Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
11. srp 2008

Jani co znamená to dost????jako že hodně vypiješ??? 🙂 a nebo že už jedeš 😀 😀 😀

janica..
autor
11. srp 2008

Jak dobrou, kam jako jdeš?

janica..
autor
11. srp 2008

No i to I to 😀 😀 😀

janica..
autor
11. srp 2008

Ale spíš to, že dost brzo dorazím, jestli mi nebude šoufl, pač dlouhý cesty moc nemusím, tak abych ti tam nedej bože blinkla 😅 😝

dali
11. srp 2008

Blinkat můžeš na dvoře,tam je teď místa 😀 😀 😀 tak dobrou 😉

janica..
autor
11. srp 2008

😀 😀 dobrou

veronikapulkertova
12. srp 2008

Ahojky holky, hledam nejakou cerstvou maminku pro vychazky s kocarky a pokec. Jsem ze Samotisek, ale mobilni 🙂 Nikoho tu neznam a manza je cely den v praci :( Uz ta samota tu na me zacina pekelne dopadat :( Diky 🙂

konoupek
12. srp 2008

Ahoj ženský,
teda co Denuš zase poslední dobou dělá 😠 ,už jsem z ní na nervy...u všeho se vzteká a není den kdyby nespustla histerák 😝 .Já doufám,že jí to brzo přejde 😕 .V so odjíždíme na dovču do Beskyd,tak jsem zvědavá na počasí 😕 .Jináák ahoj banánku,hod nějaký fotečky z dovči,at máme na co koukat 😉 .
A taky zdravím Veruš,budem určo rády,když si tu s náma budeš psáti a taky by sme holky mohly zase spáchat nějakej srazík,třeba jen v parku v Ol a Veru by se k nám mohla přidat.Ale až tak přes příští týden,až už budem doma,aby sme vás taky viděly.Co vy na to???? 😉 .A Veru vy jste se asi přistěhovali ,že?

veronikapulkertova
12. srp 2008

Ahojky, konoupek to by bylo super 🙂 Snad me mala pusti, je to takovy maly uplakanek...trapi ji prdiky, takze nam to dava patricne hlasite najevo 🙂)) Jsme pristehovani, nikoho tu neznam, ani sousedy jeste 🙂 Je mezi vami i nejaka cerstva maminka nebo uz mate vetsi mimisky?

konoupek
12. srp 2008

my už máme spíš trošku větší dětičky,ale Linn ted v srpnu čeká druhý mimčo,tak si určitě pokecáte 😉 .No prdíky mám v živé paměti...co my se s nima natrápily ☹ .Moc přeju,aby to brzo přešlo,pže u nás to bylo dost peklo 😖 .A kde jste bydleli před tím?

dali
12. srp 2008

Ahoj holky

Vítám Veroniku a gratuluju k malé Elence je moc pěkná 😉 ...........my máme sice vetší mimča,ale opravdu v živé paměti i prdíky 😀 taky jsme se nima moc natrápily.

Srazík by určitě nebyl špatnej 😉

Jani(kon)dovolenou si určitě užijte 😉

konoupek
12. srp 2008

No Zdeni už to vidím,jako každý rok nám bude pršet určo 😠 .

dali
12. srp 2008

Snad ne,ale já se loni zařekla že v létě na hory už nejedu,my tam měly vždycky kosu jak blázen 😖 budem vám přát sluníčko 😉

zlatka
12. srp 2008

Zdarec matky, jen posílám zdravici a oznamuji, že mám úděsnej, obrovskej, ba přímo megalománskej KOPR, se mi nechce ani mrkat! jéééžiš.takže ani ťukat do klávesnice, už teď jsem se zapotila. Ale že jste to vy, tak se překonám.
Jani, už máme opravdovskej angličan trávník, tata na to dneska vlítl a je po louce.....

Veru, tož to jo! zrovna se mi v sobotu žení ze samotišek kamarád a za chvilku vyrážím tvým směrem. klidně k nám doraž, já budu jenom ráda, taky věčně sháním spojence pro různý aktivity a konoupek je taky od nás. Nebo já můžu dojet tam az váma, je-li tam nějaké dětské vyžití-nějaký hřiště, či tak....
Teď jsem se otočila a beruš mi roznesla po celým bytě cornflakes a ještě honarvala i do bot....Sakra, se mi nechce ani mrkat a musím zametat. 😝

konoupek
12. srp 2008

No právě my taky 😖 ,takže příští rok už na hory taky nejedu!!!!!!No já pro ted mizím na jednu mám masáž,tak si jdu sbalit saky paky 🙂 .zatím páček

cecil
12. srp 2008

Zdarec babinec....

tak vidím že nemoci řádí... 😝 . No Štěpánka už byla jako že dobrá, jedla všechno, už i ven šla dvakrát a včera večer začala zvracet a zvracela a zvracela. Zachránila ji kofola, pak usnula a spala celou noc. Tak doufám, že to bylo jen z únavy a nějaké špatné kombinaci jídla....

Jinak já a P. máme výsledky negativní, ještě zítra zavolat na výsledek Emilce.

JÁ JSEM FURT SLABÁ JAK MOUCHA, ZALEHLÝ DUTINY, (je se mi to přeplo)....zalehlý uši...hrůza. Letos už s prázdninama moc nepočítám, budu ráda, když se Š. vykulíruje do září...aby vůbec! Říkám si, že si nějaké výlety a konečně tu ZOO snad užijeme na v září a říjnu...

cecil
12. srp 2008

Lindi, držím palec, a´t je to za váma!!!

