zlatuš, já tak byla vždycky vyřízená ze Štěpánky, večer už jsem vůbec nevěděla co na mě mele 🙄. Ulevilo se mi když začala chodit do školky a ještě lepší do školy, to je pak i hodinu po příchodu domů klid 🙂. A ona teda nevřeštěla, ale měla takový ten furt ufňukaný tón, jsem na to byla přímo vysazená 😠.

Pěkný víkend, babuchy.......soplíkům zdar!

prool
23. led 2010

ahoj babušky,
autoškole zdar - taky jsem měla jízdy na sněhu, ale tak dvě-tři, tohle je teda na začátek docela křest ohněm, ale neboj ono se to poddá.
My teď vůbec nemůžem ven - jakmile je pod -5 tak radši nevylézáme, Vášovi se kůže pak hrozně zhoršuje.
Pro srazík jsem taky 😉
papa pěkný víkend

janica..
autor
23. led 2010

Ahojky,

příští týden vůbec nemůžu, když tak ten další, tak navrhněte datum, to by mohlo být i lepší počasí 😉

Mlaďoch už doufám spí, tak půjdu mrknout a nabalit konečně tašku, doufám, že už mám vše a na nic jsem nezapomněla, dnes jsem dokupovala poslední věci, se to nezdá, ale zas mám tašku jak na měsíc 😅

janica..
autor
25. led 2010

Holky nepřehánějte to s tím psaním, nestihám pak dočítat 😀 😀 😀

bazalka
25. led 2010

Teda, tady je zamrzleji nez venku 😀

Teda Jani, tobe se to krati!!!! V unoru jsem v praci jen ctvrtky, pouze posledni tyden jsem v Brne, tak to naplanuj tak, at se videme 😀 ... pokud pujdes na cisare, beru si Te do pece 😀 😀 😀

zlatka
25. led 2010

nazdárek, zdravím po rušným dni, asi padnu za vlast.
jani a co ti zatím říkali mudři na porod, normál nebo císař?

Dopo v práci (dobrá zpráva, co se týká mateřskéééé-jupííííí)pak jsem byla s berunkou bruslit (mmch, jak vám drží ty kačeny na botách, mě teda vůbec) no a bruslení jsme si užily i v Olomouci-tam jsou ty ledovky na chodnícíh a parkovištích teda exklusiv, pak ještě na náhradě plavání a dorazily jsme před chvilkou. Menší fópá v plavání, jaxi mi v herně při řeči a menším důrazu ve slově ušel plyn 😀 😀-takovej ten nezákeřnej, co jde jen slyšet a tak jsem se to snažila zamaskovat a říkám: "teda Beruš, co to bylo", ještě jsem ji tak polechtala na bříšku jako "ty, ty, ty" a ona na mě ty svý nechápavý baterky a prej: " Nóóó, to pčece ty, mamíííííííííííííi!" takže kdybych držela hubu, udělala bych líp. 😀 😀 😀 😀

zlatka
25. led 2010

Bazi, čéče, já bych s epřed Tebou asi styděla, nevím, to je takový divný, dkyž tě prohlíží někdo, koho znáš. Ale jako čaje nosit, natřepávat polštáře a tak, to by mi nevadilo 😀 😀 😀

zlatka
25. led 2010

náš taťka: "berunko, přestaň mě kopat, proč mě kopeš!!!"
Beruše: "ale tatínku, já tě pčece nekopu, jenom tak hladím nožičkou, neobóóój!!!"
Normál provokatérka jak hrom.

janica..
autor
25. led 2010

Ivi a ty by jsi mi doporučila co? císař? jako Zlatuš jsem se ptala mýho doktora a on říkal, že se rozhodne v porodnici, ale prý větší procento je zase císař, ale nevím...

Jaká dobrá zpráva o mateřské Zlatuš? jako já dnes byla na OSSZ jako fakt kocourkov, to říkám furt na těch úřadech, z úřadu práce mě pošle ať si tam zajdu co nejdřív a samo že na OSSZ, se papíra dělaj až další měsíc, takže zbytečně jsem jela, ale už jsem byla nepřijemná, tak mi paní slíbila, že mi to pošle 😅

Hláška Berunky mi silně připomíná našeho malýho parchantoska 😅 😀

Jinak teda drsně prcek už druhej večer mega řádí, ten co tam dělá, to u Damiánka nepamatuju a nebo jsem to už zapomněla 😅

Zlatuš já jsem teda stydlivá, ale u porodu mi to bude všechno jedno, za budu úplně mimo, takže budu jen ráda, když tam budu mít další známou a co Jířa už dělá Ivi? no ještě se tam chci stavit za Táňou, co ta mi doporučí....

