Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
11. čer 2008

Teda, Evi, klobouk dolu, tys mela dnes den, uff. Neni Stepanka zamilovana?? nebo tak neco?

Bazi, my byli dnes taky ve meste a taky na obidku a pekelne jsme zmokli, uplne mokri jsme byli.

Nam se ted kakani i curani na nocnicek dari🙂 ale podobne pribehy jako Beruska taky sem tam zazivame 😀

a dnes mi, teda matejovi, prisli nove svrchni kalhotky fleesacky a jsou supr, krasne, mekoucke, modre s oranzovyma drukama. A v novych vlnackach ted spinka 😵

Zitra kuknu, kde se sejdem.

Mici, nasi ted meli z Mamky objednane cukrovi na padesatiny a bylo supr, hlavne venecky, mnam, mnam.Dorty nevim.

zlatka
11. čer 2008

Jani, prosím tě, mně se nejde dostat na to aukro, nechce se mi nic otevřít, furt to hlásí chybu. byla tam jedna jetá autosedačka za 1100 v aukci, prodávající byla z Olomouce, mohla bys mrknout jak to vypadá? kamoška chce levnou, bo prý moc autem nejezdí a rovnou tu do těch 36kg.Díííky.

janica..
autor
11. čer 2008

http://www.prodeti.com/9-36-kg/ no ale nevím nevím jestli byla počáteční cena 4,500 😒

janica..
autor
11. čer 2008

http://www.aukro.cz/item378957866_autosedacka_9... jestli už nebude lepší tahle, je nová

cecil
11. čer 2008

Holky a předevčírem se mi Emča vyčůrakla na nohu 😀 😀 😀 , jsem ji nechala lítat nahatou a dvakrát ještě na lino 😅 , se trefila na omyvatelný povrch 😀 .

Jo, den to byl náročnej, ale horší to měl Petr, ten byl po noční a ani nespal 😝 . Normálně na nás hleděly asi dvě maminky, tak upřeně...jsem říkala Petrovi, buď se dívají na mě a na ergo, nebo na tebe, jak vlečeš ty krabice s botama....to byla voda na jeho mlýn 😀 😀 😀 , prej jo, čumí co je to za vola s nákupama, ale jinak nebrblal 😎 😎 ...to je co říct, že jsme se u toho nechytli 😀 .

Peti, ty flísáčky jsem viděla u kamošky, mě jen odrazuje to , že tam píšou : při kontaktu prosakují...a že jsou lepší na menší (ještě ležící děti).....tak napiš jak se ti odvědčily, budu muset Emče taky něco přikoupit.

No a nábytek jsme reklamovali, že nám chyběly asi čtyři díly....no ono to přišlo ve dvou bednách a oni nám dali jen jednu, takže nám to pak ve skladu dali. Naštěstí na to přišli ještě když jsme byli v Olomouci, takže jsme nemuseli zbytečně znovu jet pro krabici 40x 40 cm 😅 .

zlatka
11. čer 2008

no, na těch 4500 nevypadá, co? ale já ymlsím, že by jís tačila, ona chtěla něco do litru, ale to se asi nesežene, na MMB taky nic není. Má to jen proto, že to je povinný, fakt jezdí minimálně.

cecil
11. čer 2008

Holky, piju nepasterované pivo, takže kdybych zítra proseděla den na toaletě, tak vím z čeho 😀 .

Představte si, Petr v Globuse nabíral mrkev a teď čumí na cenovku...prý 78 korun!!!! 😲 prý co to je???? A koukáme kolik stojí kilo...23,80! To byla nová mrkev ale velká, vypadala jak loňská, kdybychom si toho všimli až doma, tak by mě asi kleplo!!!! 😝 😅

Zlatuš, u nás je to se spaním špatné jak je světlo, když je tma, tak lehne a za chvilku je tuhá, teď je tam ještě o půl desáté šero a ona sleze z postele a chce do obýváku...opička. Jinak jak píšeš s tím chováním...Emča taky co chodí chce chovat víc, je to logické, víš jak je musí bolet capky? Potřebují odpočinout. V tom Olmiku usnula za celej den 20 minut v autě hned ráno a pak v Globuse v ergu...asi půl hodiny, možná ani to ne. Dnes to dospávala, spala od půl dvanácté do tří. Jinak jsem říkala, že nevim po kom v tomhle děcka jsou, já jsem spala po obědě ještě v šesti letech! 😅 a Petr je taky docela velkej spáč, ale švagr se švagřicí mají holku, co toho taky moc nenaspí, tak jsem vydedukovala, že to je z rodiny tchánovců! 😀

