Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
1. črc 2008

jo holky a když už ste se bavily o těch poistkách na okna je něco dobrýho i na šuplíky?

linn
1. črc 2008

No neco urcite existuje, ale nemame to, tak neporadim

konoupek
1. črc 2008

se budu muset mrknout asi na netu ,Denuš nedá ničemu pokoj a každou chvilku tam nechá prstíky.ještě se nepoučila 😝

linn
1. črc 2008

Samous si snad pozor uz dava, parkrat si je privrela ted uz dlouho ne 🙂

linn
1. črc 2008

Jani, mizim , pa a posilame pusinku Denisce

cecil
1. črc 2008

bezpečnostní pojistka na okna

cecil
1. črc 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cecil
1. črc 2008

já jsem ale idiot, to mělo přijít do vyhledávače 😀

konoupek
1. črc 2008

jůůů Lindi dík no musíme to pořešit a zkusit 😉

konoupek
1. črc 2008

Denuš by taky poslala,kdyby byla doma 😉 😀
Evi... 😀 😀 😀

cecil
1. črc 2008

Emča spí, tak jsem honem dovařila marmeládu, malinovo-jahodovou...mňám! No chtěla jsem sice umývat zeme,ale marmeláda je přednější 😉
KOnoupku, dělají se i speciálně pasty pro děti bez příchutě, aby jim nechutnala a nejedly ji....myslím Elmex....nebo tak nějak 😕 . My máme homeodent a někdy jí trošku ďubnu na kartáček, ale tak jednou týdně, ani ne. Jenom ho zašpiním.

cecil
1. črc 2008

Zdeni, nějakej hromosvod se vždycky najde a v tomto případě lepší tchýně než rodiče 😀

cecil
1. črc 2008

Holky jsem v šoku, Emča spala 3 hodiny a pak snědla nauvěřitelné množství polívky! 😲
Jdeme ven, ahoj 😉

PS: dopoledne jsem se tu mlátila smíchy nad tou fichtlovou historkou 😀 😀 😀 , prej si tak označkoval každou 😀 😀 😀 ...doufám Zlatko, že se nedíváš dámám na jizvy na nohách 😀 😅 .

dali
1. črc 2008

Tak ta historka mě taky rozesmála,já bych asi okukovala ženský kolem 😀 😀 😀
Mě zase Pavel málem vysypal z 350,machroval,machroval až mě málem stratil,což tenkrát ho to ještě mrzelo 😀 😀 😀

Evčo jak jsi to dokázala že jsi ji tak dobře uspala,třeba ti začíná skvělé období 😉

konoupek
1. črc 2008

Jooooo Evi ,včera si o tom jen snila a dnes už je to tady 😝 😀 😀 😀

bazalka
1. črc 2008

Ahoj holky, tak se zase hlasim po delsi dobe ... probehla u nas akce blije cela rodina 😝 😝 😝. Mame nejakou divnou chorobu ... boli na s bricho, zvraceli jsme a totalne KO ... jako posilene chripce. Martasek zvracel rano a ted vecer kasi, ale nastesti je jenak v poho a ma fajn naladu. Jen s nama moc sranda neni, cely den jsme se valeli na zemi v pokojiku ... Marta si hral a my delali krovi a odpocivali. nastesti byl malosek totalne zlatunkej 🙂. Vykon dne byl vylet do 200m vzdaleneho obchodu pro rohliky a Colu 😖. Snad uz to bude lepsi , zitra mame jit na to ocni, tak uvidime zitra rano ... pokud nam mebude dobre, vzdame to, protoze predstava tam cekat 3 hodky v tom stavu 😝

Ty pojistky do oken taky budem muset poresit, dnes jsne zjistili, ze Martas na parapet v poho dostene a chyta uz i na otevrene kridlo okna.

