Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
12. čer 2008

Evko,
my mame z fotolabu kalendar a taky byl zralej na reklamacku ☹ ... spatne vystredene fotky, flekatej 😠

cecil
12. čer 2008

My to objednávali někde přes net...firmu teď nevim, objednával to Petr. 😒 Ale naštvalo mě to. A všude na krabici je Kodak papír atd....s tím ať se jdou vycpat.

Holčiny, příště u nás na dvoře....myslím to vážně....dejte si nějaké datum....daly byste třeba sraz z a14 dní? Není to brzo?
Hodíme opíkačku, procházku, bude to takovej prostor nfěco mezi.....větší než kafírna amenší než zoologická 😀 😀 😀.

he he, holky auto nám vypovědělo službu, odmítá startovat 😝 , prostě se nám se*e jedno za druhým 😅 , když už, tak už , ne???

cecil
12. čer 2008

Jo, taky mi připadne, že na pokec je lepší net, pak v reálu člověk nestihne říct ani polovinu co by chtěl. 😅

cecil
12. čer 2008

Tak tady nikdo, jdu žehlit....tak mi něco napište, kuknu 🙂

cecil
12. čer 2008

jooooo, objednávala jsem dnes další vakuové pytle...mají ohlas a já mám hodně kamarádek a tetiček atd.... 😀 😀 😀 ....a je toho z a1200 😕 😅 , ups.

zlatka
12. čer 2008

taky budu žehlit, ale se mi teda chce 😝 😝 no, mně ty pytle taky nestačily,taky bych ještě potřebovala.ještě mám jeden volnej.

já de přizpůsobím, jen v so plaveme, tak bych nerada měla áčko.už možná i vám, kde to je, jela jsem kolem Rakové, tak to je kousíček, že jo?

bananek
13. čer 2008

Ahojky a dobré ráno tak koukám že děti brzo spaly my si zdřímly po cestě ale jen na půl hoďky než jsem si doma zalila kavčo už mrčela v kočáře a spinkat šla jako vždy až po deváté 😀 😀 😀 Cecil to není špatný nápad ale já se k tobě asi nedostanu nemám řidičák autíčko by tu bylo ale řidič né tak to musím nechat až na spazík někde blíž 🙂 🙂 🙂 Lin dík za telefoní číslo našla jsem ho až teď ale neva uložím pro příště 😀 😀

konoupek
13. čer 2008

Bré ránko,tak cecil já mám to auto i ten řidičák,ale sama bojim,bojim to k vám nedojedu,jak to tam neznám.Jedině s chlapem 😅 .A brala bych nějakou neděli 😉 .Přes týden nevím to tak dopředu nemůžu říct bo on si kolikrát brává auto,když potřebuje a v so taky ne bo chodí do práce a to si auto bere na 100%....jé už to vidím to zase bude domluva.jsem zvědavá s čím přijdou ostatní 😀 😀 😀 😝

cecil
13. čer 2008

Tady je cesta z města 🙂

http://www.mapy.cz/#x=139087872@y=134291968@z=1...
a tady detail....první dům do ochoze je nášhttp://www.mapy.cz/#x=138823424@y=134301696@z=1...

entik
13. čer 2008

Cecilko a jak se k vam da dostat jinou nez automobilovou dopravou? busem, vlakem? kdyz by nas jelo vic, tak bysme se nebali vlka nic🙂

cecil
13. čer 2008

konoupku a ty by ses v týdnu nesvezla se Zlatuš? Když už byla tak blízko, skoro u nás na dvoře 😀 . No jo, domluva to bude 😀 😀 😀 , jenom mě je to jedno, já budu doma určitě furt 😀 .

Z Olmika je to z Neředína (od krematoria) pořád po hlavní (Ústín, Těšetice, Drahanovice, Laškov, Budětsko a za Budětskem odbočíte doprava na Ochoz, v Ochozi zase doprava v dědině na křižovatce a za dědinou potřetí doprava a první civilizace na kterou pak narazíte bude náš domeček. Nezní to složitě, ne? 😀

A Linda by jela asi na Litovel a pak na Konici a v Luké by odbočila doleva na Bohuslavice, projela by Polomí, Bohuslavice, pořád rovně a za Bohuslavicema doprava a je tu. Akorát bude muset najít poslední dům na KOnici, protože přijede z druhé strany 😉.