Zlatuš 😀 😀 😀 s tím prdnutím, to je v háji, to už nemůže člověk ani svíst na děcko, že? to na tebe hned bonzne 😀 😀 😀

bazalka
25. led 2010

Zlatu, tak fajn, kdybych na tebe narazila, vyklidim pole 😉 ... ovsem pokud to bude ve sluzbe a byla bych tam sama a ty sla na cisare, tak se mi nevyhnes 😉

Jani, ja jsem pro cisare 😉 ... prece jen kdyz uz jednou byl a ty asi mit maly ditko nebudes a deloha by si hodne makla ... ale to je jen muj nazor, rozhodujici slovo budou mit jini, ale Tana to kdyz tak jisti, ne? 😉

bananek
26. led 2010

Tož ahojte holčiny jízdy jsem přežila byla jsem autíčkem až ve Štěpánově a pomalu si na sebe zvikáme jen si musím vše srovnat v hlavě jak se řadí a tak jsem matinka ale pan učitel říkal že to povolí že se nemám bát když se prý nebojím to valit přes dědinu skoro šedeaát HA HA tak mám prý celkem vyhraný musel mi ubrzdit aby nás ještě někde nechytly poldíci jinak OK dnes mám jízdy na 16:00 tak už se aji těším .
Jinak ty hlášky Zlati mi připomínají naší malou přišla jako omluvit bráchu a říká maminko on za to nemůže on je debil.Jo tak tak to chodí u nás a včera celé dopoledne zlobila přece Lucinku žížala Jůlie a tak za trest jí zavřela v koupelce.A ven holky nemůžeme protože přece v televizi říkaly že by byly omrzliny a Lůca přece nechce tak mě neoblíkej budem doma.Jako ve školce si fakt užiju už se těším.
A Jani to fakt rozhodnou na místě já měla u mladýho napsaný cisařák a nakonec jsem rodila normálně než se spamatovaly tak už lezla hlavička . 😀 😀

jakoubka
26. led 2010

Ahoj,

Marti-přeji hodně štěstí v autoškole 🙂 U koho jí děláš?
Já mám papíry 1,5 roku a nejezdím,bo mám strach(ale hrozně bych chtěla,ale mám blok)auto mám,ale stojí před domem,občas ho mamka projede a já do něj jen vrážím peníze 😒
Nevím,jak ten strach překonat ☹
Takže ,Marti,pak hlavně jezdi,ať nedopadneš jako já 😅 😉

To počasí je děs,jen vždy do obchodu a domů 😒

Zlati-tobě se to taky krásně krátí 😵
Jani-o tobě ani nemluvím,moc se těším na toho tvýho cvrčka 😵

bananek
26. led 2010

Já to dělám v DPMO u pana Novotnýho ale ten většinou má teorii a pár jízd jezdím jinak z panem Vlachem ten je velice hodnoj a hlavně trpělivej .Já jezdit budu auto máme a já si to dělám hlavně proto abych jezdila strach mám samozdřejmě taky ale kámoška ho měla taky a jezdí dnes jak drak prostě to chce jezdit nic víc neporadím.Já to budu skoušet napřed třeba k naším a z tátou když pojedem někam dál tak se budem střídat ale já to stopro musím zvládnout 😀

jakoubka
26. led 2010

Jé,tak pán Vlach je od nás z Holice 🙂 i pán Novotný 🙂
U něj to dělala Janica. 🙂

bananek
26. led 2010

No ti jsou opravdu z Holice mě ho doporučila kamoška Jana Pospíšilová neznáš?

jakoubka
26. led 2010

to mi něco říká?Má bráchu?

bananek
26. led 2010

Má brách musely po smrti tatínka prodat barák a ona teď bydlí ve Velkém týnci a mamka u Globu a brácha taky tam někde.Ona tam žije z přítelem má holčičku tak jak já a čeká druhý mimčo .Poznávací znamení dlouhé vlasy a velké kukadla

janica..
autor
26. led 2010

Ahojky,

tak poslední kontrola u mýho doktora, no opět jsem tam strávila mladí, pač zase došel papír na ozvech, no mám štěstí 😅 a mám potrvzenýho chlapáka, šulda je tam 😀 tak je Damiánek klidnej, říkám tak budeš mít bráchu a on mi na to řekl, jsem to říkal 😀 😀

