Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
20. dub 2010

ahoj holky,

Ivi taky přeju,aby to teda šlo líp 😉 .

Lindi hl.že už je vám dobře.Minulý týden jsem jen viděla ukázku v tv z té Vizity a stačilo mi.Chudák malá holčička,jak se pořád škrábala,taky jsem si hned vzpoměla na Olču a Vašíka.Škoda,že to dávají tak pozdě,pže to já už většinou spím.

No já jdu zítra zase dr. na ty hadičky do krku už se fakt těším,bože to bude hnus 😖 .

efinna
20. dub 2010

Ahojky 🙂

Tak, kozí mlíko jsem taky nepila, ale zkusila bych 🙂 !

Ivi taky přejem ať to jde líp 🙂
Linn tak hlavně, že už je líp 🙂 , myslím, že si tady tím skoro každej prošel co jsem četla 😕
Marti pěkný fota 🙂
Konoupku si teda užíváš ☹

Holky prosím nevíte někdo co bych mohla když kojím na kašel, jako ztratila jsem uplně hlasivky a mám takový to škrábání v krku co nutí furt kašlat ale nic nevykašlávám jen začnu a nejde přestat 😠 , malej mi konečně začal celkem pěkně spávat, ale zas nespím já pač furt kašlu 😠 !! No hnus, v lékárně jsem byla a tam poradili jen vincentku! Nevíte někdo sííííííííííím??Díky moc 🙂

Měj te se

bekulkamama
20. dub 2010

kon držím pěstíky
bazi neboj to se nějak udělá ale je to nahovno že tak slibují a mění to...
efi jooo PREVENTAN - všechny druhy, jitrocelový sirup taky...

konoupek
20. dub 2010

Evi zkus si koupit Homeovox,je to na ztrátu hlasivek a zánět hrtanu.Já ho kdysi taky brala je to šetrný,však koukni na netu 😉 .

bekulkamama
20. dub 2010

jo ten je taky dobrej...

efinna
20. dub 2010

Diky 🙂

bekulkamama
20. dub 2010

tak malej dneska řádil ve vaně poprvé kopal a řechtal se 😀

bazalka
20. dub 2010

Holky, ja jsem dnes malem mela infarkt ... tak dopo sok a odpo dalsi 😠 ... sla jsem si vyzvednout ke svadlene kalhoty, ktere mela prodlouzit ... bylo tam asi 3cm latky navic, tak to nemel byt problem a ona je koza blba zkratila a latku ustrihla. Zjistila jsem to doma .... konecne jsem sehnala super pohodlne kalhoty, roury, sedely mi a ona mi jet doprzni. Mela jsem je asi tri tydny a spis z rozmaru jsem je chtela o 2 cm prodlouzit ... mam rada fakt sdlouhe kalhoty, tyhle byly tak akorat a ona mi z nich udelala 7/8 .... tak tam zitra jdu se hadat a chci ty kalhoty zaplatit ... staly 1500,- a budu doufat, ze v Reserved budou mit ty stejne ... o tom ale pochybuju ☹. Nastesti u toho byla ma znama, tak mam svedka, ktery slysel, ze je chvi prodlouzit. Ta znama prodava v obchode, jehoz soucasti je i ta sici dilna. tak mi drzte palce!!!

Omlouvam se, ale musela jsem se vykecat .... ale odpo jsem si na zahnani zalu koupila mikinu 😉

Na trilete prohlidce OK, vazime 15,6kg a merime 104cm 🙂

linn
20. dub 2010

Radi 🙂

Evi, Homeovox bys mohla, to ti holky dobre radily, nebo klidne nektere z tehle pastilek, jsou moc fajn, bylinkove
http://www.lekarna.cz/shop.php?txt_search=mulle...

linn
20. dub 2010

Ivi, tak to by me teda taky pekne nas.... 😠 😠 😠 😠

bazalka
21. dub 2010

Dobre ranko,

co Zlatusak???? Stale vcelku? 🙂

Jdu reklamovat ty kalhoty, tak mi drze palce 😉

bekulkamama
21. dub 2010

ivi ježiš no to bych na ni šla asi s kudlou ty jo 😀 držím pěstíky ať to v klidu uzná...

efinna
21. dub 2010

Ahojky Lindi díky, no dnes už je to trochu lepčí ale zase jsem v noci moc nenaspala!