No a Zdena by musela asi na Cholinu, Bílsko, Vilémov, Bohuslavice a k nám, nebo jestli se ti nechce jezdit po škaredé cestě tak jak Linda...na Litovel, v Luké odbočit.

cecil
13. čer 2008

Děvčátka, autobus k nám jezdí...z tržnice i z hlavního, nebo od Koule...vlak bohužel jen do Konice...to byste ale musely přesedat v Prostějově, to je naprd!
Jo a autobus je bez přesedání, vykllopil by vás přímo tu....mám si opsat jízdní řád, nebo se dá najít i na netu?Já se kuknu.

cecil
13. čer 2008

Nemůžu to najít,furt mi naskakuje MHD, musím jít dát kozeně nažrat... já to tu odpoledne hodím, nebo jak Emča usne....jo???

cecil
13. čer 2008

Teď jsem si vzpomněla, že od poloviny června budou zrovna olomoučáky měnit jízdní řád...Štěpánka mi bude jezdit o pět minut dřív ze školky, tak možná bude lepší to zjistit až po 15.

konoupek
13. čer 2008

Tak se Zlatuš by to šlo,jestli by jí to nevadilo 😕 .Sama mám fakt strach,já se umím motat autem jen po Olomouci a s denis bych byla asi úplně na nervy 😅 .No já se na tu trasu podívám,když tak se to budu snažit cvičně zajet,když bude čas.

konoupek
13. čer 2008

Hele ,když to tak čtu,tak by to neměl být problém no praxe je u mě horší 😀 😝

bananek
13. čer 2008

Tak já se pak podívám na jízdní řád to bude pro mě jistější ale jak někde zajedu tak mě máte nasvědomí teda Cecil ale já jsem holka šikovná já to nějak najdu hlavně aby tam nedávaly vlci dobrou noc a nejezdilo to dvakrát za den jak k naším to bych tě votravovala moc dlouho co 😀 😀 😀

dali
13. čer 2008

Zdarec,
tak u nás to asi taky neklapne,mám i auto i řidíčák,ale na takovou cestu se teda necítím,je to na mě moc složité a daleko ☹ Ale v klidu,já si Evčo někdy hodím soukromý sraz i s Pavlem a pak už dojedu zase někdy sama 🙂

konoupek
13. čer 2008

No tak proč by snáma nejeli i chlapi 😝 ,já myslím,že nás tu takových bude víc co se na tu cestu autem sami necítíme 😀

cecil
13. čer 2008

No já jsem to zrovna chtěla napsat, aby jste vzaly otce od rodin 🙂 ...však se už povícero stejně známe 😉. No když to tak vezmu, tak znám Pavla Dalinčinyho, Vilase, Pavla II.entikovyho, Přemu, Konoupkovic tatu( se omlouvám zapomněla jsem jméno a Janča furt píše tata tata 😀 ).

banánku, teda na dlouho to k nám asi je, ale už jsem o tom uvažovala, hodila bych do trouby dvě kuřata a daly bychom si oběd u nás a můžete tu být dlouho jak chcete 🙂 .

He he, konoupku, já to mám přesně naopak, já se budu prdelkovat tady po dědinácha do Olomouce si troufnu jen málokdy 😅

zdenčo, leda bys vzala Evku s sebou 😀 , ta k nám trefí....děcko má taky, tak co? 🙂

dali
13. čer 2008

No Konoupku tak to by to Evka mohla nafouknout ten baráček 😀 😀 😀

Ono totiž ani Evka se na tu cestu necítí a to už tam několikrát jely,že Evčo,nebo jezdíš sama autem?třeba do Olmika???? 😀

cecil
13. čer 2008

Holky, kdo dojedete, tak dojedete, já když mám jet na půl dne do Olmika na sraz a táhnout s sebou tatina a děcka, tak se mi kolikrát taky nechce 😝 (viz. v zimě atd.), takže to úplně chápu 😉.

