Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
8. črc 2008

seš tu ještě?

konoupek
8. črc 2008

Ahoj holky,tak jsem vás dočetla,teda už včera,ale psát se mi nechtělo 😝 .
K barvičkám...tak mě se moc líbí nádech zelené a žlutá je prostě super 😉
Ivi chudáček Martásek,ten má taky pořád něco.Tak mažte,užívejte apatiku hl.at je brzo v pohodě brouček 😉 .A ty s těma koolenama taky.
Lindi to je hrozný ty už budeš balit tašku 😀 to tak rychle letí,že se ani nechce věřit 🙂 .
Kurna mám dnes den na ho... 😠 😝 .Dostavila se tetka jahodová,tak mě bolý záda,jak čert,řízla jsem se pěkně blbě do prstu,posrajděnou Denuš jsem nemohla udržet za boha na fleku,tak dostala pár na holou 😖 .Toho vždycky pak lituju,ale v tu chvíli jsem fakt měla nervy no ☹ .
Jani pojisty mi schovej ,budou se hodit...díky 😉

bananek
8. črc 2008

Tak jsem dorazila od mé Mudr napsala mi plno léků v lékárně jsem vyplácla 250,-kč u Mudr třicet tak mě ta sran´da zase stálá i z cestou 300,- takové výlety si budu dělat často cha,cha 😀 😀 😀 😀 😀 Jinak jsem zapoměla napsat Zlatce jsou to pojistky z umělé hmoty na rám se přimontuje taková závora a na otvírku zarážka pokud by jsi to chtěla vydět v akci tak pošli email a já ti to nafotím ju 😀 😀 😀 😀

linn
8. črc 2008

Cauky,
tak aspon jsme se z te stranky vymotaly 🙂
Jani - kon., to by Samous asi taky schytal, nic si z toho nedelej, taky obcas placnu, teda hlavne po rucicce, ale efekt to teda moc nema 😉
Me teda jahodova fakt nechybi 🙂, ale sestinedeli se blizi, to budu mit jako nahradu 🙂 ale chci si pak hned nechat zavest Mirenu, tak doufam, ze budu z tech, ktere to u ni nemaji vubec 🙂 (ale pri me smule v tehle oblasti to budu mit furt)
Janico, posledni 4 zuby? No to mate super, uz budete mit hotovo. Nam ted rostou naraz snad vsechny trojky a ctyrky, nastesti uplne bez problemu.
Zdravime banankovi 🙂

konoupek
8. črc 2008

Lindi já jí taky většinou plácám po ručenkách,ale ted měla nahulatej zadek tak to tam sedlo 😝 .Dřív,když jsem jí dala po ručence,tak se smála,no ted už asi přišla na to,že to není,žádná hra a trošku se zarazí to ale fakt jen na chvilku 🙂 .
Joooo jani 4 zuby to bych taky brala,nám ještě 12 😀 😝 .teda jestli dobře počítám 😅
Banánku a co tebe trápí,že lítáš po dr.?A teda tchýni máš evidentně taky super,asi něco,jak Zlatka 😀 Já bych malo tchýni samotnou nenechala,pže taky nevím čím by jí krmila.Má už dvě vnučky a když u ní spávaly o víkendech,tak jsem to viděla....holkám bylo z něčeho špatně a tak jim mama zakázala sladký a nanuky a jak odešla,babička jim to hned klído dala a ještě říkala....neříkajte to mamince.Když jsem tohle viděla,tak jsem si řekla,že toto teda u mě né 😠 .Ale bohužel nevím co jí cpou,když tam s ní jede jen Tom,ten by jí taky dovolil,kde co totiž 😠

zlatka
8. črc 2008

Jani sloní noha, co to je za rostlinu, čéče? A kde je kubánec, co to je za člověka, čéče?

Konoupkovic Jani, nevím, co máš proti naší babi!!!!! 😀 Je to hodná ženská!!! 😉 😀 No a když jsi tu denuš pleskla po prcině, tak doufám, že už měla prcinu čistou a ne ještě posrajděnou. AAle tyhle boje znám, to je fakt na facku, lítáš za děckem s plínkou a ne a ne mu ji nasadit.