Marti vím o kterou jde, ona dělá taky sestru ve fakultce, že? No buď ráda, že nejezdíš s Vášou, on je dobrej, ale pěknej nervák, jsem se i při jízdech kolikrát rozbrečela 😀 😀no on mě zná od malička, tak byl na mě asik drsnější, ale je fakt, že autoškola udělaná na poprvý a pak se mi ještě omluvil, že on prostě takovej je, ale že to dělal pro mý dobro 😅

No Marti jako ty zas na balkónu kouříš, my ti s Damiánkem máváme o 106 a ty na nás sereš 😀

Holky mám volat do fakultky? já mám pocit, že u Damiánka jsem si tam nevolala....

bazalka
26. led 2010

Jojo, Jani, maminy si volavaji ...

janica..
autor
26. led 2010

Ivi díky, zítra si tam brnknu 😉

Holky a co s tím srazíkem, můžete příští úterý? a že by jsme dali nějakou hernu? aquapark a nebo olympie? nebo chcete radši kavárničku?

zlatka
26. led 2010

já mám vúterý dopoledne cvičko, odpoledne můžeme tak do pěti, pak fičím i s berunkou do němčiny.

Marti, neboj, se do toho dostaneš, když čtu, jak jsi odhodlaná-já smekám, že ses na to dala i s dětma, já ho nemít, tak nevím, jeslti bych do toho šla, i dkyž teda musím říct, že si bez auta představit život nedokážu a ta svobda a nezávislost na nikom, když se chci někam dostat je naprosto úžasná. a Marti Nr.II, chtělo by to někoho, kdo by ze začátku seděl a "řídil očima" s tebou, abys aspoň tak měla větší jistotu, že kdyby něco, nebudeš na to sama. Zkus to, odhodlej se,jezdi třebas s maminou. A neříkej mi, že bys nedojela ani z Holice do Olympie-kde není žádnej problém-snad jen rozjet se na kruháči, jinak zaparkovat můžeš kdekoliv i dál od olympie, na těch odlehlejších parkovištích, tam je místa habakuk. JInak bych asi auto prodala, kdybych ho nevyužívala, protože to je, jak píšeš, jenom požírač peněz.

zlatka
26. led 2010

A vy jste súsedi, jani s marti? Vždyť naproti vám, jani, je cukrovar, ne?

jakoubka
26. led 2010

Zlati-Já jezdila s kámoškou(ale večer),vcelku to šlo 🙂 ale pak bum a zase jsem nesedla ☹ 😠
s Janinkou sousedi nejsme,ale jezdí okolo našeho autem a hledí nám na balkon 😀

Jo a s mamkou jezdit?to raději sama a hned 😅 Ona je trochu neználek co se týká pravidel sil.provozu 😔
Mně jde teorie,ale praxe ☹

Snad se do jara odblokuji 😵 😅

zlatka
26. led 2010

Marťas, kdybych neměla děti, tak bych s tebou jezdila,ale víš jak.....te´d už jsem ve světě potřebná 😀 😀 Já bych to viděla na to cestování do té olympie-jezdi pro rohlíky jenom tam a do měsíce budeš odbloklá a dojedeš až k nám do Grygova 😉 No a do křižovatek v Olomouci se dostaneš, zvykneš si, kde kdo dává přednost i bez teorie, horší pak v jiným, cizím městě, to se jezdí hůř, ale Olomouc znáš a víš, co tě čeká "za rohem".

Děcka, my řešíme jména, no komedie, jsme říkali, proč se jim nedávají automaticky čísla, já se z toho asi opupínkuju. Každej týden máme jinej top.

zlatka
26. led 2010

Jani (kon.), chodíte bruslit? My jsme dnes byly u babi na bazéně a super, beruš nadšená, už jsem vymyslela, jak to přidělat, aby jí ty kačeny nesjížděly z botiček. Kdybyste chtěly, tak můžeme někdy společně, nevím, jak to vypadá za sokolkou, když jsme tam byly, tak měly zavřeno.A proč zas nechodíte s Deniskou na cvičení????

zlatka
26. led 2010

Jsem zvědavá, jestli zítra ráno nastartuju 😝 Tak dobrou!!🙂

janica..
autor
27. led 2010

Dobr ránko,

Zlatuš a kdy můžes dopo? je vůbec nějakej den🙂 nebo chcete holkdy raději odpo?

