Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
4. srp 2008

Zdarec matky

Janico opico,já nevím jak to dělám,ale nějak nemám času..........pořád nějaké oslavy,pak se z toho potřebuju vyspat,vařím,peču,uklízím,makaám na dvoře,jo ,ale kdybych měla notas tak je to ok,protože kůli dětem sedím třeba 3h u bazénu a nudím se,to bych vám psala častěji,tak se na něj může složit 😀 😀 😀

Židlička dobrá,ale nám nejvíc vyhovuje naše dřevěná 😀 😀 😀

Jo a jani tak škoda že jsi mě nepozvala na oslavu,Beefeetra miluju 😀 😀 😀 a kolik ti vůbec bylo 35????? 😀 😀 😀

prool
4. srp 2008

ahojky,
zidlicka jak z 3.tisicileti 😀 😀 cena ovsem take 😀 😀
baby, my mame 2 jidelni zidlicky. Babicka na Slovensku proste nechtela pujcit u sousedu a my museli koupit nejakou skladnou, protoze ted to bez zidle opravdu nejde. Zpetne jsem se dozvedela, ze mohla pujcit a malem me ranilo 😠 mame ted doma dve - kdybyste videli ten nas mini domecek 😝 Ale na druho stranu, kdyz cestujeme, tak se to hodi 😉

Evi od jake firmy Ti vozi ten chleba???
Zitra vyrazime k segre ku Praze, tak nevim zda budu na prijmu.
zdarec a drzte se

PS: Vasa v noci opet bodoval - nechtel byt ani u nas ani v postylce a pochodoval o pulnoci kolem manzelske postele a nevedel coby. Kdyz jsem mu rekla haji, tak si poslusne lehnul k lampicce (kterou mame na zemi) a blikal si - to byla noc 😀 😀 Maros rano nic nevedel 😀 😀 myslim, ze brzo odpadnu

bazalka
4. srp 2008

Olco, vy tema veselo v noci ... by me svihlo. No u nas je zas veselo rano. Malej to zalomil neco po sedme a chrupal do deviti. Pak jsme sli do mest, vratili se pred jednou a ted uz myslim zase spinuska 😉
Ja mu varim rajskou a mela bych zehlit ... ale asi az vecer, bude snesitelneji

Jani, ja gin taky rada, tak jestli ti neco zbylo, my se Zdencou dorazime a pomuzem ti, at nejsi ten alkoholik samotar 😀

Lindi, drzime palce, at je dr spokojen a ty taky 😉

dali
4. srp 2008

Ivčo dobrej nápad 😀 😀 😀

Já žehlím teď,vůbec mě to nebaví 😠 ,ale musím neboť další prádlo se mi pere a tak bych toho měla moooooc 🙄

linn
4. srp 2008

Tak jsem z5 🙂 jeste jsem stihla i knihovnu a s babcou Tesco 😉
Nalez stejnej jak minulej tyden, zadna zmena, tak jeste pristi pondeli a pak do porodky. Mame ted o vikendu v planu jeste otocit Orlovou, tak to asi risknu, no v nejhorsim porodim v Ostrave 😅

fajn
4. srp 2008

seš fakt borec linn to já bych se už bála 😲

bazalka
4. srp 2008

Lindi, ty jsi kaskaderka 😀 ... ale co, kdyz se citis dobre a porodnice neni 100 km 😀

cecil
4. srp 2008

Zdarec baby.....

Lindo, seš fakt odvážná, to já bych už nikam nejela 😕 😅 .

Tak jsme byly dnes po dokotrech...Emča má jiný ATB, Štěpánka má k tomu průjmu ještě močové cesty, já má m taky ATB ☹ . V krku mě bolí, v uších píchá, hlava jak střep...no prostě bezva k nemocným děckám.

Toš končím, Emuš ještě nespí, přesto že celej den mrčí, skuhrá, spala málo, tak nemůže zabrat 😒 .