bananek
12. čer 2008

Ahoj holky tak budu koukat kde se teby sejdem ju 😀 😀 😀 😀 Jinak stím spaním je to asi všude stejný ta včera stávala kolem deváté potom usnula až ve dvě a ve tři byla vyspaná a pák šla spát až po deváté a to jsem musela zatáhnout žalusky že je jako už moooc pozdě a musí spinkat no a ve čtyři mě probudila mrskla po mě medvědem tak mám husinu ještě teď potvůrka jedna a teď chrní tak jsem zvědavá jak dlouho no nic jdu žehlit 😀 😀 😀

cecil
12. čer 2008

banánku 😀 😀 😀 ...mrskla po tobě medvědem??? To bylo probuzeníčko, co???

Ještě tu onehdy psala Janča, jak se jí líbil "byteček" Zlatky a Přemy, tak jsem se musela smát, jestli myslí ten pět set let starej barák 😅 😀 . Má úžasný genius loci, tam se bude Zlatuš a Přemovi bydlet!!! Jednou jsem byla v Tyrolách v baráku, kterej zažil Karla IV., normálně se v něm bydlelo, bylo to skoro jak na hradě....zvláštní zážitek.

Emča má dnes rýmu a je teplejší ☹ , ach jo. Nálada je pod psa.

Ahoj a pěkně se srazte!!! 😉

bimonka
12. čer 2008

Ahoj holky.
Dlouho jsem tu nebyla.
Jak se máte?
Cecil...to je mi líto,že je Emička nemocná.Tak ať je brzy fit. 😅

zlatka
12. čer 2008

bimonko, doraž s dětma asi na ten letňák, co? vypadá to docela dobře.Ve tři tam.

bazalka
12. čer 2008

Tak co, plati letnak??? Snad to pocko vydrzi, zatim je fajn 😉

entik
12. čer 2008

ahojky, nejak se to tam zacina mracit:( jeste kuknu, jak to dopadne 😕

bazalka
12. čer 2008

Peto, jak mate v planu se do letnaku dopravit? Nepujdem spolu, teda pokud ten letnak vyjde. Akorat nevim, kdy se Martas vzbudi, ted jsem ho dala chrnet.

bazalka
12. čer 2008

No fakt, mraci se to 😒

zlatka
12. čer 2008

to je co, kdo to rozsekne 😀 😀 komu pak dáme do čuně 😀 😀 POčasí je nevyzpytatelný.tak ještě tomu dáme hoďku, jo a v jednu se rozhodne...

bazalka
12. čer 2008

OK

janica..
autor
12. čer 2008

Tak ať prší 😀 já chci jít do kafirny, já tam ještě nebyla 😅

linn
12. čer 2008

No tak koukam a furt neni vyreseno, co?
Samous mi ted usinal hodinu 😒
a tady se tayk spis mraci, holky, ja bych radeji neriskovala, je v tom letnaku kde se schovat?
Nebude prece jen lepsi ta kafirna?

linn
12. čer 2008

Tak uz jsme dve 🙂

janica..
autor
12. čer 2008

Lindi 😀 😀 😀

dali
12. čer 2008

Ahoj Babizny!!!

já bych teda taky byal pro tu kafirnu,ale já teda určitě nedorazím,domluvte tam další srázek na dopoledne,díky 😀

linn
12. čer 2008

Zdeni, kdyz domluvis, ze kvuli nam otevrou, tak klidne 😀 😀 😀 maji tam od tech tri prave 😉

bazalka
12. čer 2008

Jsme tri 😉 ... jistota je jistota 😀

dali
12. čer 2008

Aha tak to mi nedošlo 😀

entik
12. čer 2008

ahojky, ja hlasuji pro kafirnu! ve tri tam. Ivi, muzem jit spolu, tak v 14:40 u trafiky na Werichove, coz? jestli pujdem do letnaku, tak vyjdem driv, v kolik?. Ja ted jedu do knihovny, pak jeste kuknu. Bananku, trefis do te kafirny? je to u nadrazi Olomouc - Smetanovy Sady.

entik
12. čer 2008

takze asi rozhodnuto, co? pro kafirnu uz jsme 4

bazalka
12. čer 2008

Peto, nevim, jak dlouho bude mladi spinkat ... vcera spal opet tri hodky, tak nevim, co dnes. Pokud budu stihat, ozvu se ti, pokud ne, nevazte se na nas, my dorazime casem 😉

bananek
12. čer 2008

Trefim pořád jsem čekala že vyhraje letňák no musím do Oriflamu a pak budu pelášit za vámi půjdu zadem kolem tržnice a pak se dám do leva a měla bych to najít že?