Viděla bych to na takovej alespoň půldenní výlet...taková výjezdová porada štábu to bude 😀 ....dopo. vyrazíte, oběd dáme u nás a opíkačku můžeme oželet, kdyby jste zase chtěly domů kvůli prckům...spaní atd. Nebo to uděláme až odpoledne, až jsou děti po spaní. Jak chcete. Závisí to teda taky od těch autobusů, ale ty až po tom 15.červnu.

cecil
13. čer 2008

Já do Olmika jezdím jen v nejnutnějším případě(chlap má zlomenou nohu atd. 😅 ) a na přesně určený cíl....teda takové to hrkání bůhvíkde po městě nee, prostě musím jet konkrétně někam a musím se třeba i podívat na mapu, abych věděla na které křižovatce odbočit atd...prostě známé trasy....nejlépe po okruhu. Jezdila jsem i pro Petra do práce, ale jak říkám...známá trasa, přesný cíl 😀 .

cecil
13. čer 2008

Zdeni, já myslela, ať vezmeš Evku Směšňákovic 🙂

konoupek
13. čer 2008

Evi ,Tomáš je ten náš tatin,ale mu jinak ,než tatino neřeknu 😀 .No právě...po známé trase a přesný cíl to je taky moje,jak to někde neznám,tak příšerně zmatkuju a jsem nervní 😝

cecil
13. čer 2008

Jo, Emilce ta rýma zezelenala ☹ , má teplejší čelo...no prostě paráda, zítra oslavy, počasí na ho*no, hrnek na ho*no, děcko nemocný....zájkon schválnosti.... jedinej, kterej funguje.

Co dáváte děckám od nosa? Já mám Libenar,ale na tu zelenou rýmu asi musí být něco silnějšího, ne? A pátek, to už k doktorce nestihnu a jinak to musí být na předpis, co? Že bych se rychle otočila do Konice. 😒

konoupek
13. čer 2008

Kurna Evčo vy máte všechno na ho..o,ale já bych taky byla nas..á,,ale přikládej to tomu,že je dnes pátek 13-týho,zítra bude líp 😉

konoupek
13. čer 2008

U nás si denuš nenechá na nos šáhnout ani náhodou,když má rýmu,takže neporadím...my prostě nekapeme nic... 😠

cecil
13. čer 2008

No jo, Tom Tom...už jsi mi to připomněla. 🙂

Zrovna v úterý jsem říkala Petrovi, že jsem dělala autoškolu v Prostějově, jenže od té doby je tam taky plno jednosměrek a vůbec změn ale jezdím tam, znám ale jen tři trasy...to co potřebuju. A pak si najdu chlapa od Olomouce a ten zase po nákupech a všude do Olmika.....(dřív jsem akorát vysedla na tržnici a došla na náměstí po nákupech a to bylo všechno). Ale ještě pořád Olomouc dost dobře neznám.....takže jsem to vyhrála, teď neznám pořádně ani Olomouc, ani Prostějov 😒

cecil
13. čer 2008

No u nás je to boj, Jani...položím ji, nakapu do nosa, většinou se mi povede nakapat i do očí a pak odsát....aspoń trochu, v noci vůbec nemohla dýchat. Strašně se u toho bije 😖 .Nejlepší je když kýchne, tak to vyletí a já to honem utřu, než to stihne vtáhnout zase nazpátek... 😀 ..a je na chvilku pokoj.

Jj, pátek 13. 😕 , že by to bylo tím???No ale já už i včera měla soptící den.... 😅 ...v tom ajfru jsem vletěla na zahrádku a vytrhala a odvezla dvě kolečka bordela....jsem si mákla, trhala jsem to rukama, sekla srpem, řádila v malinách...uf. Pak mi ale utekla chůva...sousedka... a bylo po parádě. 😅 A pak ještě přišel Petr z odpolední a když se mi konečně podařilo už potřetí uspat Emču (kvůli těm soplům byla furt vzhůru), tak se mě začal vyptávat jestli mám nataženýho budíka a na kolik...vrrrrr 😠 ...a zase mi ji vzbudil. 🙄
Pak se nenas..te 😀 .