Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
9. črc 2009

Jani, ja se tim netrapim ... cekam, co bude. Ozvou se fajn, neozvou se, neva ... doma mi je dobre 😉

entik
9. črc 2009

bazi, myslis, ze by ten tvuj kadernik zvladl nejake zvire pavlovi na vlasy? popr. mi, prosim, napis do ip kontakt...diky🙂

bazalka
9. črc 2009

Peti, nejak jsem nepochopila, co by Pavel chtel 😀 , kontakt pisnu do IP 😉

entik
9. črc 2009

diky za kontakt. No, mame tema tabora ZOO ci safari a kazdy rok vymyslime nejaky specialni uces, loni jsme meli pravek, tak jsem mu tam vystrihala kost, jindy tam ma vystihano neco jineho, na cinu mel hlavu dohola jen s takovym copankem vzadu, proste stylove k tematu...
tak ted jsme vymysleli, ze by treba ten tvuj kadernik mohl pomoci barev mu tam neco vykouzlit, ci tak neco

bazalka
10. črc 2009

Teda, byl v jednu odpo prvni 😉

Peti, zkuste se domluvit, urco neco vymysli 😉

Holky, davam tipa na fajn darek treba pro babicky ... my jsme ted objednavali prababi k 85. narozkam a vypada to fakt dobre 😉
http://www.maaya.cz/eshop.php?ID=search&ID2=b6d...

Dosly za 3 dny a cerny taky slusny 😉

linn
10. črc 2009

Ahojky, tak ja jsem druha 😉
Ivco, to je super napad, nase babi bude nadsena, jak jsme meli na rok 2008 kalendar, tak ji visi doted.

Sebikovi se vraci zas ta vyrazka, tak to asi nebyla zadna sesta nemoc, ale nejaka alergie, tak zas mazem Exomegou, davame Fenistil, jsem zvedava, co bude, zatim to teda nema tak hnusny, jak predtim.
A Samous uz ma fakt fest vzdorovaci obdobi, mam uz skoro hruzu s nim nekam jit, vcera jsme byli za dedou v lekarne, vubec nechtel ven z auta, pak nechtel jit na namesti, pak nechtel jit do lekarny, takze jsme prisli fakt prisernym revem 😅 😅 😅

Zitra se chystam varit poprve marmeladu, mame na zahrade visne, tak snad to dobre dopadne.

Peti, pak nam hod foto ucesu, az nejakej bude 🙂

A co takhle nejaky srazik? Zdeni, bude neco u vas? Ja bych se neceho taky klidne ujala.

treisi
10. črc 2009

Ahojky,
jsem od Olomouce a napadlo mě se Vás zeptat na nějakého dobrého gynekologa může to být muž i žena. Potřebovala by jsem někoho přijemného a pohodového, protože mám díky jedné paní doktorce z FN problém uvěřit doktorům. Jezdím na gyndu do Brna ale nechci pak jezdit s pupíkem busem až do pryč...Kdyžtak mi prosím písněte IP.děkuju 😉

jakoubka
10. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Lin-o vzdoru u nás už nemám slov 😒 Včera jsem byla s malým v Olympii,no mazec.na kolotočích jsem nechala 120kč,nechtěl slézt 😠 😠 Začal na mě ječet,že se lidi otáčeli 😝

Pak jsem si udělala radost a koupila si rifle dvoje v Kenvelu ze 1399Kč na 299Kč 🙂 🙂

Ivi-ty jo,pěkný dárek pro babičku 🙂

jakoubka
10. črc 2009

To snad néééééééé,zas prší 😠 A já chtěla s malým do parku,ach jo ☹

bazalka
10. črc 2009

Zrovna dnes u obidku riklal Martas, ze chce s detma do Grogova 😀 ... tak muzem dat sraz i tam, bylo to paradni!!! Martas o tom kazdou chvilku mluvi ... s detma z Hojice do Gygova, Damianek mel bebi a nebyl, na Berunku baf a pakala, kocicka haji, s tetama domuvit ... tak jsem Vam pretlumocila vzkaz 😉

U nas nastesti takove vzdorovaci obdobi neni ... da se s macikem celkem domluvit 😉, jen teda si me porad hlida, ale uz ne tak jak o vikendu ... dnes byl na prochajde s dedou, kdyz jsem byla cvicit a v poho, ale to vedel, ze za pul hodky pro me prijdou 😅

bazalka
10. črc 2009

Marti, to je jen burina, za chvilku bude zas pekne

dali
10. črc 2009

Zdarec,

Lindi u nás bude nejspíš až v srpnu, vy jste nikdo neměly čas mezi červencem a srpnem, tak jsem se rozhodla na ten srpen, čekám teď na kámošku, která mi má dát termín kdy můžeme my k ní do Prahy na víkend a podle toho udám termín srazu, bohužel asi to nebude vyhovovat všem ,ale bavily jsem se i ze Zlatkou a s olčou, že nikdy všem vyhovět nemůžu.

