Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
3. črc 2008

Holky, SOS ... Martas zase zvracel, vyhodil cely odpoledni jidlo a sel hladnej ☹, jen s trochou mlika v brisku. Nic mi jinak neni, naladu ma dobrou, jen vcera mel malinko zvysenou teplotu, dnes uz ale ne. Zvracel predevcirem dvakrat a pak az dnes vecer. Rikam si, ze je to z vedra ... snad.

janica..
autor
3. črc 2008

Ivi chuďátko a nepřehřál se venku? pil dost vody?

dali
3. črc 2008

Ivčo tak to je záhada,snad je to jen tím teplem.... a nebo měl ještě rozhašenej žaludek a měl držet dietku delší dobu,tj. tak jediný co mě napadá 😉 držím palečky ať už je ok 🙂

bazalka
3. črc 2008

No, ja ho krmim celke dietne, zadny cpani paty pred devaty a zadny divoky kombinace ... fakt nevim, snad to nic nebude. Ale on je uplne v poho, z niceho nic vse vyhodi a zase se rehta 😕

bazalka
3. črc 2008

Jani, tolik jako dnes snad nikdy nevypil, asi 700ml tekutin a nepocitam mliko, toho mel 400ml

dali
3. črc 2008

Možná to mlíko!!!!!!

dali
3. črc 2008

Já si pamatuju když Vikča blinkala tak vždycky 3-4 dny musela být bez mléčných výrobků

bazalka
3. črc 2008

Ale je divny, ze vcera a cely dnesek az do vecera nic ... a mliko mel v poledne, pak uz jen nemlecny veci ...

bazalka
3. črc 2008

No, mozna jsem slahla matka, ze to tak resim ... ale jinak vypada zdrave, tak to asi nebude zadna hruza

bazalka
3. črc 2008

A predstava 3-4 dni bez mlika 😝

dali
3. črc 2008

No já si to s Fildou taky nedokážu představit 😝 ,uvidíš zítra zatím pa

prool
3. črc 2008

ahojky,
taky bych to tipla na vedra. Kdyz jsem dorazila dopo dom, Vasa mel pulnoc, ale vydrzel to hodku a od 11 hodin byl cely den dost protivnej. Neni mu taky nejak nejlip. Babca s dedou odjeli hned poobede a ja ve dve volala Marosovi do prace SOS, ze to sama nezvladam ☹
Chudacek je celej vyhozenej v trislech a na stehynkach - no proste hruza, takze jsme dneska mazali kortikoidama - fuj - svinstvo. Uz aby se ochladilo. Do toho se nam v noci nejak budi a neni k utiseni, asi ho neco trapi, ale zatim nemam moc predstavu - nebo jsou to jen divoke sny ☹
Jdu se mrknout Peti na ty plinky.
Mejte se a drzte se - sice se ochladi, ale bourky by mohly byt dost dost silne, tak se to snad vyhne.

zlatka
3. črc 2008

ahoj babizny, no, to vedro nikomu moc nepřidá.Bazi, neboj, pokud je jinak veselej, tak bych se kvůli tomu netrápila, když se jednou nenají, tak se nic nestane. Beruš dnes snědla za celej den kousíček banánu, dvě lžičky oběda a večer trochu kaše- jinak nic(teda mlíko ode mě).
Oli, takový ty výkřiky do tmy s pláčem u nás probíhají taky, možná špatný sny.A nelezou mu zoubky?

Dnes mi přišla sedačka na kolo, objednala jsem flinger a přišel mi sherman, no je dobrá,tak si ji nechám, nebudu ji vracet.byla i dražší, tak bych byla blbá.🙂
A taky jsem se pustila do natírání beruščené postýlky, chtěla bych, aby ji v novým měla taky novou, ale to jsem netušila, že to bude taková drbačka. Tak papa, dobrou.

cecil
4. črc 2008

Holky, u nás byla buřina jak prase, ale moc nelilo, takže nikdo vyplavenej není. Akorát jsme o půl jedenácté lehli a čekali bouřku, takže jsme stejně nespali, bouřka přišla o půl dvanácté a bouchalo to snad do jedné hodiny, holky to naštěstí zaspaly. Ale ym jsme usnuli nejdřív v jednu.

Ale bezvadně se ochladilo, že??? 🙂

Chudák Vašík, to ho musí zlobit, ten zapařený ekzém 😝 . V těch látkových aspoń není ten igelit a bude to přeba líp dýchat. Jo, Oli, taky prý ten absorbční gel je dráždivý... 😝 a vůbec plno chemikálií je prý v nich.

Zlatko, kdy se stěhujete?

Ahojky

cecil
4. črc 2008

Jo,Oli, já si teď objednala plínky bambusky a svrchní vlňáky a jedny PUL gatky, tak pak je můžeš omrknout a ochytat 🙂

cecil
4. črc 2008

Jo a ještě jedna novinka u nás doma....Julina bude mít nejspíš štěňata, když mě se jí sželelo, že už je na štěňata stará, tak si je obstarala tady se špicem, bílým! To bude kombinace!

entik
4. črc 2008

ahoj cecil, ty mas krasnou novou fotecku, jsem si rikala, kdo to je novy 😉 nez, jsem ti odepsala ohledne plinek, tak sis objednala ty bambusky, co? promin, ale vsichni je chvali, jsem zvedava co na ne budes rikat. My pouzivame na noc jen vicevrstvou s frote vlozkou a vlnacky. ale tak dvakrat prebaluji.

