Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
6. srp 2008

Jani, ty fotecky jsou boziiii ... no urco se tam musime vypravit!!!

konoupek
6. srp 2008

Marci nooo to je teda představa 🙄 .Ještě,že Tom nepije,ale zase má jiný mouchy,jako pc.To je jeho celoživotní kůn a nejednou jsme se kvůli tomu už pohádali 😕 .Páč ocád pocád,že jo 😝

zlatka
6. srp 2008

Jak víte letos se mi utopila kamera :(
Rozhodl jsem se že bych mohl zkusit malou soutěž o novou,tak jsem dal
video z dovolené na Vltavě do soutěže. odkaz zde :
http://n-joy.cz/kategorie/adrenalin/soutez#vide...
Po vás bych potřeboval aby jste mi poslali nějaké hlasy.
Tak mě neštvěte a pošlete díky !!!!
Video se jmenuje DRÁ´TÁCI 3 SESTŘIH na výše zmiňovaném odkazu.
Tak dík. Přemek TV KAPLIČKA

zlatka
6. srp 2008

děkujeme!!! 😉

zlatka
6. srp 2008

Jani, stojí vstup 130Kč, ale je v tom parkovný, vstup do ZOO, cesta busem nebo vláčkem, vstup do dina a pak ještě to kino, takže jsme to tak počítali, že to ani není moc. když si vezmeš výlet do ZOO tady v Ol.-vstup+ parkovný, tak jsi na stejné ceně.
Lindi a jani, fotečky moc pěkný.

zlatka
6. srp 2008

Lindi, ty se máš, takový pěkný bříško- fakt nemáš nikde nic-jenom to břuško. Pěkná těhule jsi Ty, fakt.

konoupek
6. srp 2008

Tak to jo to je dobrá cena,no na Kopečku se mi to zdá poněkud drahé na to co tam mají 😖

konoupek
6. srp 2008

pak zkouknu to Přemovo vídeo a dám hlas 😉

cecil
6. srp 2008

já už hlasoval Přemo.....Petr.. 😀

bazalka
6. srp 2008

Zlatus, od nas hlas mate 😀

entik
6. srp 2008

ahoj holky, hlasim se po tabore🙂. jak se tu mate?? napsaly jste toho opravdu hodne, takze docitani jsem vzdala, jen jsem tu zahlidla nejake nove tvare a zjistila, ze janule vrtule ma mimi. Nejvice jsem byla zvedava na Lindu, ale jeji mimisko je jeste v brisku, ze?
My se meli fajn, tabor byl moc pohodovy. Matej to zvladl uplne bezvadne. vubec se nenudil, mel porad co delat, co prozkoumavat, takze pohoda. Navic se rozjel ve znakovce, takze i s ostatnima mohl znakovat, to bylo supr. Dokonce i v jidle se zlepsil, uz sni pul misticky jidla na obed!! uz mi pripomina Samika, kdyz vidi nekoho jist, tak hned za nim a rika ham, ham a ukazuje znak pro jidlo 🙂
Zitra jedem na koupak do Pencic.
Co u vas noveho?

linn
6. srp 2008

Zdareeec,
tak hlas poslan,
Jani, taky chvilim fotecky 😵
Zitra vyrazime, tak asi budu jen nakukovat, kdyby nahodou fakt neco, tak mam tasku s sebou 😅 😀 a samozrejme bych pisla sms, pa.

zlatka
6. srp 2008

Koukat nemusíte, stačí jen hlasovat 😀 je to dlouhý a vám to asi nic neřekne, bo jste tam nebyli, ale jestli si vzpomenete i v dny následující, budu ráda. Nejvíc tam má 70 hlasů jsem se dívala, což není taková hrůza, můžete ještě někomu poslat odkaz.Kdyby to klaplo, tak vás budeme zásobovat pěknýma sestřihama ze společných akcí!!! 😀

zlatka
6. srp 2008

Ahoj peti, to je super, že jsi zpět a že jste to zvládli. dej fotky!

bazalka
6. srp 2008

Zlatus, prave jsem se chtela zeptat, jestli jde hlasovat kazdy den 😉 ... jsem videla asi minutu a vzdala jsem to, proznavam 😀

Peto, ahooooj ... tak to je super, ze jste si tabor uzili!!!