NO jako o ježdění Marti nemluvím, pač jako řídí dobře, je to v ní, i jsem jeli Grygovem Zlatuš, fakt v pohodě, jen by bylo dobrý kdyby začala jezdit přes den v provozu a né večer, ale já ji k tomu řekla už tolik, že už není co dodat, že Marti 😀 To jsem včera řesila Zlatuš s Petrášem, že si neumím představit být bez řidičáku, jako teď ho "otravuju" a vozí mě k doktorovi, pač mi jako fakt vadí ty ledovky na parkáču, ale jako kdybych musela, tak bych to zvládla sama, prostě ta nezávislost a furt být na někoho odkázaná........

konoupek
27. led 2010

Dobré ránko,

No já jsem taky ráda,že se můžu sama někam dopravit,hl.třeba na nějaký akce večer a v noci,pže se mi nechce spoléhat na někoho jiného a jedu si domů opravdu,kdy mě se chce.

Zlatu my jsme byli prubnout kluziště včera odpoledne,ale bez Denuš ta byla u babi a nechtělo se jí.Jsem na bruslích stála poprvé po třinácti letech 😅 ,no a kupodinu jsem se na nich i udržela 😀 .Jen tam mají všude hrozně moc hrbolů a moc dobře se mi nebruslilo.
Jinak ke cvičku,když jsme byli naposledy,tak pak byla zase nachlazená a to je tady u nás pravidlo,i minulý rok to tak bylo,jak jsme šli sem do cvička,tak byla 14 dní nachazená.By sme chodily rády,ale pak se mi nechce trčet doma a nemoct jít ani k nikomu na návšetěvu.
Jak trochu poleví ty mrazy,tak s váma holky půjdem rády bruslit.Jsem tam včera potkala na kluzišti Marušku s Filípkem,jestli víš,která to je,má dlouhý blond vlasy,a taky mu to na těch nožkách vůbec nedrželo,tak šli raději domů.

Jako dnes u nás -21st. 😖 .To ven nejdem určitě 😕 .

Sraz berem,ale fakt někde bud v Olympii,nebo ten Aqua,tak jsme ještě nebyli,pže do města parkovat nejdu,tam bojim,že nezaparkuju a děcka se v hernách víc vyblbnou.Kdy je nám v celku jedno.

bananek
27. led 2010

Ahojte holky u nás 20,5 stupně bylo ráno v 6 h teď zrovinka je tam 17 ale ven určo nejdem taky.
Včera jízdy zvládnuty jela jsem od dopravního podniku už sama a přímo na kopeček a přes Mrsklesy na Velkou Bystřici jako ledovka na silnici tak jsem pořád poslouchala jedm středem kdyby něco tak pak uhnem kdy pak jako fakt nevím HA HA.Dojela jsem do Olomouce projela jsem si to po velkomoravské a kolem anče zase spátky k dopravkám .Jeden kruháč jsem málem u Kopečka zrušila nemohla jsem se od tam tud nejak vytočit ,ale je vydět že pán Vlach je fakt kliďas.Jinak kdybys te to holky nevěděly tak mám pravou nohu mrtvoulu už jsme se fakt smály proto že já si zaboha nemohu vrýt do paměti že když řadím rychlost tak noha musí z plynu .Ale jinak si myslím na to že jsem měla v očích smrt jsem to zvládla dobře.Mohlo to být horší a na podruhé taky dobrý další jízdy mám až v sobotu tak uvidíme co si na mě nachystá kam pak pojedeme . 😀

zlatka
27. led 2010

Jani(kon.), no, já myslím, že do cvička nechodí marodi a usoplenci, aspoň já se tím řídím, že nechám beruš radši doma. když pošupe Deniska za chvilku do školky a teda pokud takhle reaguje, tak to tě lituju, bo ji budeš mít ze školky pořád doma, než si ten dětskej organismus zvykne a vypořádá se s tím, jako asi já, když jsem nastoupila do školy, ten první rok byl kritickej a teď mě už jen tak něco nepoloží.

Ráno jsme kupodivu a je své radosti nastartovala, ale měli jsme -19.I angličtina byla kvůli těm mrazům zrušená.

Jinak dopoledne mám volno jen v pátek, Jani, ale ke konci února už budu doma na mateřské, asi za 3týdny, tak se těším, ale to už budeš mít doma prcka, tak asi nebudeš rajzat, co?Na mě ohled neberte, domluvte a pokud by to šlo, tak určitě dorazíme.Já bych teda byla spíše pro odpoledne.
Tak zdarec, píšu ze školy a teď mám dvě hodiny smrti se sedmákama, tak na mě myslete.