Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
25. črc 2008

Zdeni, jo? To jsi tam byla? No neva 😀 .

Ivi, hlavně že už víte co to bylo. Ale teda s Marťou to zamávalo, co? Horečky, zvracení.

HOlky, tak Emča šla spát v osum (na ni brzo), já v deset, Emča se vzbuidla v jedenáct....hodinu s sebou bila a nemohla zabrat, ve dvanáct jsme vylezly na obývák, pustily televizi, skoukla jsem taxík a ještě cosi a o půl druhé jsme zase usnuly 😝 . Fakt nevim proč mám nespavý děcko.

Oli tip na dovolenou nevím, už jen proto že na žádnou nejezdíme, ale na tábor vím! Pojeď příští rok s náma, já doufám, že už Emča bude bez plín a víc v pohodě, tak se můžete přidat! 🙂 Třeba by jela i Zdenča s rodinou...a byla by tam dobrá parta 😵 .A příští rok to prý bude někde u Doloplaz, stany s podsadou, v lese, u vody....takmi to trklo, jestli to nebude tam, co je teď Peťa! To by byla hlauz, co??? 😀

Ahoj holky, musím dnes ještě na tábor, rozloučit se....a nakoupit, zítra máme rodinnou oslavu na dvoře.Uf.

cecil
25. črc 2008

HOlky a tenhle znáte? Já se mu už dva dny chlámu!!! 😀 A už mizim!

Kohout se prochází po tržišti.
V tom spatří stánek s grilem, kde se grilují kuřata.
Nasraný popojde blíž a povídá:
"No jasně! Sauny, solária, kolotoče, píčoviny a na dvoře není
koho šukat!

bazalka
25. črc 2008

😀 😀 😀 ... hod Evko jeste nejakej, at se zas zasmeju. Vilas mi taky vcera rikal dobrej vtip, ale jsem skleroza, tak si ho nepamatuju 😖

Ja jsem vyzehlila, vytrela, uklohnila Martaskovi papu a ted mam chvilku oraz. Ve 14.30 dorazi tchanata

janica..
autor
25. črc 2008

ČUs,

tož jsem pěkně naštvaná, pač jsme měli jet do Konice na Tři Ségry a pojedem tak doprčic, počasí je fakt pěkně naprd, to je léto jak sviňa 😠 😠 😠

jdu vás dočíst

janica..
autor
25. črc 2008

Ivi tož to je na nas.ání 😠 😠 s těma antibiotikama ☹

Oli určitě doporučuji jak dávala Ivča odkaž my tam jedem taky asi od 16týho, vy tam jedete kdy?

Evi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fakt dobrej 😉

janica..
autor
25. črc 2008

JO jinak pěkne jste Zdeni pokročily s dvorkem jsem vám to tam byla včera zkontrolovat 😀 😀 😀 se mi zdálo, že jsem byla u vás na dvoře 😀 😀
Evi seskok jsem taky viděla zrovna jsme projížděli Cakovem, jako fakt hustý 😅 tý jo já mám sny 😀 😀 😀 😀

bananek
25. črc 2008

Ahoj holky tak jsem slavnostně dopekůla a dozdobyla dor no hrůza ale pekla jsem ho schválně aby ho mohla i malá no chuťově dobrej pohledně děs naložily jsme kuřata ale počasí je zatím naprd tak doufám že bude zítra lépe jinak nevím kam těch 20 lidí posadím doma jo a odpoledne je mi zle a bliju tak to bude oslava jak vyšitá 😀 😀 😀 Ivi jsem ráda že je malímu lépe ale byla bych taky nasraná že do malího něco cpu a nepomůže mu to 😀 😀 😀 přeji pěkný večer a jdu koupat a pak si jdu asi lehnout ať to vyležím 😀 😀 😀 Po oslavě hodím fota 🙂 🙂 🙂

janica..
autor
25. črc 2008

Jé Marti vy máte zítra oslavu? tak přeju ať zítra pěkně 😉 a nečekáte třetihí prďolu když tak zvracíš 😀 😀 😀

zlatka
25. črc 2008

čauky,
no, dneska fakt čásko, jsem už nevěděla, jak malou doma zabavit, ale docela jsme si vyhrály.
Evi, nejsou to Doloplazy u Tršic, to je tady kousíček a taky tam bývají tábory. Já bych příští rok aj jela, na kolik to tak přijde? V neděli jedu s beruš do dvorců za MOravskej beroun ke kámošce, tam je taky krásně.