Banani, zrovna jsem si říkala, kde že ty jsi, když tu nejsi.

No, vy jste teda krokouši všeci s těma zubama, Beruš má pořád jen čtyři. A dneska zase vůbec neobědvala, ani lžičku nesnědla, no moje nervy, zlatej Samík, to je pro něj radost vařit.

Jinak už máme vymalováno, ještě nějaký drobný nedostatky s malým štětečkem a prdím na to.
tak pa, puseny !

Dali, hezkou dovču a pěkně si to užijte!

konoupek
8. črc 2008

Jooo to je fakt pro Samíka by se mi taky hnedle s radostí vařilo 😀 .bych se nebála,že by mi to nesnědl,takhle je to bud a nebo a dyž už ,tak trochu ,aby mama neměla moc velkou radost 😀 .
Zlatu z toho nejhoršího,už byla utřená 😀 .Jinak věřím,že babi je hodná a ty už si na ní nikdy nestěžuj 😀 😀 😀

bananek
8. črc 2008

Ale Konoupku jen zase ženské problémi nacpu se někde sladkým a pak lítám po gyndě no za tři dny to bude OK a projistotu mi to napsala dvakrát i na dovču paní Mudr je prostě super 😀 😀 😀 Jinak vy krouši mě taky tedy moc neštvite my stěmi dvoumi zuby jsme tedy naostudu ale právě se nám cpou horní jedničky tak doufám že na narozky bude mít Lucouš alespoň 4 zuby

cecil
8. črc 2008

Jeeee, měly jste to poslat adminovi ať to smaže(ten Š. příspěvek) a ne se s tím nervovat 😀 😀 😀 .

byly jsme na alergologii, Štěpánka má testy dobrý, dělala jí na imunitu, zdálo se mi že je pořád nemocná. A kravský mlíko taky žádná změna, ale máme se krotit.
Teda ona se má krotit a já ji hlídat 😀 .

Holky a kdy dáte děckám přes ruku? Jako myslím situaci, já si žádnou neumím vybavit. 😕 😅 Je to sranda, zrovna včera jsem s Petrem řešila, že já to teda moc nemám ráda, když se děcko pleskne přes ručičku a taky proto to nedělám. Já už vychovávala synovce a neteř 😅 a ti ode mě někdy schytali, no právě že člověk kolikrát chce jen tak plesknout a ono to zrovna štíplo hodně a pak mě to mrzívalo, foukala jsem jim to, tak jsem od toho upustila. No v podstatě Emča ještě nedostala, jen jednou přes plínku takový lup 😀 .Malunko.

Ale úplně se tělesným trestům vyhnout se mi nepodařilo, ani o to nějak neusiluju, jen to není můj styl. Tím nechci říct že děcka nemůžete plesknout, pleskejte je jak chcete 😀 😀 😀 , hlavně aby to mělo efekt.Jo a ještě teda mám dva odstrašující příklady z okolí 😨 😔 , takže se mi to zprotivilo i tak. Maminka šišle na holčičku něco o miláčkovi a vzápětí má facku na ksichtě (dvouletá ☹ ).

cecil
8. črc 2008

no jinak Emuš spí do čtyř ještě teď, takže slibovaný romantický večer je ohrožen.....no teda romantický 😅 😀 , tata má opar na pysku, tak to bude bez líbání říkal..... 😀 😀 😀 ...takjsem muříkala, že jako by kolikrát bylo!!!! 😀 😀 😀

Jo, Jani, taky tě při tetce tak bolí v zádech??? Holky, já měla tak kříže v pr..., že jsem říkala, ež to už se rovná porodním bolestem! fakt, dvy dny jsem byla úplně vyřízená a hotová 😝 😝 😝 , taková mrcha hnusná! Doufám, že se to nebude opakovat každej měsíc!