Ivi tak to teda na... 😠 , no su zvědavá jak to dopadne!

Beku no vidíš a to bude čím dál větší prča 🙂 !

No taky jsem přišla mrknout jestli Zlatuš náhodou už 😉

bekulkamama
21. dub 2010

holky já už zlehka začínám studovat příkrmy, to bude mazec, těším se na ty první ksichtíky malého hi hi
nevím jak vy ale na začátek sem si koupila pár skleniček, páč jako vařit půl mrkve je teda fakt naprd.. ale možná bych mohla dát malé porcičky namrazit že jo??? někdo mi radil formičky na led! 🙂

bekulkamama
21. dub 2010

efi taky se těším jinak sem se už bála že na to plavání s takovou ani chodit nebudem ☹

janica..
autor
21. dub 2010

Ahojky,

no Zlatuš kde si? musíš se nám hlásit teď!!

Radi jj ze začátku jsou nejlepší skleničky - první lžička, to nemá význam vařit takovou trošičku, kor když ti sní na začátku třeba 3 lžičky 😉 jj a pak formičky na led, na maso jsem to používala 😉

Včera jsme byli v jungli, tak Damiánkovi se tam moc líbilo, no jo dlouho jsme nebyli v žádné herně, tak se vyřádil, jsme to vychytali, skoro nikdo tam nebyl, tak si to kluci užili, Marti příště zas 😎

Teda Ivi písni jak jsi dopadla, to je fakt na nasrání.......

Eviku se z tebe picnu, brzo se uzdrav, stačilo mi v neděli jak jsi mluvila 😅

Jani co přežila jsi to? nepoblila jsi dokrota 😅

bekulkamama
21. dub 2010

jani jen se bojím že maso tak dobře nerozmixuju, mám teda etu tyčový mixér je fakt supr ale nevím jak to bude s kuřecím masem třeba no uvidíme...

efinna
21. dub 2010

Radi toho se neboj, já jsem vůbec nemixovala jen rozmačkávala vidličkou a malá měla první zoubek až v 9 měsících! Uměla pak hned krásně kousat 🙂 . Jj taky jsem mrazila do formiček na led.

Janico a ani ses neozvala 😒, jak chceš 😔

Jj, no co ta Janča? Jak to zvládla ☹

A Zlatuš třeba už rodí 🙂

zlatka
21. dub 2010

Zlatuš nerodí, Zlatuš je ze všeho už rozmrzelá, další KO v pátek.Ráno jsem měla průjem jak hrom, v ncoi mimčo sebou furt šije, tak jsme si říkala, že se to už třeba chystá a prej pohoda, nic se neděje.
Radi, formičky na led nejlepčejší, i na zeleninu jsem používala a pak šupla třebas kostku červené řepy, kostku masa, přivařila brambor.Maso jsem rozkrájela úplně na pidi midi kousíčky, taky jsem ho nemixovala.Jinak z úplnýho začátku jsme taky kupovala hotovky, protože to fakt nemá smysl vařit, jak píšeš.
Jinak Janico, 😠 😠 vzpomeň, nedávno jsi nám tu psala, jak ti lezou na nervy s tím, že ti volají, co a jak, jak to vypadá a já to mám denně taky-milion lidí a každej, koho potkám, se ptá. Už aby to bylo🙂

janica..
autor
21. dub 2010

Evi vždyť jsi měla hlídání ne?jsi říkala, že ses s tchýňkou domlouvala na úterý.....

Zlatuš chudino 😔, mě zas všeci teď serou s tou vizitou, koho potkám tak mi vykládá ať se dívám 😠

konoupek
21. dub 2010

Ahoj holky,

Radi příkrmy jsem taky kupovala na začátek 😉 a Denuš jako celkově ty skleničky docela chutnaly 🙂 .

