Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
16. dub 2010

ale teda sex v tomhle stádiu je značně obtížný vám povím 😀

efinna
16. dub 2010

hihi, jj souhlas s Raduš 🙂 , ale pomohlo to, u nás u ubou 😉 ! 😀

bekulkamama
16. dub 2010

hej zlatu tak slyšíš, sexovat budeš....

zlatka
16. dub 2010

jako Ráďule, vy jste taky mohli nechat Honzíka maličko dopíct, se nemusel , chudák, narodit tak brzo!!! A stejně to bylo schválně a jenom kvůli té sázce, kterou jsem prohrála, co?

bekulkamama
16. dub 2010

chá chá neeeee eeeeee dr. nám to dovolil a my se tak těšili že šup a bylo no ☹

efinna
16. dub 2010

😀 😀 nám to zas dr. doporučila!

bekulkamama
16. dub 2010

nám taky říkal že to tím popoženu ale mě říkal Skřivánek že v mém případě bude lepší rodit menší miminko i tak mě to dostvysílilo bála jsem swe že mi ten porod ublíží.. jen nás držel v kuse nejnutnější dobu a jak to dovolil tak se stalo no asi po druhém sexu, tak holt byl Honzulka dřív ale zas už byl vyvinutej jen krapítek hubenej 😅

bekulkamama
18. dub 2010

ahoj ženy 🙂
to byla le krásnej den, nachodila sem kiláky, 🙂 malej chrní už 4 h. super..
jinak sem detoxikovala ten včerejšek, byla sem s maminama z druhé diskuze v hospě a na díze a super sem se bavila...

cecil
18. dub 2010

Ahoj ...
...dnes ráno jsem si vzpomněla na Zlatku, jestli už.....a stejně jsem se sem dostala až teď 😅 . Jsem za dva dny tak ušlá, že mě bolí nohy až za krkem!

Radi, já Ti chtěla napsat, že Štěpánka mi po normálním mlíku Nutrilonu (nebo co to bylo), co jsem jí dávala na večer, aby vydržela dýl spát, chodila 3x denně, 5x denně kakat a měla bolení. Furt pobrekávala, chtěla se chovat....atd...tak jsem koupila Hamilon HA a ten pila až do dvou let (tuším).A ten strávila bez problémů. Takže hledět na peníze se myslím v takovýchdle případech nevyplácí. Emilka už po těchhle zkušenostech neměla žádný umělý mlíko. Jen se kojila.

Jo a dnes jsme měli poprve mlíko od kozeny.....a bylo MŇAM! 🙂

Teodor je pěknej....Zlatu. A máme tu jednu holčičku Anitku, to by se ti nelíbilo? A já to taky tipuju na holčičku...chudák Přema 😅.

Zdeni, Tobě jsem chtěla napsat, že je to pech, ale bála jsem se, že to bude něco horšího....třeba že ji někdo nepěkně vyšplouchl se zaměstnáním....

Banánku, jestli chce na policajta, tak to bude muset být maturita, to je jasný. Ale může jít i přímo na střední policejní - myslím je v Brně.

ahojky maminy...

cecil
18. dub 2010

oprava : třeba že ji někdo = třeba že Tě někdo

zlatka
18. dub 2010

jsem tu a vcelku si připadám ještě v celku.🙂 Tak Přema říkal, že když to bude holka, tak si kupuje tu televizi (asi pro útěchu), počítal celou dobu s klukem a teď už začíná být taky na vážkách, no, tu holku mi tu potvrdil i jeden borec, co točil kyvadýlkem, tak jsem zvědavá, jestli se trefil, jinak většina říká kluk, no, už nás a vás nebudu dlouho napínat. tak zítra?🙂.-)

Evi, já bych do kozího mlíka moc odvahy neměla, vím, že je moc zdravý, ale...ale....

bekul, fajn, že jste zapařily a jak zvládnul noc tatínek, v pohodě? nebyla jsi nervózní, jak se s tím popere?

cecil
18. dub 2010

Zlatu, úplně čerstvý kozí prostě nerozeznáš....je to prostě plnotučný dobrý mlíko. Nemá žádnou pachuť. Ale já nemám doblblé chuťové buňky tím krabicovým, takže nevim. To z automatu mi třeba připadne daleko chutnější(než krabicový).

