Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
10. dub 2010

Jeee, ja chci videt kuzlatkoooo ... no jo, mestsky dite 😉

Jani, kolobku Martas dostane az na narozky, tak zatim nevim

Zlatus, ty mas teda elanu ... fakt te obdivuju ... a doraz i na nase kytky, ja to s nima vubec neumim ☹ ... teda rostou, ale presazeni by jim urco prospelo 😉

Radi, at tatka trenuje ... nas je nastesti vytrenovaj suprove, postara se o vse ... zrovna dnes vyrazim 😉

linn
10. dub 2010

Zdarec,

teda aspon je co cist posledni dny 🙂

Samik mel kolo taky jen pujceny a slapani hned pochopil, tak proto ho chceme ted kupovat.

A gratulace ke kuzlatku - to musi byt krasnoucke 😅

Muskaty me taky cekaji, ale musim nejake koupit, na prezimovani nemam prostory 😒

peknou nedeli 🙂

efinna
11. dub 2010

Ahojky

Jani oki, se domluvíme 😉 !

Taky gratulujem ke kozlíkovi 🙂!

Jsme včerá byli v Zoo, až na to, že jsme jednou zmokli super, malá hotová ze zvířátek letos si to fakt užila! 🙂

Jaký podprdy 😕? Já zas nic nevím, Jani tak jak stím dortem, jsem se do teĎ nedozvěděla co se stalo ☹!

Ha a už nevím co jsem chtěla napsat 😒

Tak hezký zbytek víkendu

cecil
11. dub 2010

Holky, pošlete někdo Evě podprdy!!! 😀 😀 😀 ....já na ni nemám mail...
Dokonce i Petr se pobavil když to viděl. 😀

Jo, Ivi, jako Petr funguje, když MUSÍ. JInak je to slabota. Kamoška teď byla trhat nosní mandli a byla 2 dny v nemocnici a její chlap uvařil polívku, karbanátky, bramborovou kaši, no hotová vyšší dívčí. Kamoška byla v šoku, nikdy předtím se k tomu nepostavil - a on povídá: já umím vařit, jen jsem ti to nechtěl říkat. (proč asi, by to musel dělat, že? 😀 😀 😀 )

Musím končit, přišly děcka z dědiny...pěknou neděli...

entik
11. dub 2010

hele evky, dejte si nektera fotku, pak nevim, kdo pise! 😉

taky vitam na svete a tady na konikovi Kuzlatko. To musi byt uzasne, kdyz se narodi 😵 😵 a primo tak doma.

My jedem dnes ke Zlatuskum, jestli teda nerodi... okouknout novy pokojicek. Uz se moc tesim!!

Slapani nam hned taky neslo, ale vytahli jsme trikolku jeste po nas, ktere se sama toci slapatka, kdyz se jede a na te to pochopil, takze na ni uz jezdi. Nejradeji vsak ma, kdyz ho zapojim za kocarek a tak my frcime. Moc se mi libi, to koloodrazedlo, moc o nem uvazuju, jenze tech penez. Kdyz mame kolo i trikolku ☹ ty jsou sice zdedeny, ale i tak.

Domluvily jste se nejak na te dovce? vypada to, ze v srpnu si budu muset najit nekde azyl, pavel se bude ucit na statnice, tak ze bych se treba pridala? nebo uz je pozde?

entik
11. dub 2010

u toho slapani jsem napsala, nam... samozrejme, ze matejovi 😉 mne celkem jde. 😉

prool
11. dub 2010

:ahoj baby,
zdravím z lázní - Váša zatím skoro vše promarodil a já se taky přidala🙂 Včera jsem absolvovala chirurgii v Mariánkách 😲 od záděry my natekl a zanítil se celý článek na prstě pravé ruky a tak mi to stříhali 😲 Ale už dobrý, jen se mi špatně píše.
Kolo chce čas - Váša nejdřív nechtěl a pak po půl roce na to sednul a najednou šlapal 😀
Kůzlátko je fajn - moc blahopřejeme - opravdu jarní - jen nám tu od rána sněží 😀 😀

zlatka
11. dub 2010

Ahoj Oli, v pondělí posíláme Pata a Mata!!!

Jinak divadlo jsme zvládly, bylo to moc pěkný a Berunka vydržela celý představení, bylo to přes dvě hodiny, počítám-li i přestávku.
Jinak si mylsím, že tento týden to určo bude, dnes mě už pobolívalo trocha břicho, pár křečků,nic strašnýho a přijde mi, že mi to bříško maličko sjelo dolů. Že by? Kéž by!

konoupek
11. dub 2010

Nazdárek,

teda tam je dneska hnus 😝 ,ale vyvenčit jsme se byli i v dešti na chvilku.

