Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

prool
29. bře 2010

ahojky baby,
díky díky a adresu pošleme 😉 budem se těšit na pohledy 🙂 oba 😉
už se těším, že hlavně nebudu muset vařit 😲
baby, uzdravte se všichni i dětičky.
Zlatko - dneska se narodila známý holčička Hanička a úplně mě to dostalo - venku sluníčko, parádní zpráva, po dlouhé době jsem vyrazila ven na kole - prostě jaro 😀 😀 a náš táta začíná, žebychom mohli taky nějaký to mimi 😀 😀
ahoj

linn
29. bře 2010

a za tu hrubku se omlouvam 😅 😔

entik
29. bře 2010

jee, Oli, tvuj prispevek je fakt jarni🙂 me kamaradce se taky narodila Hanicka, ale uz v lednu.. jsem si rikala, ze je to originalni jmeno, ted,

entik
29. bře 2010

TAky jsem moc rada, ze jsme nakonec dorazili a videli se s vami🙂 je to tam fakt supr, nejlepsi, ze tam muzou prolizat i rodice😉
Lindi, taky jsem vas rada videla, po tak dlouhe dobe.
Oli, pry jste s Linn naplanovaly navstevu k nam na tabor! 🙂 cekame vas o vikendu 24.-25.7. prijedte i ostatni. Bud na jeden den, kdyz si vezmete stan, tak na cely vikend. Jindy navstevy neprijimame, aby to nenarusovalo..
Oli, uzijte si to tam! odpocin si ty i Vasa. At jsou sily na to mimi 😉 a tu adresu napis, matej je postak Pat, tak bude mit co dorucovat...

Dnes myslim na Jancu, snad to dobre dopadne...

cecil
29. bře 2010

Oli...že by na tatu taky vlezlo jaro???? 😀 😉

entik
29. bře 2010

Zlatus, ty furt o hrochovi, a Janca psala, jak jsi pekna tehulka, tak nekecej, jo? 🤐 😵

entik
29. bře 2010

jee, ahoj Evi, jsme se tu potkaly🙂

zlatka
29. bře 2010

Však hroši jsou taky pěkní, ne? 😀 😀
taky myslím od rána na janču, ať už to má za sebou všecičko.

No, lindi, já jsem tě zase zahlídla v so v plavču- čéče, taková elegantní dáma, odkud (kam) jsi jela nebo tak chodíš normálně? To asi na tu svatbu, co?
hanička je hezké jméno, taky znám pár holčiček v okolí tohoto jména.

zlatka
29. bře 2010

Oli, no vidíš, to bude tím jarem, evik má recht🙂.-)

cecil
29. bře 2010

Ahoj Peti 🙂
Zlatu...ty jsi to tu nerozvedla....proč jste nespali a na jakých stěrech jste byli? Máme kašlat, nebo zvracet....nebo co??? 😅 😀 😀 😀

Jj, Přema byl nejbesprostřednější! 😀

A Zlatka je opravdu pěkná těhulka! Žádnej tank! 😀 Pupík akorát. A máš ho pěknej nerozpraskanej....já mám celý spodek břicha jizvu vedle jizvy .... a prsa mám taky popraskaný 😖 . Holt to je ta dańd ětem, však co, chlapa jsem už uhnala a jinýho doufám uhánět nebudu 😅 , tak jsem v klidu. Hlavně¨zdraví, že?

Taky Janče držím palečky.....

letíme ven, páček

bazalka
29. bře 2010

Zdar holky!!!!

Martas usnul az ted ... to je to vstavani skoro v 8 😉

Januli, drzime palce, moooooc!!!

V Dzingli parada!!!! Dnes to bylo moc jan, skoro same zname tvare ... meli jsme to Konikari skoro separe pro sebe, nastesti tam dnes bylo fakt mlo lidi ... priste zas!!!!

entik
29. bře 2010

hrosi jsou krasni🙂!!!!

entik
29. bře 2010

Evi, co se delo? co Prema bezprostredniho vykladal?

zlatka
29. bře 2010

No, v noci jen kašlala, bolelo bříško no a má zvětšený mandle, tak se uvidí ze stěrů, jestli to je z té rýmy bo něco ještě lepčejšího.Budu informovat.
peti, Přema byl bezprostředně společenskej.byl rád, že vůbec dejchá🙂 Ale dobře mu tak. To jsem ho ještě celej den šetřila, příště to tak dělat nebudu.
Dneska mi natekly nohy, bazi, už se to asi blíží!!! 😀 No, ale s konvema jsem chodila u berunky ještě měsíc.my jdeme asi zalehnout, tak papa

bazalka
29. bře 2010

Holky, vypada to, ze mame od kvetna skolku .... mam radost a strach dobromady 😔 🙂

entik
29. bře 2010

Ivi, jsme se dnes o skolce bavili, co? kde? poslali papir?