Lindo, chtěla jsem koupit Štěpánce na kloktání ten Florsalmin a apní lékárnice v Globuse mě odrazovala, že pro šestiletý dítě ne ani ředěné, že se jí nelíbí ten šalvěj pro dítě 😕 , tak jsem koupila aspoň šalvějový čaj a kloktá ten. Proč tu šalvěj ne?

Jo a koupili jsme v Globu ten sirup YO, Hello tam neměli. Holky, malinovej, no ten je!!!!! Výbornej! Jak domácí. Kvalita je kvalita. Stojí sice padesátku, ale není ani navoněný, ani přeslazený, dobrý je. Nám vydrží, 😉 neděláme si sladké pití.

Zatím nazdárek

PS : volala babi, v pátek dorazí na víkend....děvčátka ☹ , kdybych se v pondělí neozvala, umořila mě, umořila ☹ 😢 .............. 😀 😀 😀 😀 😀

konoupek
8. črc 2008

Evi v kříži mě vždycky bolí,jak krá*a,bez dvou brufáčů bych zdechla 😝 .K tomu i spodek,jako by mi ho někdo měl urvat 😝 .Už aby byl konec 😠
Malé dám přes ruku,třeba když mě tahá za vlasy schválně.Řeknu jí ne ne au au to bolí a ona je hrozně škodolibá a ještě si přidá,tak v tom případě jí plácnu,ale ona si z toho stejně moc nedělá.Na tu prcinu mě to ale pak mrzelo.Jenže ona to měla rozmatlaný všude...no musím si to nějak omluvit 😖

bazalka
8. črc 2008

Ahoj holky,
dnes jsme byli cely den u kamosky v Prerove ... parada!!! Ma Kubika o pul roku starsiho nez Martas, tak si kluci vyhrali
Jinak dik vsem za podporu ... Martas ma ocicka po kapickach lepsi 😀
Jani, ja ve ct nemuzu ☹ .... ma prijet kamoska na Ct -Ne. Sice dojede az ve ct odpo, ale musim to tu dopo poliskat .... teda budu liskat uz zitra, ale to do ct nevydrzi ☹. Taky budu muset nakoupit a neco usplochtat .... promin. Ale pristi ty mame volneji, tak urco dorazte!!!
Zdeni, plavecky boziiii ... taky jsem po nich hledela, ale treti bychom opravdu neuzili 😉 . Fifa je machr!!! A ten klobrc je paradni. Byly ve sleve, ze jo? Ja na te cucela kdyz byly za 350,- myslim.
Evko, ja se vzdycky narehtam, kdyz si prectu tvoje kecando 😀
Zdeni, ja jsem sloni nohu mela a mou skvelou peci jsem ji zahubila ☹

bazalka
8. črc 2008

Ja placam az po xtem varovani ... kdyz zapina mycku nebo pracku ... ne vzdy, jen kdyz uz to presahuje meze ... ale stejne to nefunguje, teda vetsinou ... tak uz posledni dobou ani neplacam. Ale jsem zasady, ze radej po varovani placnout nez jecet.

zlatka
8. črc 2008

ahojky, tak dneska byla berunka zlaťoučká, fakt že jo. Kdyby to tak bylo každej den, tak bych se ani nezlobila.
Jani Kon.- já si nestěžuzju, pouze konstatuju 😀 😀 😀 😀 a to je rozdíl, víš? Třeba dnes musím konstatovat hlášku, že se babi těší na Vánoce, až si dá beruš kapra se salátem 😀 😀 😀

BAZI, sím tě, se mi ěnjak plete....mě začalo docela hodně bolet v zápěstí,nebyla jsi s tím už u doktora? a jak to léčil? Mě straší, že můžu mít zánět žil a tak, ono to jako moc nebolí, ale je to nepříjemný. A když se do toho něčím ťuknu, tak to zabolí a v noci mi v tom občas jakoby "křupne" ,mám to asi z toho tahání berunky.Já bych šla k dochtorovi, ale už jsem měla zase nehryzací období, ale pak jsem udělala letní zákus a mám ty nehty zase ohryzaný na kost, tak musím počkat až mi trocha dorostou, bo bych se styděla jak prasee!!!!