Banani, hezkou oslavu, hlavně to přežij ve zdraví!!!
Oli, doporučuju objet všechny známý a uvidíš, vedra budou hnedka v čudu.
Jo, chtěla jsem se zeptat, když bych chtěla jet s malou do Rakouska, musím mít pro ni pas?

jani, co jste dělali vy s damiánkem? No, babi nás taky zítra posílá na zábavu, ale nikam nejdeme, jde hlavně o to, že beruš ještě nespí celou noc, tak to by se nevyspala ani ona, ani děda a ani beruš, protože na uklidnění si žádá jenom mě.

janica..
autor
25. črc 2008

Zlatuš no ve čtyři dojeli Petrášovi rodiče tak jsem ho musela zabavit jen hoďku a půl což šlo 😅 Jak je návštěva tak je v poho, ale furt nosí návštěvám jejich boty a čučí jestli už májí dopitou kávu, takže je nenápadně, ale jistě vyhazuje 😅

Myslím Zlatuš že stačí si nechat malou napsat do tvojeho pasu, myslím že to stojí 50 kaček 😉

dali
25. črc 2008

Jani tak dorazte zítra k nám taky jdem na zábavu tady u nás 🙂 ,aspoň bych ti spaltila to pívko ....Jinak sny super,tak kdybys ten dvůr viděla teď v tom počasí tak tě jebne a už se nevzbudíš,já jsem z toho uplně v péru,jeto bahenní lázeň asi budeme pořádat bahenní bitvy,tak kdyby jste se chtěly některá přihlásit 😀 😀 😀

Banánku zvládněnte to v pohodě 😉

Evčo tábor máme příští rok nejspíš v plánu,ale když vidím ty stany,tam bude kosa jak sv.... ☹

Jinak mi se taky dnes nudily,ráno jen do obchodu a pak jsme čekaly až dorazí tatin a ten přivezl buřinu 😠

linn
25. črc 2008

Zdarec, od vcerejska nam nesel net, jsem byla jak bez ruky, ale uz je to ok 🙂 mi bylo smutno 😀
Ivco, Samik mel tu sestou nemoc na podzim, akorat s mensima teplotama, je dobre, ze to neni nic horsiho.
Banankovic, tak at vse vyjde, zitra uz ma byt pekne.
My jsme meli dnes tatku doma, tak to bylo fajn, odpo jsme si vsichni schrupli a Samousek dokonce opet tri hodky 😉 v nedeli jedem za nasima na chatu a pak jsme Martu pustili na ryby 😉 vrati se nam v utery, tak se asi nastehujem se Samousem k nasim 🙂 (na Hartu)
Prejem krasny vikend, akorat ty vedra by mohly byt jen prechodne, s tim brichem asi zdechnu 😝

bazalka
26. črc 2008

Ahoj holky!!!

Zlatus, ja si taky nechala Martaska dopsat do pasu ... musim ho jit vyzvednout 😝
Jani, no s tema botama mi vykladej ... u nas to je stejny. Kukne co a jak a uz tahne boty, strka je navstevam na nohy a dela papa 😀 😖
Lindi, na Harte je krasneeee ... uz jsem tam dlouho nebyla, ale planujem tam vylet
Marto, prejem fajn oslavu a Lucce vse nej nej!!!!

linn
26. črc 2008

Ahojky, jsem Linda a jsem zavisla

linn
26. črc 2008

Tak to je prosim Martinovo dilo, hnusak jeden 😠 😠 😠 😝

linn
26. črc 2008

Samousek mel v noci teplotu a ted vecer zas, jinak teda nic, tak snad to bude reakce na ockovani, muze byt opozdene.
Zitra vyrazime na tu chatu, tak doufam, ze bude
ok.
Peknou nedeli.

bazalka
26. črc 2008

Tak prejem Samouskovi, at je mu lip!!!!
Teda ten Vas tatin si dovoluje!!!! Sem maji chlapi VSTUP ZAKAZAN 😀 ... radeji 😀 ... protoze oni to proste nechapou 😀 ... lepsi zavislost na Konovi nez na necem jinym 😅

zlatka
26. črc 2008

Ahojky, já jsem Zlatka a jsem taky závislá.Zahajuji naši společnou večerní terapii. 😀 😀 😀 Náhodou, pozdravuj Martina, dobrej ftííípek. Jinak přema taky rybaří,to by si kluci rozuměli. my budeme kousíček od vás,když se jede na hartu, tak s ejede i přes ty dvorce.

