Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
12. únor 2010

jani to je divný, před 2 h. byli u kámoše v obchodě s barvama a jedni známí jsou doma co tak\ jedou, ted si píšem...já myslím že se jede zítra až, zlatka má zaplej pc, má výstup na skypu...
dortík mnaaaaam... pořád žeru sladký jsem hrozná 😖
evi tak to musí být super to videjko...

janica..
autor
12. únor 2010

Radi 😀 😀 😀 no vidíš, já to asik blbě pochopila, cosik říkala o pokuju a mluvila na ní Beruš, tak jsem myslela, jako že se ubytovávají 😀 😀

efinna
12. únor 2010

Ivi taky lyžuju od dvou let 🙂 , prej

Radi jj je super až na ty ksichty s tatinem pod vodou 😀 , ale malá je tam kouzelná 🙂 !

janica..
autor
12. únor 2010

Eviku jak to, že jsem to videjko neviděla 😅

janica..
autor
12. únor 2010

No nic půjdu pouklízet vrch a jak mladej odjede s babi a dědou poumyju zem se mi táááák nechce 🙄

bazalka
12. únor 2010

Ja mam uz uklizeno, navareno, at mam cisty svedomi a muzu zitra odjet 😀

janica..
autor
12. únor 2010

Jé se máš, já mám jen uvaříno a zítra jdem na valentýský obídek s Petrášem, ale ten úklid mě teď tak neba, člověk se nemůže pořádně ohnout..... no nic jdu na to, ať to mám za sebou

efinna
12. únor 2010

No Jani nevím 😕 , hi jakej vrch 😕
Jani už jsi kukla na ikeu, maj novinek až až 🙂

bekulkamama
12. únor 2010

jani neeeee vybírali barvu na pokojík... 😅
evi takže tatínek to video kazil ksichtem jo??? 😀 😀 😀 kde je to Káče?
já to mám dobrý uklízí táta já ne 🙂

efinna
12. únor 2010

Tak jak nás poctíte návštěvou tak vzpomeň, pustím 😀

janica..
autor
12. únor 2010

No jako poutírat nábytek Evi 😀

Večír mrknu, až budu mít klídek na to 😉

efinna
12. únor 2010

Radi myslím, že oba 😅, tatin neumí pod vodou otvřít oči a já jsem tam zas nafouklá jak žaba 😀 , na Lazcích na proti UP haly

Radi a jak se to zařizuje?

efinna
12. únor 2010

Áhaaaaaaaa 😀 , si říkám kam jdeš uklízet na vrch

efinna
12. únor 2010

Jsem myslela, že jste po tajnu koupili barák 😉 😀

efinna
12. únor 2010

No už tu mám malou tak mě ten pokec svama končí.

Měj te se

janica..
autor
12. únor 2010

NO Radi to máš dobře zařízený, to nevím jak by to u nás vypadalo, kdyby uklízel Pítrs 😅 stejně bych to po něm přeuklízela, se znám....

Eviku čusík, večír písnu 😉

bekulkamama
12. únor 2010

zlatka je ještě doma, ted psala...
evi nooo to manža jen že kojím, kvůli eresce musím stále odpočívat jinak bych nemohla kojit, to radši bud zdravá a uklízej hned bych s tebou měnila, manža se moc snaží..
jani však já ho kontroluju on uklízet sám neumí pořád se ptá jakej přípravek a jak se prej meje záchod hi hi

janica..
autor
12. únor 2010

Rádi áha tak to jo, to je od manži moc hezký, to jo jen se šetři 😵

bekulkamama
12. únor 2010

evi moc rádi se někdy ukážeme... 😅
jani dle rozkazu 🙂
safra už byl malej v náručí tuhej a jen ho položím řve pfff a dopol. byl taaak hodnej ach jo..

zlatka
12. únor 2010

Tak tady se pěkně plká🙂 Já taky sedím na pc místo abych uklízela nebo tak, vždycky všechno až na psolední chvilku.Jsem dnes byla u dr. tak o.k, můžeme jet, já už jsem od včera zase v poho, byla to jenom jednodenní záležitost
A odjíždíme až zítra, Jani🙂

fajn
12. únor 2010

zlatuš tak si to užijte.

Ivi jedeme do Klimkovic

bekulkamama
12. únor 2010

zlati to je super bylo by naprd kdyby jeli bez tebe

zlatka
12. únor 2010

marci, vy si to taky užijte, hlavně ty si dáchni, klimkovice jsou pěkný.

Jani,teď mi to došlo, jse říkala berunce:"nech to na pokoju", jsme byly ve spořce a ty sis myslela, že jsme na pokoji🙂

janica..
autor
12. únor 2010

Zlatuš se picnu 😀 😀 no řikám, že jsem něco slyšela o pokoju a byl tam rachot, tak jsem myslela, že se ubytováváte😀 tak si to užijte 😉

bananek
13. únor 2010

Ahojte takvčera byl den na prd nebyla jsem na jízdách vůbec ale vůbec ze sebou spokojená nějakej pos...den .To užtak asi bývá jeden den fajne a druhý naprd .Taky sněžilo a já mám z toho děs.Nevím působí to na mě katastrofálně .Teď mám klídeček až do čtvrtku tak se budu šrotit a šrotit .Mladej odjel k babče až do pondělka jel už včera večer tak jsme tu jen z malou a táta šel navíc dělat ještě do práce nám okýnečka do podkroví tak to bude na jaro asi vše nachystané ať můžeme pokračovat no je senzační jen ho holky bolí děsně kleno a místo aby to bylo lepší tak je to horší a k mudře ho dostanu až se na tu nohu nepostaví no děssním.Horší než malé děcko 😝
Jinak všem lyžařkám pěkné lyžování mladej jede až 27.2 ze školou tak už se taky těší a já bych to už asi ani nedala naposledy jsem na tom stála myslím v 17 letech 😀

bazalka
14. únor 2010

Ahoj holky, hlasim, ze ziju!!! Bylo to super a dokonce jsem ze sebe mela i dobry pocit 😀

Fajn nedeli!

janica..
autor
15. únor 2010

Dobré ránko,

Ivi super, že jsis lyžování užila 😎

Já byla v sobotu na kontrole, záznam konečně oki, jako kontrakce ani jedna, to se dalo očekávat, ale pohyby krásný, a natáčela mě asi jenom 10 minut hip hip hůrá, asi to bylo tím, že tam byl se mnou Petráš 😅 Na další kontrolu jdu v pátek 😝

bazalka
15. únor 2010

No, tak to je fajn 🙂 ... ale rodit se nechstas, co? Kdyby neco, mam dnes nocni 😉

efinna
15. únor 2010

Ahoj
Radi není problém se domluvit 😉 🙂

Ivi to je faj,že jsi si to užila 🙂 , tiše závidím 😉 a kde jste byli?

bazalka
15. únor 2010

Na Branne a v Lipove ... je tam novy areal