Ivčo suepr nápad na dárek, nejspíš využiju hned ségře k narozkám, děcka má hrozně ráda tak do pokoje se jí to bude určitě líbit i když není babi 😀

Jinak mám Vikču nemocnou, má nějakou vyrozu ☹ trošku jí bolí v krku a taky hlava, záda...byly jsem u mudry,a le CRP má nízké tak ji nic nedala,jen má odpočívat, cucat neo- angin....a snižovat teplotu, teď spí snad bude OK.

všem vám přeju pohodový víkend a bez deště(což asi nehrozí) 😒

dali
10. črc 2009

jakoubka...........kuva to byl dobrej kup........budu muset taky naštívit kenvelo, mají nějakou akci???

jakoubka
10. črc 2009

dali-čéče ,ani mě nemluv 😀 akcička ,jak blázen 😉

bazalka
10. črc 2009

Tak asi tam taky kuknu ... v nedeli jedem na nakupy, musim si koupit ohoz na svatbu a nesim kde a hlavne co 🙄

dali
10. črc 2009

No a mají jako slevy na vše a všude nebo jen na něco a někde???
my třeba hodně využíváme akce že nakoupíš za 2000,- a platíš jen 1000,-.......

jakoubka
10. črc 2009

Mají slevy ve všech obchodech.Teda já chodím jen,Orsay,New Yorker,Kenvelo,Cameiu, HM 😉 Ale i v Reserved mají slevy 😉

Ivi-mě se líbí oblečení na takové příležitosti v Cameui 😉

jakoubka
10. črc 2009

Tak nevím,vypadá to liják celé odpoledne 😠

bazalka
10. črc 2009

Marti, kde je Cameui?

jakoubka
10. črc 2009

Ivi-buď v Olympii nebo místo bývalého Stivalu vedle Mc Donalda na náměstí 😉

bazalka
10. črc 2009

Aha ... uz vim 😉 .... jen jsem nevedela, ze jsou i v Olympii. Na namesti dnes meli 70% slevy .... teda aspon cedule ve vyloze 😉

aktekram
10. črc 2009

treisi: můžu jen a jen doporučit svého gynekologa Mudr. Krejčiříka, je na tržnici, tř. Svobody 32, je tam přes rok, stále přijímá nové pacientky. Velmi skvělé jednání, je puntičkář, vše do posledního detailu, dá si na všem záležet. Strašně se mi líbí jak "maluje" mou těhu průkazku. Jsem na výsost spokojená.

aktekram
10. črc 2009

Ahojky holky, tak dnes už pomalu rozpouštím náš "pionýrský tábor" docela to šlo. Už se ale těším jen na to své 😀

zlatka
10. črc 2009

holky, k nám do gogova můžete kdykoliv-jen to počasí je stále na prd. Ale určitě budeme moc rádi.S takovým počasím je to tak akorát k nám domů 😒

Marti, tak to jsi teda dobře nakoupila, taky bych potřebovala,ale můžu až příští měsíc.Jeslti nebyl Kuba nervózní z toho, že běháš po obchodech-znáš chlapy. A jako tolik peněz na lokotoče- to teda u nás nehrozí, vezme si ze své pokladničky deset kaček a je naučená tak, že si vždycky vybere jenom jednu atrakci.Ale jako Olympii miluje🙂)

Ivi, neboj, vzdorek ještě přijde-musí, to by bylo nespravedlivý. 😀 😀 beruš mívá naštěstí záchvaty jen doma.

Zítra jdeme na tu svatbu, tak na nás myslete, ať to dobře dopadne a hlavně ať jim neprší.

zlatka
10. črc 2009

Akte a příští rok i s mimi budeš taky pořádat tábor??A to všichni spali u vás doma???

janica..
autor
10. črc 2009

AHojky jdu vás pozdravit, není čásek, jak má Petráš dovču, furt někde trajdáme.......

Kurnik Marťásku parádní kup, budu muset hodit oko 😉

Zdeňucho jsem ti chtěla nadat, kam jsi spěchala a už mi to je jasný, za nemocnou Vikuškou, tak ať je brzo hej 😵

bananek
10. črc 2009

Ahoj holky jak se tu máte mám něco pro vás zase opět kdo si chce přivydělat nebo zhubnout pisnite mi vím o něčem a sama mám dobré výsledky 😀
Jinak makáme a makáme a počasí nepřeje no je to na prd zítra má přít brácha to dodělat tak uvidím jak to zvládnem 😀

janica..
autor
10. črc 2009

Zlatuš svatbu jsi užijte 😎

Jo a mladej jako dělá největší scény, při vystupování z auta, prostě jako nechce vystupovat, ho naháníme, dnes jsme jako šly navrch s nákupem a mu to nevadilo, Peťan pro něj šel po 5ti minutách, jsem myslela, že ho to odnaučí dělat scény prd, on v autě spokojenej a ještě Peťanovi říkal běž pryč, ach jo kdy totok přejde 😅

zlatka
10. črc 2009

a pak že nenecháváte dítě v autě.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
10. črc 2009

😀 😀 😀 😀