cecil
8. črc 2008

Zlatko a nemáš to náhodou tak z toho malování 😀 😀 😀 , natři to Dolgitem dva dny a uvidíš. Jestli to máš zánět žil, tak to bude teplý, nebo se udělá červený místo.....kup si Heparoid, ten je dobrej doma i na škaredý modřiny...líp se vstřebávají 😉 .

cecil
8. črc 2008

Jinak mě jednou strašně bolel nárt a úplně mi v něm vrzalo a měla jsem zánět šlach. Klid, teplo, mazat Dolgit. Vůbec nevim z čeho jsem si to tehdy uhnala.

bazalka
8. črc 2008

Zlatus, asi bych to videl tak, jak pise Evka ... muze to byt namozeny. Kdyby to byl zanet zil, tak to boli jak sv..., je to teply, cerveny a nekrupe v tom 😀 ... ale kdyby to nepolevilo, tak se objednej k ortopedovi ...objednacky jsou vetsinou delsi, tak ti nehty dorostou 😀. Ja to mela opet z te me hypermobility ... mazala jsem fastum gelem, ale nic mocmi to nepomohlo. Proste to chce cas ... obcas me to boli, ale neresim to.

bazalka
8. črc 2008

Ale priznavam, ze v te akutni fazi to bylo auuuuuuu ...

cecil
8. črc 2008

Aha, tak vlasy mě Emča mazlí, občas zakudlí, ale to jí řeknu ne a odtáhnu se, vzheldem k tomu že je nemám dlouhý,tak není problém se jí dostat z dosahu. Myčku nezapne, pračku taky ne, jen mi stoupá na dveře jak je otevřená. Ale na ni stačí ne, nebo nech to. To už taky rozumí. Nejčastjěi ji potom odnesu, chvíli řve, ale zapomene. Kdyžtak řeknu ne a odnesu podruhé, potřetí. Jinak kramovat v kuchyni ve skříňkách, ve špajzu ji většinou nechám, protože já mám zase klid honem dát vařit oběd atd, takže to mi neva.

Akorát mi párkrát už taky něco hodila do záchodu 😅 , ale to ji naštěstí nenapadlo opakovat několikrát po sobě 🙂 .

cecil
8. črc 2008

Jo a dnes si Emča chytla na troubu, ukazovala pálí, dělala áááááá a šup ruku na sklo. 😝 . Ale já jí ji rychle strhla, nestihla to ucítit. No ale békala.

linn
8. črc 2008

Cauky,
Evco, myslim, ze snad te lekarnici vadilo, ze je to alkoholickej roztok, jinak salvej nemuze vadit jeste pro lokalni pouziti, kdyz pomuze cajik, bude lip, ale jeslti by Stepanka klokta a nepolyka to, tak ani s florsalminem by nemel byt problem.
No ja taky placnu v podobnych pripadech, jak pise Ivca, ale fakt jen vyjimecne.
Dobrou a pa zitra

cecil
8. črc 2008

Aha, to kdyby věděla, že jí kápnu 40 % dubové kapky neředěné do krku 😅 . Ale te´d jsem jí je napůl naředila 🙂 .

No ona se ptala jeslti umí kloktat a já řekla po pravdě že jo a ona se tak nedůvěřivě dívala. Ale Š. je šikovná, už dva roky umí kloktat a parádně!

zlatka
8. črc 2008

No, z malování to nemám, to mě už bolí delší dobu. V těhu jsem ty ruce necítila-vžycky v noci, teď jsem jela na kole a taky se mi začala odmrtvovat-ale nechám to koňovi a uvidím, aspoň mám důvod nehryzat si nehty! 😀

JInak v berunce se probudil umělecký cit a začala mi malovat po stěnách, už mám dvě nádhern kresby na chodbě!!!No, až to udělá na novým, tak nevím, nevím.......to ji roznesu v zubech.