Hele a nespěchej na toho prcka, dyť ti dali ještě týden čas, ne? Až bude chtít ven, tak ti to dá vědět. Třeba já to odpoledne než se Emi narodila, měla intenzivní pocit, že si musíme se Štěpánkou sednout a číst si pohádky...třeba je to naposledy bez mimina, jsem si říkala...no a byla to pravda... 🙂

Já bych asi byla na trní a moc si diskošku neužila, zákon schválnosti bývá, že to děcka vycítí, že mama není doma 😅...takové scénáře jak psala janča u nás byly normální 😀 😀 😀 .

dobrou, mamuše....

bekulkamama
19. dub 2010

cecil snažím se na peníze nehledět ale je to těžké když máš vysokou hypotéku a já MD manža moc nevydělá takže s tím stejně bojuju že..
já kozí mlíko pila čerstvé a přišlo mi chutově jiné teda.. ale ušlo to, každopádně čerstvé a domácí je zdravé, super že kozenka dává...
zlati díky za mail, spíš bojuju s plínou na očích 😀
ale jinak to jde v poho, vydrží mi 5 h. a chrní dál... budíček teda v 5,6 to ještě se mění..
tak pořád tipujeme my a co tipuješ ty že máš? počítáš víc s Miriam?
Petr to zvládl v pohodě, sic povídal že mu nechtěl spát a uspal ho v kočáru a pak přenesl 😀 ale dobrý zvládl.. dokonce mě nechal až do dopoledne spát a staral se sám, myslím že sem byla víc v klidu když sem dostala sms že spí ale jinak o něm nevím, doma když ho hlídá tak sem nervˇozní že mu třeba něco nejde a on si asi byl taky jistější když sem mu nekoukala pořád přes rameno...

zlatka
19. dub 2010

Tak to každopádně! Když čučíš přes rameno, tak je z toho člověk nervóznější. No, já se teď už víc přikláním k holčičce, protože mi tu každej mluví o klukovi, tak aby aspoň někdo měl pravdu a Berunka by měla velkou radost🙂🙂 A tatin televizu a my pak ještě třetí šanci na kluka 😀 😀 Tak ještě kvůli výzkumu bych mohla vydržet do středy doma,ať nemusím s noťasem do porodnice. Ty prej jdeš ve čt s Moňou na koření?
JInak stránky o spinkání si nemaž, i když je vše o.k.,já je použila až teď, už je mám asi dva roky v PC (bojujeme s Berunkou se spinkáním v noci, snad se to časem poddá)
Evi, včera jsem byla jakási podrážděná bezdůvodně, tak jsem si hnedka říkala, už se to blíží-to je ten stav, kdy ženský nadávají chlapům a prd. Co se mlíka týče- nejde cítit tou kozou? Jak někdy dojedu, tak mi musíš dát ochutnat to vaše biomlíko..

zlatka
19. dub 2010

Sháním hru Velký statek, nemáte tucha????

bekulkamama
19. dub 2010

jj ve čt no každá kačka se hodí že... a já tipovala taky holku asi proto jak se pauta zbláznila že máš jistě kluka, přeju vám ho ale někdo musí mít jinej názor 😅
třetí jo? ty jo to já budu ráda jestli v budoucnu mi klapne druhé moment. mi stačí to jedno a kdo ví co bude, příští pondělí jdu na neurošku a zas si budu píchat brrr to se fakt netěším ale co už že.. jj zrovna si v tom čtu, zajímavé člověk hledá pořád nějaké fígle, mě v noci spí krásně teda sem tam mrčí ale co nemá ty koliky a nebudí se tak pohoda.. dokonce včera odpol v kočáru i večer aj v noci naprosto bez plíny na očích.. ale teď řval a nemohl zabrat ani s ní ani bez ní, nějak to asi přetáhl.. špatně usíná sám dopoledne v postýlce páč s ním už nehrkám v pojízdným košíku ale mám ho tady dole v cestovní postýlce a navíc on si pořád žužle něco jak slintá a přitom chce i spát tak to je těžký, vyhrála náruč ach jo, tak snad mi to píchne v tomto, jinak pak zas bude v kočáru tak v poho.. hru neznám ani... pro Beruš k narozkám?

bananek
19. dub 2010

Cecil a kde je to v Brně?Já právě nic nenašla až po maturitě vyšší odbornou v Holešově.Tak proto ho ženu aby měl maturu a pak mohl dál ale jestli je přímo policejní to jsem neobjevila hoť odkaz pokud je na imternetu moooooc díky.
A copak ta naše Zlatuška chtěla si užít ještě pěknej víkend co?Ale ono se mimčo ozve až toho bude mít plné zuby a bude chtít ven neboj.
Já jdu zítra na neurolku tak jsem zvědavá jak tam dopadnu připadá mi že mám pořád nateklé nohy

janica..
autor
19. dub 2010

Ahojky,

holky tak už taky nekojím ☹ jsme si s Eričkem v sobotu pěkně pobrečeli, ale neděle už dobrá, Radi radši jsem stím sekla, to už je jedno týden sem týden tam......., jinak díky za rady 😉

Jé já milovala kozí mlíko jako děcko, ty pudinky z něho mňam a tvarohy 😵 Zlatuš nesmrdí 😉

Zlatuš a čeká tě komise jestli bude zase císař nebo už jsi byla?

bazalka
19. dub 2010

Kozi mliko je mnaaaaam!!!

