Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
2. dub 2009

jj slunce, no bezva jenže mi utekla kolegyňka, že prej když je tak hezky... ☹ a co jááááá? Já tu trčím no ale musím bo pak jdu stejně ještě do tanečků tak nemá smysl jít dom dřív ☹ .... ji ukážu! zítra zdrhnu já 😀 😀 😀

bekulkamama
2. dub 2009

já mizím tak pa všem....

alcatko.j
2. dub 2009

Holky, jste moc hodny, dekuju 🙂

konoupek
2. dub 2009

Ahoj holky,
tak nám teda taky nešel net a to jako vážně.Od včera do odnes odpo.jak makají na baráku tak se musela na chvíli sundat anténa 😝 .

Oli to je děs co si Vašík musí vystát a vůbec vy všichni.Fakt se moc držte,myslíme na vás 😔 😉 .

Zlatu,jak jsem říkala,motorku klidně zapůjčíme na zkoušku,ale myslím,že se to Beruš bude líbit 😉 .

Tak půl knížky od Peti už mám přečteno do neděle to zvládnu celý a příští týden posílám dál 😉 .

Lindi moc ti to sluší.Ty si taky takový typ co může všechno 😉 .

Čepičky krásný 🙂 .My dnes zase sháněly papučky a nic,už mě to začíná štvát a to dost 😠 .

Dnes teda bylo kásně 😵 .Jen více takových dní.

Ivi ,Martásek je dost dobrej,že ujde takovou štreku to čučím 😕 🙂 .U nás to teda nehrozí ani omylem,ale mě to neva,kočár berem i tady po dědině mě to neobtěžuje a strčím do něj spoustu jiných blbostí.

konoupek
2. dub 2009

Evi ti chlapi to je někdy mazec 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
2. dub 2009

Helou,

máme novou židličku z Kika, jsem spokojená 😎

Zlatuš platí to zítra? o půl desáté? před bočním vchodem OK?

Bekulkamama to naštve co? trčet v rachotě, ale sluníčka si užijem ažaž, se pak budem zas těšit ať už je zima 😀 😀 😀

janica..
autor
2. dub 2009

Adri a kde jste koupily bejvák?

Téda Oli ať je Vašíkovi brzo líp.....

bekulkamama
3. dub 2009

Dobré ráno všem 🙂
¨
Janica: to jo, ale dneska uteču já, celý týden naddělávám a pátky zdrhám, tož se těšííííííím, má být dneska až 20°C no ale zas jedu uklízet na stavbu tak to taky není zrovna nejlíp strávené odpoledne ... ☹

bekulkamama
3. dub 2009

tak u mě už je pohoda, práci mám hotovou a je tu klid, v pátek je půlka firmy už v čudu 😀
v poledne obídek a pak taky utíkám 😀
přeji všem moc hezký víkend... a hlavně sluníčkový... pa pa

janica..
autor
3. dub 2009

Helou, jsme zpět z Olympie a v té herně to bylo božíííííííííííííííííííí, takže kdo se bude chtít příští týden v pátek přidat, doporučuji, no i Zlatuš určitě poreferuje 😎 i já se vyřádila, jsem taky sjížděla ten tobogán 😀 😀 😀

Bekulka taky si užij víkend 😉

linn
3. dub 2009

Cauky,

Jani, to zni dobre a jeste se pak da zvladnout nakup 😉 pristi patek jedem pryc, ale jindy bych se pridala 🙂
a jaka je ta Kika?

Oli, to me mrzi, co si vsechno zazijete ☹ tak snad aspon ta dovca vyjde treba pozdeji.

Ivco, diky za info, asi taky necham nejakou uhackovat.

Pocasi je fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeer, konecne 😉 akorat teda ty teploty bych uz nezvysovala, koupila jsem si novou bundu, tak abych ji uzila 😉

Marti, ty uz jdes na tu operaci ted nekdy co?

Krasny vikend vsem 🙂

bazalka
3. dub 2009

Jani, do te herny muzou s detma i rodice??? Asi je to tam velky, co? A kolik se plati,??? taky se nekdy pridame ... ale v tomhle pocasi spis budem venku. Ale urco to nekdy pojedem s Vami vyzkouset 😉

Taky jsem se chtela zeptat, co Kika. Musime do Ikea, ale stejne jsem chtela jeste pred tim mrknout do Kika ... musime zvelebit Macinkovi pokojik 😉