Zlatu, at se postylka vydari? uz se stehovani blizi??

entik
4. črc 2008

a mam novy mobil 😵 😵 😵

konoupek
4. črc 2008

Ahoj holky,
Evi pěknou fotečku v pase máš 😉
U nás to taky pěkně bouchalo,ale vzhůru jsem byla jen já.Tom i Denuš spali,jak zabitý 🙂 .Sme asi Evi usínali ve stejnou dobu,bouřilo fakt docela dlouho.Pořád vypínali a zapínali proud a ještě dnes ráno nešel net.Dýchá se krásně,až na to,že by nemuselo pršet.
Vašíka mi je taky líto,musí to být strašně nepříjemný,chudášek malej ☹ .Oli snad se to těma látkovkama aspon trochu zlepší 😉 .Jdu dělat oběd,babi si Denuš zase vzala ven,prý at je aspon chvilku na čerstvým vzduchu,no co mám s ní dělat 😕

konoupek
4. črc 2008

Peti a za co si ho dostala???, 😀 😕 😵

cecil
4. črc 2008

Peti, neva. Já to už konzultovala s Lusintou , má ten obchůdek...brána k dětem...jinak moc pěkný. Tak mi poradila i velikosti. Já právěže taky dávala jen vícevrstvé s plenečkou, ale taky jsem musela jednou přebalovat, což by ani tak nevadilo, ale Emča jakmile se probere víc než jen že se přisaje k prsu, tak je na dvě hodiny vzhůru 😝 . Na což jsem teda nebyla zvědavá, takže jsem jí zase dala na noc papírové. Ale Lus říkala, že ta bambuska + bambusová vkládačka + navrch vlňáky by měla vydržet celou noc. Že to dává i ona.Tak uvidíme.

No fotka je z bazénu u kamarádky, strašně se mi líbí 😵

A já nový mobil nemám, ale jak mě s ním Emča furt někde pere o zem, tak me blbne mikrofon, to je vám sranda, někde volám a oni mě neslyší 😅 .

cecil
4. črc 2008

My byly taky venku, krmit ryby, jak jinak 🙄 , mrholilo, ale deštík byl teplej, krásně jsme se osvěžily 🙂 .

cecil
4. črc 2008

Jo, Petr stihnul ze srazu bliknout akorát dvě fotky, jsou v albu....ale zase máme aspoň jeden celkovej pohled, že 😀 ?

bazalka
4. črc 2008

Ahoj holky!!!
No venku hnus, ale zas na druhou stranu prijemna zmena 🙂
Oli, chudak Vasa ... snad se mum to ted malinko zlepsi, kdyz uz neni tak vedro
Evko, paradni fotecka v pasu ... fakt krasnaaa
Konoupku, ta tvoje mamka je hlidaci poklad 😀
Ja jsem vyjimecne stihla uvarit i s tim nasim zlobidlem ... je fakt drsnej zuron a je na nem videt, ze neni uplne OK. Horsi nalada, porad polehava, zakopava a pada ... jaky by mel slaby nozky, ale z niceho nic mu zas otrne 😉. Tak nevim ... dnes nezvracel, tak volim vyckavaci taktiku.
Teda burina byla a jaka dlouha ... Martas chcrnel, jen sem tam knuknul.

cecil
4. črc 2008

http://www.potravinova-alergie.info/clanek/potr...
Oli, našla jsem pěkné stránky o alergiích, josu tam i nějaké recepty....konečně jsem našla bezlepkový knedlík, už si ho dělám, máme dnes koprovou omáčku a už mě k tomu ty knuspi chleba nebaví

cecil
4. črc 2008

http://www.potravinova-alergie.info/atopicky-ek...

a tady je přímo atopický ekzém

zlatka
4. črc 2008

ahoj mamušky, počásko super, nevím, co ymyslím za prográámek, asi k někomu zajedeme 😀 😀 na náščevu. No, buřina byla krásná, jsme aspoň po dlouhé době zapálili svíčky a otevřeli vínko.
Evi, fotočka taky pěkná, to jste v kruhu?JInak stěhování plánujeme na konec srpna, uvidíme.Přes weekend budu malovat,včera dovezl kamarád namíchaný barvy a do ložnice máme brutááální žlutou
😀 , no, budeme tam mít tmavší skříně, tak jsem se chtěla probouzet každý ráno do sluníčka.

A postýlka??Mám sto chutí ji vyhodit, jsem to včera pokazila, přemýšlím, jak to ohoblovat-Peti, dá se nějak odstranit motivy z ubrouskové techniky?Asi jen ošmirglovat, co? No, mám pocit, že než to dodělám, tak ji Beruš nebude potřebovat.

bazalka
4. črc 2008

Zlatusaku, ty jsi borka ... na takovy veci ja vubec nemam strevo. Se desim, az Martas bude chtit, at mu neco namaluju 😖. Ted u znamych chtel jejich Danik, at mu z plasteliny udelam krokouse 😅 ... no, pri trose fantazie to krokous byl, ale vetsi dila po mne chtit nemohl 😀

cecil
4. črc 2008

Zlatuš šmirgl to jistí 😅 , a co kuchyň? Už ti pán něco navymýšlel?

cecil
4. črc 2008

jo a to jsme v kruhu...teda hledíme skrz něj.