Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
29. črc 2008

Cau holky,
nejak jsem ted moc nestihala, tak pisu az ted, vcera jsem byla na kontrole - tak zatim rodit nebudem 😉 monitor taky ok, Ivco, ze pry mam chodit porad k memu doktorovi,se mi nechtelo dohadovat, kdyz bude vse ok, tak pujdu tam a kdyby nastal nejaky problem, tak pojedu do porodnice.
Samikovi se zas vratila ta teplota, jinak mu celkem nic neni, ale asi to pujdu zitra zkonzultovat s doktorkou.
A zitra prijede tchyne, jsem ji teda vzala na milost 🙂
A jeste jedna novinka - Janulevrtule dnes porodila Adelku - 3390/51, v Ol., cisar, mela spinal a byla s tim moc spokojena, hodim do alba fotecku, tak muzete mrknout.

zlatka
29. črc 2008

ahoj holky, hlásím návrat z minidovči-naší dámské jízdy, měly jsme se moc dobře a Beruš už umí konečně říct slovo "pivo", včera ho řekla při reklamě a taky nový slovíčko "díra"-samože ještě bez toho Er. 😀
Jinak vy tu zase vaříte, mně to dítě ani jako moc nejí, tak to nějak nehrotím, puding jsem vařila ze Sunaru a pak jsem si ho sež----a sama, takže asi tak, moje veškará snaha vylepšit jídelníček marná, paštiky-mrkvovou a brokolicovou jsem taky zkoušela a nakonec taky zbufla já...

posíláme moc pusinek, ještě musím zkouknout vaše fotočky nový

bananek
30. črc 2008

Ahoj holky tak se hlásím fotky jsou nahozené tak mrknite mám nějak málo času ale stihla jsem je alespoň nahodit dort nic moc ale byl výbornej a akce taky 😀 😀 😀

bazalka
30. črc 2008

Ahoj holky!!!
Asi strelim sampus ... Martas dopo snedl corn flekes v mliku, dokonce dojedl zbytek mlika po lzickach a ted pred spanim vypil 120 a bez protestu 😎 ... no, snad to nezakriknu.
Dopo byli u nas Damous s Jancou ... tak si kluci pohrali na hristi ... ale horko hnus, tak jsme to po desate zapichli

janica..
autor
30. črc 2008

Ivi tož to je super, že si dal ještě 120ml 😎

Jojo vedro fakt hnus, jsme dojeli domů KO, teď už má mladej půlnoc

dali
30. črc 2008

Ahoj holky

Lucince opožděně vše nej,ale ona stejně ještě rok neměla že ne??????? 😀 fotečky moc pěkný,dala bych si i dort i masenko 😀

Zlatuš to má tatin určitě radost,že malá říká PIVO 😀

Janulcevrtulce a malé Adélce moc gratulujem,já si spinál taky užila,ale k prsu mi teda malého nedaly ☹

Ivčo tak snad už je ta krize za váma,u nás corn flekes taky jede,skořicový,i já to můžu,ale jen po suchu 😀

janica..
autor
30. črc 2008

Jééé já jsem zapomněla pogratulovat JAnulevrtule hlavně přeju hodně zdravíčka Adélce 😵 😵

janica..
autor
30. črc 2008

Kurnik já musím poklidit, ale nějak se mi nechce, ach jo mám festovního kopra 😅

janica..
autor
30. črc 2008

Zlatuš a kde jsi vůbec byla na minidovolence? ses ani nepochlubila že někam jedeš...

A kdy se vůbec vrací Péťa?

bananek
30. črc 2008

Né Lucinka má rok až zítra ale v sobotu odlétáme do věčných lovišť tak jsme slavily spolem už dopředu po dovči budu vyždímaná tak bych to už nezvládala 😀 😀

bazalka
30. črc 2008

Jani, martas padl o pul dvanacte a stale to lame. Ja trochu poklidila, ale neprehanela jsem to ... v tom vedru se to neda. A to musime odpo jeste do Globu 😝.
Mame doma smradu jak v Carihradu ... sikulka jsem si hodila na plotnu brambory, uvarili se, vyvarila se voda a byly trochu uhelnate ... ale mnaaaam, jak z ohynku 😀 ... jen ten odeeeer 😝 😝 😝 a hrnec muzu vyhodit 😔

bananek
30. črc 2008

Do starýho albíčka jsem vám nahodila jak se to dělá a dělat se to má tak mrnite Lucka 😀 😀 😀

konoupek
30. črc 2008

banani,tak my s tím nočníkem máme stejnou akorát tu barvu,všechno ostatní s tím spojené je pro nás scifi 😀 😀 😀

cecil
30. črc 2008

holky my jsme marod, Emilka má od včera horečku, asi ze slunka a z toho jejího lítání, no doufám že zítra už bude líp a že to nebude nějaká škaredá angína.

Januli a Adélce hodně zdravíčka!

fotky pěkný, užívali jste si to, co?

Ivi, no já letos už taky jeden hrnec spálila 😝 a taky vždycky brambory 😅 .

No Berča je jednička s pivem 😀 a dírou...ehm, neučili ji to chlapi????

zlatka
30. črc 2008

Banani, nevím, jestli jsem lucince přála, pokud ne, tak všechno nej a ať je pořád tak šikovná a dělá vám jen samou radost. Ukázka dobrá-bobek čítankovej!!!! To beruš už taky chodí kadit na nočník každej den,dokonce si řekla i uprostřed kojení a jednou i o půl jedné v noci, teď má nějkaý dobrý období-rozkecací a rozkakací.Na plavání si dokonce dneska donesla sama nočníček a sedla si na něho, pak jen zkonstatovala, že nééééni. 🙂
bazi, já jsem dneska taky stejným způsobem uvařila brambory a nestalo se mi to poprvý!!!
Emuška ať je brzo fit. Evi, beruš lezou spodní zuby a má trocha řidší stoličku, dávala jsi na to něco emilce? Jsem zkoušela borůvky, co říkáš?

cecil
30. črc 2008

po borůvkách bych chodila ještě víc. Spíš mrkev a banán. No Emča kadila když jí lezl ten druhý špičák, pak jsem jí dávala i homoepatika, byla furt pokaděná. Po nich a po banánech to bylo lepší.