Jo, Oli, firma to je taková malá soukromá - Dopes. Ale třeba vozí zboží i do Olmika.

cecil
4. srp 2008

Jo a normálně jsme vyjely v osum k dětské a přijela jsem od své dr. bylo 12.10....hrůza 😝

cecil
4. srp 2008

A ta židlička mi silně připomíná křeslo na stříhání u holiče...asi tou nohou....a teda se mi nelíbí 😖 😅 , jak píše Zdenča, dřevo je dřevo 🙂 .

bazalka
4. srp 2008

Evko, vy to zas vyzirate ☹ ... tak at je vam co nejdriv lip!!!!

bazalka
4. srp 2008

My jdem zitra na posledni Prevenar a pak nas ceka prvni Priorix ... ale az po dovo, kdyby mel martasek nahodou reakci, tak nam to nemusi kazit dovcu 😉
Lindi, Samous zvladl Priorix v poho???

bazalka
4. srp 2008

Mne se libi, ale jen ta zidlicka, cena neeeeee 😝

linn
4. srp 2008

Ivco, jj, bez problemu, jak mel ty teploty po tom tydnu, tak to byla nejaka viroza. Na reakci to bylo moc dlouho
Mne se taky ta zidle proste libi, mozna proto, ze fakt nevypada jako detska 🙂 ale cena je fakt 😝

cecil
4. srp 2008

Ještě mám resty....Jani, všechno nejlepší k narozkám.

(Petr si šel lehnout s Emilkou....poprve takhle večer!, dopoledne s ním usnula a asi se mu to zalíbilo 🙂...a byl úspěšný, je v pěti minutách zpět! Tak mám pocit že bude mít kšeft 😀 )

šmarjá já furt kýchám, už mě to štve 😠 . Holky, nejhorší je kdž ty děcka mají takový strašný horečky v takový vedra...není anikam vlízt se zchladit.

A koukám že Pavel je profláklej 😀 😀 😀

A Zlatko, takovýho ženicha nebrat!!! 😀 , chudák Deniska 😅

linn
4. srp 2008

Cecilovic, tak jeste porad drzim palce, at vas ty nemoci uz konecne netrapi 😲
Samous ma snad nejaky prujem nebo co, kakal asi 6krat a jak jsme byli u doktora a ve meste, tak v tom chvilku byl (jsem hnup, ze jsem si nevsimla) a brutalne se oprudil, chudatko moje male, pri prebalovani vriska jak na lesy, boli ho to, jsem zvedava na rano 😖

bazalka
4. srp 2008

Lindi, po priorixu byva reakce 7.-10. den, ne? Nebo si to pletu? Tam myslim byva ta pozdni.

janica..
autor
4. srp 2008

Malej byl taky po Priorixu bez reakcí 😉

Lindi seš borka 🙂

Jejda Cecilovic rodinko, brzo se uzdravte 😝

linn
4. srp 2008

A jeste k ginu - s tonikem ja taky rada 😉 tak az nekdy nebudu tehotna nebo kojici, pripadne ridic 😲 tak se pridam 😀

cecil
4. srp 2008

Peťa s Matýskem to možná přežila, ale neozvývá se...kašle na civilizaci 😀 😀 😀

My jsme očkování odložili a dobře jsme udělali, chytla by do toho tu angínu

bazalka
4. srp 2008

Chuda Samous, nelezou mu zuby ... to u nas byva podobny a jisti to Calciovka 😉

bazalka
4. srp 2008

Jojo, ten prechod byl asi krutej 😉

linn
4. srp 2008

Ivco, on mel prave ty teploty zhruba za ten tyden, ale nekolik dni, tak jsem to myslela, podle MUDry to byla ta viroza, mel trosku zarudly krk.

janica..
autor
4. srp 2008

Ha a dnes mám s kým pít, heč 😅 došel kámoš a má novýho pc a Peťa mu radí, ha tak mám s kým pít 😀 😀 😀 , ale jako klidně Ivi a Zdeni dojeďte pač má beefeatra ještě půlku a to mám otevřenýho toho dvojlitrovýho, takže ještě litřík je 😎 😅

bazalka
4. srp 2008

Aha ... no, ale proste s tim radej pockame po dovo, jistota je jistota a zakony schvalnosti funguji neomylne 😅

linn
4. srp 2008

No prave ze ne, jedine ze by snad ty petky, trojky a ctyrky uz ma vsechny venku.
Ja mazu Imazolem a uvidime, kdyz tak vytahnu z tasky do porodnice Bepatnthen 😉

cecil
4. srp 2008

No s tím kakáním ...zítra budu volat na výsledek na ten výtěr...ale se mi to nezdá, Štěpánka kakala dnes zase aspoň 8x ☹ , a to má od soboty endiaron, dietu...a horečky 😝 . Normální střev chřipka by už byla na ústupu, ale dnes KO měla dobrý.

bazalka
4. srp 2008

Kdy Jani??? Nechame se Zdencou deti chlapum a prifrcime 😀

linn
4. srp 2008

No nase doktorka rikala, ze na Priorix jeste reakci nemeli, ale jak pises....

janica..
autor
4. srp 2008

Evi díky 😉