Lindi, tim, ze beres tasku s sebou, je skoro jistota, ze neporodis 😀

konoupek
6. srp 2008

no já to taky vzdala bo se mi to začalo sekat,tak jsem jen odhlasovala a hotovo 😀

entik
6. srp 2008

Fotky budou, ale jeste nemam vsechny, my mame jen par, fotak nam nejak blbne.
Hlas na video pridan 😉

dali
6. srp 2008

My už taky hlasovaly,kouknem až zítra 😉

bazalka
7. srp 2008

Dobre ranko,
Zlatus, ja chtela hlasovat znovu a nejde to ☹ .... nebo to muze byt jednou za 24hod a ne datumove druhy den?

Tise doufam, ze tatin dostane dnes dovo a v deset vyrazime na koupak do Belkovic 😀. Dovo mel mit, ale vcera odpo mu oznamil kolega, ze jde k lekari 😠 ... ve tri hodiny odpo fakt dobra informace, ze nepovazoval za nutne to nadrizenmu rict 😠 😠 😠

Krasny den, bude parak

zlatka
7. srp 2008

Bzi, tak se může jen jednou z jednoho compu, jsi moc hodná. Ale napadlo mě, jeslti by vás too moc neobtěžovalo, jestsli byste ten odkaz neposlali některým svým známým(pro nás neznámým), aby jednou klikli myškou....a poprosili je, ať tak udělají taky. Je to velká hromadná akce, ale tgřeba to vyjde....Vilda ať to odklikne ještě jednou z práce, pošli mu tam taky odkaz! Holky pomožte, jak můžete!😀 Kdyby to klaplo, tak to společně oslavíme!
My asi odpo taky půjdem na koupák a pak na tu jižní moravu. Vypadá to tam hicně!

cecil
7. srp 2008

Zdarec...ahoj Peti, už jsi nám tu chyběla!!!!

Fotečky z Vyškova pěkný!

Já chci taky někam na výlet, nebo aspoň na procházku ☹ , včera jsme byli chvilku na dvoře...hm.

cecil
7. srp 2008

Zlatko, teď jsem to poslala asi patnácti lidem, to by bylo aby to aspoň 5 hlasů nehodilo! 😀

zlatka
7. srp 2008

Vy jste zlatíčka, holky!každej hlas dobrej!

dali
7. srp 2008

Zlatuš vidíš už jste skokani dne 😀 😀 😀 ,dala jsem to na střechu a další hlas přibyl,ještě pošlu pár známým 😉

fajn
7. srp 2008

tak jsem poslala taky hlas 🙂 🙂

zlatka
7. srp 2008

na jakou střechu, dali???
tak my holky vyrážíme, buďte tu hodný! já se pak ozvu!

zlatka
7. srp 2008

díky marci.

cecil
7. srp 2008

Děfčátka....u nás horká novinka dne!!! Máme salmonelu! Mě se hned nezdálo, že to je obyčejunej průjem 😝 .
Zítra asi jdeme všichni na výtěr...no chudák sestřička 😅 .

Tak zatím páček....nechcete někdo přijet na návštěvu???? 😀 (ne hoky, ale bez prdele...za těch 14 dní víte kolik u nás bylo lidi??? 😕 )

cecil
7. srp 2008

PS : nedávjete si párky, je to z tábora z nich...skoro určitě. Jsou vadné od výrobce. Masonova, nebo masova...tak nějak, je to olomoucká firma.

dali
7. srp 2008

Zlatuš neboj na modrou střechu,ne na naši u baráku 😀 😀 😀