Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
4. črc 2008

Zdarec

Zlatuš tak o tom by jsme si mohly povykládat v IP,já já chtěla natřít jediný starý dveře na záchod a tak jsme je po....že budem muset kupovat nový,ale manža mě drtí že ať to vidí co nejvíc návštěv,dlouho to totiž rozdýchával když to viděl 😀 😀 😀 no,ale to je na román 😀

Oli chudáček Váša,snad mu dnes bude líp 😉

Evko samozřejmě i já vás musím pochválit,taky si musím udělat změnu 😉

prool
4. črc 2008

ahojky jsem tu jen na skok,
diky Evi za ty stranky mrknu na to 🙂 Zlatko, asi to budou zoubky - mas pravdu, zase slinta jak blazen a porad rve ruku do pusy. Vcera byl hrozne srandovni. Nabral u sousedu v bazenku vodu do kbelicku a pak tam daval ruku a olizoval si ji, az mi sousedka rikala, ze mu nedam napit - chudackovi 😀 😀 Jinak voda byla pekne spinava ☹ fuj, tak si snad z toho neco neuzene.
zatim pa

zlatka
4. črc 2008

dali, ty jsi taky v novým kabátě? to máš nějakou uměleckou fotečku...tak jsi zkoušela dveře?To budeme muset fakt probrat a taky se budu muset na ty dveře přijet podívat. Jsem zase po dlouhé době vzala štětec do ruky, tak se mě to chytlo. ale jak říkám, kdo nic nedělá, nic nepokazí. Ošmirgluju a pojedu na novo.
Oli, co ho nezabije, to ho posílí!
Evi, kuchyń už bude příští týden ve výrobě!Už se těším!

dali
4. črc 2008

Zlatuš tak fotečku fotila Viki,moc se mi líbila tak jsem jí musela předělat,neboť já jsem tam nahoře bez a Filda nahatej,tak jsem jí upravovala až vzniklo tohle,moc se mi to líbí,jsem dobrá...teda až na ty dveře,no na ty se klidně přijeď podívat,navíc Pavel říkal že Vás zval i s Přémou,tož to platí 😉

Zlatuš a jaká kuchyň to bude???

cecil
4. črc 2008

Zdeni, tak dveří jsem si nevšimla, jsi mě neupozornila, ty ty! 🙂

A fotečka pěkná, jen mi hcvíli trvalo, než sjem přišla na to co to tam je 😅 .

Holky, dělám ten jáhlový knedlík, kurňa, hlad už mám jak pes....jestli to poletí slipkám, tak se naseru! 😠

Jo a Jani konoupkovic-bež konečně některej den dřív spát, ať se taky vyspim, jo???? 😀

cecil
4. črc 2008

Holky, nevyspaná jsem, jak přejetá parním válcem, záda mě bolí, tetička přijela a já taky skáču kolem knedlíku a kolem králíka ...mě picne! Kdybych si lehla tak bych udělala myslím líp 🙄 Emča si hraje s toaleťákem, ani nemám
snahu jí to brát 😝
A u nás strašně fučí, to je hrůza 😕 , u vás taky????

Zlatuš a co sis všechno navymýšlela v kuchyni?

cecil
4. črc 2008

Oli, to by Emča rovnou z toho kelímku pila! 😅 Ani do vany jí nesmím dávat na hraní žádné nádobky, jinak chlašče vodu jak kačena.

zlatka
4. črc 2008

dali, už to vidím, to jsi ty s fildou. původně to vypadalo jako vršek od podprdy!ale to je tím, že je to tak maličký!

No, k vám rádi zajedeme, ale to víš, u přemy je to složitý s tím časem. Jinak kuchyň naprosto klasika, v barvě kalvados, nic jsem nevymýšlela, bo jsme chtěla,aby to vyšlo levně. takže normál-dřez, trouba(tu jsem si nechala udělat výš), skloker.deska, šuplíky a skříňky-však to znáte.

dali
4. črc 2008

Tak Filip taky pije vodu ve vaně 😝

Zlatuš jako že Filda je ten vršek od plavek???

Evy tak když jste tady byly vy tak dbeře byly ještě celý 😀

linn
4. črc 2008

Zdarec,
no krasny fotecky, mate, jsem si myslela, ze k nam zavital nekdo novej 😀
mam tady na vikend kamaradku, manzilci si delaji panskou jizdu u nas na chate, tak si vystacime i bez nich.
Vcera jsem jeste pred bourkou stihla kino - Venkovsky ucitel moc pekny, pak jsem taky nemohla usnout, blesku spousta, ale dest jen trochu. A vichr je tady taky poradnej, zitra planujem vylet do zoo, tak snad bude pocasi ok.
Pa a pekny vikend.

entik
4. črc 2008

ahojky, i Dali v novem kabate 😉 pekne, pekne,

jj, zlatu, osmirglovat 😖 redidlem by urco pustila i ta podkladova barva...

ja dnes malovala mamuta, na sutry 😉 takovyho pravekyho, jednoduchyho, nic tezkyho bych nezvladla. A matejovi dodelala praveky oblecek, je srandovni, hihi.

Cecil, co knedlik?

janica..
autor
4. črc 2008

Zdarec,

Zdeni a Evi pěkný fotečky 😎 Jinak já tu fotečky pochopila hned, protože jsem je včera viděla v albíčkách 😅, ale úplně jsem vám je zapomněla pochválit

LIndi užij si víkend s kámoškou 😉

Zlatuš už se vám to pěkně krátí co?