Veru, vítej a piš! 🙂

cecil
12. srp 2008

Zlatuš, zametej, zametej 😀

OLI...náhražka vajec je Vajahit....ale nemám tucha z čeho to je, takže bys to musela přečíst. Pak taky jako náhražka vajec je kypřicí prášek, ale nevím jak to funguje...jako že nahradíš jendo, dvě vejce to jo, ale jestli jdou nahradit všechna čtyři, to nevím....nebude to na těch stránkách co jsi sem dávala odkaz??? V nějakých receptech?

konoupek
12. srp 2008

Ještě jsem tu 🙂 .Jooo Veru klído přijed za náma my sme se Zlatuš z Grygova,nebo my za tebou vyrazíme aspon se nebudem nudit.my tu totiž žádný dětský hřiště nemáme ☹

konoupek
12. srp 2008

ale už fakt jedu 😵

bazalka
12. srp 2008

Ahoj holky|!!!
Veru, vitej!!!!
Holky, srazek by jsme fakt ale zase mohli vymyslet!!! Jen my 23. odjizdime na dovo. Ono to nejspis dopadne tak, ze se slezem az po prazdninach, co? At je ucast co nejvetsi 😉
Kruci, prijeli popelari a troubi jak na lesy ... nejakej idiot zas blbe zaparkoval a oni se nemuzou dostat k robote, tak delaji rachot ... snad to nevzbudi nase prdolanka 😠
Dnes jsme ve zdr pojistovne a byla jsem taaak prekvapena!!!
Necekali jsme, hned jsme byli na rade 🙂. Dali nam opet tisicovku na Prevenar a za to, ze jsem byla na gynde na preventivce jsem dostala poukazku na 600,- do lekarny 😎
Jdu dovarit kapustu, tak zdarec!!!

bazalka
12. srp 2008

Evko, to uz snad neni mozny ... kdy budete aspon mesic bez chorob!!!

veronikapulkertova
12. srp 2008

Konoupek: Ja jsem ze Zabreha a manzel z Ostravy. Samotisky se nam tu pro bydleni moc libily, ale je to tu sam duchodce :(
S tim vyzitim to v Samotiskach moc nevidim 🙂 Kampak chodite se svyma drobeckama vy? Manza me dnes vytahne do Flora parku. Rada kohokoli z vas uvidim 🙂

bazalka
12. srp 2008

Verco, jak to, ze jste zakotvili v Olomouci? V Samotiskach je fajn, takova pohoda, klidek ...
V parku je fajn, my tam byvame casto ... mame to kousek a malej tam muze v poho behat 😉 ... tak se nekdy muzem domluvit a sejit se. Jen s nasich prckem to moc na pokec neni, pokud nesedi v kocarku ... pokud lita, tak na vsechny strany a zasadne jinam, nez chci ja 😀 ... ale to tu ted tak mame vsichni 😀. A tebe to taky za par mesicu ceka 🙂

veronikapulkertova
12. srp 2008

Olomouc se nam libi !!! , ale nechteli jsme bydlet v centru, a Svaty kopecek je uzasne misto. Prostredi-pod lesama, kousek ZOO-bylo idealni mistecko 🙂 Meli jsme tu i svatbu v Horizontu. Na jare bychom tu meli zacit stavet domecek, zatim bydlime v novostavbach. Mozna taky proto ta deprese ze samoty. V byte 2 plus 1 toho clovek moc nemuze :( Jo, jak bude domecek, vyradime se na zahrade, az vyrosteme tak u bazenku... uz aby to bylo 🙂 Ten srazik po prazdninach bude asi lepsi, pac s malou to jeste taky na moc dlouho neni. Nekdy kojim co hodinu, jak jsou ty horka... a kdyz nas prepadnou prdiky, tezko se utesujeme 🙂))

bazalka
12. srp 2008

Holky, ted mi volali z prace ... muzu od zari nastoupit na kratkej uvazek ... tak 40 hod mesicne. Tak neviiiiim ... no uvidim, co na to Vilas. Mam brouka v hlave. Na jednu stranu se mi nechce, na druhou i jo, hlavne kvuli tomu, ze se mnou proste po materske budou pocitat, jen se mi zvedne uvazek a za druhe, ze z toho uplne nevypadnu, zase si to osvezim a budu v oboru. Tak babo rad!!!!

konoupek
12. srp 2008

Ivy já bych to brala být tebou 😉

bazalka
12. srp 2008

Jani, dik 🙂. No, uvidim, co na to Vilas. Kdyz ja ted furt hledim na Martu a rikam si, ze je jeste moc malej. A taky musime vyresit hlidani ... jedinej kdo muze, je muj tatka, ale zalezi, jak se da dohromady zdravotne. No, bude to jeste boj, v noci asi nebudu spat 😅

entik
12. srp 2008

ahoj holky,
matejovi uz je lip, ale teploty ma porad ☹

Bazi, taky bych nespala. Zalezi, jak ti vyjdou vstrict se sluzbama, kazdopadne bys to mela fajn, jak pises, nevypadla bys z oboru... jestli budes mit hlidani, tak bych do toho asi sla, asi..

entik
12. srp 2008

zdravim Vercu a gratuluji ke krasne holcicce 🙂