Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
4. srp 2008

Jani, ale ja budu prd pijan ... nema trenink, tak dam dva a odpadnu 😖 😀

linn
4. srp 2008

Evi a davas Stepance jeste nejakou Smectu nebo uhli? On ten Endiaron zabira jen na bakter.prujmy.

cecil
4. srp 2008

Tak Jana nejenže chalstá sama, ale ještě ve velkym....2 litry!!!!!!!! 😀 😀 😀

lindo, Emča už má čtyřky a prořezanou jednu trojku, další na cestě

bazalka
4. srp 2008

Nase dr zase rikala, ze reakce byva ... ne casto, ale byva ... tak opet plati, co dr to jiny nazor
Kde mame dnes Mili ... Matysek asi jeste nespinka 😉

linn
4. srp 2008

No ja jak ted taky nejsem zvykla tak mam deci vina a citim to 🙂

janica..
autor
4. srp 2008

Ivi víš kdy? Jak Linduš porodí tak dorazte, oslavíme Sebíka, co? tu flašu otevřel Petráš když se narodil malej 😅 takže už ju pijeme přes rok a furt není vypitá, tak jsme ju mohli dopít co? jo a jinak jsem ju dostali jako svatební dar, takže doma ležela 6 let, něž jsme ju otevřeli 😅

bazalka
4. srp 2008

Nam na takovy hruzy zabira Ercefuryl ... snad se to tak pise 😔 ... ale je jen na predpis a funguje paradne!!!!

linn
4. srp 2008

Ja bych spis rekla, ze ma obsazeny pocitac, na Icq je Tom 😉

cecil
4. srp 2008

Lindo, já se bála aby už nebyla předávkovaná, mylsíš že ji mám k tomu endiaronu 3 x 1/2 ještě dát smectu?

janica..
autor
4. srp 2008

No já si dala včera 4 panáčky a v klídku, jsem se i divila 😕

bazalka
4. srp 2008

Nastesti se alkohol nekazi a archiv je archiv .... jani, fajn, tak zapijem Sebika 😀

linn
4. srp 2008

Evi klidne, Smectou naprosto nic nezkazis, ten Endiaron bych mozna i vysadila, jestli to nezabira

bazalka
4. srp 2008

Tak zdarec, mizim za tatou 😉 ... dobrou a Lindi, kdyby neco, dej echo 😉

janica..
autor
4. srp 2008

Ivi ok beru tě za slovo 😎

linn
4. srp 2008

Tak to jsem fakt zvedava kdy budete zapijet 😀

bazalka
4. srp 2008

Az das to echo 😀

cecil
4. srp 2008

ercefuryl jsem v žviotě neslyšela....to je na průjmy?

Dnes jsem si na tebe Ivi vzpomněla, chtěla jsem si na ty dutiny koupit Sinupret a zapomněla jsem 😖 ...ten mi zabírá vždycky

linn
4. srp 2008

No to bych si nedovolila nedat echo 😉

janica..
autor
4. srp 2008

Já doporučuju Evi i biopron, ten nám vždycky zabral 😉

bazalka
4. srp 2008

I mne, Evko ... je fakt perfektni!!!!

janica..
autor
4. srp 2008

Ivi ahojky

bazalka
4. srp 2008

Zdar, tak uz fakt 😅

linn
4. srp 2008

Ercefuryl je od 6 let, jsem ted mrkla, hodne pomaha i na prujmy na dovce apod.
A nejaky laktobacily taky klidne pridej

linn
4. srp 2008

Pa Ivus, dobrou

cecil
4. srp 2008

Lindo, dík, zkusím smectu, i když první vykadila dost rychle, tak jsem jí dala endiaron, že to bude silnější

Emča sice usnula ale kašle, tak se furt budí.... 😒 asi tam budu muset jít....tak zatím ahoj

linn
4. srp 2008

Tak ja teda taky mizim, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

fajn
4. srp 2008

cecil zkus Hylak forte jsou to kapičky od narození až po ... vždycky nám zabrali

linn
4. srp 2008

Tak jeste nakukuju - jj Fajn, mas pravdu, taky se da, jsou to taky laktobacily, nastesti uz je nejakou dobu volne prodejny, driv byl naprosto nesmyslne na predpis.

cecil
4. srp 2008

ještě taky nakukuju, Emilka měla plný nos a teď zesucha kašle...no zase se nevyspíme...

Jo, Hylak mám v lednici, akorát posledně jsem ho dala myslím Emilce na průjem a byl ještě horší, tak jsem ho víc nedávala. Ale teď jsem ho dala poprve večer, protože nám dr. říkala že nás ty atb pěkně vyčistí...tak preventivně.

a taky jsem dala Štěpánce,i když to asi není moc dietní....pomačkanej banán s 2 lžičkami bílýho jogurtu....právě kvůli těm laktobacilům.

cecil
4. srp 2008

Chtěla jsem vám napsat, že Emilka ukazovala že jí bolí kolínka jak měla ty vysoké horečky a dnes stála u balkonovýho okna, volala na Petra na dvůr....táta...a ukazovala bolí a pak ťukala na hlavičku....měla teplotu. Tak jsem si říkala, jak je to bezva, že se s ní domluvíme 🙂