Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
24. čer 2008

Jani tak mě to taky dostalo a navíc jsem to dostala od sousedky a oni jedou v sobotu na dovču tak jsem napřed čuměla na ten předmět a pak 😀 😀 😀

bazalka
24. čer 2008

Ja chce ten mail taky 😀

dali
24. čer 2008

Ivčo já ho už vymazala,tak jedině že by Janča 😒

bananek
24. čer 2008

Ahojte tak se hlásím z plantáží ráno mě čekala hromada hrachu co jsem včera vyškubala na zahradě tak místo k internetu jsem si sedla k hrachu a z malou to bylo tak do dvanácti včera jí táta nechtěl hlídat že je uřvaná a ať si to dělám když není doma že nemusím furt sedět u počítače no tak to pěkně zase kecá já sem jdu třikrát za dopo ale to kouknu dočtu napíšu a jdu zase něco dělat .Tu neděli vám tak strašně závidím no nic musíme se domluvit a dojet co Cecil? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jó zuby to přímo nenávidím díky tomu už mám pětku venku a druhou mám mrtvou tak to nemám ráda ještě že mám hodného zubaře a je to náš známej tak to vždycky ukecám na injekcu a je to bez bolesti ale bohužel vždycky to taky nejde že? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Lin a ty nestraš já se lekla že jsi fakt porodila ale když už jsme u toho tak včera porodila kamarádka má dvojčátka Valérii a Tobiáše holky a přectavte si že od 14 přenášela no to jí nezávidím co no hlavně že už je to nasvětě broučci malí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cecil
24. čer 2008

Ahoj babinec,

na zub si dovezte co kdo chcete, pečivo nekupujte, já vezmu 2 chleby a 20 rohlíků, to by mělo stačit, ne?

Na pivo se chcete skládat? NO já říkala Zlatce že ne...to si jako budeme počítat kolik kdo vypil? 😕 To je blbý, ne? Když se nevypije všechno, tak nám to kamoš odkoupí do hospody.....ale mám takovej pocit, že nezbude, že? 😅

cecil
24. čer 2008

Jo, zeleninku taky můžete dotlačit Prool, bezva. Člověk myslí furt jen na ty pochutiny a okurek by ho ani nenapadl 😅 .

Peti, škoda že nepřijedeš, chtěla bych vidět flísáčky v akci.... 😒 .

jo a Emča znakuje.....asi tak 20 znaků a věty nedělá, jen párkrát se jí povedlo "ještě pít", "ještě jíst",nebo "ještě mlíčko". No prostě když jde o žvanec. 🙂 Ale spíš používá "ještě" jako "chci".

janica..
autor
24. čer 2008

Ivi já to taky už vymázla 😔

janica..
autor
24. čer 2008

Jé tak nakonec ještě nee, tak máš maila 😉

janica..
autor
24. čer 2008

Ivi máš plnou schránku, nejde ti to poslat 😒

entik
24. čer 2008

jen jsem kukla, Linet, Cecil, Mici, zitra vas cekam!! v devet u nas 😉
Olco, pak se domluvime, urco s tema plinkama neni problem, co vim, povim 😎

linetka
24. čer 2008

Ahoj Peťi zítra dorazíme. 😉
Jinak všechny zdravím

linn
24. čer 2008

Peti, jen potvrzuju na zitra ucast, dorazim bez Samouse, bude hlidat deda,
pekny vecer holky 🙂

micinka22
24. čer 2008

Taky potvrzuju ucast...snad trefim 😀 😀 😀

entik
24. čer 2008

Konoupku, vy teda nedorazite??
Mici, proc bys netrefila, vzdyt uz jsi u nas byla!

micinka22
24. čer 2008

entik ale neřídila!!!! 😀 😀 😀 😀

bananek
25. čer 2008

Ahojky dobré ranko tak jsem dnes zase tady myslela jsem že zaprší nezapršelo tak jsem letěla hned ráno zalít 😀 😀 😀 😀 Včera tu byla paní a nabízela parní vysavač dost dobrý ale ta cena no musím si nechat zajít chuť ale jinak fakt nádhera 😀 😀 😀 Dnes tam bude zase pěknej pařák co no uvidíme jedeme odpoledne do města musím nakoupit a mám tam sraz z kámoškou přijela z čech tak už se na ní mooooc těším 🙂 🙂 🙂

konoupek
25. čer 2008

Ahoj holky,
Peti,tak my bohužel ne 😕 .
Ale neděle by snad klapnout měla,tak uvidíme 😉
Kurna ty vedra mě umoří...doma máme odpoledne hrozně 😠
Jani doufám,že zub už nezlobí,musí to být hnus 😝

cecil
25. čer 2008

Peti, já měla přijet k Tobě 😕 😅 ...nebo jsi mylslela konoupka, ten ti v tom výčtu chybí.

Jináč děvečky, myslela jsem že tu trochu před srazem uklidím, ale včera večer jsem dělala jahodovou marmeládu, skončila jsem v deset 😝 . Začínají dozrávat maliny, chci dělat jitrocelový sirup....asi dnes....a dnes odpoledne kňučí Štěpánka že chce na borůvky do lesa 🙂 ...takže provozní nepořádek tu asi bude, nic nenadělám, ale Petr už uklidil ze dvora fůru dřeva, máme sklep napěchovaný, takže je to O.K., sedět bude kde.

