Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

reni7
27. črc 2009

aktekram-mrkni ke mě do alba,nechala sem se fotit v Pavelčákové ulici jako těhu a byla sem moc spokojená,fotky vyšly hezky a fotograf s asistentkou byly moc ochotní a milí 😉

konoupek
27. črc 2009

Dobré ránko,

Ivi ,tak říkáš dovča super jo 😵 to je paráda,tak to má být 😉

Beku,kdepak jsi? 😕Snad tě ta nemoc neschvátila moc 😒

bekulkamama
27. črc 2009

ahojky 🙂
kon: tadyyyyyyyyyyyyyy snídám 😀
marky: mě fotila p. Martinovská na svatbě a dělá i těhu a prcky prej a krásně, slyším chvály, CD s fotkama mám, záleží na ceně... jinak jsem měla focené akty od paní z prostějova, bomba ženská milá a příjemná a fotky těhu a prcků má krásné!
stylly: no já doporučím g - centrum a pokud žena tak dr. Weinwbergerová (tak nějak) byla jsem u ní když zaskakovala mého dr. a super!

linn
27. črc 2009

Ahojky,
Ivco, vitej zpet,
cekame tchany, tak sem tam mrknu, pekny zacatek tydne, papa 🙂

bekulkamama
27. črc 2009

linn: tak to budeš mít doma o zábavu postaráno 🙂

konoupek
27. črc 2009

A co bekulko ,už je to dobrý?

bekulkamama
27. črc 2009

až na rýmu jo! nejhorší zahnáno! 🙂 mimochodem Jani yt mě naháním a sama se celé dopolko někde touláš 😖

janica..
autor
27. črc 2009

Ahojky, tady je odkaz od Reni na akci pro prcky http://leteckaposta.cz/269976903 je to ta 111.doc, jen nevím jestli se zůčastníme, pač mám narozky 😒

Bekul a ta Martinovská má kde studio?

Lindi ty máš taky furt náštěvy 😎

Stylly chtěla jsem ti doporučit doktorku, přesně tu co ti doporučila Bekul, taky slyším na ní jen chválu 😉

konoupek
27. črc 2009

Teda beku ,jestli je to na mě,toš já vařím a je tu neskutečnej binec zase 😝

bekulkamama
27. črc 2009

ahojky jani.. tak já s ní měla sraz ve svat. salonu Ariana rpo ně taky dělá ale mmnt dám ti odkaz: http://www.bmfoto.olomouc.cz/
jestli ty chceš taky.. tak zkus se s ní třeba jen sejít na pokec, ukáže ti mraky fotek v albumu a uvidíš... je příjemná

janica..
autor
27. črc 2009

Bekul díky, škoda, že tam nemá nějaký fotečky s prckama 😒 no uvidím brnknu, ale chci fotky tak v listopadu, tož ještě čas.....

bekulkamama
27. črc 2009

tak potom tuhle: tu mám přímo ozkoušenou... 🙂 je milá
http://www.simonahavlickova.estranky.cz/fotoalb...

janica..
autor
27. črc 2009

Bekul jsi zlato, ta má parádní fotky, už ji mám v záložkách 😎

bekulkamama
27. črc 2009

nz, ateliér teda dost obyč a s kočárem by ti musela pomoct! ale je to v centru Prostějova, to najde dle mapy.cz a hlavně je fakt moc příjemná 🙂

bekulkamama
27. črc 2009

http://www.pauchova.cz/gallery_foto/foto.php tahle z Olmiku, ale fotí možná jen těhule, nevím... tu mi dopor. kámoška z Phy jede sem za ní fotit se.. pak ti řeknu v srpnu jaká byla, děti nevím, to se musíš poptat...

aktekram
27. črc 2009

Ahojky,
teda bekul ty jsi hledač, chválím

bekulkamama
28. črc 2009

dobré ránko 🙂
marky: ani ne 🙂 martinovská fotila svatbu, havlíčkovou jsem zkusila na akty 😅 a tu další neznám jen jedna známá sem se k ní jede fotit těhu 🙂

bekulkamama
28. črc 2009

kon: a co plavky????

zlatka
28. črc 2009

ahojky, zdravím, byla jsem s berunkou u mamky a bylo to super, dorazila aj moja kámoška se dvěma dětma, tak se berunka pěkně zabavila.

Fotky jsou krásný, ale teda ta cena 😖 😖 😖 😖 sice dál, ale ve Zlíně za polovinu. má být hicna, tak to zase někde přežijeme u vody. Konoupku, co říkáš na balóny a cvičení ve čtvrtek na 10:15? nepřidáš se?

bekulkamama
28. črc 2009

ahoj Zlatu, tak super návštěva 🙂 jo mimochodem ptala se paní z tupper zda definitivně chceš tu krabičku, ať vím zda jí tu 100 dát..

zlatka
28. črc 2009

mimochodem-jasně, že sjem na tebe úplně zapomněla, tak jí to dej, já myslela,to je teda ostuda, že už to je zaplacený, už je v provozu a mě jsi měla nakopnout už dávno, abych ti to kkilčo dala, víš jak, co si nenapíšu, nevím.!kdy ti můžu dovízt ty šatičky???a máme luxusní z masivu borovice udělanou kolíbku, asi nebudeš potřebovat, co? beruš v ní byla do ttří měsíců úplně spoko, bo je to menší než normílní postýlka a to mají prcci moc rádi.