Zlatu to jsem zvědavá co a jak se vám narodí,myslím,že napnutý jsou tady všichni 😀 😉

Ivi a pak ,že do školek neberou a vy máte rovnou tři,paráda,že si můžete vybrat.No mě už to taky pomalu končí,příští měsíc se jdu hlásit na pracák to bude mazec 🙄.

bekulkamama
11. dub 2010

ahojky, no Efi tos pos.. jakto že ses jako po Zoo nestavila??? 😕 dyť sem za rohem ☹
bazi a jak ses bavila? já jako mohla vyrazit a nějak nikdo neměl čas ☹ pfff
tak další víkend si to vynahradím pak jsme zas zasekaní tak mám smůlu, jo Petr to vládl ale krapet byl překvapenej že je nepříjemné v noci krmit malého, bo utíkal dolů do kuchyně chystat jídlo a já ho honila a nehla sem prstem... říkal že je hnus vylézt z teplé postele 😀 a taky frfňal že si mal nechtěl brknout a to čekání ho trochu štvalo že to trvá ale zvládl to ...
zlatuš koukám stále v celku... čekám žhavou sms a pořád nic... tak přeji at to máš rychle a bez bolesti pokud možno 😅

linn
11. dub 2010

ahojky,

Zlatus, taky jsem moc zvedava a preji co nejpohodovejsi porod 🙂

Jani kon., jak to vubec mate se skolkou? Deniska jde uz ted?

Beku, to je fajn, kdyz i tatinek pozna, ze je to nekdy s mimcama docela narocne 😉

Nasi pohlidali dnes odpo Sebika a my jsme byli se Samousem v kine na Jak vycvicit draka, Samousek taky vydrzel cele v pohode dokonce i s brylema na nose - bylo to 3D 😉

bekulkamama
11. dub 2010

linduš jj přes den vískal že je to pohoda ale v noci pochopil to "nechce se" 😀
už máte vybrané to kolo???

konoupek
11. dub 2010

Lindi ,Denuš mi nevezmou dřív,než v září,takže s ní musím být stejně doma,jako ne že by mi to vadilo to já jsem tomu ráda,ale těch peněz bude jaxi o poznání mín 😒 .

konoupek
11. dub 2010

Radu,jen,at se tatka pěkně snaží ,tak to má být.Proč by měla všechno odedřít mamina,že jo 😉

bekulkamama
11. dub 2010

kon jani mě to ani neva vážně mě to s malým baví a on je moc hodnej co nemá ty koliky a jí víc a spí dýl no pohůdka, konečně si odpočinu jen ještě jedno prso mě zlobí, trochu mám bouli dole zespod ale jinak jsem už v pohodě a užívám si to ale musí to umět co kdyby se něco stalo, já musela zas na kapajdu nebo tak a co když budu chtít vyrazit ven večer že taky musím občas oddech a po 3 m. s kolikama si to teda faaakt zasloužím jako 😀 tak asi tak ale jo jsem ráda on si to užil aji malej u něj už taknemrčí a zvyká si na jeho dotyky, hlas a tak mnohem líp... co Denuš těší se do školky?

konoupek
11. dub 2010

Radu to je dobře,že už se cítíš líp a prdolka taky bez těch kolik.No byl to mazec to mi povídej.Náš táta teda zvládá řekla bych všecko,ale ted už je to brnkačka s těma většíma dětma.Koupe Denuš teda skoro každý den,pže je na tuto činnost prostě žádanej 😀 a večeři nám bez problémů taky udělá.Spát s ní taky chodí,takže v tomhle já si stěžovat nemůžu.Máme to tak na střídačku řekla bych.
Denuš se do školky těší,jak který den,někdy říká,že jo,jindy,že tam nechce,no stejně se s tím budeme muset poprat,jako každý.

bekulkamama
12. dub 2010

kon to je jasný ale jistě si tam udělá kamarády a bude se tam pak už jen těšit 🙂
ty jo to já bych se večeře asi nedočkala tak leda studené páč petr tak leda ohřeje párky, usmaží hotovej koupenej a obalenej sýr 😀 a nebo max vajíčka a i ty už dvakrát pokazil 😀 ale zas mi chystá tu studenou páč teplé večeře máme málokdy a to chystá rád a nabízí se anebo pořád zda si dám kafe či čaj a stará se aspoň tak...
on chudák na malého ten čas nemá ☹ pořád pracuje venku je tam plno práce, teď kopal na odvod drenážních trubek a rýny betonoval gaigr.. teď bude pěnovat a zatmelovávat okna zvenku páč nám to sýkorky v zimě ožraly 😖 a pak hned se vrhne úpravdu vjezdu na auto, takže se nezastaví ☹

konoupek
12. dub 2010

Dobré ráno,
Radu,jako teplé večeře taky neděláme to je myslím docela rozežranost,ještě něco vařit na večeři,ale palačinky,vajíčka,pomazánky a tak podobně taky udělá.Zrovna včera s Denuš dělali vajíčkovou pomazánu a je moc dobrá 🙂.