Holky, teď jsem vytáhla teploměr z pod paže...39,3 ☹ , jdu jí dát čípek.

bazalka
30. črc 2008

Emco, at je brzo lip .... teda v takovym pocasi marodit ti teda neprejem
Zlatus, Evko, jsem rada, ze v tom pripalovani nejdedu sama 😀
U nas ted opet ptotest s mlikem ... a ted je i trochu protest v postylce, ale zda se, ze uz dobry 😉
Janulevrtulce gratulujem a male Adelce prejem at je krasne, zdrave a spokojene mimi!!!!

prool
30. črc 2008

ahoj baby,
u nas taky nic moc. Asi je to fakt tim vedrem. Mladej co jsme prijeli ze Slovace stavkuje s jidlem. Dneska to dokonce dopadlo tak, ze to v pul jedenacty zapichnul v moji naruci. Chtela jsem do nej nacpat polivku, ale spiral se jak das - pak me tahal a knucel a kdyz jsem ho chytla aby se uklidnil, tak mi po chvilce usnul v naruci. No nechapajici mamina 😢 takze spal bez jidla, ale nejak nam to nechybelo, proste jsme jedno jidlo preskocili. Jo a taky druhy den stavkuje a nechce vyzivu (presnidavku 😀 😀 ) prijde mi porad vlaznej - tak jestli to bude i v noci, tak budem merit taky teplotku.
Lindi prosim Te vem ty Nutrilony - porad na to myslim, ze Ti je mam zaplatit.
Ivi prosim Te nedomluvis nejaky ten srazik s Barou? My ted muzem a pak od 5.-10.8. jedeme pryc.
Jinak vsem preju, at jste brzo OK a ty co jsou v pohode, at jsou co nejdele.
cus

bazalka
30. črc 2008

Olco, pokusim se ... ale my uz tento ty nemuzem. Tak asi az po tom, jak se vratis, ze? Spojim se s Barou a ozvu se ti.

prool
30. črc 2008

diky diky,
narazila jsem na dobry clanek o alergii na mliko, ale bylo by to na dlouho, tak nekdy osobne. Nechci vas porad s tim otravovat 😝
cauky

fajn
30. črc 2008

ahojte holky, dnes jsem objevila tyto stránky ale nevím jestli se nebudu vnucovat ale potřebovala bych někdy pokecat.Mám doma holčičku narozenou ve 23 týdnu a když vidím ty vaše dětičky tak si myslím že sem ani nepatřím. Jsem z Litovle takže do Olomouce kousek. Byla bych ráda kdybych sem mohla zase někdy nakouknout díky moc

zlatka
30. črc 2008

Ahojky FAJN, to je fajn, že ses ozvala. No jasné, piš kdykoliv budeš mít chvilku a pěkně si vybuduj závislost na maminách jako máme my všechny!!! 😀 😀 jak se Tvoje holčička jmenuje a kolik jí už je? Asi jsi to neměla jednoduchý, co?

Oli, stávkování v jídle je u nás taky, asi těma zubama.Evi, mně radily babky kořenářky borůvky, tak nevím. vyzkouším a uvidím, mrkev do ní nenarvu.Dnes jsem byla vyřizovat ten pas a udělali to na počkání, to jsme byla ráda, že tam nemusím znovu.
Jdu vařit a taky se musím trocha odsrstit 😀 😀 😀 Loučí se s vámi holka od Bobří řeky 😀 😀

dali
31. črc 2008

Zdarec

Fajn,určitě se přidej a jak píše Zlatka ať je další závislák na maminách 😀 😀

Zdravíme i holčinu od Bobří řeky 😀 😀 😀

janica..
autor
31. črc 2008

čus co tu po ránu děláš?

bazalka
31. črc 2008

Zdar, pridavame se do klubu nespavcu 😝 ... u nas opet budik 6.15
Ja snad budu muset dat do lednicky i corn flekes ... co neni z lednicky, nase dite neji 😠

janica..
autor
31. črc 2008

JInak dobré ránko všem 😅

Taky zdravím FAJN a jak se vůbec jmenuješ a jak máš starou holčičku, písni něco a sobě 😉

LUCINKO všechno nejlepší k tvýmu prvnímu roku, hlavně hodně zdravíčka a lásky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Berunka a Lucinka jsou nejšikovněší holky, ale jako Zlatico a Martico, ani mi to sem nepište, pač mně to štve 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jako mladej nebude sedět na nočníku ani omylem, takže mně nepruďte jo??? 😀 😀 😀 😀

Emuška ať je brzo fit 😵 😉

bazalka
31. črc 2008

Vedu boj, jestli mame jet s dedou zase na koupak .... ale zada mam jak prasatko jeste z uterka 😒

janica..
autor
31. črc 2008

Ivi jeď 😅 budeš ležet celý den na zádech a hotovo, ale Martínek tě asi moc ležet nenechá, co?tak jedině, že by se dnes staral dědoušek 😎

janica..
autor
31. črc 2008

Marťásek je borec 😀 😀 😀 😀 😀 co není v ledničce nejí 😀 😀 😀 😀

bazalka
31. črc 2008

haha ... ten tam ma plno znamych a jak sa nas deda zakeca ...