bekulkamama
28. črc 2009

v poho Zlatu, ona chtěla ať si to ozkoušíš! ok dám jí to... kolíbku? páni no nevím fakt je to dobrý??? 😀 no buď zajdem do města na kafi nebo jestli budete mít někdy cestu kolem tak ti o víkendu už ukážu kuchyň! 😎

zlatka
28. črc 2009

jééé, tak to já dorazím do kuchyně, to si uděláme s berunkou výlet. 😀 😀 😀 No, ona se nekolíbá, Přema tam dal tenkrát šroubek, ale vypadá jako z pohádek, kamarád nám ji dělal a dal svatebním darem a je pořád v oběhu, před týdnem se nám vrátila domů, tak nabízím dál, aby se u nás nenudila.Ono je dobrý, když máš třebas postýlku v ložnici a něco na odložení třebas v kuchyni, aby bylo mimi s tebou, ale to asi potřebovat nebudeš, když budete bydlet jenom dole. ale je moc krásná.

bekulkamama
28. črc 2009

jak si na to přišla???? 😀 naopak bydlíme nahoře! musí se to dodělat celé protože spodek sám nám nezkolaudují když je dole jen záchod a koupelna nahoře víš! náhodou postýlku chci mít i dole i nahoře, přece nebudu lítat jak idiot 😀 hlavně po těch točitých schodech pffff 😀

bekulkamama
28. črc 2009

tak doraž!
už se taky na to celá těším! 😅

dali
28. črc 2009

Holky čus - bus.....nemáte některá knížku Želary???????????? 😉

zlatka
28. črc 2009

bohužel dali, nemám, ale mám spousti jiných dobrých, kdybys chtěla.
Viděla jsem jen film.
Bek: já myslela, že pro začátek budete mít obyvatelnej jen spodek a postupně dodělávat to nahoře, jsem nevěděla, že se budete stěhovat už do hotovýho všeho, tak kdybys chtěla, tak je tu pro tebe.

bekulkamama
28. črc 2009

dali e e ☹
Zlatu: no jo kdyby to tak šlo ale nejde ☹ ale to nevadí s mimčem něco dodělávat a bydlet v obyváku by byl asi děs, při těch rozměrech co má ☹
jsi moc hodná, řeknu to Petroci a jsem zvědavá co on na to, ale jestli to Berušce vyhovovalo tak proč ne, aspoń jí pohlídáme než dáme další těhuli, ty neplánuješ další? Nebo že by Blekoška se nám umoudřila 😀

bazalka
28. črc 2009

Zdra holky!!!

Bekul, kolibku ber 😉 .... fajn vec pro malinky mimi. Nas Macis byl do dvou mesicu v proutenym kosi a byl tam taky moc spoko. Az se tam nevesel, sel do postylky 😉

Jo a kdyby mel nekdo zajem, premyslime, ze prodame cestovni postylku 😉.

Beku, hod fotecku kuchyne 😉

Tak uz druhy den mame zalepeny ocko .... mame doma PIRATA 😀 ... uplne v poho, Martas to bere z humorem, rika, ze je pirat, nosi piratskej satek 😀 ... a ve ct budeme mit hotove bryle.
A s brylema story jak blazen, jeste ted je mi zle. Vcera jsme byli v optice v nemocnici, zkouset obruby ... zvedava babi sla nastesti s nama. Martas zkousel a zkousel a za odmenu mu pani opticka fukla do pusy bombon. Ja jsem to nejak neresila, az do te doby, nes se mladoch zabrzdil a prestal dychat .... byla to vterina .... bombon uplne nevdechl, byl nastesti velkej, ale u hrtanu se mu sprajcnul a nesel tam ani zpet ... ja jsem ho lapla, predklonila a buchla po zadech, mamka ho chytla za nohy hlavou dolu a mlatila mu do zad ... pak jen houkla na opticku, at okamzite vola na jejich sal, ze tam leti, at volaji ARO ... po asi 150m behu s Martou hlavou dolu se bombon uvolnil a mladoch ho spolknul a zacal brecet ... nastesti vubec nemodral. Rozdychal to, pobrecel si a bylo dobre. Trochu mu tekla krev z pusinky, jak jsme mu ten bombon pacili ... ja jsem se pak rozklepala jak ratlik a nebyla jsem schopna niceho, jen mi tekly slzy a mackala jsem Martusanka jak to slo .... no otresny!!!! Normalne tvrdy bombony mu nedavame, ted mel snad poprve a tak to dopadlo ☹ ☹ ☹. V nemocnici bylo kapku vrzuso ... ale hlavne je to dobre dopadlo. Tak bacha na bompari a spol!!!!

bekulkamama
28. črc 2009

bazi: ahojky fakt myslíš? já si vždy říkala že tu kolíbku dneska nikdo už nepoužívá... ale když B. v tom taky byla spokojená tak je to asi dobré tak uvidíme, možná si ji od Zlatuš fakt půjčím, holky jsou na mě tak hodné, každá mi něco půjčuje, ségra dala plno věcí, linn za pár kaček těhu halenku 🙂... cestovní mi taky asi dá ségra no kdyby ne tak se kdyžtak přihlásím..
hodím foto kuchyně 🙂 ale až koncem týdne! Teprve bude 🙂
božínku chudák malej, to je teda zážitek ☹ naštěstí to tak dobře dopadlo ale ve mě by se krve nedořezalo, snad z toho neměl trauma, tak statečnej s očima a tohle zažít s blbým bonbónem ☹