Ani jsem vam nepsala, ze jsme byli na tom Nohavicovi, ve ctvrtek, bylo to uzasne. a hlavne, Lenicka to krasne zvladla, dostala mlicko pres lzicku, odstrikane, ani se pri prevozu neprobudila a spala az do pul ctrvte. Matysek to taky krasne zvladl, ten spal u babi s dedou celou noc.

Zlatu, no jo, to jsou ty karnevaly🙂 reznik se pri zabijecce musi prece napit 😉

A jsem moc zvedava, co se vam narodi... 😵 😵 jestli holka nebo kluk.

zlatka
29. bře 2010

Bazi, super!!!!!!
Peti, Nohavicu taky můžu a zvědavá jsem strašně moc, je to super, když to nevíš.

bazalka
29. bře 2010

Ja bych nevydrzela to nevedet 😀 ... klobouk dolu 😉

Peti, pujdem na Luzickou .... pri zapisu nam pani zastupkyne rekla, ze si nas pamatuje z lonska a ze by mozna od kvetna bylo misto, kdyz jsem pracujici. A dnes nam to potvrdila. Ze zapisu zatim ofic papiry nemame.

entik
29. bře 2010

Luzicka je uplne nejlepsi!! to je fajn, Bazi🙂

entik
29. bře 2010

Cecil zmenila vizáž 😉

bekulkamama
29. bře 2010

aaa tak to bylo veselo v Grygově, snad bude brzo beruš fit, Janička už se ozvala??? všechny vašetrření nebude mít dnes holky ☹ nečekjte hned nějaký výsledky ☹ jak to asi má s tím kojením?! hmmm peti hezká profil. fotečka, bazi moooc gratuluju ke školce, to je skvělýýýý

cecil
29. bře 2010

Kurnik, ženský, jim se nelíbila moje fotka co tam mám už rok a půl??? Se musím podívat jaký tam jsou podmínky...herdek filek...

konoupek
29. bře 2010

http://forum.grygov.cz/index.php?PHPSESSID=4399...

holky tady je odkaz na grygovský maškarák,jestli chcete kouknout.My tam bohužel nebyli 😒 .

misa.patrik
29. bře 2010

Holky pomoooc ja se tu nemuzu vyznat 🙂))

bekulkamama
29. bře 2010

cecil 🙂 herdek jooo? 😀
kooon nová foto hezkáááááá
misa jakto??? v čem?

linn
29. bře 2010

Ahojky,

kon.,
luxusni masky, fakt super 🙂

cecil, kuk https://www.modrykonik.cz/nastaveni/jaka-fotka-... 😠 😠 😠

Zlatus, spravne jsi tusila, stavila jsem se tam jen domluvit na nedeli nahradu ze svatby, kostymek a jehly jinak nehrozi 😀

Ivco, gratuluju ke skolce, Marta to urcite zvladne.

efinna
29. bře 2010

Ahojky
Tak jako malá usla před chvílí, a to usínala nejpozději v 8, no snad to zas srovnáme 😒 !

K maškaráku, není co dodat, super masky 😀 , Zlatu neměla chybu 🙂 , ale teda kdo vymýšlel hurvínka byl borec 😀 😀 😀 , sem se nasmála!

Dneska se taky kámošce narodil Adámek, tak se jdem zítra kuknout na mimčo, no Lukášek už bude oproti němu obr 🙂 !

No a mluvila jsem s Jančou, říkala, že je trochu líp! Jj ať už to má vše za sebou!!!

Měj te se

konoupek
30. bře 2010

Dobré ráno,

tak Denuš měla naštěstí jen teplotu asi dva dny,ted už je ok,ale mě pěkně začalo bolet v krku sakliš 😝 .

na Janču taky myslím,snad to dobře dopadne všechno.

Ivi ke školce gratuluju ,my jdem v dubnu k zápisu,ale jestli Denuš vezmou,tak stejně až v září.

bekulkamama
30. bře 2010

lindi tos jich asi viděla už víc než já ☹
safra stále čekám na další fotky jen slyším chválu na všechny ale já tam byla kouskem taky, upírce jsem půjčovala hadříky, švagrové přítelkyni můj taneční kostýl tureckej a manželův svědek měl jeho tobok na taekwondo, takže my tam tak nějak vzdáleně skoro taky byli 😀
kon super že je denuš líp a ty si fofrem něco vem ať to zarazíš, já nedám dopustit na ty preventany fakt jsou skvělý...

cecil
30. bře 2010

Lindo, díky, já to hledala v pravidlech a nenašla.
To jsou teda detailisti, nebyli mi tam vidět akorát vlasy! 😠 😠 😠

Fotky z maškaráku pěkný, ale se sviní se měl vyfotit i řezník, ne? 🙂 Hurvínek je fakt dobrej, a Obelixové se mi líbí oba...