Jinak vyšetření mám zdárně za sebou,ale jak se mi tam nechtělo....Tom jel se mnou.No já tam měla slzy v očích,že tam nejdu...hysterka no ☹ .Hadičku mi strkali na dvakrát,pže když mi tam zasunuli tu první tak zjistili,že je špatná,takže znova,pak se jim zase nechtěly spojit nějaké dvě hadičky s tou kontrastní látkou,tak u toho tři šaškovali,než to dali zase dokupy,ale jinak dobrý no.Jsou i příjemnější věci 😎 .Nezjistili nic,opět,takže mě bohužel nejspíš čeká zase kolono,ale ted už celková 😖

Zlatu neboj do konce týdně to máš za sebou tomu věřím a bude to holka....tedy můj typ.

konoupek
21. dub 2010

Jo a Ivi s těma kalhotama bych byla taky pěkně nasraná 😠 .Jsem zvědavá,jak se bude paní vymlouvat,aby ti těch 1500kč nemusela dávat.

bekulkamama
21. dub 2010

díky holky jsem ráda že nejsem hroznámatka že nevařím denně to nemá smysl jak píšete taky jste to tak dělali já mám tyčový mixér eta snad to tím půjde ale jinak teda nevím jakby to kousíčky ze začátku pobral ?!? ☹
no uvidíme...

bekulkamama
21. dub 2010

zlati drž se... za pár dní je všemu konec... už s emoooc těšíme do porodky za váma...

bazalka
21. dub 2010

ahoj, hlasim se z prace, mam odpoledni

Zlatus, vydrrrrrrrrrrrrrrrrrz 🙂. Jak dopadlo to vysetreni, muzes rodit spont?

S kalhotama dobry a vlastne bez boje 🙂 .... dala mi penize a nechala tam lezet i ty kalhoty 🙂 .... tak jsme hned jeli do Reserved, kalhoty meli nastesti posledni a v me velikosti 🙂 a z tech kratkych si necham udelat trictvrtaky .... tak jsem na tom nakonec vydelala 😀

Jdu pracovat ... papa

zlatka
21. dub 2010

No, Bazi-nic mi neřekla, jen že jsem úplně zavřená, v pátek se už budu vyptávat víc. Nejvíc mě štve, že 30. tu děláme čarodky a moc by mě mrzelo, kdybych byla zrovna v tu dobu v porodce a nemohla se účastnit, při mým štěstí to tak nakonec dopadne.Ale jako prcek má smůlu, na čarodky jdu a basta!!!!!Se na to člověk těší celej rok. Tak s kalhotama super, to já bych se tam určitě zase rozbrečela, jak se znám.🙂 Dneska tam byla taková příjemná PA, blondýnka Bc. Mgr.,ale už jsem zapomněla, jak se jmenovala, jen předtím byla nahnědo-podle fotečky a ty tam na fotce nejsi? a jinak Látalová, která neměla zrovna dobrou náladu. A jak se říká PA- sestřičko?
Kon., dobře, že to máš už za sebou, i když ještě nějakých pár metrů hadic před sebou, to jsem zvědavá, co z toho nakonec vyleze.

Jani II- nezapomeň se dneska dívat na vizitu!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bekulkamama
21. dub 2010

bazi tak to skvěle dopadlo! 😅
Zlatuš mě rodila blondýnka, moc milá PA - jmenovala se Šťastná 🙂

zlatka
21. dub 2010

Bazi a kdy máš službu ty?

efinna
21. dub 2010

Lindi prosím nevíš jak se ten homeovox užívá? Jsem to tam nevyčetla 😕, je tam jen nechat rozpustit pod jazykem ale kolik a kdy nevím nic

Zlatu 😔, jak já ti nezávidím, drž se! Ten konec je fakt pitomej a ještě když tě k tomu serou lidi blbýma otázkama 😅

Jani jj měla 😉

Jani kon, teda taky není co závidět ☹, ale tak snad už něco zjistí!

Ivi tak ono to dopadlo ještě líp než jsi čekala co? 🙂 to je super

Mě taky blondýna, ale jak se jmenovala to nevím, ale byla super!!

bekulkamama
21. dub 2010

efi to se cucáááááá 😅