No jo kolem baráku je pořád co dělat to se nezastavíte nikdy,ale je to vaše 😵 .

Tak já už dnes stihla odběry v Olomouci a zítra mě čeká ta kolonoskopie ☹ už v 6 :45 ráno 😝

bekulkamama
12. dub 2010

jooo tak to jooo no musím ho něco naučit že 🙂
to si šikulka tk at ti to dobře dopadne... já vyrazím do Globusu...dlouho sem tam nebyla..

prool
12. dub 2010

ahojky,
u nás v lázních ráno překvápko - máme tu 10cm sněhu 😀 😀 jen na to nejsme úplně vybavení 😔 ale snad to přežijeme.
Je to teda změna 😀 😀
Zlatu přeju ať je vše OK - chodím na koně teď v podstatě kvůli Tobě, že jsem zvědavá jestli jako už 😉

bekulkamama
12. dub 2010

oli ty jo to máš veselý teda tak to vydržte....

bananek
12. dub 2010

Ahoj Holky tak hlásím že jsme opět nachcípané proto jsme se snažily vyležet ale zatím bez efektu v sobotu jsem byla v lékárně pro léky tak doufám že něco zabee než si vykašlu plíce.Jinak Zlatuš já taky děkuji .A konečně už by to mohlo být né .

bekulkamama
12. dub 2010

banánek at jste brzo fit...

cecil
12. dub 2010

Toš jsem Peti kvůli Tobě našla fotku, teda Petr...jedinou použitelnou 😀 😀 😀 ....ale chápete jako, teď tak splývám s ostatníma, předtím jsem byla pěkně modrá,dobře viditelná. Tak jestli vám to pomůže v orientaci kdo píše- nevím 😅 .

Zlatu!... Zlatu!... jo jo jo!!! Křečíky se počítají, už se něco děje 😀 😀 😀 . Jsme otravný, co??? Ne, já se nebudu ptát, jestli už....počkám až co sem napíšeš sama. 🙂

Konoupku - ty se musíš po večerech nudit, to mi neříkej!!!! 😀

Emča je otravná, jupíííííí....už kolik dní. 😝

čáu, jdu poklízet

bekulkamama
12. dub 2010

cecil juuu slušííííííííííííííííííí, já ji dnes otravovala na skypu taky 😝

zlatka
12. dub 2010

Jako křečíci občas jsou, ale o ničem....Zítra ještě fičím na seminář za Peťou, tak dkyž už jsem vydržela až dodneška, tak bych mohla teda aj zítra. Ve středu KO v nemocnici, tak se uvidí. cecilko-pěkná, pěkná, pěkná(fotečka)!!!! Evi a jak píšeš konoupkovi, že se musí doma nudit, tak mě to taky napadlo🙂🙂 To je pohůdka, co? Já jsem vděčná aspoň za sobotní večery, kdy máme tatina doma, jinak už jsem zvyklá, že to nějak všechno liskám sama.

bekulkamama
12. dub 2010

co ty víš já si taky říkala že to nic není až to večer byly 3 min. tak mě přešel humor 😀

zlatka
12. dub 2010

no a to jsi měla v jeden den? nee....to je jasný, že mě taky ten humor přejde, s tím počítám. 😖

bekulkamama
12. dub 2010

zlati no sem tam některý dny ale slabota a pak na štědrý den (pravda po sexu 😅 ) mi odtekla voda což sem nepoznala jak jí bylo málo a stahy sem tam u véči jako že říkám to nic není to mám furt, a tak, no a pak u stromku už sem funěla nějak víc a u večerní pohádky sem zkuhrala, pak sprcha 2 x nepomohlo a začalo jít do tuhého... však už si rodila víš co tě čeká to já byla vyjuchaná jak to vůbec poznám.. 😅 celou cestu říkám petrovi v aztě že nás pošlou domů že sou to jen poslíčci a nic víc a ono ejhle rodila sem že a nebyla ani otevřená takže kdo ví, každej to má jistě jinak..

zlatka
12. dub 2010

jenomže já jsem byla na císaře, takže nevím, nevím.🙂 Mi rupla voda, potom odvoz, pár maličkých kontrakcí a pak mě šmikli, takže jakobych rodila poprvé, určitě to nebude mít stejný scénář🙂