Hmmmmm tak vidím že jsem ponocovala s cecilovic a konoupkovic, taky jsem jak praštěná, už se těsím až půjdu spát 😅, ale já jsem měla ještě u té bouřky diskošku, soused si o půl dvanáctě pustíl jeho super hudbu na plný kule a ještě si do toho zpíval 😠 😠

janica..
autor
4. črc 2008

Jojo Evi co knedlík, povedl se?

konoupek
4. črc 2008

Ahoj holky,
tak Já tu Zdenčinu fotečku taky pochopila hnedle,pže jsem šmírovala v albíčku 😀 😝
Je fakt moc pěkná...taky budu muset hodit něco novýho 🙂
Evi já doufám,že už se snad vyspíme ne?No a Janča s náma taky drží basu 😉
U nás víkend zase na prd,tata jde do práce zase budeme s Denuš samy:(

entik
4. črc 2008

tak me pavel prave do prace odesel ☹

entik
4. črc 2008

😝 a jsem tu sama, co?? 😢

zlatka
4. črc 2008

peti, tak ten můj zase ještě nepřišel...
Mám tu rozdělaný 4 činnosti+ ještě nakoukávání na koňa.

entik
4. črc 2008

to ja si ted pisu s kamaradem z brna, tak vzpominame na studentsky leta, uvarila jsem si caj a jim jogurt

a nemam ani vytreno ani nadobi umyto

zlatka
4. črc 2008

Peti, ta fotka Matýska v lese, jak sedí na tom pařezu je pěkná-je tam jak velkej frája, co čeká na svoje první rande!!!A jinak ty kukadla!!!!! 😵

entik
4. črc 2008

prave jsem ji tam vlozila 🙂 taky se mi libi. No , cekal na Bercu, ale nesla a nesla 😉 😀

entik
4. črc 2008

ty uz nemas dlouho zadnou novou fotecku

entik
4. črc 2008

a co Prema, uz prisel? ja jdu spat, tak ahoj

zlatka
4. črc 2008

ještě nepřišel, no, měla bych přidat,mám spoustu fotek z prázdnin od babi, zítra večer se pokusím. Zítra budu malovat, Přema pracuje, tak snad se mi to podaří.Beruš pojede s babi a dědou někam na výlet.
Tak dobrou noc!

cecil
5. črc 2008

Zdar!

tak Peti,pěkná kytička, jen jestli ti ji nesmažou 😅 . Díky za fotku, Petr se tu čepýřil 🙂 .A hledám kde Mates sedí na pařezu a to je poleno, Zlatko, poleno 😀 😀 , ale sedí tam pěkně, ještě ta tráva v puse! 😉

Tak knedlík dopadl asi tak napůl, když jsem kvůli němu zničila jednu utěrku a udělala jsem z ní ubrousek a vařila vho v páře, vypadal docela hezky. Tak jsem tak pak udělala ještě druhej a pak jsem to zkusila dát do hrnků, ale tam se to jaksi nechtělo udělat, takže to letí ještě se zbytkem syrového těsta slepicím. Snědla jsem totiž dva knedlíky k té koprové a nevim co mě nesedlo, ale tak strááášně mě bolelo večer břicho, do toho ještě ta MS, tak hnusnou jsem snad ještě neměla 😝 , takže to už jíst radši nebudu. No a tak to dopadne vždycky, takže další pokus o knedlík si ráda rozmyslím 😅 .

Večer jsem tu nechala binec jak byl, podívala jsem se Na samotě u lesa, taková poetika..... 😵 ....a šla se nahřát do sprchy a spát.

Víkend máme taky bez tatina, má dvě dvanáctky 😝, ale zase příjemná změna, v týdnu měl den a půl volno a už byl tak protivnej, že jsem říkala ať už jde do práce 😅 😅 😀 😀 .

Ahoj a pěknej víkend.

Jani a Jani, teda u nás ta noc ještě zase nic moc, snad dneska 😀 ...už jsem se týden pořádně nevyspala 🙄

cecil
5. črc 2008

Jo a mám dotaz na Zlatku, jaká je to barva calvados?

konoupek
5. črc 2008

Ahoj ženský,
Evi my se dnes vyspali,teda v mezích možností dobře,pže tak ,jak člověk spával kdysi,už to nikdy nebude,takže jo vyspala jsem se 😎 .Ani jsem se u vás nezdržovala,takže mnou to dnes nebylo 😝 😉 .
Tatin taky v práci a já se musím pochlubit,že mám dnes narozaninky....neslavím nic,jsem zásadně proti slavení aspon těch mých narozenin,jen odpo si zajedem s Tomem na oběd bo na véču 😉 .Tak přeju všem hezký víkend,zítra jedem do Majetína na kolotoče a neckyádu,tak jsem zvědavá co z toho bude 🙂

janica..
autor
5. črc 2008

Jani všechno nejlepší k narozeninám hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka ti přeje ceká rodinka S. 😉 😵

zlatka
5. črc 2008

jaktože nelsavíš, Jani, když jedete na oběd-to už je oslava, ne? Ale taky se připojujeme s přáním všeho nejlečího!!! No vidíš, v Majetíně je neckyáda, to musím říct babi a třebas tam beruš vyvezou. V kolik a kde to je?
Evico, ty jsi poleno, no! Jsem nevěděla, jak to napsat a zní určitě líp sedí na pařezu než sedí na poleně, ne? 😅 Ty jedna detailistko! barva kalvados je taková pěkná, aspoň mě se líbí-hnědá, ale ne moc tmavá, spíš maličko do červena, ale jako ne červená v pravým slovaa smyslu-no musíš se přijet podívat. pošlu ti odkaz, abys viděla.JInak já tetu z Červenky ještě nevítala, je to normální? ne že by mi nějka chyběla....ale víte jak, přece nebude beru jedináček!

dali
5. črc 2008

Ahoj

Jani vše nejlepší,hodně zdarvíčka a štěstíčka 🙂

Zlatuš a nebo že by jsi už čekala další 😀 😀 😀