Holky, silene me boli v krku a uzliny ... anginu nemam, nevlastnim uz mandle, ale mam na patre velikej aft ☹ ... auuuu. Na ty uzliny si ani sahnout nemuzu. Ale otekly je moc nemam ... nastesti, jinach bych mela podezreni na mononukleosu nebo priusnice 😝. Snad se z toho nic nevyklube

janica..
autor
3. dub 2009

Ivi jj dopo do 3 let tam musí být dítě s rodičem, jo je tam místa dost, fakt krásný, vše nový, jako prcci byli unešeni a my matky taky 😀 😀 hodinka 35,-

Ivi Ikea je Ikea, jako my jsme tu KIku prolítli, pač tam bylo docela dost lidí, ale zdá se mi to dražší a nemaj takovej výběr, ale je fakt , že jsem nebyla v patře, takže ani nevím, ale taky to tam sjedem ještě omrknout, my tam jeli hlavně kvůli té židle 😅

janica..
autor
3. dub 2009

Ivi ať je ti brzo líp 😉

janica..
autor
3. dub 2009

Hmm mám dilema jestli si dát kafózo, nebo se jít natáhnout za chlapama 😅

linetka
3. dub 2009

Ahojky všem
počasí je super my včera byli pro kolo Lukáškovi a včera na něm poprvé jezdil je super a nebylo drahý.
Dnes jsem se byla vzdělávat a Lukiho vyzvedla po o aby jsme mohli jak příjde tatin vyrazit ven všichni, já chci zkusit Vendy svést na kole v sedačce 😉

herna v Olympii je fakt prostorná a mají tam i auta na baterie takový co mají v ZOO je to asi ale pro větší děti 😉 Luki tam byl teda jednou s kámoškou a my maminy šli nakupovat, právě na těch autíčkách si zajezdili. jsou tam ještě?
a mamky tam můžou jen v pátek? to mi nepasuje protože mám kurz PC tak to je škoda jinak bych tam taky s Váma zašla. Jani na tobogáně jo 🙂 už Tě vidím 😀

Tak ahoooj

bazalka
3. dub 2009

To je dobry dilema ... ja jdu vytirat 😝

Tak to je super s tim koutkem 🙂 ... to tam urco s vama zajdem 😉

No, ja od te Kiky moc necekam ... uz mam vse vybrany v Ikae, ale kuknout tam chci. Ted nam dosel Kika letak a nic moc tam nebylo ☹

linetka
3. dub 2009

Holky a kde je ta kika já jsem nějak mimo ještě jsem o tom neslyšela 😝

janica..
autor
3. dub 2009

Kači nee, můžeš kdykoliv dopoledne, ale Zlatuš nemá jiný den volno, tak proto pátek 😅 Jj auta tam mají, jen teda prcci nestihali, možná příště, nejvíc se jim líbil ten tobogán....... a nebo vlastně se můžem domluvit ještě na středu místo MC 😎

janica..
autor
3. dub 2009

Jj nic moc Ivi, ale židle k PC je parádní za 1200,- fakt super, tak doufám, že dlouho vydrží, ne jak ta minule 😠

Hmm tak asik jdu do kafóza 😀 😀 , no mě taky čeká vytírání, ale to nechám na zítra dopo, vyženu chlapi ven a v klídku poklidím, dnes mám jakýsiho kopra 😅

linetka
3. dub 2009

jj tak někdy se přidáme nám ty středy teď nevyšli ale chystáme se zase buď do MC nabo pak do té herny 😉

janica..
autor
3. dub 2009

Kači no kousek u aska...

linetka
3. dub 2009

ale jak je krásně nejlíp je venku

linetka
3. dub 2009

aha tak já tam dlouho nebyla , u aska
dobrá cena Jani

linetka
3. dub 2009

Já měla včera úklid a praní a dnes to není poznat

bazalka
3. dub 2009

Jani, Kika je otevrena dva dny ... tak ti nic neuteklo 😀

Zlatus, jak jsem vytirala, tak jsem si na tebe vzpomnela ... co vase podlaha???? Nase by potrebovala nalestit, ale Macinek porad lita doma na motorce, tak to nema cenu 😝

janica..
autor
3. dub 2009

Kači KIka je otevřená od včerejška 😉

janica..
autor
3. dub 2009

Ivi jaký barvy si necháš namalovat? furt přemýšlím 😒

janica..
autor
3. dub 2009

Hoď inspiračku 😅

bazalka
3. dub 2009

Jani, bilou ... predsin je malinka a navic nikde velky volny kus zdi, zachod a koupelka taky, Maci ma barevny pokojik, tak uz nechceme barevnou zed ... at to neni preplacle a kuchyn je tmava, tak tam se barevna zed nehodi, byla by tam jeste vetsi tma. Protoze kdybych chtela barvu, tak jasnou a ne zadnou bledku 🙂. Na podzim nebo pristi jaro ale budem malovat obyvak a loznici, tam uz barva bude 😉