Zdeni, jsi borka ... tak na tchyni, kdyz je urypana 😉

prool
1. črc 2008

ahoj baby,
diky za info - taky o tom popremyslim. My bychom ale spis potrebovali neco na schody - je jich vsude dost a hlavne v okoli. No co bych chtela, kdyz bydlime v radovce 😀 😀 😀
Ivi, tak se dejte do poradku - ale mam heslo, ze radsi ven, nez kdyz te to ma trapit a pokud to Martas bere sportovne 😀 😀 tak se dejte dokupy.
Jdu delat neco malo do prace - po delsi dobe 🙂 docela se tesim, jen nevim kolik toho zvladnu.
No kdyz posloucham, jak mate mamky a tchyne v miste, tak ta vzdalenost nasich obou 140 km ma nekdy vyhody 😎
cus

PS: jinak nejak vubec nestiham psat - papa

zlatka
1. črc 2008

Zdravím poblijony u Pavlíků!!! 😀 😀 😀 😀 Bazi, obrat:zítra jdeme na oční, tak uvidím....taky není vůbec špatnej.
Zas tu máte nějaký novinky, já mám dětskou elmex a tam je psaný že to děcka ,ůžou a dávám teda ji, ale když říkáte že nee, tak budu teda jen vodou čistit.
Naše babi zase řešila, že dávám beruš pít vodu, hned jí chtěla dávat sirup atd., já jsem ráda, že jí to nevadí a není na sladký pití naučená.Prej: "no, ale mě bylo včera z té vody těžko..." tak jsem jí řekla"že jí asi těžko bylo těžko z vody..."

A jakápak polívečka emuš tak chutnala?

dali, ty tu svoji tchýňku vůbec nešetříš!!!

cecil
2. črc 2008

Zlatuško, byla to polívečka tři měsíce zastrčená v mražáku, brokolicová. Kdysi jsem ji dělala do foroty a ona mi to pak přestala jíst. Byla toho sklenička od přesnídávky+ jsem k tomu povařila zeleninu, mrkev, květák, brokolice....bylo toho!...no a snědla až na tři lžičky všechno. Normálně se sápala po lžičce 😅 , to teda neznám. 😀

no a jinak Emuš si nadespala přes poledne, takže šla spát o tři čtvrtě na deset. 😅 😀 .

Holky, Petr přišel z práce že prý je dnes varování ČHMÚ, nechodit moc ven, hodně pít, tak si říkám, co to bude za hrůzu 😝 , Štěpánka má včera chycená záda, ale jde to. A pít vodu, řekni babi vodu!!!!!!!!!

Ahojda, válí se mi to všechno v posteli a voláááááááá......

janica..
autor
2. črc 2008

Dobré ránko,

Ivi ať jste brzo OK....

Zlatuš fakt dobrý značení 😀 😀 😅 se dnes mrknu jak to máš spálený 😅 😝 Jinak máš fakt vyhodu, že ti Berenička vypije jen vodu to u nás nehrozí 😠 jo vodu vlastně pije, ale jen v bazéně 🙄

Zdeni pěkně jsi jí to dala 😅 tak na ni... Jo a Zdeni asi konečně prodám hopsadlo, ale na dobírku, tož jsem zvědavá 😒

prool
2. črc 2008

dobré ranko,
no my už máme skoro poledne, vstávali jsme o čtvrt na šest a už jsme navštívili i paní doktorku 😀 😀 šuldu nám přetáhla raz dva, až jsem koukala 😀 Říkala, že v těch vedrech to taky není OK, vše je nateklé, tak máme zkoušet a asi tak za měsíc přijít až nebudou taková vedra.

Peti budu u Tebe zítra kolem té deváté - plínky zatím vybrané nemám - spíš bych to potřebovala prodiskutovat.

Máme tu babičku s dědou a chtějí jít do ZOO, tak nevím v tom vedru 😖
Nevíte někdo jestli je tam trošku stínu???
Předem díky za radu!!!