Jináč o zubech nemluvte, už jsem objednaná....už mám tři zuby mrtvý, no jo a bude hůř.

Dneska má být hicna, tak potu zdar! 😀

konoupek
25. čer 2008

Evi,Peta na mě nezapoměla,ale jsem se jí omlouvala,že nedorazíme,tak s náma se nepočítá 😉

dali
25. čer 2008

Zdarec

Evčo tak to je vždycky u nás když se dělá nějaká akce venku tak Pavel lítá a uklidí vše co za celej rok není schopen...tak příští velký sraz je u nás,potřebovala bych tam pořádně uklidit 😀 😀 😀

cecil
25. čer 2008

Zdeni, no právě jsme řílkali se Zlatkou, že jak je nějaká akce (pouť, narozky), tak se pouklízí co se už půl roku odkládalo. 😀 A Petr je myslím taky rád, že už to má hotový, měl to za týden pořezaný, rozštípaný a schovaný.Tak příště teda u vás, jo???

Já bych potřebovala doma pouklízet, jenže nemám hlídání, s Emčou toho moc nepodělám a jak je hezky, tak jsme furt venku.

Holky, odpol. jdu z zublejdě, odpadla jí pacientka.

A dnes prý odpol. a večer hlásí bouřky, tak to nevim, jestli do toho lesa dojdeme. 😖

bazalka
25. čer 2008

Zdar holky ...
Tak malos spi, mam uvareno .... davam si oraz. Dnes jem Martase frkla do postylky driv, chci odpo za kamoskou do mesta ... neni z Ol, je tu s mimcem na kyclich, tak at na nas dloho necekaj.

Ze bych taky usporadala sraz ... potrebuju umyt okna 😝, tak aspo bych mela duvod. Nebo kdo tu rad myje oklna??? Konoupek, ze? Jani, pohlidam nencu, nechces brigadku 😀 😀 😀

Evko, vypada to, ze pocko na nedeli vyjde, teda vyjde, jako ze nema prset, ale vedro bude 😒

konoupek
25. čer 2008

Bazi,když nebudu muset šroubovat okna,néni problém 😀 😀 😀 .Jedu na masáž 😎

bazalka
25. čer 2008

Jani, nebudes ... mame plastaky 😉

linn
25. čer 2008

Ahojky,
tak jsme zpatky z Ol., seminar o znakovce byl super a zas jsem po dlouhe dobe videla Vendulku od Linet a Lilcu, jsou to holky krasny a sikovny. 🙂
Ivco, byla jsem jen na otocku, jinak bych se urcite stavila, ale priste 100%. Hlidal deda a byl hrozne nervozni, ze lekarna za to dopo asi zkrachuje, kdyz tam nebude 😀
Tesim se na zkusenosti Zlatus a Evci. Hned jsem pri obede zkusila Samovi ukazovat znaky pro jidlo a piti a bavilo ho to, co ta matka zase provadi a znak pro jidlo zacal asi i delat - sice ho upravil na strkani jednoho prstu do pusy, ale potesilo 🙂

zlatka
25. čer 2008

ahojky, lindi, samoušek je ve věku, kdy bude hrozně rychle opakovat a půjde mu to, uvidíš, beruš si taykky spousty znaků upravila, pití dává jenom prstík do koutku pusy, nic nenahýbá, jak to má správně být, ale důležitý, že ty rozumíš.

moc to nehroťte s těma úklidama, na světě jsou hezčí a důležitější věci!!!!!bazi, pokud máš doma ještě pořád dostatek světla, tak to neřeš!

jani,zuby jsou prevít, taky ěm to čeká a dost se bojím, to já radši tisíckrát na gyndu nebo klidně i na císařa než k zubákovi. Mají to ale blbý pobvolání, nikdo je nemá rád a každj tam chodí se strachem.

Dneska jsme měli superden, odpo jsem byla s berunkou na večírku deváťáků, tak si tam zapařila, šla sz náruče do náruče, tancovala i s klukama ploužák, ve 4 jsem jela na letňák, tam to bylo taky pohodový, hlavně tam bylo hodně tet na hldlídání, tak jsem se i najedla a v šest jsme byli juknout na náměstí na orientální tance, kamarádka vystupovala, no úplně mě to zase chytlo a uvažuju, že se k tomu od září zase vrátím. pak už jen sprcha a už chrupká.

janica..
autor
25. čer 2008

Zdarec,

dnes byl super den, jsem byly na chatě u tety, tak se prďola čachtal, no byl nadšenej 😎

Linet pěkně na nás prdíš 😕

Zlatušáku kde se flákáš?

janica..
autor
25. čer 2008

ÁÁÁÁ telepatie 😀 😀 😀

zlatka
25. čer 2008

co já, kde se flákáš ty? 😀 😀

janica..
autor
25. čer 2008

No Damiánek mi dává pěkně zabrat, no a večír okupuje PC Petráš, tož tak 😒 😒