linn
26. črc 2008

No ja si to klidne priznam, ale nemusi to tlumocit zrovna manza 😀 😀 😀
Zlatus, na Hartu jede jen Martin, ja jedu jen za nasima na chatu a pak s nima domu,Marta vyrazi z chaty, pod stan by me teda nikdo nedostal 😝 😀
Ivco, diky, na Samousovi se to krome neklidnyho spani zatim nijak neprojevuje, to jen ja jsem nervni pri pohledu na teplomer 🙂

zlatka
27. črc 2008

Lindy, to se divím, že bys Ty nejela v posledním stadiu pod stan!!!! 😀 😀 To by ybla aspoň bojovka!

konoupek
27. črc 2008

No mě by tam nikdo nedostal ani netěhotnou......jedině do chatky 😝 🙂

janica..
autor
27. črc 2008

Ahojte,

Zdeni co jak bylo na zábavě?

Lindi 😀 😀 😀 tak závislák jo? já taky 😀 😀 JO a Martine, je fajn, že to s tou naší kobylou umíš, budem čekat na info o Sebíkovi 😉

dali
27. črc 2008

Zdarec

na zábavě super přišly jsme 3,30,měly jste dorazit 🙂

Ivčo krásný fotečky 😉

janica..
autor
27. črc 2008

Zdeni malej byl včera už doma, spal u bábinky jen přes pátek 😉

Ivi fotečky krásný a Martínek si dnes u mně šplhl za tu pusinku 😵

bananek
27. črc 2008

Tak ahoj holky oslavu jsem zvládla v pohodě malá nechtěla jít ani spát byla zhůru až do půl jedenácté a od kámošky malej taky a to je o měsíc mladší no děti měli prostě pártý jak stahnu fotky tak nahodím už je mi fajn a fakt třetí už né beru prášky ale nic není stoprocentní že spíš si myslím koupila jsem si pomazánku a zbaštila jsem jí doslova z hladu a jestly nebyla nějaká chycená ale už to neřeším dnes jsme byly na oslavě od kámošky měl malej 12let tak to táhnem už dva dny ještě že musí táta do práce jinak by se zase něco našlo 😀 😀 😀 Malá dostala spoustu blbostí a klavírek měl úspěch musíme ho mít i na nočníku pak dostala penízky máme jí něco koupit a od mé maminky zlatý přívěšek takovou tu destičku z L a pak spoustu sušenek a kokinek pro prďolky já dostala kosmetiku no spíš jsem si jí přála tak mám do vánoc šampóny a kondiciéry a sprcháče atd. Jinak děkujem za blahopřáníčka 😀 😀 😀

konoupek
28. črc 2008

Ahoj holky,
tak banánkovic taky samozřejmě přeju vše neeeej,Lucinka,at dělá jen samou radost 😉 .
Ivi fotečky moc pěkný,Marta je strašně rozomilej šmudla 🙂 .
My sme taky kinder party přežili a Denuš se nejvíc ze všeho líbila cesta domů 😝 😀 .Tchánovec mě docela točí bo ví,že se ho Denuš bojí, ale pořád jí straší ..blbec.Kolikrát jsem mu říkala at jí nechá na pokoji,ale je asi hluchej 😠 .Ona je pak z něj zakřilá a nic si neužije,jak by měla ☹ .
Zase hlásí nemožný vedra se picnu....Lindi taky něco pro tebe asi co 😖

cecil
28. črc 2008

ahóóóóój
vtipy už žádný nevím, ale jak mi někdo nějakej pošle, tak ho sem vrazím.
Jani, dobrý sny, ušetříš za benzín 😀 😀

Jsem vás tak tak dočetla, my měli přes víkend perno....oslava trojech narozenin, do toho mi dojeli táborníci s kabelema špíny...

... a dnes plánuju nic nedělat, plesknu sebou na dvůr a budu vegetit. teda ještě uvařim

Jo a Emča si s oslavama povrtala se spaním, v so usnula 22.55 a pak usnula až v 5 odpoledne! 😝 a večer opět 22.55 😕 ...doufám že si to zse pěkně hodí zpátky aspoň na tu její půl desátou

cecil
28. črc 2008

Jo, Lucince všechno nejlepší k roku!!!!

cecil
28. črc 2008

Holky mám dotaz za mou těhotnou kamarádku. Jaký jste si kupovaly kojící polštář....značku??? Má vyhlídnutej Terabag. Mě se to nechce hledat....beztak to bude někde v tématech....
Já mám obyč nějaká česká výroba ze zdravot. potřeb, ale je fajn.

konoupek
28. črc 2008

Evi my sme si se Zlatuš tuším taky objednávaly Terabag 😉