zlatka
8. črc 2008

jinak díkec, poradno, že to není ten zánět!!!!To zní tak nějak divně!Strašidelně!

zlatka
8. črc 2008

Taky jsem přestala v noci kojit, mylsela jsem, že začne Beruš spát celou noc a je to úplně stejný! SE toho snad nikdy nedočkám.Jani- KOn., to ti závidím!!!!

dali
8. črc 2008

Tak u nás se plácá i po ruce i po zadečku,je rozdíl kluk-holka,Viki ta tak malá ani asi nezlobila,ale Filip ten se steká a nic na něj neplatí,max. Pavel,tomu stačí jen pohled a je klid,ale to plaltí i na mě 😀 😀 😀

Kdyby chytl na troubu tak ho to nebude pálit,ale už chytl na horkou sekačku,měl plyskýř jako blázen a už ví co pálí ☹ .

Jinak nejsem pro tělesné tresty,ale občas na zadek neublíží,já dávám s mírou jen aby si to uvědomily,navíc s plínou je to jen tak 😒 na oko 😕

Zlatuš,já mám problémy taky se zápěstím,bojím se žeto je karpální tunýlek(nevím jak se to přesně jmenuje,ale všichni mě tím straší),četla jsem o tom na netu a žádné dobré vyhlídky ☹ 😠

Holky dobrou

prool
8. črc 2008

ahojky baby,
my zítra odjíždíme na dovču do Osoblahy. Takže jen hlásím, že tu nebudu a nebudu mít přístup na net 😀 😀
Jsem úplně mrtvá ☹ Váša dneska v noci řádil jak tornádo. Nespali jsme od půl jedný do čtyř 🙄 Nechtěl spát ani v postýlce ani u nás (normálně s náma vůbec nespí, ale myslela jsem, že ho to uklidní) - uklidnilo, ale po 3 hodinách ☹ Pak jsme vytuhli do půl osmý. Maroš se ráno divil, že je vedle něho Vašík 😎
Nevím co se dělo - asi kombinace úplně všeho - zuby, eksém, nachlazení prostě všechno
Ale nějak jsme přežili, tak uvidíme dneska a na dovče.
papa Olča

bazalka
8. črc 2008

Zlatu, to brneni bych resila, muze to byt ten karpal ... to by chtelo neurologa a ne ortopeda
Ja dnes koupila prvni pastelky, tak se desiiiiim, kde se Martas vytvarne vyradi 😀 😝 😔
Holky, potrebuju radu ... zjistila jsem, ze jde zapsat dite do jiz vydaneho pasu rodice. Je potreba nejakej formular, rodny list a potvrzeni o statnim obcanstvi ... kde to potvrzeni mam sehnat???? Jak budem na dovce, chceme zajet na Slovensko, tak at neni nahodou problem. V OP Martu jeste nemame 😒 ... jsem se na to nejak vykaslala 😔. Tak chci mit Martu pro sichr aspon nekde uvedenyho.
Zdeni, nevis???? Ty mas deti v pase nebo OP?

zlatka
8. črc 2008

Jééé Bazouši Ivouši, tak to neporadím! y jsme ještě za šraňky naší republiky necestovali!
Tak já taky potřebuju poradit, chci kupovat spotřebiče od MOry a nevím, jestli si to mám troufnout na netu, co myslíte? Bojím se kvůli reklamaci a tak, ale je to tam výrazně levnější. Abych pak ale na to nedoplatila.Co vy na to, máte zkušenost?

Oli, tak hezkou dovču, třeba to tam bude lepší. Tak to bych teda vraždila, kdybych měla v noci takový okno a tatin vedle mě spal a ani nic netušil.

zlatka
8. črc 2008

beruška črtá strašně ráda-vším, co najde a taky do toho pořád nutí mě a říká, co jí mám namalovat, dává mi pastelku do ruky a ukazuje...ale mě to baví. Horší, když kreslím krávu a ona u toho začne chrochtat! 🙂