Jdu se ucit, ale redich tu kvakala s Vama 😉 ... za tyden mam zkousku 😝

Dopo jsme byli v zoo, bylo super!!!!

janica..
autor
19. dub 2010

Ivi tak ať ti to pěkně leze do hlavy 😉 do zoo se chystáme o víkendu, tak doufám, že vyjde počasíčko......

konoupek
19. dub 2010

Ahoj holky,

tak u mě víkend super,děláme se známýma holkám řed panelákem další domeček,takže jsme si udělali brigádu a natírali palubky u toho pěkně grilovali klobásky a bylo nám fajne.Večer jsem měla srázek s děckama se základky,zahrláli jsme bowling,pokecali,prostě pohoda byla 😵 .

Kozí mlíko jsem nikdy nepila,prý je to moc zdravé,ale taky prý trochu smrdí,nevím.Evi je super,že holky mají možnost ho pít,krabicový z obchodáku se s tím určo nedá srovnat.

Ivi taky přeju příjemné učení,ale asi se moc nechce,když je venku tak hezky co 😝 .

bekulkamama
19. dub 2010

jani aaaaale jsem ti tak prd platná....

bekulkamama
19. dub 2010

kdyby jste šli do zoo v neděli tak se stavte to jsu doma...

bekulkamama
19. dub 2010

jani ve středu se dívej na VIZITU!!!!

bazalka
19. dub 2010

Bechu, zrovna jsem Vam to chtela pisnout 😉

jakoubka
19. dub 2010

ahoj holky 🙂

já taky dnes Janče říkala,ať se dívá ve středu na Vizitu 🙂

Přidala jsem nějaké fotky 🙂

Já kozí mlíko nikdy nepila,tož nemůžu posoudit

Ivi-tak ať ti učeníčko dobře leze do hlavy 🙂 A zkoušku určo uděláš 😵

cecil
20. dub 2010

Jé, Marti, pěkný fotky!

To jsem ráda, že slyším i jiný názor, a to že kozí mlíko je dobrý....je to totiž jak pomluva, chudera koza 😀 . Zlatu, přijeď na ochutnávku....a klidně všechny! 🙂

Banánu, já se po tom podívám anapíšu Ti. Petr šel z gymplu do hOlešova, ale vím že je i střední ....určitě.

Holky, jdu podojit a frčíme na obří nákup....mě se nechcéééééééé 😝 , baterie u vany nám vypověděla službu, žrádlo doma dochází, toaleťák není, ....no prostě to tas bude na půl dne. 🙄

Tak páček vespolek...

bekulkamama
20. dub 2010

jaoubka hezký fotečky...
bazi jak ti to jde?

bazalka
20. dub 2010

Beku, nejde ☹

Dopo jsme byla v praci ... opet zmena, uz me z toho trefi slak!!!! Tak jsem si teda naplanovala, ze v kvetnu bude Macis ve skolce jen dopo, kdyz budu mit 0,2 uvazek a ajhle, mam napsane sluzby na polovicni 😕 ... na jednu stranu dobry na druhou ne, delaj si ze me vrtuli, min tyden mi s urcitosti rekli, ze v kvetnu mi uvazek neprodlouzi a vse je jinak ... ale hlavne ze budu u sebe na sale 🙂

Tak se jdu zas ucit a odpo frcime na triletou prohlidku 🙂

linn
20. dub 2010

Ahojky

hlasim, ze zijem, ale v nedeli vecer jsem myslela, ze fakt umru 😅 Samik mel nejakou strevni virozu v patek vecer a my s Martinem v nedeli, ale u me to melo sileny prubeh, asi po peti letech jsem zvracela.
Ted uz jsme nastesti vsichni ok.

Jakoubka, moc pekny fotky 🙂

Evi, ja teda kozi mliko moc nemusim, ale mne nechutna ani kravsky 😉 ale kozi syry miluju 😵

Ivi, tak at to jde trosku lip 🙂

A minuly tyden jsem se taky divala na Vizitu, byl tam atopicky ekzem, jsem si zase uvedomila, jak to ma Olca s Vasikem tezke.

papa