Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
2. srp 2008

Super, no jen tise zavidim, jsem to momentalne vzdala, zase zkusime na nocnik, ale mam obavy, ze ze zacatku s mimcem nebudu stihat hlidat Samouse 😒

cecil
2. srp 2008

Mili......rušnou noc 😀 , to má malej pěkné dětské hry 🙂

No já budu muset taky končit...myslela jsem že něco budu děla a ono nic....ups

linn
2. srp 2008

Evi, tak dobrou a at jsou holky brzo ok

cecil
2. srp 2008

Lindo, no to asi stíhat nebudeš, ale já právě jak začnu přemýšlet kdyji dát na nočník a začnu ji tam strkat, tak ji to začnu znechucovat a zjistila jsem že když ji nechám tak si to hlídá sama. Třeba jsem ji strčila na hrnce a nic, jenom natáhnu kraťasy, odejdu, už řvala a, a a měla velké čůrání, se divím že to nepustila 😕 .

K našemu tříměsíčnímu výročí znakování jsem to počítala a Emča dělá 35 znaků.

a Samíkovi to tak jde? To je bezva, budete mít lepší domluvu!

cecil
2. srp 2008

Jo, dobrou, doufám že dnes už nebudeme tolikrát vzhůru, jdu hodit hygienu

linn
2. srp 2008

No ja jsem to teda nepocitala, ale kolem dvaceti uz asi bude umet, i kdyz teda nektere si hodne prizpusobil a par jich dela stejne 🙂 naprosto nej je auto, lezime v posteli, Samous slysi venku auto a hned ukazuje 🙂

linn
2. srp 2008

pa
a omlouvam se za vsechny preklepy, pisu jak analfabet, ale mam omluvu - tehu demence kombinovana s materskou 😀 😀 😀

cecil
2. srp 2008

Je to bezva, žejo? ty jejich rozzářená očička, když vidí že jim rozumíš..... a teda jede! 20 zanků!

U nás je nej...."ještě", "auto" taky ráda, ale teď už někdy řekne brm. Táta brm pá....a je to jasny 🙂 . Taky vrtulník, slon, tygr, koza a favorit.....mlíko!!!! 😀 😀 😀

a už fakticky dobrou ....s kobrou....hlava rodiny nikde, no to je sobota! Na to nejsem zvyklá, se mi netoulává! 😕 😉

cecil
2. srp 2008

fajn, tak ty demence a já k tomu ještě ta Plzeň, ty moje překlepy mluví za vše...20 zanků 😀 😀 😀 😀

mili3
2. srp 2008

dobrou noc preju azase priste 🙂

linn
2. srp 2008

Dobrou holky 😵

zlatka
2. srp 2008

No zdar jak sviň, zase s křížkem po funuse, si tady vykecáváte! Evi, tak beruš se mi dneska vyčůrala do postele, jsem vlezla do pokoje a ležela rozvalená na celé půlce, křenila se a říkala hajíííííí, za chvilku mi začala ukazovat aaaaa a měla ten flek pěkně schovanej až v rožku a na MOJÍ PŮLCE 😠 😠 .No až mi tohle udělá na tej novej matraci, tak ji roznesu v zubech.JInak ráno jsem ještě chrápala a ona se pěkně vykakala a vzbudila mě, jak si sama tleskala, že je jako borky, když má Bobka v nočníku. S těma znakama jsi dobrá, to já jsem nějak stagnovala, bo začala hodně opakovat slova a tak spíš už počítám ty slovíčka.Každej den něco novýho.Místo "dej", říká "na".
Hodím foto berušmodelů, fakt si to navlíká sama- bez pomoci. Lindi, to je samoušek šikulka s těma znakama, fakt rychlovka.

janica..
autor
2. srp 2008

cus,vy jste to tu pekne rozjely

Mili no zdarec,no ze ses ukazala, te na konovi vitam😉

Lindi zitra rodis, jak ne, tak uvidis🙂

linn
2. srp 2008

Zlatu, ja jsem jeste tady 😉

linn
2. srp 2008

Tak mas ty narozky zitra jo?
Jsem ti uz prala asi na minule strance 🙂

janica..
autor
2. srp 2008

Lindi zitra, diky za prani🙂

Mili pekny fotecky, Matyasek uz je kus chlapa

Jako jinak jsem pekne nas.ana pac ten muj chlap si koupil novej telefon s pripojenim na pocal,takze jsem vyfasovala tel. a ctu si vas na nem, ale to by ani nevadilo, ale to psani je pekne na pytel

zlatka
2. srp 2008

si říká, že to v podlení době nějak flákač, jani
A ty se lindi běž vyspat, když zítra rodíš!!!!

zlatka
2. srp 2008

O: si říkám , v poslední době

linn
2. srp 2008

No Zlatu u me to nema cenu, ja driv jak o pulnoci stejne nezaberu, vcera jsem cumela do stropu do dvou 😅
ale pujdu se asi natahnout k Tv, takzatim papa a jestli teda nebudu zitra rodit, tak zas mrknu 😉 😅 😀

mili3
2. srp 2008

Ahoj holky, zdravim.Tak jsem nahazela ty moje resty za cely rok 🙂 Lindi, ty zitra rodit nemuzes, kdo te odveze do porodnice, kdyz jede marta na ryby?? 😝

janica..
autor
2. srp 2008

Zlatus Berca JE BOrka🙂,jak vidim tak by si s mladym rozumnela🙂

zlatka
2. srp 2008

J8 taky myslím, že máš ještě čas.

zlatka
2. srp 2008

No dyť já to říkám furt, Jani, jenom Damouš jaxi nemá zájem, tak si s ním promluv, rposím tě!!!!

Mili a co dovča, dobrý? Jste byli letecky?

zlatka
2. srp 2008

Mili, fotky krásný, já budu muset taky udělat ordnunng a hodím jen pár foteček do jednoho albíčka, ale to by se mi muselo chtít.

zlatka
2. srp 2008

a janico, kdy jako teda dorazíš? Mohly bysme se domluvit třeba aj s bazi a když bude hica, tak zajet do těch bohuněk třebas.

mili3
2. srp 2008

Dovca super, letecky jsme se jeste s nim bali, tak jsme byli autem v chorvatsku. Byl to zahul, ale i tak jsme to zvladli. Maty skoro porad spal. Ale pristi rok letecky 🙂

mili3
2. srp 2008

ja ted tak prubezne sleduju ty vase fotky, jsem ostuda, ze jsem si jeste nenasla cas 😖 ale vse napravim 😉 taky mate krasne ratolesti, uz se tesim na dalsi srazek

mili3
2. srp 2008

v bohunovicich je to paradni, jezdite tam casto? ze bych se nekdy pridala, samotne se mi tam nechce...

zlatka
2. srp 2008

jo? to já bych se bála tím autem, letecky je to šup rup.Za dvě hoďky jsi tam, to já k moři jedině tak, jeslti na to někdy shrabeme. Kamarádka tak byla s holčičkou na mallorce a když se vrátily, tak si vždycky ráno Viky balila věci a že chce jet k moříčku (cesta stejně dlouhá jako autem k babičce) a nechápala, že to není za rohem, jak se zdálo! 😀 Já bych chtěla mimo sezónu, aby nebyla taková hicna.

zlatka
2. srp 2008

jéééžiš no jasné!!!!já sháním spojence.ale v bohuňkách jsem ještě nebyla, ale chci jet omrknout, tipa dala bazi.