Jo některý ty matky jsou fakt na hlavu - u doktorky se Vašík sápal na židli a s mojí pomocí se teda na ní postavil a ta s odpuštěním kráva hned, že to vyleze raz dva na okno a vypadne - omlouvám se, ale potřebovala jsem si ulevit.
zatím pa

konoupek
2. črc 2008

Ahoj ženský,
Bazalkům,brzké uzdravení přejeme,snad to brzo přejde 😉
Oli stín tam sice semo tamo je,ale v tom vedru by se mi tam taky plahočit nechtělo 😉
Já už taky dnes stihla odběry v OL i zavízt tatina do práce 😉 .

konoupek
2. črc 2008

Jo Denuš samotnou vodu taky néééééééé 😝

konoupek
2. črc 2008

Zlatu ty mě s tou babčou vždycky tak pobavíš....by sis to měla sepisovat a pak o tom vydat knížku pro budoucí matky,aby věděly co je může potkat s tchýní 😀 😀

dali
2. črc 2008

Zdarec

no já jsem zvědavá jaká budu tchýně já,ale snad si budu aspoň dávat pozor na to co mi dělá ona 😀 😀 😀

Filda vodu jak kdy,když má žízeň tak jo,ale jinak 😝

Ivčo taky přejem aby vám bylo lépe,třeba to ty špekáčky 😀 😀 😀 ,ale to by nebylo Martínkovi 😉

cecil
2. črc 2008

A co dáváte teda děckám pít, když vám vodu nepijou 😕 ? Já dávám vodu nebo čaj slazený medem, nic víc. Štěpánka ještě sirup, když jednou za čtvrt roku koupím. Hello. Ten je bez konzervantů a barviv a sladidel. Jupí je samá sračka 😝 ...pardon, si musím ulevit. Tchýně koupila Š. jupíka aqua....nápis jako prase,že je to bez barviv, ale že tam mají tři konzervanty a dvě dochucovadla..... 😝 o tom už nenapíšou. No ale je to naštěstí jednou za čas, takže to přehlídnu.

Zlatuš, tchýně mohla mít po vodě těžký žaludek, kdo není zvyklý pít, tak říká, že má žaludek jak na vodě, pohupuje se mu, žbluňká v něm, nebo že ho má jako by mu tam nasypal kamení. Po pár dnech se ale žaludek roztáhne a zmizí to. Tak jí řekni ať trénuje 😀 .

Oli, to je fajn, že máte pindíka v pořádku 😉 . poslala jsem ti IP, ohledně plínek, mrkni. A v ZOO je myslím stínu dost, je to hodně v lese....schovat se určitě dá, i do pavilonů.

Ivi, doufám, že už je líp. Já to měla minulou sobotu, ale jen já, děcka to naštěstí nechytly.

linn
2. črc 2008

Zdarec,
Oli, mas mailika, tak dej brzo vedet 🙂 a zoo je v poho, je v lese. My se tam chystame odpo v sobotu.
Ivus a cele rodine prejem brzke uzdraveni. 🙂
Samous pije granul. cajiky, snazim se je hodne redit,, stejne stavicky, tak cca 1:4 i tak mu to hrozne chutna. Ale samotnou vodu taky nechce, tak zavidim, kdyz ji deti pijou.
Vcera jsme prekecali tatku a kolem ctvrte vyrazili do unicova na koupaliste, ani tam nebylo tak moc lidi a Samous si uzival, v brouzdalisti sice byla docela studena voda, ale rychle si zvykl a nechtel vubec pryc 😉

dali
2. črc 2008

Tak Filda pije šťávičky,samozřejmě ředěné a nebo bezinkový sirup a nejraší má Evčo jupí sirup,na obale není uvedeno nic co by dětem škodilo a tak ho kupuju už co máme Viki a myslím si co jim nedávám...tak evčo jak víš že tam je nějakej bordel???bych se pěkně nasr.... 😠

konoupek
2. črc 2008

Tak Denuš jedině feniklovej granulovanej čaj,nic jinýho nechce.
A Zdeni,nechcu prudit,o Jupíku jsem taky nic dobrýho neslyšela,tomu já se chci dlooouho vyhnout,jestli jí to vůbec někdy koupím 😀 😝